Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ToxinBoy

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.26. 04:19:14
Nem volt ma semmilyen kinzokamra LE es bevinni sem lehetett egy embert sem a kamraba!
Utana kellene nezni,mert megint rossz az egesz,ugy tunik.
Dátum: 2008.11.13. 22:28:25
Idézet: Tier - 2008.11.13. 18:46:20
Pont ezt akartam írni én is délelőtt még jó volt most meg mintha mindig random lenne összevissza nem sorba rendezi mi gárgyult meg ?
Ezt én is észrevettem, illetve még azt is, hogy bármire kattintok, mindig LE szerint rendezi. Tehát sosem jelenik meg 80-60-40-20% LE-s célpont, csak a 100%-os.
Dátum: 2008.10.08. 18:56:57
Lehet hogy nem pontosan idézem a kérdést, mert már csak a válasz eredményét látom:

Melyik szerepjáték NEM illik a többi közé?

MAGUS
Dungeons & Dragons
Call of Cthulhu
Ars Magica

Én a MAGUS-t jelöltem meg, mert a többivel ellentétben magyar fejlesztés. A helyes válasz a kérdésíró szerint a Call of Cthulhu. De miért? (Mert nem fantasy környezetben játszódik? Akkor az Ars Magica is lehetne, mert a CoC és az AM is egy alternatív Földön játszódik... Vagy mert horror? Vagy miért?)
A kérdés feltevés nem egyértelmű, javaslom a javítást vagy törlést.
Dátum: 2008.09.30. 22:45:20
Hát ezen behaltam. Most akartam föltenni egy új kérdést, erre:

"A kérdésben nem megengedett szó szerepel!"

A kérdés a következő lett volna: Melyik szarvasfaj nőstényének nincs agancsa?

Megkérném a kedves moderátorokat, hogy a "szarvas" szót vegyék le a tiltott szavak listájáról. Köszönöm.
Dátum: 2008.09.29. 21:47:17
"A Kalandok Földjén melyik faj nincsen ?
Törpe
Gnóm
Félóriás
Félelf"

Hát tényleg köszi az ilyen kérdéseket.
Dátum: 2008.09.29. 21:40:05
Ezen most marha jót röhögtem:

"Vadászatod során egy óriás skorpió nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából..."

Dátum: 2008.09.24. 17:26:02
Gondot okoz a kvízkérdések megválaszolása? A Google a barátod. A Wikipedia meg a barátnőd. A rendelkezésre álló 5 perc alatt még akkor is megtalálod a választ, ha 3-at elbambulsz belőle...
Dátum: 2008.09.20. 22:40:34
Na, mindenki gyémánt meg rubin meg smaragd... Nagyon elitista lett hirtelen a társaság. Akkor én asszem megváltoztatom a regisztrációmat és átnyergelek a Zafír hordába. Azt is ki kell próbálni valakinek!

Aki Zafír jelentkezzen! Nekünk is kell egy szövetség!
Azt pedig kikérem magamnak, hogy a Zafír horda félne a nehézségektől! Talán éppen fordítva: mivel erősebb a védelmünk a fizikai és a mágikus támadások ellen is, és sérüléseinkből is hamarabb felépülünk, ezért nem rettenünk meg a kihívásoktól, bármelyik másik horda vagy szörnyeteg is jelentse azt!

Előre Zafírok!
Dátum: 2008.09.20. 14:25:42
Na jó, egymás szidását mostmár be lehetne fejezni, mindenkinek. Főleg, hogy még ugyanabban a szövetségben is lesztek.
Dátum: 2008.09.20. 12:09:16
Pedig a szövetségen belüli kereskedés nem lenne rossz. Bár az igaz, hogy visszaélésre ad lehetőséget, de lehet hogy azokat ki lehetne szűrni... (Gondolom, de mivel még nem ismerem a rendszert ez csak feltételezés.)

