Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Enoli

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.29. 02:47:32
Idézet: Nari77 - 2009.06.06. 19:33:04
Ez hülyeség! Száz százalékig biztos vagyok, hogy mindenki tisztességesen írna hozzá szkripteket. Persze a beküldőknek el kellene fogadniuk egy bizonyos szabályzatot. Egyébként is ki akarná kijátszani a rendszert? Egyszer észreveszik és már megy is a rendőrség! Kinek kell az?

Meg mi az, hogy előny? Amit megírnak ezt te is megkapod! Persze csak az őskövet nem, de az nem előny, mert azt egyébként is vennének, ÉS te is!


Te ezt tényleg elhiszed? Nem állítom, hogy naív vagy, de érdekesen látod a világot. Ezek alapján neked nincsenek másolt zenéid, filmjeid, játékaid. Ugye? Mert hát az is bűncselekmény lenne. Vagy nem?
Dátum: 2009.08.29. 02:40:14
Idézet: Magum - 2009.06.06. 12:19:09
nekem nem annyira mert aki nem tud olyan jól programozni annak nem jár őskő és azoknak az plusz előny lenne... sztem lehetne illetve elég lenne annyi hogy pl kapnának mindannyian 1 relikviát szal pl mindenki választhatna az eddigiek közül azok közül is amik már lejártak...+ a új fejlesztésben benne lenne a neve hogy pl *valami* rákattolnak és felül ott lenne [készítették:....;....;....;.... játékosok] nekem ez tetszene...


Szerintem jogos. Igaz én sem értek a programozáshoz. Viszont a fejlesztésben résztvevők jobban, gyorsabban eligazodnának az ujdonságokban, mint az összes többi. Nem elég, hogy ismerik a mitet és a hogyanokat, még + őskövet vagy akármit is kapjanak érte?

Az már más kérdés, hogy valaki vagy valakik a játékot befejezve, segithetnék a fejlesztést.
Dátum: 2009.08.29. 01:28:18
Idézet: Faust0ne - 2009.08.29. 01:01:50
...drága Enoli...ezt fejtsd ki nekem, mert nem értem most, hogy konkrétan mire célzol...arra hogy ez csapatjáték?...te is kezded?....


Nem kezdek semmit, én még kicsi vagyok. Arra vonatkozóan írtam azt amit, hogy azért mert valaki[k] nem ismerte[ék] a szabályokat, azért ne másokat hibáztassanak mondván: "elégtelen tájékoztatást kaptam!"

Általában mondom!
Ha valaki valamit nem tud kérdezzen! Az is rendben van, hogy valaki először regelt és pont a 4. világot választotta próbálkozásnak. De aki nem néz utána, hogy mit vállal, az adott hely, játék milyen feltételekhez kötött az utóbb ne panaszkodjon arra, hogy nem kapott a saját szentséges e-mail címére egy kellőképpen fel világítós levelet amiben fel kérik a résztvételre.
Dátum: 2009.08.29. 00:55:39
Szerintem ki volt írva még ha nem is éppen így.
Tényleg nem kötekedni akarok.
De vajon az átlag ember tisztában van mondjuk a BTK-val? És ha nem akkor ez felmenti a büntetés alól?
Itt most nem büntetésről van ugyan szó, de azért miért kell kellemetlenkedni bárkinek mert x.y. nem tudott a feltételekről?
Elnézést kérek, de Nézzen utána!
Dátum: 2009.08.28. 23:34:15
Emlékeim szerint a győztesek [Gratula nekik!] a közelében jártak!
Dátum: 2009.08.28. 23:30:17
Ez valóban valmilyen atrocitást hozhat a fejedre.

Ugyanis a most győztes szövetségben kvíz olimpiai győztesek voltak. Nem valószinü, hogy ez másképp lenne a jövőben.
Dátum: 2009.08.28. 23:21:40
Idézet: Danka33 - 2009.08.28. 21:21:36
Nem lehetne ellenben megnyitni a szövetségi fórumokat még egy-két hétre? Vannak sokan, akikkel tartanám a kapcsolatot, de nem tudom, hogy más világban milyen néven elérhetőek.


Igen, ezt már én is szerettem volna kérni?! Vagy mi.
Dátum: 2009.05.07. 13:37:23
Idézet: baldrick - 2009.01.09. 13:19:26
Azért Miklós plazmatévés példájával nem értek egyet: ha 1 hónapot kell várnom eg TV-re, az nem ugyanaz, mint ha aznap már hazaviszem és nézem a Győzikeshowt...


Elnézést! De ha nem vagy törzsvásárló, vagy a fizetésed bruttója nem haladja meg a havi (kb) 300000 Ft-ot, NEM kapsz hitelt! Ha a hitel igénylést oly pillanatban készülsz leadni, hogy az ügyintézőnek meg fájdult eze-aza el sem jut a bankig az esetleges igényed. Mert nincs nálad a gyermeked ultra hangos felvétele pl., Ha véletlenül nálad van akkor kevés, mert 5 kell! Stb...
És a nagyon ritka kivételektől eltekintve NEM jutsz hozzá "elég" gyorsan még ahhoz sem amihez a reklám szerint csak oda menned kell és személyi ellenében kapnád meg.
Én a Pannon nettel jártam SZINTE ugyanígy.
Mintegy két esztendeje bérbe vettem az 5Gb-s csomagot, szerződésben rögzítve, hogy amennyiben nem fizetném (és nem szüneteltetem időben) akkor szerződés bontással járó, megszüntetéssel büntetnek. Természetesen a ködbér kifizetése kötelező!
6 hónappal később, meg kívántam szüntetnia szerződést, kifizettem a ködbért, és nem voltam hajlandó ki fizetni a 10 ezer forintos VISSZA KAPCSOLÁSI DÍJAT, mert közölték, hogy csak azután tudom megszüntetni, újabb 25 ezer foritos befizetés után. Fityiszt!

2 hónapja érkezett a behajtó cégtől egy csekk és egy khm.. burkolt fenyegetés.

Most 60 ezer forinttal csökkentették a tárcám tartalmát, és még nincs vége.
Sajnos.
Oldal: 12