Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1941. hozzászólás - 2017.06.27. 00:05:07 (Válasz Offsboy #1939 hozzászólására.)
V5-re mentem át
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.07
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1942. hozzászólás - 2017.06.27. 23:01:47 (Válasz Mortal55 #1932 hozzászólására.)
Hu, szép mondatok, csak nem tudom miért nekem címezted. Az összképet kéne nézned és nem csak az inspis karikat és a top lassítottakat. Amit leírtál, azt eddig is tudtuk, te viszont semmit nem értesz abból, amit leírtam, ez egyértelmű.
Mi van azokkal a játékosokkal, akiknek se inspijük és se top lassításuk nincs és soha nem is volt? Elég sok játékos tartozik ebbe a kategóriába és az inspis/ top lassított karik ellen, semmi esélyük nincs.
Míg vannak olyanok, akiknek egyszerre mindkettő meg van, de rosszabbik esetben is legalább az egyik.


Te a Galaxis őrzői szöviben is játszottál?
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.07
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1943. hozzászólás - 2017.06.28. 08:36:55 (Válasz Neo26 #1942 hozzászólására.)
Talán mert te hoztad föl a toplassítást és az inspirációt? Lehet valóban nem értem mit akarsz mondani, lehet az én hibám de lehet hogy nem, szerintem tegyél velem egy próbát és magyarázd el. Eddig mintha az lenne a gond, hogy az inspiráltnak milyen frankó, a toplassítottnak még frankóbb, a köztes rétegnek milyen szar. Jó nyomon járok? Amúgy igen, réges régen egy messzi messzi galaxisban én is őrző voltam.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.28
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1944. hozzászólás - 2017.07.09. 00:49:41 (Válasz Mortal55 #1943 hozzászólására.)
Bocsi a késői válaszért, de nyaraltam és csak pár napja vagyok újra aktív.

Nem tudtál meggyőzni még most sem, hogy valóban érted azt mi a problémám-problémánk, különben leírtad volna kerek perec. Két kérdést szegeztél most felém, amire mást nem mondhatok, csak hogy én hoztam föl és RÉSZBEN jó nyomon jársz, de ezek csak a valódi problémáink járulékos velejárói. Mivel nem lehet őket egyértelműen elkülöníteni, így kénytelek vagyunk erről is beszélni, de a lényeg máshol és másban rejtőzik. Nem mellesleg, amit én sérelmezek, aszerint, a top lassított karinak is lehet szar bizonyos szemszögből nézve, de azért nekik még is csak ott a top lassítás.... Vagy nem így gondolod? Amiért részben kárpótolva vannak. Ez által, nem látom azt, hogy miért is kéne veled vitáznom, hisz neked ez nem érdeked. A nejem a V6 kezdetekkor szintén őrzők közt játszott és soha nem tudta eldönteni a hozzászólásaidat és privát üzieidet olvasván, hogy miért is írod azt amit, soha nem az összképet tekintve a lényegi dolgot ragadtad meg, hanem valami mást, "mondjuk", ahol az érdekeid ütköztek, mintha nem is értenéd és nem is foglalkoznál a dolgok mögött rejlő lényeggel és azokkal sem, akiknek ez igenis számítana. Ezt a rólad festett és kialakult véleményét, csak megerősítetted jelenleg számomra is. Egyszer már elmagyaráztam a problémánkat így nem írom le újból, mert felesleges. Viszont annyit mégis csak mondanék, röviden és tömören, amit már szintén elmondtam, így hátha hamarabb rájössz te is, mit is sérelmezünk.... Nincs bajom VELED, se az inspis karakterekkel és a top lassítottakkal sem, ha a köztes réteg számára is biztosítanának valami igazságosabb és szabadon választható játékélményt! Jelenleg ott tartunk, hogy az ajánlat nem fer sokakkal szemben. Evidens?
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.18
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1945. hozzászólás - 2017.07.09. 01:27:23 (Válasz Neo26 #1944 hozzászólására.)