Más: Lesznek moderátorok a fórumon? (Esetleg lehet jelentkezni "külsős" moderátornak?)
Dátum: 2008.09.20. 11:47:58
Idézet: Ádám - 2008.09.19. 20:10:26
...és egy olyan chet re is szükség less...
Azért szögezzünk le valamit. Ez nem chat (chet?). Ez fórum. A chat-en lehet folyamatosan beszélgetni, másodpercről másodpercre figyelni, hogy mit mond a másik és arra válaszolni, gyors, rövid üzenetekkel.
A fórumon ezzel szemben lehet szép hosszú hozzászólásokat szerkeszteni, igényesen megfogalmazni őket, kulturáltabb formában. És a fórum az a hely, ahol nem kell folyamatosan fönn lenned, hogy lásd mi történik, hanem később is elolvashatod.
Mindezt azért írom, hogy itt próbáljunk már meg fórumhoz méltóan viselkedni. Látom hogy a srácok már visszafogták magukat, és nem offolnak annyit, ez örömteli (mondjuk ilyeneket leírni, hogy "de a leálítássodal anyit offoltál mint atom" több mint 160 hozzászólással elég meredek). De ha megint "chet"-elésbe fajul a dolog, az nem fog használni senkinek. Mert elveszik a fórumnak az az előnye, hogy később is visszakövethetők az események, és ez a játék indulásával, több játékos megjelenésével fokozott problémákhoz vezethet.
Szóval próbáljunk meg itt inkább értelmesen fórumozni, nem ész nélkül chat-elni.
Dátum: 2008.09.18. 22:54:20
Ne ragadtassátok el magatokat srácok. Ez egy Elit Ebihal Kommandó lesz, szigorú bekerülési feltételekkel, szóval kössétek föl a gatyátokat!
Dátum: 2008.09.18. 19:21:28
Nem akarok spekulálni, de van egy olyan sejtésem, hogy a hordák "körbeverik" egymást. Vagyis biztos mindegyik hordának lesz egy olyan ellenfele, ami ellen jobb, míg más ellen gyengébb.
Dátum: 2008.09.18. 19:12:59
Mivel ha jól láttam eddig egyetlen béta tesztelő sem szólt hozzá egyik témához sem (vagy csak nem akarja fölfedni kilétét), így ennek egyenlőre nem sok értelme van. Majd ha látunk konkrétabb dolgokat.
Dátum: 2008.09.18. 19:00:17
Én mondjuk úgy választottam hordát, hogy először meg sem néztem melyik mit tud, csak ott voltak a lehetőségek, gondoltam a gyémánt a legértékesebb a négy közül, simán azt választottam...

Azért az az ebihal csak hiányzik nekem. Lehet hogy ha elkezdődik a játék alapítok egy szövetséget Ebihal Kommandó néven. Lehet jelentkezni!
Dátum: 2008.09.18. 00:06:22
Nikol: Ha jól emlékszem tiszteletreméltó adminunk (Miklós talán?) azt írta valahol, hogy a játék kezdetekor lehet új karaktert csinálni, nem muszáj megmaradni az előre regisztráltnál.

Porontyból tanonc... érdekes lépcsőfokok...
Dátum: 2008.09.17. 16:53:32
Természetesen leveli. Kezdem sajnálni, hogy a karakteremet itt nem "Zsolti, a béka"-nak neveztem el, mint annyi más helyen...

Mintha valahol valaki azt említette volna, hogy gyémánt hordát választott, és szerinte az a leggyengébb. Én is azt választottam, és nekem az a +33% győzelem esetén elég impozánsnak tűnt...
Bár lehet hogy még nem kellene ilyen spekulációkba bocsátkozni...
Dátum: 2008.09.17. 04:08:33
Nemtom, nekem erről a "poronty" szóról valahogy az "ebihal" ugrik be. Remélem az nincs benne a végzeturak egyedfejlődésében...
Dátum: 2008.09.16. 17:54:32
Vajon mikor fejlődünk "Végzetúr poronty"-ból valami erőteljesebbé?
Dátum: 2008.09.16. 17:52:06
SkunkliX: Láttam én már térkép nélküli élvezhető böngészős játékot. Amivel most is tolom: www.animecubed.com/billy (Nem akarok spammelni, csak a példa kedvéért.) Ez egy Naruto-alapú, anime paródia játék. Nincs benne egy fia térkép sem, viszont tele van eredeti ötletekkel. Szvsz ettől lesz jó egy játék, a térkép és bejárható táj csak "bónusz".
Nem akarok ezzel kapcsolatban vitát kirobbantani, csak ez a véleményem. Remélem jó lesz a játék térkép nélkül is.
Oldal: 1