Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dvid5891

Oldal: 12
Dátum: 2012.03.02. 19:32:54
V4-en mennyi a maximálisan felhalmozható csp mennyiség(prémmel)? 800*3?
Dátum: 2012.02.18. 20:03:46
Nem tudom jár-e alapból a V4-en a gyorsítás funkció, eddig azt hittem igen, de szövetségen belül kiderült hogy sokaknak nincs, ha nem jár akkor én is lemondanék rolla.
Dátum: 2012.02.16. 22:14:43
Ez igaz de V5-re nem lehet át vinni karaktert, mellesleg V5-ön esélyem sem lenne bajnoki medálra, nem feltétlen az én hibámból , de azért a medálért én harcoltam meg, és az én rutinom győzött( ha nem is olyan nagy rutin), nem gondolom hogy igazságtalan lenne. Ha őskőért lehet relikviát venni (bár tudom hogy ez mindenkinek egyformán módjában áll) én is megvehetném a már megnyert medálom.
Dátum: 2012.02.16. 19:16:44
Hellosztok, Bajnoki medált át lehetne vinni másik világra V4 befejezése után, az sem lenne baj ha őskőért
Dátum: 2012.01.26. 20:35:52
Kösz
Dátum: 2012.01.26. 20:24:10
Nekem a lényeg hogy a Transzplantációt és az Ultraspecializálót lehet, még valami, természetesnek tűnik, de ha valakinek ez a két szakértelme már maxon van, attól még TT-ja, ugye?
Dátum: 2012.01.26. 17:47:23
Hellosztok! Ha a fertőzésem 0, akkor a TT-vel maximum fölé is növelhetem a szakértelmeimet, +5-el ha jól tudom, ez minden szakira vonatkozik?
Dátum: 2012.01.09. 20:35:41
Ha 85-ös szintű a 15-dik entitás amit legyőzök, akkor 85-ös szintű epikus kincset választhatok?
Dátum: 2012.01.08. 20:18:57
Két entitás köztire gondoltam, szóval semmi relikvia, semmi semmi, Kösz
Dátum: 2012.01.08. 18:52:53
Entitás csaták közti időt tudom valamivel csökkenteni?
Dátum: 2012.01.08. 16:35:52
Kösz
Dátum: 2012.01.08. 16:25:24
A portyapontok beállításai ugyanúgy vonatkozik a Kufárok csatájára mint a sima portyára, az az napi 30-as beállítással a Kufárok csatáján is csak nállam magasabb, vagy velem egyenlő színtű játékosokat tudok támadni? Vagy valami külön szabály?
Dátum: 2012.01.05. 06:09:21
Mégegyszer kösz az infókat, de lassú szerveren nem használok őskövet, nincs prém, és ha lenne egy másik karim, nem akarnám még beajánlani sem, semmi képpen nem akarnám ilyen módón felhasználni, bár közvetve a szövetségem érdekében igen, de végülis a szerver egy új taggal bővülne, sovány vigasz de egy cseppet színesítene a játékon
Dátum: 2012.01.04. 19:28:12
Kár, azért kösz
Dátum: 2012.01.04. 18:57:20
Hellosztok!
Tudom hogy multizni csalás, de szeretnék egy másik karaktert ugyanabban a világban, ha nem lenne gond ugyanabban a szövetségben, ugyanúgy nevelném mint az előzőt, nem azért hogy rabolhassam, hanem hogy segítsem a szövetségem. Gond lenne? Olyan mintha a testvérem játszana, és nem 3-4-5 karit akarok csak még egyet(nem is lenne több időm)
Ennyi lenne, előre is kösz!
Dátum: 2011.12.31. 13:53:35
Hello megint. A nem tul okos telefonomrol irok ugy hogy nincs ekezet. Meg csak anyit hogy nem vagyok egy kimondott epitesz karakter ezert lenne fontos egy jo megoldas. Nekem eleg a 3*-os szerencse.
Dátum: 2011.12.31. 13:11:41
Először is kösz a hozzászólásokat , másodszor pontosítanék egy-két dolgot. Elegendő lenne ha csak azok fel lennének tüntetve akik már rég nem játszottak, inaktívak, sokat segítene ez is, másodszor a szerencsém több mint 3*-os, kicsit konkrétabban írok példát.: reggel belépsz, kínzókamrából, illetve besorolásból bejön 3-4-5000 Lé nem elég hogy fejleszd magad, de ha félre tehetnéd megtakaríthatnád 100000 Lé-ig, a max. nincs megszabva, vagy legyen egy felső korlát, mindegy, azt már tudnád hasznosítani, és nem hiszem hogy befolyásolná a portyákat, akitől eddig is lehetett rabolni attól ezután is lehet, aki figyel az úgyse engedi hogy raboljanak tőle Bank nélkül is beépít, én csak szeretném jobban kihasználni a kisebb bevételi forrásokat. Remélem nem zavaros amit írtam.
Dátum: 2011.12.31. 11:07:39
"Helló mindenkinek! Lehet hogy volt már róla szó és lehet hogy nehezebb megoldani mint az ember elsőre gondolná, de jó volna ha a toplistán, vagy karakter lapon fel lenne tüntetve az is hogy ki mikor lépett be, mikor játszott utoljára, mint a szövetségi taglista lapon, V5-ön játszok és szeretnék új tagokat toborozni szövetségünkbe, sokat segítene ha látnám hogy egyáltalán játszik-e az illető akinek írok, vagy sem.
Előre is kösz, egy lelkes játékos."
Ez kiegészíteném annyival hogy elég lenne ha ki lennének pirosítva az egy hete nem játszó, játékosok.
Lenne még egy dolog, sokszor van úgy hogy van egy kevés Lé-m, amit nem feltétlenül építenék be, nem lehetne létrehozni ez Bankhoz hasonló szövetségi épületet, ahol el lehetne "raktározni" az amúgy jelentéktelennek tűnő Lé-t, ezt bármikor ki tudnám venni amikor fel szeretném használni, magasabb épület szinten kamatozhatna is minimálisan, előfeltétele lehetne az energiakristályosító, palota, ha nem is pont így valami hasonló is megtenné, a cél tényleg csak annyi lenne hogy félre lehessen rakni( sok kicsi sokra megy).
Minimális hozzászólásnak is örülnék, mint pl.:" Hülyeség, Ne álmodozz, Ha lehetett volna már meglenne" stb......
Egy továbbra is lelkes játékos.
B.U.É.K
Dátum: 2011.12.27. 19:39:38
Helló mindenkinek! Lehet hogy volt már róla szó és lehet hogy nehezebb megoldani mint az ember elsőre gondolná, de jó volna ha a toplistán, vagy karakter lapon fel lenne tüntetve az is hogy ki mikor lépett be, mikor játszott utoljára, mint a szövetségi taglista lapon, V5-ön játszok és szeretnék új tagokat toborozni szövetségünkbe, sokat segítene ha látnám hogy egyáltalán játszik-e az illető akinek írok, vagy sem.
Előre is kösz, egy lelkes játékos.
Oldal: 12