Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.08.07. 17:06:26
Berosálok... Nincs TP amikor elhasználja, nem veszik kárba semmi...
Ha csak nem szinthuszár, akkor mit számít hogy csp-t használ el? Nem kerül semmibe, termelödik magától. Én is vadászok a portya mellett, de piszkosul nem érdekel ha gyorsításra vagy az entire elmegy X darab. Semmi károm nem származik belöle, söt... Ha nem vadászatra megy el, akkor nem köll LE-ben számolni mivel hogy TP-t nem kap érte. Mi a probléma?
Dátum: 2012.08.07. 09:03:16
Valamit nem értek...
Ha 20 gyógyital neked 152 K LE, akkor a 120 lötyi hogy hogy csak 420 K? Gondolom ha már vesz az ember, akkor már minnél több ép regenböl választ és egyformát. Vagy neked 100 lötyi felett TESCO-s áron adják? A 120 hatszor akkora mint a 20, 152 x 6 = 912
Sehogy sem jön ki nekem.
Ha nagyon erös entitást verek, akkor is megvan lötyi nélkül is max 3 óra hossza alatt. Nem kell sajnálni az ÉP fejlesztésre az LE-t. Ott a mágikus regen is és a pihenés, a magas sebgyógy szakival meg igencsak nagyokat lehet vissza gyógyulni a 15% alól. Pár pihenést még alkalmaz az ember és megvan simán. A 212. szintü entihez kellett 5 óra nekem, annak 500K felett volt az épje. 15K-t vert be nekem átlagban. Nem kell ehhez folyamatosan gép elött lenni. Benézek csapok egy párat, osztán megint pihi.
Az hogy nem tudsz beleverni 20-at lötyi nélkül, azt nagyon furcsállom.
Dátum: 2012.08.06. 11:33:57
Elvesztettem a fonalat... Honnan? Az AH-ból vagy a megvehetö relikek közül?
Én megvettem magamnak, hordát is váltottam. Nem szeretném ha eltünne a karakterlapomról. Ha egyszer már bekerült megvehetöként nem lenne jó ha kivennék. Nagyon jó taktikázási lehetöségeket rejt magában ez a relikvia és szerintem nagyban színesítette a játékot.
Dátum: 2012.08.02. 06:47:57
Puff neki...
Annyi ideje játszom már hogy eszembe sem jut hogy valaki szövi nélkül van, vagy még térkapuja sincs mert kicsi a szövi.
Dátum: 2012.08.01. 23:23:35
Pedig sztem teljesen ugyanazt kapom a tkp-ért is, mint a másik kettöért. LE+TP vagy nem? A vadi és a portya is ezt produkálja, ha nem megy vele simán berakhatnák feltételként ezt is.
Dátum: 2012.08.01. 22:43:26
Valami ilyesmi...

Átírtad az adatlapodat? Szégyelld magad!
A Fekete Kéz szelleme meg fog látogatni álmodban...
Dátum: 2012.08.01. 22:37:39
1. Elöször vadásznod,portyáznod vagy térkapuznod kell egyet minimum. Teljesen mindegy, csak juttasd maga TP-hez.
2. Ha ezzel megvagy, fáradj vissza a kerékhez és már pörgethetsz is...
3. Ha van ösköved napi 3 x pörizhetsz, ha nem csak napi 1 x. Ha megveszed a szk. bérletet akkor egy ösköves pörgetés 1 ösköbe fog kerülni, nem pedig kettöbe.

4. Esetleg bugos a szerencsekerék, én még a szerver leállás elött pörgettem. Akkor még nem volt semmi probléma.

Holnap megnézem én is.
Dátum: 2012.08.01. 22:32:03
Tök mind1 McMad... Már megvehetö a Hüség záloga, a V4-s árfolyamon kicsit olcsóbb lesz hordát váltogatni. Vagy nem?
Dátum: 2012.07.29. 03:52:15
Na akkor ez? Ma két kék nyeremény, mindkettö ez: A nyereményed: Zöld kristályital


Vegyétek már ki ezt a batyu ***** a ritka nyeremények közül. Komolyan dühítö tud lenni... Ez egy nagy semmi ritka nyereménynek!!!

