Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.12.01. 14:47:20
Ez az, ez érdekelt igazából, köszönöm!
Dátum: 2012.12.01. 14:41:10
Ok, este még végiglapozom a fórumot, főként, hogy megtudjam, mikor és hogyan lehet szubplazmát és drágakövet szerezni.
Köszönöm!
Dátum: 2012.12.01. 13:27:47
Ja igen, még egy, komolyabb kérdésem lenne, azt szeretném tudni, hogy pontosan mitől függ, hogy egy kari autosajtkor esszenciát találjon a kisajtolt állatokban? Tudom, hogy randomtól függ, illetve az Alkimista af képességtől is. Az érdekelne konkrétan, hogy van-e valami feltétele vagy kizáró oka az eszencia szerzésnek? Meg tudná valaki mondani, mi a lehetséges oka, hogy 70-es szinten 19autosajtból (mindezt nem kevés vadászat-befektetéssel) 0db eszencia essen?


Koklerke: hát ettől nem lettem okosabb én is csak a káoszról tudok ezzel kapcsolatban. Rossz hír, ha még nincs lezárva és fixálva ez a fejlesztés :s köszönöm a segítséget!
Dátum: 2012.12.01. 13:13:14
Hmm.. ezek szerint te tudod, mi az a szubplazma ha nem titok, megválaszolnád a kérdéseimet? Fúrja az oldalam a kíváncsiság
Dátum: 2012.12.01. 13:02:47
Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek nekem meddig éri meg csak próbáltam körülírni, hogy ez mennyire fontos nekem, és ahhoz, hogy el tudjam dönteni, mennyire pedálozzak, szeretném tudni a választ a tegnapi kérdéseimre. Befejezni én sem fogom, az egyértelmű, de ameddig reálisan lehet, el szeretnék jutni. A cél nálam is a negyedik szint vége, ha a lánc megvan... "karácsonyig" pihi
Dátum: 2012.12.01. 12:44:16
Tudom, hogy olyat kérdeztem, amit már nekem is illene tudni. Sajnos nem volt elég időm mostanában, hogy aktívan kövessem az eseményeket, így nagyon sok infó kimaradt, ezért kérném a segítségeteket! A másik oka pedig az event jellegéből jön, egy nap alatt megszaladt a karifejlesztés sebessége, és szeretném pontosan tudni, hogy kalkuláljak, hányadik küldetésszintig éri meg egy 70-es karival az event.
A segítségeteket előre is hálásan köszönöm!
Dátum: 2012.11.30. 19:29:34
Én is hasonló ostobaságokon töröm a fejem, mivel egy ideje nem olvasom a témákat, így nem jártam utána olyan infóknak, mint például mi is pontosan az a szubplazma, hogyan lehet szerezni, miket kell tudni róla, stb. valami szinteken át ütögetés/szubplazma rémlik, de hogy miben maradt a vége, már ami a támadott fél oldalát illeti, az mondjuk érdekelne. Tudom, hogy volt róla vita bőven, az eredményéről lemaradtam. Ha már plazma, a hasznát is szeretném pontosan megkérdezni, csak hogy megvilágosodjon a sötét kobak.

De vissza a kérdésekhez:
1. Konkrétan az érdekelne, hogy akit a mai napon szubplazmával láttam "rohangálni", ő egyszerűen már eljutott az event harmadik szintjére?

2. Csak az tud majd normális esetben is szerezni szubplazmát, illetve ősdrágakövet, aki eljut az event megfelelő szintjére, és megszerzi a két detektort?

