Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.09.20. 15:55:44
Idézet: Craslorg - 2012.09.20. 11:34:44
Miklós: Ez a szavazás így megint hülyeség szerintem.
- Lehessen kikapcsolni, ez alap.
DE(!), ha bekerül és esetleg mégse lehet kikapcsolni, akkor
- ne sebződjön, de a morál se nőjön (gyak. meg se jelenjen a csatalistájában és a győzelem-vereség mutatóra se legyen hatással)
DE(!), ha mégis megszavaznák, hogy sebződjön, akkor
- nőjön a morál is

A másik topicban teljesen egyértelmű az igény a kikapcsolhatóságra. Egyetértek vele, hogy fölösleges prémiumhoz kötni.
Ha viszont oda van kötve, akkor ne sebződjön senki, aki nem prémiumos.
Mi lesz azokkal, akik a láthatatlan vadászat miatt nekiesnek tápos tagoknak (nyilván 100 karakter emiatt üt majd 4-5 karaktert, akiknek ez nem biztos, hogy öröm), hogy negatív legyen a gy/v mutatójuk? Mi van, ha valaki nem akar emiat TP-ket gyűjteni, mert lepattannak róla.


100%-ig egyetértek! Szimpla portyabeállításként el tudnám képzelni.
Dátum: 2012.09.15. 14:25:49
V5-ön a napokban lett kész egy újabb templomom, és a ládikó jutalmainak átvételéhez még újra kellett töltenem az oldalt. V2-n pedig a kvízolimpia elindítása hozta elő az adatbázis kapcsolódási hibás, fehér ablakot...

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem is fontos a bugtalanítás, és gondolom ezeket alapvető prioritással folyamatosan végzitek is .

Ha pedig rangsor:

1. A NAPI RUTINOS NYITÓOLDAL nagy léptékkel, minőségében változtatná meg a játékot, egyértelműen ezzel kellene kezdeni !

2. apróságok: nem emlékszem kinek a hozzászólásai alatt szoktam itt látni afféle bölcs kérést, hogy a kisebb fejlesztések kapjanak nagyobb prioritást. Egyértelműen támogatom ennek az elképzelésnek a szem előtt tartását ! Fejlesztői oldalról azért azt feltételezem, hogy a bugtalanítás és nagyobb szabású fejlesztések mellett, folyamatosan, részletekben a kisebb (és a nagyobb léptékű, de látszólag jelentéktelenebb) fejlesztések is megvalósulnak.

3. szintküldetések: azért vettem csak ide, mert ugyan kevés az infó róla, de érdekesnek tűnik, minden karakterszinten hasznos, ugyanakkor könnyen megvalósíthatónak a beintegrálását tekintve. Feltételezem, hogy a templomhoz hasonlóan működik, és remélem, hogy még ha kis léptékben is, de kizárólag/súlyozottabban a kari tápolására irányul, és nem lesz benne olyan mértékű erőforrás áldozat, mint a templomban.

4-5. új esemény és új AF képességek: ami engem illet, sor vége, de szintén csak azért, mert kevéssé vagyok érdekelt és tájékozott a témában. A landit én is várom, és szerintem sem lenne bölcs dolog térkép után landi helyett valami teljesen újjal próbálkozni (és én sem ezzel terveztem).
Dátum: 2012.09.12. 22:00:02
Hírek: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.280#hsz299

Sebezz 12-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!

Most néztem csak, ez a küldi így nagyon baba lesz , köszönjük!
Dátum: 2012.09.10. 20:54:37
Egy kaland során véreztem el a következő kérdésnél:

Hány kontinens található földünkön?
A lehetséges válaszok tán 4-5-6-7, de már nem emlékszem pontosan, kiugró érték nem rémlik.
A helyes válasz 5 lett volna.

Ok. Viszont a kérdés nem beszél arról, hogy ki szerint, vagy milyen felosztás szerint... ha nagyon akarom, hét kontinens is létezik, vagy hat, de számolhatom ötnek is, sőt, tán négynek is kalandoknál ez a kérdés fincsi.
Dátum: 2012.09.09. 16:52:28
Tipp: nem lehet, hogy vettél két egyforma felszerelést, ezért látsz három helyett csak két különbözőt? Szerintem tegyél fel az egyforma cuccokból egyet az egyik dögödre, úgy kiderül, hogy mennyi cucc van nálad. Ha tévedtem, sorry, de szerintem így maradnia kell még egy ugyanolyan cuccnak, amit most nem látsz.
Dátum: 2012.09.07. 23:16:10
Ezt legalább két hete nem javították, mármint akkor jeleztük először a problémát.
Dátum: 2012.09.04. 16:50:17
Ki volt krisna unokatestvére?

