Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2015.12.22. 16:38:11
A következő tárgyak(at) találtad: 1 aranydukát, 1 energiatégla, Csatlóskristály, szubplazma, 1 sisakszilánk, 2 mytokronit csomag
Részemről ez a bünti megfelelő mértékű.

Legközelebb pedig majd verjük az asztalt erősebben Egyébként ezek az esszenciák is azért kerültek be most ekkora mértékkel, mert kvázi az is egy bug vagy elszámolás volt, hogy a megaesszenciák nagy számával ekkora előnyt lehet szerezni.
Igazából a bug jelenléte természetes. Be kell jelenteni és kész. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb aktív játékos már maga is jelzett többször ÜSZ-re valamilyen feltételezett probléma miatt. Nekem is van vagy 20-30. Ez nem a játék fikázása, ez normális állapot. Az hogy pár napon belül javítják, az durván dicséretes. Lehet próbálkozni más játékoknál, lesz meglepi
Dátum: 2015.12.21. 10:18:24
+1
Dátum: 2015.12.21. 00:43:40
A következő tárgyak(at) találtad: A vadászat itala, 2 sisakszilánk, szubplazma, 1 aranydukát, Energiakoncentrátum, Fehér kristályital
Dátum: 2015.12.20. 01:22:16
A következő tárgyak(at) találtad: szubplazma, Relikviaforgács, 1 kiégett őskő, Lélekgyémánt csomagocska, mytokronit csomag, Kisebb portyázás itala, 1 energiatégla
Dátum: 2015.12.19. 22:08:33
A következő tárgyak(at) találtad: 3 sisakszilánk, 2 Fehér kristályital, 1 energiatégla, Sorsjegy
Be kell valljam eléggé nehezen hiszem el, hogy az itt jelenlévő, és azt a bugot kegyetlenül kihasználó játékosok nem verték az asztalt keményen az ÜSZ-nél, hogy ezt márpedig szüntessék meg, és találkozó fórumon is szolidan kussoltak a dologról. Aztán meg álszenten vitatkoznak mindenféle fejlesztések szükségességéről.
Dátum: 2015.12.18. 01:15:38
A következő tárgyak(at) találtad: mytokronit csomag, Isteni ital, szubplazma, 4 sisakszilánk
Dátum: 2015.12.18. 00:46:36
Van egy gondolatmenetem, de kössetek bele nyugodtan:

Miklós kb. a találkozó előtt nem sokkal szembesült azzal, hogy az esszenciák mekkora nagy előnyt adnak, ezért kitalálta a korlátozásukat, és hogy most már adni fogja eventekben stb. másoknak is a mielőbbi felzárkózás végett. Ez smaragdszelence formájában valósult meg, ami 1 darab véletlen zöld esszenciát ad.

Namármost a következő lehetőségek voltak eddig ilyen szelence szerzésére:
- karácsonyi befizetési akció, 25db 21.000 HUF-ért
- karácsonyi miniesemény, x db
- mai napi ajánlat, 20db 160 őskőért.

Véleményem szerint ez baromi hatástalanul szolgálja a kívánt célcsoport felzárkózását, ugyanis:
- a befizetésnél valószínűleg nem fizettek be ennyit. Ha eddig fizettek volna már lenne sok megaesszencia a tarsolyban
- akik eddig pörgették a küldetéseket ezt maximálisan haszonnal abszolválják. Garantálom hogy nagyobb hatásfokkal, mint azok, akik jelentősen el vannak maradva megában és felzárkózásra szorulnak
- a 160 őskő így egy összegben nem kevés, annak aki alapból nem is szokott sokat befizetni. Vagy semmit. Ergo kevés az esszenciája
- +1 a ráadás. Kavicsért lehet venni naponta egy jó csomó ajándékcsomagot, amiből szintén kipotyog 3 naponta 1 mega legalább.

A gondolatmenetben nem vettem figyelembe, hogy az esszenciaszerzéshez idő kell (sok sok kattintás) és hogy bizonyos szint alatt jóval nehezebb megszerezni.

Szerintem ezzel csak nyílt az olló.
Dátum: 2015.12.17. 12:06:20
Pár napja mintha abból is lehetett volna venni egy hármas pakkot.
Dátum: 2015.12.17. 11:44:38
A következő tárgyak(at) találtad: Csatlóskristály, 1 aranydukát, 1 sisakszilánk, 1 kiégett őskő, Energiakoncentrátum, hűségszilánk, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.12.17. 11:24:11
Ellenben meg lehet platináért is Igaz hogy horribilis mennyiségért, de akkor is
Dátum: 2015.12.16. 16:18:10
Én a magam részéről az összes létező kényelmi funkció kimaxolásával kezdtem. Szakik maxra, turbó nem kell, stb.
Dátum: 2015.12.16. 00:24:17
A következő tárgyak(at) találtad: 3 sisakszilánk, templomkristály, szubplazma, mytokronit csomag, Fehér kristályital
Dátum: 2015.12.15. 15:31:01
Szerintem az ÜSZ-t is hagyja békén inkább, mert elveszi az időt a valóban fontos dolgoktól

Én pedig beállítottam a szűrést, csak akkor látom, ha akarom
Dátum: 2015.12.15. 07:11:29
A következő tárgyak(at) találtad: 3 Lélekgyémánt csomagocska, 1 energiatégla, 2 Platina, mytokronit csomag
Dátum: 2015.12.14. 14:09:24
A következő tárgyak(at) találtad: 7 szubplazma, 3 Energiakoncentrátum, 2 Horda trófea, 2 templomkristály, 5 mytokronit csomag, 2 A vadászat itala, 6 energiatégla, 5 kiégett őskő, Lélekgyémánt csomagocska, Sorsjegy, Csatlóskristály, 4 Relikviaforgács, Kisebb portyázás itala, 4 sisakszilánk, 2 aranydukát, Fehér kristályital, Platina, Isteni ital, Kisebb térkapu stimulátor
Dátum: 2015.12.14. 12:31:21
Ez szomorú, akkor nem tudom mit lehetne tenni Én felhúztam 1500-ra, még 500 turbóval, ilyenkor 50-250 kiégett is jön egy csatában. Persze kb. minden 10.-re. Ellenben csak annyit támadok, amíg lesz elég a befizetéshez
Dátum: 2015.12.14. 12:27:58
Hát nem tudom Q, már 29 db van ezzel, régen pedig elvileg 20 volt a maximum. Az a helyzet, hogy ez a jutalom kevesebbet ér, mint 1 db templomkristály. Nagyon rossz érzés ilyet pörgetni, mikor tudod hogy sokkal jobb is lehetne. X. szint után, ahol már mindenhogy legyen LÉ szívós cuccokat találni ennek baromi kevés az értéke.
Egyébként mi volt a vita eredménye?

@Kvnoemi: szívesen átadok neked belőle 9-et, ha megtalálod a módját