3. Tehát más módon ez a két erőforrás nem is (lesz) elérhető?

kieg.: 4. a kapcsolódó AF képességek, ha jól értem, csak olyan kari számára hoznak hasznot, akinek megvan az adott detektor?
Dátum: 2012.11.29. 19:29:18
Ó, így világos, köszönöm az infót!
Dátum: 2012.11.29. 19:17:59
Ne haragudj, de most ez így meghaladja a képességeimet tudnád nekem példával illusztrálni?
Dátum: 2012.11.29. 19:13:03
A bolygó ura eventtel kapcsolatban lenne pár kérdésem, előre is elnézést, ha olyat kérdezek, ami elhangzott már, de láttam, csak ott 25oldalas már a fórum...
Tudtok arról valamit, hogy a dekrétumok őskő költsége szintenként összeadódik-e vagy sem? Ha rossz matematikai kifejezéssel éltem, elnézést. A lényeg, hogy ha minden szinten elhasználok egy dekrétumot, az minden szinten ugyanannyiba kerül? Ha jól értettem a leírást, egyedül az időhöz ad hozzá a progi, ha szintenként van 1-1, akkor az csak időben számít, ugye?
Dátum: 2012.11.26. 05:54:27
Ha Szakall karija alacsony szintű - mintha azt írta volna, hogy 6-os, és ha jól értettem a szándékait, akkor a célja az, hogy ez minél lassabban változzon-, úgy alacsony szintű lesz az állata is. Ha familiárist vesz, akkor az. Portyázásokkal az állat gyorsabban lép tán szintet, mint ő, bár most nem rémlik, hogy alacsony szinten is lenne az állatoknak tp-t adó cucc... ÉP-je is csak párszáz körül lesz, és ha szinteket lép, akkor sem lesz számottevő, ami annál jobban fog számítani, minél több tp kell majd neki, hogy szintet lépjen.

Szakall, nem tudom, mennyire új neked a játék, ha az, akkor fontold meg a tanácsomat, és ne azonnal familiárist vegyél - nem az őskőlöltésről akarlak lebeszélni, felőlem azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha nem új, akkor nézd el az okoskodásomat, bocsásd meg.
(off: Ha nagyon akarsz valami ütőset 100kőért, a relikviák között találsz olyat is, ami hasznos lehet már alacsony szinten is: ha állatod lesz, ott az asztrális védőburok, én ezt használom, és nagyon bevált. Ha pókkodsz, és számít, hányszor tudsz menni, ott a portyagömb.)
Dátum: 2012.11.25. 16:03:49
Ha familiárist veszel nagyon alacsony szinten, akkor kösd fel a gatyeszt szerintem baromi sokba fog kerülni életben tartani, amit csak az igazán sok bevételt termelő, aktív pókok engedhetnek meg maguknak. Ha úgy érzed, hogy fixen ezek közé tartozol, akkor hajrá, tényleg. Ütős szövetség nélkül viszont nem biztos, hogy megéri - esélyes, hogy pénz és LE-nyelő. Az alapszintjén emelni csak akkor tudsz, ha te szintet lépsz, de ott sem lesz értelme szintenként, ezt tudnod kell. Ráadásul ez épp a póksággal ellentétes szándék...
Szerintem mielőtt familiárist veszel, próbálkozz egy sima állattal, nézd meg, hogy boldogulsz vele, és azok után, amikor már látod, hogy hogy viselkedik, ha emelkedik a lépett szintje, fogod látni, hogy érdemes-e komoly befektetésként egy familiárisra áldozni. A meglévő, sima állatot - ha nem tetszik- max elengeded. Első állatnak semmiképp se egy familiárist akarj!
A szakértelmek fejlesztése pedig legalább annyira fontos, mint a tulajdonságoké, talán vérpókként nem, ezt nem tudhatom, de mégis, szerintem úgy is, max mások a prioritások. Idővel fogod látni,hogy nem hátrány, ha a karid "ért is valamihez, és nem csak tud".
Szerintem
Dátum: 2012.11.24. 16:08:37
V2-n nálam ugyanez a helyzet:

Most 15 felsorolt bónuszt látok, holott csak az első 6 van meg. A hirtelen a semmiből megjelent 9 további bónusz végén mindegyiknél egy (x) szerepel. Hogy ennek mi az oka, hát, azt én is szeretném tudni
Dátum: 2012.11.24. 16:02:13
Nem tudtam, hogy erre is az előző napi 1% szabály él! Köszönöm az okosítást !
Dátum: 2012.11.24. 08:56:57
Szia!
A lélekkufárnál vetted meg, a rányomósdi csak gyorsgomb. A kufárnál meg is tudod nézni, mi van benne, ha csak az "Egyéb" dolgokra kattintasz.
Dátum: 2012.11.24. 08:44:51
Sziasztok!
Az, hogy a hűségbónuszban kapható napi jutalmak között LE-ből mennyit kapok, az függ-e még valamitől, azon kívül, hogy minden nap beléptem-e a játékba (pl. hogy játszottam is vagy hogy a jutalmat is átvettem)?
Dátum: 2012.11.18. 21:07:38
Maci, köszönöm az infót!

