Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.12.02. 07:01:34
Ráadásul megtudjuk mikorra jár Baraty dolgozni, most lebukik miért nem halad a játék fejlesztése:)
Dátum: 2011.12.01. 08:34:48
A sajtoló medált mikor irják be, mert kicsit idegesítő hogy mindenért külön kell írkálni. a Landragor medálért is heteken keresztül kellett leveleznem hogy végre megkapjam. Azt hiszem volt idejük az event alatt előkészülni hogy ha vége mindenki egyből megkapja ami jár neki.
Dátum: 2011.11.19. 00:30:20
nem jellemző az eventekre a teljesítményarányos jutalom (térképesnél is elöfordult hogy valaki 150et gyüjtött és nem kapott semmit, és aki 10et gyüjtött maxos jutalmat kapott)
Szóval én meg sem lepődök azon hogy itt sincs másképp.
Ha végre sikerülne egy olyat csinálni amiben tényleg teljesítményarányos, talán visszatérne a kedvem az eventezéshez, és a játékhoz
Dátum: 2011.11.18. 11:08:43
Ennek csak azért nincs értelme, mivel ha lenne jutalom 400/1600 felett akkor mindenki jobban hajtana, és lenne értelme építeni is, mert bevallom én is 1604en állok építésben, inkább a szövetségem erősítem az építéssel, ha már úgysem ad többet az event.
A csata része bejön mert az uj küldit gyorsan le tudom zongorázni csp-ből.
Nekem az az érzésem hogy a JV-t már nem igen érdekli a régi szerverek. Semmi új event ötlet nincs, a régieket kapkodják elő látszolagos alakításokkal.
Ha ez igy megy tovább szerintem drasztikusan le fog csökkenni az aktiv játékosok száma.
Dátum: 2011.11.02. 13:26:07
na ha a szerencse megy akkor viszonylag jó, bár ha semmi plusz nincs akkor megintcsak nem ebbe fogom ölni a LE-t hanem inkább a szöviépületeket huzom.
a portyában 1 jó dolgot fedeztem fel eddig az a kisebb portya ital, az a 3pp nem rossz, de a kritikus miatt valoszinű portyázni is csak a minimumot fogom.

Nem akarom tulságosan fikázni, mivel az event nagyon jó a jutalmak is jók, hangulatos, de sajnos én nem érzek semmi motiválot, hogy a minimumnál többet csináljak
Dátum: 2011.11.02. 13:12:27
befektettett LE pl az építés, nem tudom te hogy vagy vele de az eventen kivől én nem szoktam taumaturgikus csapdát építeni:)
ill csp, még nem ad anomáliát, valoszinü ez bug, de 140 csp után nem eset még egy sem, a portyánál, meg nem tudom a xenok milyen szakival vannak felruházva, de alig ütök beléjük kritikusat, igy az sem igazán éri meg hosszu távon.
De ezek nem is olyan ördöngös dolgok, de ha nincs + motiválo dolog, akkor a minimum felett felesleges teljesíteni

ja és a manakonstukcio sem az igazi 426k LE-re adott 55 pontot ezért nem pazarlom erre a kontsrukciot
Dátum: 2011.11.02. 12:58:59
ill lenne még egy kérdésem, nem lehetne kicsit erősebb a másodlagos sebzése a xenoknak, 1. szintü állattal mentem nekik, de elöbb szintet lépnek minthogy elájuljon, igy esélyem sincs abban a kategoriában alkotni kicsit
Dátum: 2011.11.02. 12:55:30
nekem egy kérdésem lenne tud bárki bármilyen indokot hogy miért érné meg a 4. szintü cucchoz szükséges mennyiségnél többet csinálni? tehát itt van valami olyasmi a végén hogy a befektettett LE minden tulajdonságra leosztják, mint a landragornál, vagy bármi hasonlo?
Dátum: 2011.09.03. 10:41:51
egy kérdés minden fázisban csak 1 relikvia esik?
Dátum: 2011.08.31. 09:12:38
elöre is köszi a gyors reagálást
Dátum: 2011.08.31. 08:15:28
Nálunk v3on 3 epikölös küldit vettük fel tegnap este, meg is öltük az epiket, ki is írta hogy eddig 1 epikust öltetek meg, most meg megint azt írja hogy 0 epikust öltetek meg, légyszi adjatok infot ha kijavítottátok a hibát és már lehet csinálni és nem 0-a le
Dátum: 2011.08.26. 15:02:28
oké szoval senki nem tudja ezek szerint. akkor a megfogalmazás is szar, mert akkor nemcsak a szintől, és a hordától függ, azért ezeket az infokat igazán elmondhatnák, vagy irják ki wikire, hogy mi hogy kerül kiszámitásra
Dátum: 2011.08.26. 13:58:15
na ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem, ez a szorzó miért változott meg?
Nem hiszem hogy hirtelen nőtt volna a zafírosok száma, ill én sem léptem szintet, de ma már csak 0,0155 a szorzóm a tegnapi 0,017 helyett????
Dátum: 2011.08.26. 11:17:23
eddig miért nem esett sárga dukátital?
több mint 200 lényen vagyok tul, és most esett elöször dukátital miért????
Dátum: 2011.08.26. 10:11:45
Köszönöm a válaszod, igy oké, de a szint meg a horda az egy tág dolog. Alapvetően az nem értettem hogy az miért befolyásolja hogy zafiros, vagy smaragdos vagyok, de igy már értem
Dátum: 2011.08.25. 12:38:32
Bocsi ha már volt, bár én nem láttam, de mi az az effektiv töltés, és mi az összefüggés a felhasznált LE közt???

Na meg is van, már csak annyi hogy ezt a szorzót mi határozza meg?

(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0170-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ)
Dátum: 2011.07.21. 13:48:07
Majd létrejönnek a küldizős szövik a TP/LE optimalizáloknak, ahol majd 4 havonta lesz meg egy sor küldi hogy mindenkinek meglegyen a 2 szintje
Dátum: 2011.07.21. 13:38:29
Ez szerintem azért nem működik, mert a CSP-ért adott a TP, de azt hogy 1 PP-ért mennyit kapsz azt te határozod meg azzal, hogy kit támadsz.

Idézet: Darah - 2011.07.21. 13:33:01
Ez csúsztatás.

Egy 40-es szint alatti kari, ha nem lépi meg a két szintet, akkor valójában semmit nem kap.
Mit kezdjen a nőtt kastéllyal?


Ez való igaz, bár ezt szerintem a kastély tulajdonságainak a módosításával kellene kompenzálni.
Dátum: 2011.07.21. 13:27:15
Minden tag kap jutalmat, hisz a küldetés teljesítésével nő a kastély szintje, amivel nő a kapott AF pontok száma.
A 2 szintlépéshez kötött jutalom az a plusz része amit azok kapnak akik gyűjtik a TP-t is.

És nekem úgy tünik hogy ennélkül a fejlesztés nélkül is bevezettek volna, valami hasonló megoldást hogy aki TP-t is gyűjt az kap extrát.
Ahogy anno a VF kompenzálták az EH-val úgy a LE/TP optimalizálásra is várható volt egy kompenzálás, ez a fejlesztés csak egy helyet adott ennek az újításnak.
Viszont ez a topic alapvetöen a szövetségi küldikről szól, de már eléggé eltértünk töle.
Dátum: 2011.07.21. 13:08:00
Miklós szerintem a küldi leadásának modja lehetne olyan mint bármelyik szövis szavazás, igy elkerülhetö hogy 1 tag gondol egyet és leadja a küldit, a többiek tudta nélkül