Bhisma
Jasoda:)
Arjuna*
Durga


Spec érdeklődésűeknek való kérdés, Krisna nagybetű, jelölt a válasz de nem a jó válasz jelölt (elvileg)...

Mi a "reqiuem egy álomért"?

Film
Sorozat
Vers
Zenemű


Az ilyen nyers kérdésekért harapok
Minek a címe a "Rekviem egy álomért"? vagy Mi a "Rekviem egy álomért"?
de akkor minden egyes sor végére oda kellene írni, hogy "címe". Csak úgy szépen magyarul...


Fejezd be a közmondást! Addíg jár a korsó a kútra amíg.......

szétt nem törik
el nem törik
le nem esik
bele nem esik


Pont, pont, vesszőcske, készen van a fejecske
Dátum: 2012.09.02. 12:02:51
Tényleg, eleve szintek szerint számolja az italokat ezt el is felejtettem! A torta alapból 1. szintű, ez megmagyarázza a dolgokat.
Most az Isteni ital miatt kérdeztem, az előző templomból kaptam egyet V5-ön, és most furcsa, hogy ott van a gyógyitalaimnál egy olyan ital, amit nem a kufárnál vettem, hanem egy, az AH-ban vagy a templomban szerezhető tárgy. De mivel gyógyital, nyilván hol máshol lehetne. Viszont akkor ott még egy jó ideig vigyáznom kell vele, addig legalábbis, amíg tudatosan fel nem használom .
Köszi, srácok!
Dátum: 2012.09.02. 10:17:58
.
Dátum: 2012.09.01. 22:27:53
Ok, köszönöm az infót!
Dátum: 2012.09.01. 22:12:06
Az olyan gyógyitalokkal, mint az isteni ital, vagy a torta, a kalandok során mennyire kell vigyázni? Ha az van beállítva, hogy csak a lélekenergiáért vásárolható italokat használjak fel menet közben, ezeket is annak számítja a progi, vagy kihagyja, és ha nincs más, akkor nem teljesítettnek veszi a próbát?
Az okosításért előre is köszönet!
Dátum: 2012.09.01. 20:14:44
Ismét egy javaslatom, kérésem lenne a megújult karakterlapok kapcsán. Feltűnt, hogy a tárgyválasztó ablakban bal oldalon látom az aktuális tárgyat a hozzá tartozó fókuszkristály képével, alatta az összesített tulajdonságukkal. Míg bal oldalon is látható mindez, kivéve a fókuszkristály képét. Szerintem hasznos lenne, ha a fókuszkristályok képeit a jobb oldalon, a válaszható tárgyaknál is láthatnánk:

- viszonylag nehéz nyomon követni, hogy melyik tárgyunkra férne rá egy fókuszkristály-csere. Különösen, ha adott kategóriából egy idő után sok tárgy összegyűlik, a nyakláncok és gyűrűk esetében kifejezetten nehézkes. Ha nem tanuljuk meg a fókuszkristályok vagy az ékszerek tulajdonságait, sok tárgy esetén a játékos könnyen elfelejtheti, hogy milyen kő van adott tárgyban. Jelenleg egyetlen egy módon lehet megtekinteni a tárgyakhoz tartozó fókuszokat, pontosabban azok külön tulajdonságait, konkrétan csak akkor, ha felvesszük a tárgyakat. Egyesével.

- a tárgylistában a játékot könnyítendően már jól elkülönítésre kerültek a fókuszok, kisebb- és nagyobb térkapus fókuszkristályként. A játékosok érdekében tovább lehetne növelni a fókuszok használatának hatékonyabbá tételét, ezzel a játékosok segítségét. A javaslatom csak egy kicsi, de szerintem hasznos beavatkozás lenne.

- hasznos, mert azzal, hogy a választható tárgyak ablakában látni lehetne külön a tárgyakhoz tartozó fókuszok képeit, úgy rájuk mozdítva az egeret egyúttal le lehetne olvasni a tárgyakról egymás után külön a fókuszok tulajdonságait is, ami sokkal barátibb lenne. Megszűnne a kizárólagos tárgyfelvevős fókuszbeazonosítás .

