Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.03.15. 15:13:05
Köszke!
Eddig azt hittem csak a V4-röl müködik a dolog.
Na akkor megyek gondolkodni...
Dátum: 2012.03.15. 15:01:54
Jelenleg nincsen operátor a segítségnél. Lenne egy kérdésem:

Ha esetleg úgy döntök hogy törlöm a V5-s karakteremet akkor van-e lehetöség az ösköveimet odaadni a V3-as karakteremnek, ami ugyan arról az emailról van beregelve oda?
Dátum: 2012.03.14. 16:17:12
Feldobnék valami új ötletet ezzel kapcsolatban:

Mi lenne ha valaki eléri a 200. szintet az újrakezdhetné 20.szintröl némi LE kiséretével egy általa választott világban úgy hogy megtarthatja pl:

-Az eventeken megszerzett relikviáit+ 2 epikus relikviát (Z.csillag,R. triász)

+ A BEHO-tól kapna jutalomképpen 350 kavicsot és egy familárist...

Ez nem lenne rossz és az újrakezdésért járó jutalommal jó karaktereket lehetne létrehozni.
Persze ez borítaná a sima új regesek és a köztük való egyensúlyt. Ezt nem tudom hogy lehetne kiküszöbölni.

Vagy az ilyen karik számára biztosítani egy új világot/szervert a jövöben.
A régi világokról (V1-2-3) mindenki aki eléri a X szintet az automatikusan "újjászületik" az új szerveren valami extra jutalom kíséretében.
Így talán megoldódna hogy ne kelljen visszafogni magát senkinek... Megindulhatna a szintlépések száma ami a Beho-nak is jól jönne anyagilag.



Persze ez csak egy spontán ötlet,lehetne finomítani a dolgon...
Dátum: 2012.03.13. 10:07:00
Az elmúlt 3 hónapban ismét megnőtt a játék költsége, drasztikusan. sisak, szerencsekerék Karácsonyi ajándék a behónak relik vásárlás keretében....ezt is vhogy lenyeltük.



Ezek megnövekedett költségek?
Szerintem nem. Karácsonykor kaphatott mindenki a kövei mellé relikviát vagy ajándékozhatott ha akart követ venni.
Sisakok? Ez kicsit vicces... Magas szinten már az ember nem falja a szinteket néha kell csak kavicsos felszerelést venni.

Szerencsekerék?
Na ez még ahogy olvasom erösen alakulni fog, de ez sem egy kötelezöen használnivaló része a játéknak.

Ezek olyan "mellék/kiegészítö" költségei a játéknak és a lassú tempót tekintve egyáltalán nem horribilis.
Ami kavicsot eldurrantotok "töménytelen " mennyiségben az a küldipörgetéshez megy el. De ezt toltátok eddig is vagy nem?
Régóta játszotok, régebb óta mint mi "új/zöldfülü" játékos társaitok. A legutóbb 1.3 éve elindított karakterem 92. szinten van a V5-ön. Kezd marha unalmas lenni mert alig alig vannak játékosok a változatossághoz a bunyóban, egyre nehezebben lehet az eventeken is teljesíteni. A törlések igazi oka ez lehet nem pedig a szerencsekerék.
Változások voltak böven a játék alatt, volt aki törölt miattuk.

Az élet megy/ment tovább... Most lehet még egy adag játékos törölt. Mindenkinek nem lehet a kedvére tenni.

Valszeg én is törlöm majd a karimat vagy átadom valami fanatikusnak és indítok egy másik karit. Magas szinten igenis dögunalom a játék, a kutya itt van elásva. Csürhetitek csavarhatjátok, Miklósék a fejlesztéssel egy kis színt akartak belevinni a játékba ezzel. "100" éve itt nyomultok az hogy most másoknak is "több 10 ezer az egyhez" esélye van hogy kap valami jót az mennyiben fog változást okozni a te karid esetében?

Ha nem változik a játék az újdonságoknak köszönhetöen az egész úgy ahogy van dögunalom lesz.
Sokat kardoskodtok ragaszkodtok a hagyományokhoz. Ha ez az életben is így lenne még szakócát használnánk az acél fejsze helyett. Vaskalaposok vagytok, már bocsi a jelzöért.
Dátum: 2012.03.12. 16:36:04
Istenek vagytok Miklós!!!
Nagyon baba AF-ek kerültek be. Az épületeket nem látom, mik az elöfeltételek? Vagy nem sikerült még élesíteni?
Dátum: 2012.03.12. 16:24:19
Legutoljára feltett kérdésed
Hányat pörgethetsz ingyen a lélekufárnál a szerencsekeréken a VU internetes játékban?

