Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tom Stark

Oldal: 12
Dátum: 2012.03.30. 18:52:40
igen azt észrevettem, ezért is tartom a legjobb vadászós szakértelmeknek a csapdakészítést+léleksajtolást
Dátum: 2012.03.30. 17:24:06
Jogos, amit írsz, említettem az első kommentben, illetve korábban már volt téma: az igencsak fapados bemutató rész is közrejátszhat.
Dátum: 2012.03.30. 17:14:04
a vesztett lés elgondolás se rossz
Dátum: 2012.03.30. 17:12:05
Viszont pont a pvp-s Lé vesztés miatt hagyják/hagyták abba sokan a játékot , amit valahogy orvosolni kellene, vagy rosszul gondolom?
Dátum: 2012.03.30. 17:06:17
Tudom, erre én is gondoltam, nyilván itt is lennének olyan fanatikusok, hogy leütteti magát első szintűre, aztán újra kezdené elölről, ezért lenne egy limit, hogy mennyi xp-t veszthet az adott szinten, vagy valami ilyesmi
Dátum: 2012.03.30. 16:53:00
Az alacsony szinten abbahagyott karakterek problémájának forrása az emberi lazaság ami miatt a POK-ok rabolni tudnak egyáltalán (a háborúkat kivéve) a vadászgató másik féltől. Mivel a játék nagy része a LE-re épül, aminek elvesztése drasztikusan lecsökkentheti a játékélményt. Az állandó világok közül nekem eddig egyedül V5-ön van karim (azt is egy haver ajánlására/kérésére indítottam) és ha megnézem a mostani szintem körüli karaktereket, van amelyik milliós Lé vesztést is elszenvedett. Ha velem ilyen megtörténne, tuti abbahagynám a játékot. Játékmenetben egyébként eddig nem is találkoztam olyan böngészős rpg-vel ahol majdnem mindent LE-ből kellet venni, fejleszteni, először fura is volt.
Mi a véleményetek a pvp-s TP vesztésről vereség esetén? szerintem ez lenne az egyik megoldás a Lé vesztés miatt kialakuló hatalmas karakter különbségekre. Csak portya esetén lenne, ha magasabb szintű ellen vesztene az adott karakter, akkor nagyobb tp-t, ha kisebb szintű ellen, akkor kevesebb tp-t vesztene. Nem egy internetes játékban van xp vesztés pvp miatt. Itt se lenne rossz. Mondjuk egy v4-en mint tesztvilágon bevezetni, ha pedig működik a dolog, indítani egy újat. A meglévő világokat totálisan felforgatná, az nem kétséges, azok maradnának a régi rendszer szerint. Vélemény?
Dátum: 2012.03.15. 14:18:55
Ja, igaz, ezt el is felejtettem.
Dátum: 2012.03.15. 13:57:34
oké, köszi a válaszokat, bár egy kicsit zavar ez a fajta megoldás. Gondolom, akkor ez minden tárgy igaz, nem csak gyűrűkre/nyakláncokra?
Dátum: 2012.03.15. 13:34:19
Egy hibára hívnám fel a fejlesztők figyelmét: ha van két ugyanolyan gyűrűm/nyakláncom, és az egyikbe fókuszkristályt teszek, akkor a másikat is úgy mutatja, mintha fókuszkristály lenne benne és nem is engedi kicserélni az üresre!
Közben rájöttem, hogy nem ide kellett volna írni...bocsi
Dátum: 2012.01.27. 11:02:47
Sziasztok, a kérdésem a következő: a kínzókamra csak egy napra szól, tehát egy adott nap rendszer idő x órától 24 óráig? vagy attól az időtől, számított egy nap, hogy valakit kínzókamrába hurcolunk?
Dátum: 2012.01.20. 12:16:30
Bakker, ez a rész kimaradt, köszi a választ, hát szomorú vagyok, mert túl gyorsan fejlődik a karakter
Dátum: 2012.01.20. 11:58:31
Sziasztok, a következő a problémám, talán itt tud valaki rá válaszolni, mert a wiki alapján lövésem sincs mi lehet a gond. Tehát a tanulásban elértem a 44. szintet, ekkor meg kellene jelennie új képességként az energiahasznosításon kívűl a visszafogott fejlődésnek is, de nem jelent meg Nem, nem növeltem az energiahasznosítás szintjét, maradt a nullán.
Mit csináltam rosszul? Köszi előre is! Tomi
Rendben, elfogadom, ezt el*******, Lombardia nem volt túl szerencsés választás, a kérdésben írt évszázadról én is rájöttem, hogy rossz, csak már elküldtem most már csak az bosszant, hogy találkoztam olyan kérdésekkel amik szintén pontatlanok voltak, csak speciális érdeklődési kör tudhatja, helyesírási, gépelési hibák voltak benne, nem volt egyértelmű, és mégis szerepeltek a kérdések között...
Craslorg, itt a wiki részlet:
899: Az első hadjárat, amelyet bizonyosan kárpát-medencei hazájukból indítottak a magyar seregek. Arnulf császár itáliai riválisa, I. Berengár itáliai király ellen a magyarokat bérelte fel. A magyar sereg a később sokat használt útvonalon, Pannónia déli peremén (Pannónia ekkor még nem volt magyar kézen), a Dráva-Száva vonalán jutott Itáliába. A források ezt az utat később Strata Hungarorumnak (a magyarok útjának) nevezték. A hadjárat részleteiről több forrásból is értesülhetünk (Liudprand, János diakónus, Regino). A magyar sereg több ágra szakadva dúlta Itáliát. Az egyik seregrész 899. vagy 900. június 29-én Velencét is ostromolta. Sikertelenül, mert – a források szerint – Péter dózse a magyarokat hajóhadával (!) megfutamította. Berengár megrémült az addig ismeretlen nép támadásától és tizenötezer fős hadsereget gyűjtött. Liudprand beszámolója szerint ez a sereg háromszoros túlerőben volt a magyarokkal szemben. Ebből adódik, hogy a magyarok kiállítható haderejüknek (Ibn Ruszta 880 körül írt tudósítása szerint a magyarság húszezer lovast tud kiállítani) csak töredékével vettek részt a hadjáratban. Berengár a 899. szeptember 24-én vívott Brenta menti csatában vereséget szenvedett. A magyarok szokatlan módon Itáliában teleltek és 900 tavaszán vonultak vissza. A történészek egy része ezt a tényt új „honfoglalási kísérletként” értelmezte, de az áttelelésen kívül más érvet nem tudtak ennek bizonyítására felhozni. december 8-án meghalt Arnulf keleti-frank uralkodó, a magyarok szövetségese. A kor felfogása szerint az Arnulf és a magyarok közötti szerződés érvényét vesztette.

