Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.07.19. 16:50:47
Az ultraspecializáció használatához újra kell tölteni az oldalt, amennyiben először szakit, és utána váltunk gyűrűt. Az ékszer használata önmagában nem tölti újra a karakterlapot, így a tulajdonságok növelésekor (első esetben legalábbis garantáltan) a figyelmetlenebb játékosok nagyokat szívhatnak.
Ezzel nem lehetne valamit kezdeni, vagy a terhelés csökkentő programozás lényege éppen ehhez kapcsolódik, és az általam említett probléma egy előre nem látott következmény?
Dátum: 2012.07.19. 16:27:18
A varázslatelnyelés hiányát én is ugyanúgy észleltem, az én állatom is ki van jelölve, mégsem számít semmit, pedig eddig számított.
Dátum: 2012.07.19. 16:09:57
Még egy dolog, ami tippre ide kapcsolódik. A reform előtt a varázslatelnyelésembe beleszámított az erre kiképzett állatom varázslatelnyelés szakija, most pontosan annyit ad össze, amennyit kizárólag a tárgybónuszokból és relikviából adódik, az állatom képessége semmit sem ér jelenleg.
És igen, tényleg túl sok az elrejtegetés, mármint külön azért kattintgatni kell, hogy megnézzem valaki adatlapján a tulajdonságait, eleve azért mentem oda, hogy lássam...
Szóval szerintem a tulajdonságok/eredmények és a tárgybónuszok táblázatát eleve láthatóvá kéne tenni, nem hiszem, hogy ez sokkal nehezítené a terhelést, viszont kifejezetten hasznos lenne. Valahol nekem az sem tetszik, hogy a viselt tárgyak tulajdonságait is már csak úgy tudom megnézni, hogy a képek fölé viszem az egeret, és egyesével mindet végig kellene bogarászni a pontos összegekért, legalább legyenek egyértelműen összeadva, megjelenítve az extrák.
Dátum: 2012.07.19. 15:45:02
Nekem is szokatlan, főleg furcsa most a szememnek, hogy ami eddig fent volt, most lent van, és fordítva. De nagyon tetszik, hogy az ékszerekre kattintva is tudok váltani, enélkül meghalna az egész!
Ha megengeditek, gyorsan én is megosztanék néhány személyes észrevételt, ami összefügg a fejlesztéssel.

1. Két ablak volt megnyitva, az egyikben szakértelem turbózást váltottam ultraspecializációra, utána a másikban felvettem a kapcsolódó ékszert. Eddig hasonló akciók során az ékszer váltása elég volt ahhoz, hogy frissítse az adott lapot, most nem, tehát újra kellett frissítenem/betöltenem az egész oldalt ahhoz, hogy a turbózott szakim az adatlapomon is látható legyen. Erre figyeljen oda mindenki!

2. Valami rémlik, hogy eddig is így volt, és apróság, viszont nem túl szép: a csata leírásokat elválasztó vonalakat nem lehetne meghosszabbítani a szövegek végéig? Valahogy most sokkal feltűnőbb lett a dolog, viszont nem hiszem, hogy túl sok időt jelentene ez az apró szépészeti beavatkozás