Azt tudom, hogy szokott lenni minimális holtidő, amikor nincs a játékosoknál jutalom - általában az event megkezdése előtt pár héttel vagy pár nappal le szokott járni az aktuális. Túl sokat azért nem szoktunk rá várni, legalábbis így volt ez az eddigi szerény kis tapasztalataim szerint. Ettől függetlenül szeretném tudni, hogy most az új event miatt mennyi idő telik el xenó jutalmak nélkül, mennyire lesz rendhagyó ez az eset - ha rendhagyó egyáltalán. Egyáltalán csúszik-e az időzítés, vagy csak "én találom ki" megint - ha igen, tényleg elnézést mindenkitől?

A hozzászólásomból lehet, hogy nem derül ki, mert nem tudok mindig szerencsésen fogalmazni, de a látszólag "elvárást" kifejező kérdéssekkel elsősorban azt szeretném tudni, hogy gondoltak-e erre a "problémára" a kedves fejlesztők (egyáltalán érdekelne, hogy mi a helyzet a jutalmak időzítésével). Mert ha véletlenül nem, de a játékfejlesztők céljaival és szándékaival nem ütközik, akkor tényleg csak egészen bizonytalanul és naivan kérdezném, hogy esetleg megengedhető-e egy ilyen jellegű, kivételes, egyszeri idő-módosítás?
Dátum: 2012.11.18. 20:14:45
Szeretném előre bocsátani, hogy egyszerű és naiv kérdéseket tartalmazó szösszenetnek szánom a most következő hozzászólást .

Eddigi tapasztalataim szerint a féléves jutalmakat eddig sikerült úgy időzíteni, hogy épp a soron következő, azonos nevű event alkalmával járjon le az érvényességük, amikor csak napok, vagy szűk hetek kérdése, hogy meg lehessen szerezni a következőt.
A jutalom relikviáimat elnézegettem ma, és megakadt a szemem az előző xenó event során megszerzett jutalmaim lejárati idején: december 24

Nem tudom, hogy az előző xenó event jutalmak leprogramozásakor be volt-e tervezve fél évvel későbbre a következő azonos event - az év elején kiadott tervezet szerint, én úgy látom, hogy igen.
Ha az aktuális jutalmak lejárati ideje már eleve így, és az új eventtel összehangoltan lett betervezve, akkor a következő sorokat tekintsétek tárgytalannak, és elnézést kérek, ha ismét fölöslegesen értetlenkedem.

Ha tényleg nem volt betervezve anno az új event, vagy legalábbis a pontos lefutása, így azt szeretném javasolni/megkérdezni, hogy lehetne-e esetleg az új event "(köz)beiktatása" miatt a még érvényes xenó jutalmak érvényességét időarányosan kitolni? Konkrétabban a rendhagyó új event miatt - amiről azt feltételezem, hogy másfajta jutalmazási rendszert fog jelenteni- lehetne esetleg meghosszabbítni +1 hónappal a jelenlegi xenó féléves jutalmak érvényességeit? Feltételezem a xenó jutalmakat csak xenó event kapcsán lehet megszerezni, feltételezem, hogy az új event valami újat tartogat.

Őszintén érdekelne, hogy volt-e/van-e valami alternatív megoldás a problémára, vagy ismét csak én látom úgy/tévesen?, hogy az új event bezavar kicsit a féléves jutalmak érvényességi időszakába: előfordulhat, hogy emiatt az eddigiektől eltérően akár több mint egy hónapig kell majd várni az új jutalmakra? Ennek kapcsán adódik a kérdés, hogy a jelenleg megszerzett landragór féléves jutalmak érvényességi idejébe már bele lett tervezve ez az "időeltolódás"?
Dátum: 2012.11.14. 17:14:16
Sejtettem. Azért egy kicsit reménykedtem, és gondoltam jobb, ha inkább rákérdezek. Köszi az infót!
Dátum: 2012.11.14. 17:07:16
Néhány lusta kérdésem volna, ezúttal főként a végzet templomos tulajdonságnövelésekkel és az event jutalmakkal kapcsolatban:

- a jutalmak átvétele nem helyettesíti az olyan templomos küldetések teljesítését, mint például növeld meg 3-mal ezt vagy azt a tulajdonságot, egy napon növelj hármat a szerencséden, stb. Vagy létezik, hogy mégis kiválthatóak lennének így az ilyen küldik?

- igazából sokkal régebb ideje fúr a kíváncsiság a küldik kiváltásával kapcsolatban, hogy az aukciós házban található tulajdonságnövelő "kövek" beszámítanak-e a tulajdonságnövelésbe?

Próbálta már ezeket valaki, vagy tud valaki valamit arról, miért lehet vagy nem lehet így teljesíteni templomos küldiket?