Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Argint Stork

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.08.28. 09:21:08
Sziasztok!
Ez miért nem speckós kérdés?

Ki adja "Hercule Poirot" szinkronhangját?

Balázs Péter
Bodrogi Gyula
Bujtor István
Stohl András
Dátum: 2011.08.28. 07:14:42
Sziasztok!
Nem tudom ki hogy van vele, de én már nagyon unom a Gyűrűk ura kérdéseket. Emellett azt sem értem miért nem számít speckónak????? Már én is tettem fel filmes kérdést amit nem fogadtak el a speciális blabla miatt pedig szerintem egy akciófilmes kérdés kevésbé speckós mint ez....

Ki volt Aragorn tünde szeretője?

Galadriel
Iloin
Olmaniah
Arwen

Erről beszélek!
Dátum: 2011.08.20. 06:25:58
Sziasztok! Ez elég idióta kérdés, mégsem speckós.

A Gyűrűk Ura című film végén melyik hobbit esik bele az Egy gyűrűvel (Szauron gyűrűje) a lávába?

Tuk Peregrin (Pippin)
Csavardi Samu
Szméagol/Gollam
Zsákos Bilbó

Miért? Köszi a válaszokat!
Dátum: 2011.08.09. 06:00:35
Sziasztok! Megkérdezhetem hogy ez miért nem tartozik a speckó kérdés fogalomkörébe? Köszi a válaszokat!

Hol lehet a S.T.A.L.K.E.R. -ben játszani?

Csernobil környékén
Irakban
USA-ban
Szibériában
Dátum: 2011.08.07. 05:51:35
Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy találkoztam egy számomra érthetetlen kérdéssel. Sajnos elmulasztottam kimásolni de... Az volt a kérdés hogy mi az a Ratatouille? lecsó, padlizsánkrém stb Az a helyzet hogy nekem az a bajom hogy padlizsánkrémet nyomtam és a lecsó volt a megoldás. Ami szerintem helytelen mivel a Ratatouille egy padlizsános egytálétel és az már mellékes hogy nevezik mediterrán lecsónak is. (megjegyzem a padlizsánkrém sem lett volna jó, mivel a Ratatouille nem krém) A válaszokat köszönöm!
Dátum: 2011.08.06. 12:26:46
Sziasztok! Szerintetek ez nyerő dolog? Ugye nem is kell mondanom hogy melyik vagyok én.

BoxXx idomított állatai, egy 65. szintű Elmanakh és egy 63. szintű Láplidérc is részt vesznek a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Egy energiagömbök igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-80 VP). BoxXx gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 12 életpontot vesztett.
BoxXx egy vakító fény igéjét idézi fejedre. A varázslat hatással van rád: -26 Támadás.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le BoxXx páncéljáról.
BoxXx pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 98 pontnyit. Elmanakh és Láplidérc is támadnak. 2 támadással 53 sebzést okoztak.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Enyészmesterrel. Nem találtál!
Egy gyors csel után BoxXx a hasadat támadja. 111 pontnyit sebzett rajtad. Elmanakh és Láplidérc is rádtámadnak. 2 támadással 58 sebzést okoztak.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Enyészmesterrel gyorsan alulról támadsz. Nem találtál!
BoxXx pihenés nélkül támad. 111 pontnyit sebzett rajtad. Elmanakh és Láplidérc is rádtámadnak. 2 támadással 58 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
BoxXx rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. 154 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Elmanakh és Láplidérc is rád vetik magukat. 2 támadással 48 sebzés!
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor BoxXx egy alsó támadást indít. 104 életpontot vesztettél. Elmanakh és Láplidérc acsarogva támadnak. 1 támadással 25 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
BoxXx rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. 111 életpontot vesztettél. Elmanakh és Láplidérc is rád vetik magukat. 2 támadással 58 életpontot sebeztek.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 12 sebzést okoztál, és 989 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Ha erősebb fegyvered lenne, használhattad volna a sebgyógyítás szakértelmet.
Dátum: 2011.08.05. 06:48:06
Sziasztok! Ez a kérdés miért nem számít speciálisnak? Én a múltkor egy jóval könnyebb filmes kérdést tettem fel és nem fogadták el.


A Mátrix trilógiában illetve a Gyűrűk Urában is szerepelt egy színész, ki Ő?

Hugh Jackman
Hugh Laurie
Hugo Weaving
Hugo Washington

MOST ÉN EZT HONNAN TUDJAM?
Dátum: 2011.07.30. 16:00:05
Sziasztok! A 21. szinten vagyok és egy 25. szinten levő játékos állandóan szétaláz. Nem tudom de szerintem nem fair hogy ekkora szintkülönbségek ellenére is lehet támadni alacsonyabb szintű játékosokat. (hozzáteszem ezt akkor is így fogom gondolni ha én támadhatok alacsonyabb szintű játékosokat) A kérdésem az, hogy mi értelme ennek??? Választ előre is köszönöm!
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a kérdésem "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." értékelést kapott. Egyes kérdésekben (pl. kémia) sokkal keményebb kérdések szoktak lenni, így nem értem hogy a kémia ezen a téren miért nem tartozik ebbe a szekcióba? És azt sem értem hogy ezt miért speciális réteg tudhatja, hiszen mindenki néz filmeket így az esélye is megvan hogy tudják erre a kérdésre a választ. A segítséget előre is köszönöm!


A "Párizsból szeretettel" című filmben Reese mit hord magánál?

pisztolyt
New York feliratú sapkát
kokainnal teli vázát
apja kedvenc óráját
Oldal: 12345678