3. Ismét apróság, de nem lehetne a ládikót a karakterképek alá tenni inkább? Baloldalon minden szép katonás rendben egymás alatt követi egymást, a karikép és mellette a láda nekem esetlennek tűnik.
Dátum: 2012.07.18. 13:39:15
A farmolás még működhet, ha jó célpontokat választasz, csak várd ki a nap végét !
Dátum: 2012.07.15. 10:55:42
Köszönöm a hasznos válaszaitokat !
Dátum: 2012.07.15. 10:29:08
Az állatok szakértelempontjaival kapcsolatos kérdésem volna. Megnéztem a vikit, de sajnos nem lett tiszta, hogy a kapható szakértelempontok maximuma az állat összes lehetséges kiosztható szakértelempontját határozza meg, vagy hogy egy adott szakiját meddig fejleszthetem? Főként alacsony alapszintű állataim vannak, akiken a közelmúltban 30-ra felhúzott kennelünk miatt szintlépéskor még csak egy-egy szakit tudok tolni. Így adódik a dilemma, hogy meddig éri meg megtartani a legalacsonyabb szintű állatomat (amit nem tudtam a kezdetektől "kiképezni) vagy nevelgetni újabbakat magasabb alapszinttel.
Dátum: 2012.07.14. 22:37:07
Az utolsó előtti napon, amikor már látszott, mi lesz a vége, én is megkértem a többieket, hogy már ne támadjanak. De csak a biztonság kedvéért, bár tán nem volt már rá szükség. Volt aki már "rátok unt" (ne vedd rossz néven), én meg közben alig bírtam visszafogni magam . A rossz szervezésért viszont ezúton is elnézést kérek! Ha legközelebb is háborús templomom lesz, nem titeket választalak, nem szeretem a kellemetlen és bonyodalmas helyzeteket, főleg nem sokáig húzni. Csatákat jobban esik háború nélkül véghezvinni, én már csak ilyen félrekódolt vagyok.
Dátum: 2012.07.13. 22:23:23
A küzdelem inkább az volt, hogy ne támadjak 3hétig olyan szövit, ahol legalább 3 tagot is "lazán" üthetek (a portyalistát szinte dupla annyira kellett figyelnem), pusztán azért, mert megígértem valamit, amit nem tudtam teljesíteni... Így végül hagytam őket, és reménykedtem, hátha a szövitársaim vagy épp a másik szövi is ráun a dologra, és hagyja döntetlennel befejeződni az egészet. Nem sikerült szépen leszervezni a dolgot. Ami a taktikát illeti, legközelebb igyekszem szerencsésebben szövetséget választani, ha ismét úgy alakul, hogy szövin belül csak nekem lenne háborúra szükségem a templomhoz.
Ami az időátfutást illeti, két nap múlva indul a negyedik templomom, a háborúnak pedig vége. Csak reménykedni tudok, hogy tudok egy kicsit szusszanni most háború nélkül egyet, ha mégsem, úgy lesz, ahogy javasoltad, csak akkor indítom a következőt, ha a templom a végéhez közeledik, hogy meglegyen az esetleges ötödik templomra is egy lehetséges támadható háborús ellenfél.
Dátum: 2012.07.13. 17:59:22
Ok, köszi a választ!
Dátum: 2012.07.13. 17:45:35
A témához kapcsolódó kérdésem lenne. Ha egy háború döntetlennel végződik, az miért nem jelenik meg a világ-események ablakban?
Ott csak a kapitulációk és a háborúk kitörése látható. A templom miatt indítottunk "békés" háborút, és igyekeztünk nem túlharcolni magunkat annak ellenére, hogy aktív volt a támadott szövi is, így sikerült döntetlennel befejezni, amire személy szerint büszke vagyok. Csakhogy ezt a teljesítményt rajtunk kívül senki sem tudja. Avagy egy döntetlen háború esetén nem dicsőség, ezért nem is került be a játékba ennek a kihirdetése, vagy ez már eleve része volt valamiféle információ-csökkentésnek, ami a szerver teljesítményét nem lefelé húzza?
Dátum: 2012.07.05. 09:40:33
Ok, erre nem is gondoltam. Köszönöm!
Dátum: 2012.07.05. 09:31:28
Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy portyázáskor hogy lehet az, hogy egyedül nálam van egy 15%-os LÉ-szívó felszerelés, mégis tőlem visz az ellenfél? Annyit kiderítettem, hogy felszerelés híján barátságkristálya van az illetőnek, hogy mennyi, azt passzolom, a karakterlapokon nem ír ki darabszámot, vagy ha mégis, akkor csak egy darab (bár ebben kételkedem). A tőlem elszívott mennyiség nem vészes, viszont nem ez az első alkalom, hogy szabályosan úgy érzem, mintha a lélekszívásom nem működne, ellenben az ellenfelemé igen, holott elméletileg nekem kéne többet vinnem a látható tárgyak alapján. Mindketten 60. szint alatt vagyunk.
Érdekelne a véleményetek a helyzetről.
Másik, szerencsekerekes kérdésem lenne, hogy a pech-pontokba a befektetett őskőmennyiség is számít, vagy egyáltalán a sikertelen próbálkozások száma? 11 napom van, hogy kipörgessek valami ritkát vagy még soha nem látott ultra-ritkát, izgalmas szűk két hét elé nézek !
Dátum: 2012.06.30. 16:38:01
.
Dátum: 2012.06.28. 19:49:36
Nemrég lehetőségeimhez képest keményen próbálkoztam az összes cselekvéspont eltüntetését kiváltó lehetőségekért, nem tudom, végül volt-e róla szó a talin, vagy sem, most nem ezért jöttem. Szeretném felhívni játékostársak figyelmét egy szerintem hasznos taktikára (még egy ok, amiért érdemes és kötelező szövetségbe tartozni, különösen ha a templomról van szó).

Időközben felfedeztem magamnak az Alkimista labor nevű szövetségi épületet, ami különösen ügyesen és gyorsan, némi haszonnal szerintem a legértelmesebben tudja pusztítani a csp-ket, kevés idő és energiaráfordítással, mindenkinek ajánlom, aki még nem próbálta ! Egyetlen hátránya, hogy pp-k is megpusztulnak közben, de ha az kell, hát vesszenek azok is. No meg előfordulhat, hogy nem minden szövi húzta még fel ezt az épületet, így ez most csak annak hasznos infó, akinek megvan.
Dátum: 2012.06.27. 12:00:16
Ha a trükkös módszer alatt azt érted, hogy véletlenül azt a tárgyat adom el az aukciós házban, amelyikbe már beletettem a xenó kristályt, nos igen, én efféléktől parázom xenó kristálytól függetlenül is, ha egy hasznos tárgyról van szó. A küldiket most kezdtem el nemrég, nem vetettem bele magam mániákusan és csak arra koncentrálva, hangulatjátékos vagyok. Én is a tapasztalatgömböt néztem ki magamnak, bár tény, hogy azért még legalább három szint, mire elkezdhetném hasznát venni.
Dátum: 2012.06.27. 11:47:44
Nagyon köszönöm a véleményedet !
Dátum: 2012.06.26. 21:53:27
Ok, neked is köszönöm! Azt hiszem, magamba szállok, meditálok még, úgy lesz a legjobb.
Dátum: 2012.06.26. 20:47:42
Ok, köszi az eddigieket !
Dátum: 2012.06.26. 20:27:35
Ok. És az AF pontokkal mi a helyzet? Azok úgyis "jönnek"? Egyelőre tényleg puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy kevésbé lényeges azokat gyűjtögetni, mint LÉ-t szerezni?