Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.05.28. 12:21:10
Hol találok infót arról hogy a templom kristályokért kapható cuccok mennyibe kerülnek?
Elöre is köszi...
Dátum: 2012.05.25. 15:37:33
Miért kéne eladni? A gradulátum nem számít annak?

"Tér-idő gradulátum
Típus: felszerelés állatoknak"
Dátum: 2012.05.21. 16:46:01
Hány szint van köztetek? Gondolom alacsonyabb szintü az illetö/k...

Nem támadható egy végzetúr, amennyiben:

Már támadtad ez elmúlt 8 órában (háború esetén az elmúlt egy órában).
Már támadta valaki az elmúlt 5 percben.
Legalább 5-en támadták az elmúlt 3 órában.
Elrejtőzött a katakombákban.
Életpontja a maximális érték 15% + szintkülönbség * 5%-a alatt van, ha a szintkülönbség kisebb, mint 7. (7 szinttől kezdven fixen 50% ÉP a támadhatósági határ)
Dátum: 2012.05.18. 09:49:11
Ez viszont tuti hogy így van! A rubin triászért le köll ám csapni egy pár entit emelgetve rendesen a szintjüket mire hozzáfér a végzötúr.
Dátum: 2012.05.18. 09:42:58
"Epikus kincsesládát csak akkor találhatsz a 3. fázisban, ha legkésőbb a 2. fázis végéig elhasználod a korábbit!"

Hát ha nem lehet akkor mi ez az event leírásában? Bocsi a kérdésért, de szerintem lehet használni... Ha nem lehetne nem lenne lehetséges a 2. fázis végéig elhasználni a régit.
De az a legbiztosabb ha rákérdez.
Dátum: 2012.05.18. 09:03:40
Jó kérdés...
Miért nem veszed ki elöbb a speckós cuccost? Nem tudom pontosan mit, mikor számolnak el, de gondolom ha vége az eventnek akkor mindenkinek kiszámolják a jutalmat amit átvehet. Nem tudom hogy az átvételt meddig lehet húzni-halasztani, de szerintem az event lezárása után nem tuti hogy beszámolják a speckós tárgyadat.
A helyedben rákérdeznék itt a fórumon privát üzenetben Barátyra.
Dátum: 2012.05.17. 11:21:56
Sucurucu vicsorogva sújt rád az Árnypengével. Eltalált, sérültél 156 pontnyit. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajta 16 életpontot

Na végre, egy alacsony szintü ellenfelen elsült nagy nehezen...
Dátum: 2012.05.17. 11:18:39
El szoktak találni, nincs valami eget verö nagy védekezésem. Igaz hogy nem kapok be valami túl sokat.
De ha a nagyok támadnak vagy közel azonos szintü ellenfelek akik nagyot be tudnak sózni nekem, azok ellen sem jön létre a visszacsatolás.
Dátum: 2012.05.17. 11:11:53
"*Shiva* egy megarobbanás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 202 pontnyit sérültél. Elégeti 101 manádat! A negatív aurád sebez rajta 20 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
molekulapusztítás varázslat repül ki kezedből. (-340 VP). 6301 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 554 életpontot."

Kb ilyeneket sebzek az ellenfelekbe. De van hogy majdnem 8 K-t is odasózok... Egyszer sem láttam még hogy elsült volna a visszacsatolás. Nem értem a dolgot.
Dátum: 2012.05.17. 10:40:41
Köszönöm, ezt nem olvastam... visszanézem.
Dátum: 2012.05.17. 10:39:42
Nem vagyok értetlen, csak félinformáció van erröl. Szerinted egyértelmü a leírás?
A napokban csesztem rá a hordaváltással az event alatt kiesve a top 10-böl.
Mivel nem akarok visszalépni az elözö hordámba, elkönyveltem a veszteséget. Holott erröl nem volt egyértelmü infó a játékon belül.
Csak a rinyálásomnak köszönhetöen került be a hordaváltáshoz a figyelmeztetés, hogy mivel jár ez a dolog az event alatt...
Dátum: 2012.05.17. 10:23:02
Ha törlödik akkor a jutalmakat is törölni lehet, vagy nem? A medált meg a TÖ-t stb, nem tudom elkölteni Cras...
Valaki olyan válaszolhatna esetleg aki már használt ilyet vagy a JV gárdájában van.
Nem mintha a te válaszod nem lenne elég, de elöfordult már hogy te is tévedtél.