1*
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
----------------------
Csak tudni szeretném hogy miért "rossz,hibás" a kérdés. Csináltam egy új karit és ez az opció 1. szintöl elérhetö a játékon belül tehát "alap" esetben ismernie kéne a játékosoknak.
El is vette a lehetöséget egy az egyben a kérdésfeltevés lehetöségét. Most napokig várhatok mire megint megpróbálhatom a küldetést... 3. szinten ez nagyon király dolog. Milyet írhatok amit elfogadtok? Roppantul érdekelne a dolog... Mert eddig mindent speciálisnak bélyegeztetek és oltári baromságok kerülnek be amúgy a kérdések közé! Lehet hogy csak rám "pikkelnek" az adminok.
Dátum: 2012.03.12. 06:35:55
Ez nem szarvashiba... jól átgondolt üzleti terv. Kell nekik a lóvé és így hogy ilyen dolgokat is beraknak nyereménynek igen csak csábítja az embereket a kavicsvételre.
Igaz én még csak csupa haszontalan sz@rságot kaptam,de nem rossz talán kiesik valami jó cucc.

Le van írva a játékleírásban hogy garantálni fogják nektek hogy a szabályok és a szolgáltatás változatlan marad?

Az nem csípi a szemeteket hogy aki nem 100 éve regelt játékba, annak veletek szemben nincs esélye licitálni az AH-ban? Vagy az nem probléma?
Dátum: 2012.03.06. 19:21:55
Nana,csak ne adj ilyen ötleteket... Ahhoz "sokba" került a bérlet. Visszaadod a felét nekem?
Dátum: 2012.03.06. 17:30:49
Tigristappancs:

Nem azért elégedetlenkedek mert kavicsért nem rögtön valami jóbb cucc esett, hanem azért mert nyamvadt 3 kiégett kavicsot kaptam a kavicsos pöriért.

Olvassátok már el mit írok mielött válaszolgattok VAZZE...
Dátum: 2012.03.06. 17:10:11
Megvettem a bérletet a 2. ösköves pörgetésre 3 kiégett öskö... Na ez aztán a nyeremény... Egy csatában öskö költés nélkül többet lopok.

Ha már kavicsot költünk rá ne ilyen "baromságokat" kapjunk már pénzért!!!

Bocs a hangnemért de pénzért nem akarok a szakijaim segítségével is ingyen megszerezhetö dolgokat nyerni!
Dátum: 2012.02.27. 06:15:44
A kufár eventeken 30 pp-s beállításon top 10-ben végeztem mindkétszer. Jelenleg 90. szinten vagyok a V5-ön.
Dátum: 2012.02.26. 22:25:58
Mit adtatok enni a Kristály hordának Baráty?

Akkorát erösödtek 1 hónap alatt hogy én 3 alatt nem fogok pedig napi szinten játszok. Kicsit vissza csíphetnétek belöle. Némelyik kristályos 1000 SZÖ plusszt kapott és 400 TÖ-t.
Egy normál játékos ilyen rövid idö alatt soha nem szed össze ennyi LE-t fejlesztésre. Túl sokat toltatok rajtuk!
2-3 hete még simán vertem 5-6 kristályost most meg hogy megint hadat üzentek ép hogy lebírkózok kettöt.
Ez a lemásolós dolog nekem sántít egy kicsit.
Dátum: 2012.02.23. 15:22:02
Köszi már nagyon vártuk!
Dátum: 2012.02.22. 12:32:08
Tudom, de attól még lehet hogy megint sokat késik a dolog mert esetleg ugyan az van ügyeletben vagy mifene. Nem írok nevet.
Dátum: 2012.02.22. 12:06:04
Ez tetszett... kis változtatással a facebookos VU oldalra is beraktam.. Hátha ott reagálnak valamit. Az 50. szintün egyszer az operátortól olyan választ kaptam hogy a V4-en nincs AH. Na volt ám röhögés amikor mégis volt.
Dátum: 2012.02.21. 16:30:17
Össze-vissza beszélés?
És még választ vársz?
Egyébként kérdezd Miklósékat (ök az illetékesek) privátban ha nem érdekel az össze vissza beszélésünk.
Dátum: 2012.02.21. 06:32:20
Olvasd már el a legelsö hszt légyszíves! Egy csomó mindent megváltoztattak nem lesznek negatív módosítók a relikek miatt. Na de nem írok ide mindent, tessék ELOLVASNI!!!!
Dátum: 2012.02.20. 20:01:22
Az event a mostani változtatásokkal egyáltalán nem lutri. Elolvastad az elsö hsz-t?
Ha már csak platinára van lehetöséged miért baj? Annyira tudlak sajnálni... ennél jobban nem tudják megkönnyíteni a dolgodat. Csak aktívnak kell lenni és a harmadik helyezett csapattal is szerezhetsz platina cuccot. Csak 150 db térképrészlet kell a tutihoz. Szaki és pálca nem árt hozzá.
Dátum: 2012.02.20. 12:57:01
Köszönjük!
Dátum: 2012.02.20. 12:52:57
Terrgath
csapaterősség: 960

3-as erősségű jutalom: A fejlődés arany öve (a specializált tulajdonság fejlesztése 3%-kal kevesebb LE-be kerül)
2-es erősségű jutalom: A fejlődés ezüst öve (a specializált tulajdonság fejlesztése 2%-kal kevesebb LE-be kerül)
1-es erősségű jutalom: A fejlődés bronz öve (a specializált tulajdonság fejlesztése 1%-kal kevesebb LE-be kerül)

Nem csatlakozhatsz hozzá.

****************
Nem semmi, csak az alku láncából van platinám... Ez meg mi a szösz?!