Na akkor megint leírom, igen meglehet hogy nem értem mi a problémád, lehet az én hibám lehet nem. Ez volt az előző hsz-emben is, nem tudom hogy honnan vetted hogy abban bármiről is meg akartalak győzni, de ha ennyire szeretnéd, most érvelek, meglehet hogy egyoldalú lesz, meglehet hogy csak az érdekeimel ütköző részekre térek ki, de hát én már csak ilyen vagyok. Amúgy érdekelne hogy ki is a nejed, mármint a karaktere, meglep hogy ennyire mélyen "ismer" és még privát üzenetek szinjén is. Na de a lényeg, igyekszem lassan írni, hogy ne maradjon ki semmi. Na ha jól értem, a köztes állománynak nincs semmi extra juttatása és ez nem jó szerinted, igen, ebben nem látok kivetni valót, nem azért mondom mert én nem vagyok a köztes rétegben és így leszarom, hanem mert komolyan nem értem mit akarsz nekik. A közteseket az inspiráltak rövid időn belül lehagyják, a köztesek soha nem érik be a lassítottatak, ezt te magad is írtad, azaz tartósan nem keveredik a 3 réteg, az inspirált folyhat csak át a köztesen. A toplassítás meg szerintem még az idén törölve lesz, ha már így sem éri be a köztes a lassítottat, akkor pláne nem fogja. Miért kérsz a köztesnek saját "extrát" mikor a lassítottak "extrája" se sokáig lesz már. Maradunk annál hogy már csak az inspiráció fog maradni, de azzal is ki tudja mi lesz. Még egyszer sajnálom hogy csak a saját látókörömből nézem mindíg a dolgokat és nem érdekel másé, nem vettem észre hogy ilyen vagyok, majd ezek után oda figyelek. Nem akarom bántani a nejed, de majd meg esz a fene hogy ki is ő, és hogy tudott így kiismerni, már ha kiismert, mert ezt sem tudom elhinni.

Kieg, csak mert nem tudok aludni: Hogy igasságosabb és szabadon választható játékélmênyt a közteseknek? Tudtommal ilyen fajta játékélmény se az inspiráltaknak, se a lassítottaknak nincs. Az inspiráció és a lassítás tudtommal nem az élményért lett berakva, hanem hogy szintben valamennyire egyben tartsa az álományt. A ténylegesen élménynek szánt dolgom meg minden rétegnek adottak, vagy adottak lesznek. Hogy milyen egyébb problémát hozott az inspiráció, vagy a lassítás? Ez gyakorlatilag már mindegy, és annak ellenére hogy mit gondolsz, a jelek szerint rajtad kívül a kutyát sem érdekli. Csak én vagyok olyan bolond, hogy beszélek veled róla. Merek rá fogadni, hogy gyakorlatilag a semmiről vitatkozunk, vagyis nekünk ez valaminek számít, de gyakorlatilag egy semmi. Szépen a feledésbe fog merülni az egész. Tudom hogy megint önző szűk látókörű spermiumnak tűnök, de nagy esélyel így lesz, számtalan ilyet tapasztaltam már itt. Ennél sokkal csekélyebb dologért is ennél sokkal határozottabbnak kellene lenned, már-már idegbajosnak, hogy eredményt érj el. Lásd a farsangi fétises esetemet, hogy mekkora balhét kellett csapnom hogy megismételjék a maszk csomagos napi ajánlatot, pedig az Miklóséknak csak egy két kattintásba került és még pénzt is rakott a zsebükbe. Remélem már megérted hogy mennyire kár is a témával foglalkozni és mennyire felesleges volt akarva vagy akaratlanul, de legalább finoman egy önző szűk látókörű g**inek beállítanod engem.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.07.09. 03:03:30-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.46
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1946. hozzászólás - 2017.07.09. 03:23:15 (Válasz Mortal55 #1945 hozzászólására.)