Lavendernél, 61. szinten is észleltem, hogy jó lenne, ha így lenne, viszont a 107. szintű átvett Zialin esetében érzem csak, hogy mennyire hasznos lenne, ahol már többféle fókusz is potyog. Két hosszú listányi ékszerrel, megvallom őszintén, megjegyezni nincs időm se türelmem őket, így viszont egyszerűen nem tudom a tárgyakról eldönteni, ha csak a sima tárgylista felett végighúzom az egeret, hogy vajon mennyire komoly fókusz van benne, melyiket lenne érdemes cserélni, csak akkor, ha egyesével felveszem a cuccokat.
Dátum: 2012.08.31. 14:21:17
Köszi, Petya ! Ez jó hír! Jelentem, az átlag fele be van célozva, viszont elég valószínű, hogy majd csak a szöviküldis nagy építés közben fog kiteljesedni.
Dátum: 2012.08.30. 19:11:22
Sziasztok!

A szövetségi küldetések egyéni jutalmazásával kapcsolatban szeretném tudni, hogy szövetségváltás után gyakorlatilag nem kell elérnem a szövetségi átlagépítés felét ahhoz, hogy egy újabb, már a részvételemmel megkezdett széria jutalmából én is részesedhessem, ugye?

Erre vonatkozó utalást nem találtam, max annyit, hogy legalább kastély 25-öt érjem el:

"Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben a játékba), és a küldetéssor teljesítése alatt a szövetséghez tartoztak, valamint elkezdéskor és teljesítéskor is a kastély legalább 25 szintje aktív volt számukra."

Szóval elég "csak" ezeknek a feltételeknek megfelelni? Azaz, ha bőven megvan a kastély 25, de az épületbónuszok maximuma még mindig elérhetetlen az átlagépítés felének el nem érése miatt, és minden többi feltételnek megfelelek, attól még megkaphatom a részem? Vagy van még valami, ami a wikin még esetleg nem szerepel, de érvényes szabály?
Dátum: 2012.08.27. 20:14:33
Ne haragudj, ha megsértettelek! Azt írtam, hogy lehet. Tisztában vagyok vele, mekkora lutri ez az event. Viszont azzal, hogy első nap benevezel, közel sem áldozol fel annyi LÉ-t, mint ami például egy templomban elfolyik.
Dátum: 2012.08.27. 17:57:45
A térkép nevezési díja az első nap a templomos kiadásokhoz képest semmi. Emellett, ha rendesen játszol, konkrétan ha még vadászol is menet közben, akkor lehet mázlid is...
Dátum: 2012.08.27. 14:54:19
Szóval az aktivitástól is függ az event-jutalom, ezt mindig elfelejtem. Köszi!
Dátum: 2012.08.27. 14:37:20
Kicsit láma kérdés, de meg tudná valaki mondani, hogy ha nem nevezek a térkép eseményre, attól még fogom tudni támadni a többi játékost - részvételüktől függetlenül? Másik, ami érdekelne, hogy ha egy adott jutalomból pl. a bronz megvan, és az event során ismét csak egy bronzot sikerülne szereznem, az átváltozik ezüstre, vagy az eggyel jobb jutalom megszerzésének lehetősége KIZÁRÓLAG az arany jutalmakra érvényes?
A válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2012.08.27. 05:56:35
A templomhoz kapcsolódva emlékeim szerint volt már, aki kérte, hogy ha egy új templom generálódik, miután az előző ideje lejárt, pirosodjon be a hozzá tartozó gomb. Nem tudom, hogy megvalósult-e már ez a fejlesztési javaslat, én mindenesetre még mindig támogatom. Kisnyúl, de tényleg hasznos lenne. Az inaktív színű gombbal nem lehet tervezni, ha valaki akár csak pár nappal szeretné magának késleltetni az új templomot, had legyen meg a lehetősége. Ez a fejlesztés védené a játékosokat, hogy automatikusan rányomjanak a templomra abban a hitben, hogy még mindig az előzőt látják. A prémes gomb vagy az ősköves gombok aktív-inaktív színéhez hasonló jelző-funkcióval kellene ellátni a gombot, azaz, ha van egy aktív templomunk, legyen hagyományos színű, és ha nincs, csak egy gombnyomásnyira, akkor lehetne piros.
Dátum: 2012.08.26. 09:37:09
Ezt olvasd el: http://vegzetur.wikidot.com/vegzet-temploma
Lap alján:

transzdestrukció:

Portyázás során az ellenfél transzcendális projekció szakértelme annyival alacsonyabbnak számít, ahányas a transzdestrukció szakértelmed. Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád. LE-ből nem fejleszthető. A szakértelemnek nincs maximális szintje, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését.