Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Állatok
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
201. hozzászólás - 2012.06.08. 08:57:57 (Válasz Quellon #200 hozzászólására.)
Nyilván. Illetve akkor megérheti, ha valamelyik pakliban van valami übertáp lap, amit HKK-soknak el tudsz adni vagy akár van olyan HKK-s, aki jelenleg is játszik és összebeszéltek, te beszálsz a 20 paklijába valamennyivel, cserébe megkapod a kódokat.
Pontszám: 7.63
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
202. hozzászólás - 2012.11.20. 08:39:38
Ezt bezzeg lehet adni az állatnak (állatnév)...

A választott név nem megfelelő


De a bizarr, kegyetlen, elmeháborodott nem megfelelő.
Pontszám: 5.61
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
203. hozzászólás - 2012.11.20. 08:51:54 (Válasz D4vid #202 hozzászólására.)
Ööö... Mire gondolsz? Mert ez a postod elég hiányosnak tűnik? Mit nem lehet adni? Mit lehet adni?
Pontszám: 7.71
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
204. hozzászólás - 2012.11.20. 09:22:15 (Válasz Craslorg #203 hozzászólására.)
Szerintem leírtam mindent:

Próbálkoztam bizarr, elmeháborodott, kegyetlen nevekkel (beteg-gondolom ez tiltott) (bizarr elme 1) nem jött össze. Végülis mindegy, mert nem megfelelő név lett mind a 4 dögnek.
Pontszám: 5.61
népszerűSzakallFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
205. hozzászólás - 2012.11.24. 01:24:26
Üdv Emberek!

Segítségre lenne szükségem, egy pár kérdésben.Vázolom a helyzetet:
6. szintű pókocska vagyok, szintemen az első, és Tp-ben még csak a szint felénél járok. Nagyon nem szeretnék vadászni a sok Tp miatt, és főleg nem szeretnék vadászós szakértelmeket fejleszteni még, de egy állatka jól jönne majd a bajnokin (8. szinten). Tudom egyszerű a megoldás: vegyek Familiárist. Ezzel nincs is gond, nem gyerek vagyok (26 éves), annyit tudok áldozni a játékra. Ha jól olvastam, azt beidomítva kapom majd meg.

Most jöjjenek a kérdések:
-Vihetem magammal harcolni?
-Nem kell valamilyen szakértelem (pl.: csapdakészítés; idomítás) valamilyen minimális szintre fejleszteni?
- Ha kell, mik azok, és milyen szintre?

Válaszokat előre (és majd utólag ) is köszönöm!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb utóbb a lábadból is fog.
Ha már nyakig vagy a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!
Pontszám: 5
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
206. hozzászólás - 2012.11.24. 01:45:34 (Válasz Szakall #205 hozzászólására.)
Nem, nem , nem.

Semmit nem kell csinálnod. Csak alacsony lesz egy idő után az elnyelése, meg vigyáznod kell, hogy ne menjen le a morálja, mert minél magasabb a szintje, annál többe kerül "morálatlanítani".
A hozzászólást Yuurei módosította 2012.11.24. 01:46:23-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.24
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
207. hozzászólás - 2012.11.24. 02:03:24 (Válasz Yuurei #206 hozzászólására.)
XXXXYYYY (familiáris)
64. Szint

Alapszint: 4
Elnyelés: 50

Nem olyan kicsi az 23. TSZ-en, tekintve hogy a 24-es oskoves kaoszbot, fokuszkristallyal 27-tol 94-ig ut...
V3-Alíz
Pontszám: 5.80
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
208. hozzászólás - 2012.11.24. 06:25:16 (Válasz Dozer #207 hozzászólására.)
Jól van, nem Mindenkit építenek körbe 100M-ós szövetséggel...nem mindenki tudja 48-ban kenneleztetni.

Pókként egy állat fenntartása, csak kennellel együtt a megoldható, mert 40 perc alatt nullázódik a morálja, csonterősítés nélkül (rosszul írtam) nem az elnyelés a kevés (az is) hanem az élete.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.24
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
209. hozzászólás - 2012.11.24. 06:57:46 (Válasz Szakall #205 hozzászólására.)
Yuurei: emlékeim szerint de igen. Bármilyen furcsa is, de bármilyen állat (familiáris is!) harcba viteléhez kell 1-es szintű idomítás.
Pontszám: 8.78
népszerűSzakallFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
210. hozzászólás - 2012.11.25. 15:25:40
Köszönöm a válaszokat!

Akárhogy is van, az biztos, hogy nem kell magam nagy költségekbe verni eleinte, esetleg egy szakértelem. Ha alacsony lesz az élete, veszek egy relikviát, és megemelem az alapszintjét. Ha pedig úgy is kinövöm, veszek egy másikat relikviával. Alacsony morálra ott lesz a hűségbónuszos cucc, esetleg megpótolom, amíg nem töltöm be a kutat, és nem tudom gyakorlatozni.

Remélem ti is így gondoltátok a dolgokat!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb utóbb a lábadból is fog.
Ha már nyakig vagy a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!
Pontszám: 5
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
211. hozzászólás - 2012.11.25. 16:03:49 (Válasz Szakall #210 hozzászólására.)
Ha familiárist veszel nagyon alacsony szinten, akkor kösd fel a gatyeszt szerintem baromi sokba fog kerülni életben tartani, amit csak az igazán sok bevételt termelő, aktív pókok engedhetnek meg maguknak. Ha úgy érzed, hogy fixen ezek közé tartozol, akkor hajrá, tényleg. Ütős szövetség nélkül viszont nem biztos, hogy megéri - esélyes, hogy pénz és LE-nyelő. Az alapszintjén emelni csak akkor tudsz, ha te szintet lépsz, de ott sem lesz értelme szintenként, ezt tudnod kell. Ráadásul ez épp a póksággal ellentétes szándék...
Szerintem mielőtt familiárist veszel, próbálkozz egy sima állattal, nézd meg, hogy boldogulsz vele, és azok után, amikor már látod, hogy hogy viselkedik, ha emelkedik a lépett szintje, fogod látni, hogy érdemes-e komoly befektetésként egy familiárisra áldozni. A meglévő, sima állatot - ha nem tetszik- max elengeded. Első állatnak semmiképp se egy familiárist akarj!
A szakértelmek fejlesztése pedig legalább annyira fontos, mint a tulajdonságoké, talán vérpókként nem, ezt nem tudhatom, de mégis, szerintem úgy is, max mások a prioritások. Idővel fogod látni,hogy nem hátrány, ha a karid "ért is valamihez, és nem csak tud".
Szerintem
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.01
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
212. hozzászólás - 2012.11.26. 02:54:43 (Válasz Lavender #211 hozzászólására.)
A sima állat és a familiáris morálja egyformán csökken Semmivel sem kerül többe,és amit rákell áldozni az nem vészes Nekem 2 familiárisom van és nem vészes Annyit tud naponta portyázni egy karakter h a morált meg emelje
Pontszám: 4.54
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
213. hozzászólás - 2012.11.26. 05:54:27 (Válasz Melinda1969 #212 hozzászólására.)
Ha Szakall karija alacsony szintű - mintha azt írta volna, hogy 6-os, és ha jól értettem a szándékait, akkor a célja az, hogy ez minél lassabban változzon-, úgy alacsony szintű lesz az állata is. Ha familiárist vesz, akkor az. Portyázásokkal az állat gyorsabban lép tán szintet, mint ő, bár most nem rémlik, hogy alacsony szinten is lenne az állatoknak tp-t adó cucc... ÉP-je is csak párszáz körül lesz, és ha szinteket lép, akkor sem lesz számottevő, ami annál jobban fog számítani, minél több tp kell majd neki, hogy szintet lépjen.

Szakall, nem tudom, mennyire új neked a játék, ha az, akkor fontold meg a tanácsomat, és ne azonnal familiárist vegyél - nem az őskőlöltésről akarlak lebeszélni, felőlem azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha nem új, akkor nézd el az okoskodásomat, bocsásd meg.
(off: Ha nagyon akarsz valami ütőset 100kőért, a relikviák között találsz olyat is, ami hasznos lehet már alacsony szinten is: ha állatod lesz, ott az asztrális védőburok, én ezt használom, és nagyon bevált. Ha pókkodsz, és számít, hányszor tudsz menni, ott a portyagömb.)
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.01
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
214. hozzászólás - 2012.11.26. 08:13:45 (Válasz Lavender #213 hozzászólására.)
Sztem azt csinál, amit akar, az ember a hibáiból tanul...

Félresikerült hóember
51. Szint

Alapszint: 12
660 / 660 ÉP
100 / 100 %
102 / 2.100 TP


Itt az egyik állatom, teszem hozzá min 30-40-es meggyőző kéne, hogy ne lázadjon 3.4 óra múlva 100%-on.

Ez a legalacsonyabb TP-t adó cumó, 15. szintes +morálos viszont van.

tudatserkentő

Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 25
+2 TP győzelmenként
Ár: 6 Őskő


Szakáll, Neked meg annyit mondok, ha lassan lépsz szinteket, akkor semmi értelme annak, hogy lecsökkentet a szintjét, hogy nagyobb legyen az aktuális szintje, mivel sok idő mire Te lépsz egy szintet, ez csak magasabb szinten érdemes, de ott már kiváltja az AF, én ilyen 10 őskövest sosem vettem pl.

Ez pedig, ha most 6-os szintű vagy, nem ebben az évszázadban lesz, persze függ, hogy milyen jó vagy.

Stimulátor

Típus: relikvia
Szint: 30
Megvásárlásakor minden familiárisod alapszintje akkora lesz, mint a te szinted. Amennyivel megnőtt az alapszintjük, annyival lecsökken az aktuális szintjük. Szakértelem pontjaik nem módosulnak.
Ár: 10 Őskő


Ha csak nem maxolod gyorsan a kereskedelmed...de ilyen kis szinten... xD
A hozzászólást Yuurei módosította 2012.11.26. 08:17:53-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 6.49
népszerűSzakallFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
215. hozzászólás - 2012.11.26. 11:23:15
Fúúú..............
Jó témát dobtam fel!


3 éve játszom már, az 5. világon volt egy 76. szintű pók sereghajtó karakterem. Csak egy pár fanatikus tudott jobb lenni nála. Elérkezettnek láttam az időt egy új kari csinálásához. Magasabb szinten megvan a tapasztalatom, de ilyen alacsony szinten még bamba voltam, és nem is emlékszem rá, hogy kértem volna tippeket a fejlődésemhez. Ezt mostanában pótolom be.

Ez a kari bajnokesélyes lesz 8. szinten, és ehhez jól jönne egy állat. Vadászni viszont semmilyen körülmények között sem akarok, ezért gondolkoztam a familiárison. Persze ha már meglenne, vinném portyába is, bár ott nem szorulok segítségre, 100-ból 2-szer üt be a random.


Más:
Asztrális védőburok: majd ha lesz állatom, és az ellenfeleknek másodlagos támadása. Ami ugye 10. szint alatt nem jellemző. Akkor szokta a többség fejleszteni, amikor eléri az állatölős küldetést.
Portyagömb: sajnos, vagy nem sajnos nagyon ritkán csatázok egy órán belül 3-nál többet. naponta 2-3 alkalommal nézem a toplistát, és ugye nem tolonganak az új emberek annyira! hétvégén akár 5-6 alkalommal is átfutom, szóval eloszlanak a csatáim, nem torlódik a százalékolás irányába.
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb utóbb a lábadból is fog.
Ha már nyakig vagy a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
216. hozzászólás - 2013.06.06. 20:56:20
Hmmm csak nekem tűnt fel az, hogy rendes portyáért az állat is annál kevesebb TP-t kap, minél leharcoltabb egy játékos? (100-80-60-40-20%) Kihívásnál meg mindig maxot ad.

Hogyis van ez?

Ui: Vagy már megint valami bug van az állat TP elosztással? Vagy eddig is így volt?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.06. 20:58:17-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.48
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
217. hozzászólás - 2013.06.06. 21:21:39 (Válasz Viszok009 #216 hozzászólására.)
Szerintem ez eddig is és tervezetten volt így. Akárhány kihívást indítanak valaki ellen, attól nemhogy hátránya nem lesz, még nyer is rajta a védekező, akár nyer, akár veszít. Mondanom sem kell, hogy portyából meg egy is elég lehet egy tisztességes rommá veréshez, nem hogy a sokszorosa.
Azzal, hogy az állat is csökkentett TP-t kap, arra szeretnék ösztönözni a játékosokat, hogy ne az agyonverteket döngöljék tovább - amennyiben számít a támadónak az állatok kapott TP-je - de a kihívás mivel nem káros senkinek, inkább hasznos, ezért nyugodtan mehet akárhányszor akár a leggyengébbhez a támadó, nem szükséges negatív módosítókkal sújtani.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.19
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
218. hozzászólás - 2013.06.06. 21:31:48 (Válasz Quellon #217 hozzászólására.)
Hát besza-behu.

Kicsit azért más, hogy 30-al több, vagy kevesebb TP-t kap az állat.

Magasabb szinten vajon ki a jó istent támadjak abból a 20 játékosból, a 300-al nagyobb TÖ-ket? Hát persze, megyek és rommá veretem magamat...

Asszem visszamegyek kihívásozni, kár, hogy azért nem tudok ismételhetőzni, azért napi szinten ennyivel kevesebb TP eléggé visszavet.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.48
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
219. hozzászólás - 2013.06.06. 22:13:05 (Válasz Viszok009 #218 hozzászólására.)
Kérdezz meg azért kompetensebbet is az ügyben, mielőtt döntést hozol a karaktered jövőjéről, ez csak a véleményem volt
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.19
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állatok
220. hozzászólás - 2013.06.06. 23:00:34 (Válasz Quellon #219 hozzászólására.)
Ha kihívásozok 102-104 TP-t kap a dög, ha meg nem akkor 73-akat. Kalandból is 102-104 jön...vicces. (apropó, mióta EH-n vagyok azóta pp-zek, aki ismer tudja, hogy nem a szél fútta össze a 26,5K kihívást.

Majd hnap üszölök, Dikó úgy is mindig hülyének néz. :-D)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.06. 23:00:56-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.48
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!