Igaz hogy nem Itáliát írtam, hanem Lombardiát, csakhogy az is Itáliában van, a wiki térképen Lombardia felé mutat a kalandozási nyíl.

Ja és a kérdés az első magyar kalandozó hadjáratról szól, nem Amulf-ról, őt csak segítségként írtam bele.
Dátum: 2011.08.27. 18:52:55
Hogyan szerezték meg Szauron gyűrűjét a Gyűrűk Ura című filmben?
Önként adta át
Nem is volt neki gyűrűje
Levágták az ujjával eyütt és elmenekültek vele
Ellopták tőle.

A kérdés nem egyértelmű! Kikről és melyik korszakról van szó?!? Gépelési hiba!
Továbbá mi az hogy elmenekültek vele? Ha kérdés feltevője olvasta a könyvet vagy látta a filmet (ami speciális érdeklődési körű rossz kérdés is lehetne), tudhatná, hogy nem menekült a Szauront legyőző több tízezres sereg sehova.
Üdv!

Melyik régió volt a célpontja a kalandozó magyarok legelső hadjáratának, ami lényegében Amulf császár hívására zajlott le (10. század)?

Szászország
Lombardia
Cordobai Kalifátus
Burgundia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem tudom ebben mi volt a nem egyértelmű vagy rossz válasz, Wkipédia alapján írtam, mivel kevés olyan kérdést lehet feltenni amihez ne kellene használni a gúglit, márpedig mindenki azt használja. LOL.

Mielőtt "rossz válaszok" gombot nyomtok tán nem kellene leellenőrizni?

Ha ez így folytatódik a következő alkalomkor inkább az LE-t kérem
Dátum: 2011.08.25. 22:38:22
Hány része van a Fable nevű játéknak? kérdésre a válasz idejétmúlt, mivel nem 2 részes hanem megjelent a harmadik is. Javítani vagy törölni kellene mielőbb, mert nincs meg a +10% vadászatkor emiatt.
Dátum: 2011.08.19. 22:19:52
Melyik állattal áll távoli rokonságban a nílusi víziló?
szürke marha
magyar vizsla
ragka juh
mangalica

Hibás, mert a vízilovak nem rokonai a szarvasmarháknak, sem sertéseknek, sem a juhoknak. A cetekhez sorolják őket! Wikipédia alapján írom ezt. Kéretik a kérdést javítani vagy törölni, köszi.
Oldal: 12