Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tosf

Oldal: 1234
Dátum: 2019.01.28. 20:43:56
ráadásul, így az ismételhető küldetések is kiesnek, ami legalább egy pici izgalmat adtak az eventnek. 100 csata, az alaphangon is 7-8 krit vari küldetés...
új tételként lehetne pl. 10 templomi pálca, vagy x verem pálca. biztos feldobná az aukciót, lehetne mérlegelgetni
Dátum: 2018.10.10. 08:22:02
az aktuális küldetésnél a felső menüsorban, nem lenne rossz egy számláló, hogy ne kelljen kattintgatni külön azért, hogy hogy is áll a küldetés.
nem bántás!!! (legalábbis engem nem zavar)
akik sírnak, nem értenek egyet a jelenlegi állapottal a v5-ön, miért van segítő kéz a top10-es karakteren hónapok óta? gondolom van egy gyenge karakter a szöviben, aki azt mondja, hogy nekem úgyis mindegy
ez aztán életszerű
Akkor mi lenne a jobb?
tobotozzunk úgy új játokosokat úgy, hogy ne legyen célja, meg esélye, csak legyen valakit csapkodni, vagy vegyük észre, hogy sikerült érdekelté tenni az újabbakat célok eléréséért?
nem szakadék képződött, csak pillanatnyi erőfölény!
nem az inspirációs előny vitte Triccit előre, hanem a lehetőségek!

EZ EGY JÁTÉK! JÓ JÁTÉK!
akkor játszuk, a szórakozás a lényeg
na látod ez érdekes kérdés!
mármint a tudás hatalma AF. erről még nem is beszélgettem vele, de most már kiváncsivá is tettél!
Bevallom, nekem még csak 92%, de ha tudtam volna hogy erre kell spórolni...
Nem tudom ki mire költi az az AF-et, de ha kiszámolod, hogy 1%-nyi tulnövelés karakterszint/összLE bevétel legyen kb. 500M LE, akkor az az 1%, az kb. 15 kisebb térkapu stimulátor.
Ez nem tétel annak, aki felfelé halad. Sőt...
Sziasztok!
Véleményem van bőven
Egyértelműen Tricci mellé állok, hiszen kollégám, barátom, és klántársam, de ezt tudjátok
Pár hónapja belevágott egy "ámokfutásba", és minden komoly erőforrását beáldozva, azt mondta, neki egy út van, FELFELÉ!!!! (nem volt már inspirációja!)
Akkor sokat filóztunk rajta, hogy ez jó döntés-e, így választott, lelke rajta.
Robbantott egy óriásit! Beáldozott mindent, nem kevés időt(gondolom ez a fő probléma az irigyeknél), pénzt, kockázatot. Bejött neki! Áldozzatok ti is tartalékokat, vagy időt, de ne azt bántsátok, aki ezen erőforrások felhasználásával előnyt szerzett. Választott egy játékstílust, amit a körülmények határoztak meg, csak a legjobb akart lenni, sikerült!
Most rajtatok, rajtunk a sor, kapjuk el! Ki mit áldoz ezügyben? A pénz nem opció, akik hisztiznek mind megvannak a tartalékaik. (én kb. 20 szintet tudnék lépni invertoryból)

Butterfly - miattad fejlesztette a másodlagosakat
Teomo - miattad kel hajnalban
Yrkalla - hasonló taktikával váltja a hordát

A csatlósbajnokin miért a legerősebb?
Az nem inspiráció, hanem a leglelkesebb játékos, és komolyan veszi!
Dátum: 2018.01.11. 19:22:20
Sokadszorra írom, de hátha
Az elementáris fúzió esszencia, ne a vadászat idejét csökkentse, hanem valóságformázás esszencia módjára, a csp termelődést növelje!!!!
Dátum: 2017.09.10. 15:07:58
azóta a kristály se támadott nálunk senkit
Dátum: 2017.07.07. 03:25:55
rosszul fogalmaztam!
A csatlós tanulása, szürke mytokronit tudása, nem lehet nagyobb a karakter szintednél
Dátum: 2017.07.06. 20:37:16
a csatlósod max LÉPETT szintje, annyi lehet csak, mint a te alapszinted!
én is csak ma tudtam meg Aelius-tól
Dátum: 2017.06.26. 19:57:25
elindulnál jelenleg inspiráció nélkül?
Dátum: 2017.06.26. 19:15:28
ez kezd komolytalanságba fulladni...
mindenkinek igaza van, de mindenki azzal főz ami van!

házi feladat: mindenki nézze meg a 300 című filmet, és ennek fényében nyilatkozzunk
sok a párhuzam, bár közel nem arányos a cél!!!
Dátum: 2017.06.21. 19:41:30
mert nem szövetségi, hanem egyéni
Dátum: 2017.06.21. 19:23:24
mindenképp a játék jelenlegi legmeghatározóbb része a Szb. Nem tudod tartalékolni, nem ér rá, gyakorlatilag olyan mint a napi rutinok. ha már nem a pvp irányába megyünk, akkor a jutalmazást kéne átformálni szerintem. ha mondjuk egy templomkristályszerűen működne (mindenki azt vesz ki belőle ami tetszik), akkor érdekesebb lenne mindenkinek.

ÖTLET1
maradjon a jelenlegi verzió, ne a tudás fáját növelje, szövetségi kristály jutalomként (bármire beváltható)

ÖTLET2
alternatív mezők, ahol nem befolyásolod a szövi ütéseit(pont ez ölné meg a lényegét)

ÖTLET3
mint a kárhozat verme, lépcsők lennének.
ütsz x-et, vagy elértél adott pontszámot a körben, beléphetsz egy újabb térképre, ahol viszont a világ ÖSSZES szövetsége játszik, és a mezők jutalma adott! tehát pl. aranydukát, AF, portyaital, stb...
így aztán a közös érdekek nagyon előtérbe kerülnének!
ezzel a két legjobb fejlesztés fejlődne tovább, szb, KV.
gondolom baromi nehéz leprogramozni, de ebben látom a jövőt, vagy legalábbis a kihívást.
Dátum: 2017.04.29. 08:05:27
Hogyan tudok kryxónium fókuszt szerezni? Relikviakuponból nem engedi
Dátum: 2017.02.22. 21:26:31
új ah tétel:
a manakonstrukciót 12 óránként használhatod (vagy 2x naponta)
a végzet verme óta, a "leghosszabb" feladat a 10 manakons lett, addig nem volt igazán jelentősége, hisz nem volt templomi pálca ennyi.
szerintem komoly ajánlatok lennének érte...
Dátum: 2017.02.15. 14:38:00
Fura, de számomra a játék legyen kihívás is egyben, különben aknakeresőznék. Ha aknakeresőznék. Ha minden könnyen megszerezhető lenne, akkor meg én hagynám abba a játékot, mert nincs kiírva, hogy 4-8 éves korig, és amit nem kapok meg alapból, azt majd hisztivel elérem. Igenis az én karakterem, én dolgoztam meg érte, és egy forinttal se fizetek többet érte, mint amit időarányosan egy hobbira fizetnék. Ahogy szokták mpndani, az vagy amit megeszel, itt az vagy amit tettél érte. És ez messze nem a pénzen múlik, ha valakinek csak napi 20 perce van erre a játékra, akkor ne azokat bántsa, akik többet áldoznak erre. Talán ez az egyetlen játék, ahol a pénzt kompenzálhatod az idővel.
Dátum: 2017.02.01. 09:54:27
már egyszer javasoltam, a csp hiány elkerülése miatt, hogy az alapvetően haszontalan elementáris fúzió esszencia, működhetne úgy, mint a valóságformázás esszencia. ha több lehetőség lenne csp szerzésre (nem mindenkinek egyforma), akkor lehetne kombinálni, ki mire költi el.
Dátum: 2017.01.23. 20:06:34
akkor már az eventeknél se lehessen használni eszenciát, mert előnyt generál
ha valaki öv nélkül lő el ultraeszenciát, akkor ott komoly gond van...
Oldal: 1234