Nem kell berágnod, nem akarlak bántani, de amit leírtál, azzal több pontban sem értek egyet. ....a köztesek soha nem érik be a lassítottatak, ezt te magad is írtad,.... Mutasd már meg nekem, mikor írtam ilyet? Max annyit írhattam, hogy esélyük nincs és az nem ugyan az. A soha szóval én alapból óvatosan bánok, ezt jobb ha tudod.
A nejem, Hannibal első gazdája volt, aki csak 50. szintig vitte a karaktert. A toplassítás megszüntetése? Hát hogy is mondjam, megtanultam már az évek alatt ebben a játékban, hogy csak akkor higgyek el bármit, ha már bevezették.
Mi lehet az én problémám? Milyen topicban vagyunk? Pedig az eredeti témához is hozzászóltál (1895. hozzászólás - 2017.06.26. 09:56:02) és arra kértél minket, hogy ne szívassunk meg, ami csak ismét a saját érdekütközésedig tartott pár szóban. Légy nyugodt, nem érdekünk, hogy bárkit megszívassunk. Ha vennéd a fáradságot és a kiinduló hsz-em felnyálaznád, ami 06.23.-án íródott akkor biztos másképpen reagálnád a dolgokat. Engem személy szerint nem nagyon érdekelne, se az inspiráció, se a top lassítás, viszont vannak olyanok, akiknek ilyen vagy olyan oknál fogva, érdekelne egy olyan lehetőség, ami játékélmény biztosítana számukra vagy így, vagy úgy és ha már a saját érdekeimet sem lehet ezektől elkülöníteni, akkor a minimum, hogy a nevükben is felszólalok. Itt ezt részemről le is zárnám, azt hiszem mindenre megkaptad a válasz!! Az eredeti problémában meg már nyilatkoztál, hogy megérted, de nem kívánsz beleszólni, csak ne szívassunk meg. Megígérem, nem fogunk!!

Kieg-re a válaszom.
Hívd ahogy akarod, élménynek, motivációnak, vagy inspirációnak, úgy is egy célja van, hogy legyen valamiféle értelme, hajtórugója, annak hogy játssz.
Nem vagyunk egyformák, sokféle út és eszköz létezik a cél eléréséhez, én nem balhéztam volna azért amiért te igen, sőt én még soha nem is kértem tőlük semmit, egyszerűen irtóztam attól is, hogy rájuk írjak.
A hozzászólást Neo26 módosította 2017.07.09. 04:04:19-kor
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.21
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1947. hozzászólás - 2017.07.09. 10:47:12 (Válasz Neo26 #1946 hozzászólására.)
Gyakorlatilag azért tartunk itt, mert megkértelek titeket hogy jól gondoljátok meg, hogy mit javasoltok, nehogy véletlen megszívassatok? Még vissza kell olvassam hogy hol borult ez át ide, de sejtem. Az esélytelenség max egy hajszállal esélyesebb a sohánál, de bocs hogy rosszul emlékeztem. A lassítás mint hajtórugó? Gyakkrlatilag a környezetem stabilan toplassított, azaz szinte ugyan azt kapják mint én, és én a saját szerverem és saját szintkörnyezetemhez viszonyítom magam. Másnak lehet hogy motiváció, sőt, konkrét példát is tudok rá, de kétlem hogy tömeges törléshullám lesz ha törlik a lassítást. A lassítást pedig a szintmaximummal törölni fogják, gyakorlatilag értemét fogja veszíteni, hogy miért is, azt majd egy kövi hsz-ben ha érdekel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.92
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1948. hozzászólás - 2017.07.09. 11:14:43 (Válasz Mortal55 #1947 hozzászólására.)
Bocs, de nem érdekel, magamtól is rájönnék! Egyébként a jelenben élek, a jövő pedig kifürkészhetetlen, tehát csak találgatásokon és feltételezgetéseken alapul az egész és amíg ez így van, nem éri meg hogy figyelembe vegyem, vagy hogy mozduljak rá, mert eleve meggondolatlan lépésként ítélném meg.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.21
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1949. hozzászólás - 2017.07.09. 11:26:30 (Válasz Neo26 #1948 hozzászólására.)
Már mindent értek, részemről le is zárhatjuk a témát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.92
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1950. hozzászólás - 2017.07.09. 11:36:49 (Válasz Mortal55 #1949 hozzászólására.)
Dettó
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.21
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1951. hozzászólás - 2017.07.09. 12:27:58 (Válasz Neo26 #1944 hozzászólására.)
Nincs bajom VELED, se az inspis karakterekkel és a top lassítottakkal sem, ha a köztes réteg számára is biztosítanának valami igazságosabb és szabadon választható játékélményt! Jelenleg ott tartunk, hogy az ajánlat nem fer sokakkal szemben. Evidens?


Ezen annak idején mikor behozták az inspirációt kampányoltunk,de nem jártunk sikerrel.Saját erőnkből nulla plusszal jutottam-tunk fel a top lassitásba,és nem kis fáradtsággal.Én és még pár karakter regi szám alapján 1-2 nap,max 1 hét regisztrációval csúsztunk le az inspirációról.És nem egy rossz karit hoztam,hoztunk sokat össze.
Annak idején Üsz-től azt a választ kaptuk,nincs mód a köztes rétegnek semmi pluszhoz.
Nem tartanám fernek,ha most mások miatt ezt változtatnák,vagy a top lassítást eltörőlnék.Azt a választ kaptuk,küzdjük fel magunkat.Felküzdöttük.
A hozzászólást Turul77 módosította 2017.07.09. 12:35:33-kor
Pontszám: 8.38
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1952. hozzászólás - 2017.07.10. 22:17:52 (Válasz Turul77 #1951 hozzászólására.)
Mikor volt ez és melyik szerveren? Meg talán kicsivel több részletet írhatnál, mert így nem igazán tudom átértékelni mi fer és mi az ami nem....
A toplassítás eltörlését inkább Mortal55-el vitasd meg, ő az aki tudna mesélni, én nem!
A hozzászólást Neo26 módosította 2017.07.11. 01:23:05-kor
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.21
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1953. hozzászólás - 2017.07.11. 00:30:54 (Válasz Neo26 #1952 hozzászólására.)
Nem tudok többet mesélni mint bárki más, a részletekről csak spekulálok, azt tudom hogy Miklós maga írta, a 300-as szint topik, első hsz. 4. pont.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.92
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1954. hozzászólás - 2017.08.28. 12:23:56
V5-ön kicsit érdekes a térkép



Balf...voltam, véletlenül kisebbre vettem a lap méretét...valahogy összejött akaratlanul a "ctrl+egérgörgő le" kombó.
A hozzászólást Azazel módosította 2017.08.29. 16:33:05-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.55
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1955. hozzászólás - 2017.09.10. 12:18:20
Mi a szösz, bedöglött az szb
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.29
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1956. hozzászólás - 2017.09.10. 12:22:41
Úgy tűnik!
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.05
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1957. hozzászólás - 2017.09.10. 12:40:04
Sajnálattal közöljük, hogy vasárnap van ezért ma sztrájkolunk , kevés a bevétel sok a munka óra hétfő délben frissítjük találomra az állásokat
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2017.09.10. 12:44:22-kor
Pontszám: 8.24
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1958. hozzászólás - 2017.09.10. 13:44:46 (Válasz Neo26 #1955 hozzászólására.)
én meg elkezdtem erre készíteni a taktikát
Pontszám: 8.08
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1959. hozzászólás - 2017.09.10. 15:07:58
azóta a kristály se támadott nálunk senkit
Pontszám: 8.15
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1960. hozzászólás - 2017.09.10. 17:43:20 (Válasz Tosf #1959 hozzászólására.)
Azért jó lenne, ha valaki aki ismeri őket személyesen, szólna nekik, attól hogy vasárnap van, még sürgősen javítani kellene!
Pontszám: 8.08
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!