------------

Az elöttem íróval pedig tökéletesen egyetértek.
Dátum: 2012.07.26. 21:44:51
Értelek én... De pont ezért kerül LE-be is a dekrétum hogy kavics nélkül is hozzá lehessen jutni. Van egy karim amivel nem költök kavicsot a kerékre, mégis lehet vele teljesíteni a szerencsekerekes küldiket. Mivel a forgass X-szer csak idö kérdése megoldható. Ha pedig valami véletlen folytán nem ad ritka nyereményt, nos akkor ott a dekrétum. ( Nekem már volt jó néhány kavics nélkül is. )
Elég sok küldi van kavicsért, ez amit szeretnél nem fogja megkönnyíteni a kavics nélküli játékosok dolgát. Egy teljes Templomot nem lehet kavics nélkül megcsinálni, vagy ha igen ahhoz nagyon nagy mázli kell. Nálam erre még nem volt példa eddig.
Ha meg lehetne oldani kavics nélkül is a dolgot, akkor ez nem volna üzlet a BEHO-nak sem. Mi lenne benne nekik az üzlet?
Dátum: 2012.07.26. 21:19:19
Hát ezt nem nagyon értem... Teljesíthetetlen küldetés??? Ilyen nincsen köztük szerintem. Max olyan amit nem nagyon szeretnék megcsinálni. Van 3 dekrétum lélekenergiáért vagy kavicsért. Nem elég?
Dátum: 2012.07.17. 14:49:07
Ez elég hivatalos?

Baraty
Adminisztrátor
435 hozzászólás

Re: Végzetúr friss hírek
256. hozzászólás - 2011.08.08. 15:41:53
V5-ön a 30. szinttől kezdve a vadászat +30% LE-t ad.
Dátum: 2012.07.12. 09:39:06
Egyáltalán nem írtál butaságot, vágod a szitut!
Dátum: 2012.07.11. 23:34:45
Biri! Érdeklödhetek miért nem komálod a templomot? Elöször nem csipáztam én sem, de aztán csak kipróbáltam. Meg lehet csinálni öket simán eddig max egy dekrétumot használtam csak el templomonként. Az igaz hogy az optimalizátoroknak mint ami te vagy egyáltalán nem fekszik a dolog, de:
A Te taktikád annyira tökéletes hogy az AF amit veled szemben plusszban beszereznek, SOHA nem fogja veszélyeztetni a taktikádat... Maximum meglátják a lábad nyomát a porban mielött a szél eltünteti.

Elszállnak az AFP-al? Ez mekkora elönyt fog okozni nekik egy olyan okos "gyerköc" ellen mint amilyen te is vagy?
A templom mint magad is említetted rengeteg tevékenységet követel. A kariknak akik nyomatják ezerrel rengeteg TP szednek be... Messze vannak a te optimalizátor/küldizös taktikád teljesítményétöl illetve bevételétöl.
Nehogy már ezen agyalj...
Mit érnek az AF elönnyel, ha összetalálkoznak egy olyan karakterrel amilyet te szoktál kinevelni.
Nem értem a problémádat Biri!
Hagyd öket gyüjtögetni a medálokat és a rossz LE/TP arányt eröltetni. Költik velem együtt a kavicsot, Miklóst ne zargassuk már ez ügyben.
Az elöny amiröl beszélsz nem létezik, az már így is megvan a relikek és a prém által... számít ez egy kicsit is ez a plusz?
Nekem a templom nélkül is jóval több AF csorog be mint azoknak akik nem prémesek és nem sikeresek az eventen. Ami becsorog ezen felül a templomból az nem oszt nem szoroz. A fent említett dolgok miatt aki templomozik az gyengíti magát a te felfogásod szerint.
Jó ez ahogy most van, nem kéne szerintem bolygatni a dolgot.
Dátum: 2012.07.04. 12:14:14
Kisebb térkapu stimulátor
Jelenlegi licit: 301 aranydukát (Mellow)

Licit vége:
Tegnap, 20:00:13 ???????


Jelenlegi licit: 360 aranydukát (Gman666)

Licit vége:
Tegnap, 20:06:05 ???????
Dátum: 2012.06.23. 05:50:20
.
Dátum: 2012.06.11. 17:22:18
Mi is itt a probléma? Tök lassú/gyenge a VU szervere. Minden webhelyem pillanatok alatt beugrik, de ha event van beszarik az egész VU-s játék. 5-10 percet kell várakozni hogy bejöjjön az oldal. Újabban portyázok egyet, meg szerencse kerekezem oszt kifújt!
Ilyen "kaki" rég nem volt a játék. Más szerókon sokkal többen vannak, még sincsenek ilyen blamák csak itt...
Dátum: 2012.06.04. 18:20:53
Minden event indulásnál ilyen bazi lassú lesz a VU? Kinö a szakállam mire betölt a böngészöm egy oldalt, tökre idegesítö tud lenni...
Dátum: 2012.05.28. 13:09:01
Eddig nem kattintottam rá. A wiki átláthatóbb most hogy kigyüjtötték.
Hála a szorgos társainknak...
Dátum: 2012.05.28. 12:52:23
Köszke!