Megint csak az van hogy kaptunk egy reliket amiröl nincsen teljes körü tájékoztatás a leírásban.
Nem szeretnék rácseszni, jobban járok ha priviben megkérdezem Baráty-t.
Dátum: 2012.05.17. 10:18:02
Sziasztok!
Megvettem a molekulapusztítás varázslatot és a 10% visszacsatolás eddig kb 100 portyából egyszer sem müködött.
Hogy van ez, nem értem a dolgot?!
Dátum: 2012.05.17. 10:12:19
A Templomi pálcával kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Tegyük fel befejezem a 2. templomomat és felveszem a jutalmakat. Akkor ha fel szeretném használni a pálcát el fog tünni a jutalom is vagy csak maga az idökorlát tünik el?
A relikvia leírásában az szerepel hogy ha felhasználom azonnal új templomot kérhetek és az elözö törlödik.
Nem teljesen egyértelmü nekem a dolog. Ha kész a templom akkor úgy törlödik hogy ugrik a megszerzett jutalom, bukva a belefeccölt kavicsokat,eröforrásokat... Vagy szimplán az idökorlát törlödik és bele vethetem magam a következö templomomba?
Dátum: 2012.05.11. 18:18:25
Ki van írva a paypalos fizetésnél melyik kártyát fogadja el. Nekem alap kártyám van és azt nem fogadja el. Fizetni tudok vele ha átutalással teszem azt a számlámról. Ha kapok majd másik kártyát, azt is csak akkor tudom majd közvetlen internetes fizetésre használni ha ezt az opciót aktiválom.
Az igaz hogy valóban nem kell paypal regisztráció, ha aktiválva van az internetes fizetés a bankkártyán egy-két adat elég kavicsot venni.
Az ismerösömnek Mastercard van és ö is csak aktiválás után tudott nekem paypalon keresztül fizetni.
Dátum: 2012.05.11. 06:41:11
Nem értettél meg... Nem a kínzóhoz kell a "napi" 10 támadás. Én is tudom hogy ahhoz egy is elég.
Neked elég jó karid van az átlaghoz képest. Valszeg az összes KH-st megreggelized amit elérsz. Na, mi akik az átlaghoz tartozunk nem mindannyian vagyunk ilyen szerencsések. A napi 10 csak egy példa volt. Óránként támadhatom jelenleg az ellenfeleket, sokszor a számomra üthetö KH sem gyógyul olyan gyorsan mint szükségem lenne rá. Kénytelen vagyok visszajárni a játékosokra is. Most még kis számban teszem ezt, de ha abbahagyom a vadászatot akor tuti hogy többszörösére emelkedik a látogatásaim száma.
Azt mondod a kristályoknál mindig van LE, majdnem 90% lélekszívással alig hozok tölük valamit. Pedig nem üres zsebbel portyázok.
Az EH nagyon leütve is jobban fizet mint a vadászat, ha egy kicsit kevesebb jön mint az optimális ütötávon belül, akkor is jobban meg fogja érni nekem. Persze erre csak akkor állok át ha Miklós kötöféket akaszt az élmezönyre.
Dátum: 2012.05.10. 21:25:36
Ezt nem értem... Mire célzol?
Amennyivel nagyobb a TÖ-ük annyival nagyobb a szintjük is. Mire odajut az ember fia/lánya ugyanolyan erös lehet ha jól fejleszt.
Itt arról megy a diskuráció hogy több tp-ért menne a szintlépés az elejének és így több LE-hez jut szintenként.
Aki felzárkózik rájuk ütötávon belül az bedobhatja a törülközöt, bokszzsák lesz belöle. A magas szintüek azon kívül hogy le lesznek lassítva extra jutalmat is kapnak ez által, "ellenfelük" is lesz és extra tápjuk is szintenként.
Dátum: 2012.05.10. 21:15:18
Ariel, nekünk még van azért annyi ellenfelünk hogy megtöltsük a kínzókamrát. Késöbb ez már tuti hogy nem így lesz és minden lehetöséget meg fogunk ragadni hogy küldizhessünk. Ugyanúgy rá fogunk járni a rendes játékosokra mint a KH-ra. Nincs is ebben semmi rossz.
Csak éppen nem szeretném azt hogy az eddigi ellenfeleimnél még többen küldiznének rajtam mert kibírom a varit meg a 6 harci kört.
Ha be lesz vezetve ez a dolog hát esküszöm hogy magasról le fogom kakilni a vadászatot és csak portyázni fogok. Szarrá fogom azokat verni a környezetemben akiket legyözök, ha kell napi 10-szer is oda fogok látogatni egy helyre.

Ha Miklósék úgy akarják összehúzni a mezönyt hogy extra bevételhez juttatják az élmezönyt a lassabb szintlépéssel, hát akkor mi is tudunk az ellen tenni hogy utolérjük öket. Ezzel csak még jobban le fogja lassítani a játékot a JV, eszem ágában sincsen gyorsabban utolérni az elejét mint azt az eddigi normális fejlödés lehetövé teszi.
Dátum: 2012.05.10. 18:13:40
Oksa Cras, át fogom írni... Gondolkodtam melyiket válasszam, a Google meg ezt dobta elsönek. Régen használtam ezt a szót, elfelejtettem hogy kell írni...
A pihenéseim száma maxon van AF-böl és relik által. A szaki max fölé tolós dolgot meg egyenlöre nem erre fogom elcseszni.

Lehet hogy pihenhetek sokat, de én játszani akarok az alatt az idö alatt amikor ráérek. Magas szinten már marha nagy pofonokat lehet bekapni. Hamar elmegy az ép a mágikus regen mellett is. Mivel nem vagyok optimalizátor nem fogok emiatt pihengetni és az 5 óra is sok idö a számomra. Ha az elöttem lévök belassulnak sokkal többen fognak leverni és a szakijaim és AF-im ellenére attól tartok állandóan kevés lesz az épem. Szerintem ettöl jogosan tartunk... Valószínüleg 35 percenkét fognak ránk járni, ha volt egy kis eszük az ellenfelek hiánya miatt, akkor már rég ekkora a kontinuum szükítésük. Mi vehetjük a sok lötyit, ök meg erösödhetnek... Nekik ez jutalom lesz! Ez a szerény meglátásom...
Dátum: 2012.05.10. 17:50:03
Teljesen jól látod...
Nemrég ugrottam a toplista 2. oldalára. Minden csp-t el szoktam vadászni így is hamar zárkózok fel a többiekre.
Totál meg lesznek tápolva a hozzám képest elöttem lévök. Ha ezt bevezetik az eddigi X karakternél majd jóval többen vernek bele az aszfaltba és sokkal több lötyit vehetek magamnak mint eddig. Ugyanis a mágikus regen 8 óránként mükszik csak és az nekem nem elég.

Miklós írta egy hsz-ben hogy ebböl nem lesz gond, öt nem érdekli ha éjjel leverik a nagyok...
Hirtelen csak "kacagni" tudtam ezen, elég nagy naivitás azt gondolni hogy akiket beérünk majd, csak este meg éjjel fognak támadni.
Jó páran melózunk és pont ezekben az órákban érünk rá játszani.

Miklós, szerintem ez nem jó megoldás. Bár hogy mi lenne az igazi azt nem tudom. Az élboly megugrását a ti szabályaitok engedték meg.
Most hogy vissza akarod fogni öket, a több LE bevétel miatt nagyon meg fognak erösödni az öket követökhöz képest.
Fejlesztés helyett minket büntetsz azzal hogy boksz zsákot csinálsz belölünk a számukra.

Írtad hogy nem akarsz nekik külön fejleszteni... Miért is?
Elöbb utóbb mindenki eléri azt a szintet ahol most ök vannak, mindig tovább kell fejlesztened a játékot.
A szabályokat, szakikat és AF-pontokat ti hoztátok létre. Az élboly ennek alapján van ott ahol van.
Lehet hogy nincs kapacitásotok bövíteni a megváltozott helyzethez képest, de nem hiszem hogy amit most akarsz az fair megoldás lenne az élbojt követöknek. Szerintem sokkal több kárt teszel vele mint hasznosat.