Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.06.20. 07:39:02
hát ebben az esetben tényleg jó lenne ha csak 1 napra tünne el, mert jelenleg nélkülük elég uncsi a játék, és visszatérve a kinzokamrára, lehetséges lenne hogy esetleg ki lehessen kapcsolni, hisz olyanokat be lehet állítani hogy milyen gyorsan gyogyuljak, nem lehetne a beállitásokba beledobni, egy kinzokamra ki/be kapcsolo gombot????
Dátum: 2011.06.19. 21:36:24
de engem nem mozgat a kamra, ezért is javasoltam azt hogy lehessen kikapcsolni, a küldijeimet szeretném csak csinálni, ezért örülök annak amit irtál hogy a KH lehet csak 1 napra tünik majd el, mondjuk még mindig nem értem minek tünik el egyáltalán
Dátum: 2011.06.19. 21:15:09
várom a javaslatot, mert csak az AF tudom, de az sokba kerül, és ehhez képest nem sokat segít
Dátum: 2011.06.19. 21:14:19
abszolult egyetértek
komolyan mondom VF em van de még igy is gyorsabban fejlödök az átlagnál, és minél magasabb a szintem annál érdektelenebbé válik a játék, most nincs a KH és kész meg vagyok löve se küldit nem tudok csinálni, se portyázni sem tudok, kb be vagyok lépve és ennyi a játékélmény, akit tudnék támadni az meg szkarabeuszos. ill összesen van kb 10 játékos akit támadhatok, szegényeket meg szarrá támadom, ami nekem sem jó, meg nekik sem.
Dátum: 2011.06.19. 21:06:46
nem tudom hogy volt-e már ötlet erre de nem lehetne kikapcsolni a kinzókamrát????
ugyanis, lassan minden második embernek lesz az az idiota szkarabeusza, és elég idegesítő hogy nem tudom soha támadni mert soha nem telik meg a kinzokamrám.
igy sincs ember akit támadhatok, és akkor még emiatt a szkarabeusz miatt is szivok, nem is értem ekkora szivatást miért kellett betenni, v3 on 3000-5000LE nél többet soha nem tudok szerezni, ehhez képest viszont irreálisan magas amit elvisz a szkarabeusz
Dátum: 2011.06.19. 19:48:22
köszönöm, bár nem értem ez mire jó, ennek van valami különösebb oka?
Dátum: 2011.06.19. 12:55:40
mivel nem tudom hova kéne irnom, és hol találok infot, ezért itt kérdem meg hogy hova tüntek a kristályhordások, eddig nemérdekelt az időszakos eltünésük, mert 15 pp verzion voltam, de nemrég váltottam, és most van 6 ember a portyalistámon, akik joval erősebbekk, és ennyi, mikor térnek vissza érdemes hagyni hogy a pp-m tulcsorduljon, vagy váltsak vissza 15pp-re????
Dátum: 2011.06.19. 10:33:50
na ezt jó hallani.
akkor a tökéletes terv hogy belépek a legkisebb létszámu csapatba, ahol kompenzácionak nagy %-t kapok a térképtalálásra, összeszedek a +1 dupláját legalább, aztán az utolso napokban megnézem miből kell a platina és belépek vagy az 1. csapatba, vagy a másodikba, hisz mindkét helyen platinát kapok, lévén hogy vagy szaki és a spec csökentő lesz az első kettő
Dátum: 2011.06.18. 10:21:19
számomra is ez jött le az eddigiek alapján
Idézet: Ariel - 2011.06.17. 23:22:25
Szarabbat nem kaphatok, de azt sehol nem láttam, hogy mindenképp kapok valamit. Az is simán elképzelhető lenne, hogy van már arany tárgyam, most a csapat csak második lett, de hiába a +1-re való összeszedett térképem, nem kapok semmit, mert nem nyertem, csak második lettem.


Miklos ezen kijelentését pedig egyértelmüen cáfolom:
"A platina tárgyat azért rakjuk be, hogy akinek már több arany tárgya is van, annak is legyen motivációja, választási lehetősége, nem azért, hogy most már mindenki rögtön egyből platina cuccot kapjon."

ez ebben a felállásban nem motiválo hiszen a mostani helyzetben semmi köze nincs az egyéni teljesítménynek a csapatgyözelemhez, hisz a lépkedéssel össze vissza modosul a sorrend
Bocs hogy ezt mondom de ez az event modosítások, szerintem meggondolatlan és összecsapott lett:(
Dátum: 2011.06.17. 17:01:59
Hát pont az lenne szerintem az event lényege hogy megtörje a monoton vadászatot, és portyát, és kihivásokat állitson, amiket lehet teljesíteni, és a jutalmakért legyen értelme küzdeni.
de ahogy te is mondtad itt nem kell csinálni semmit, szerintem ezzel az erővel véletlenszerüen kiosztanának mindenki közt egy tárgyat, és ugyan ott lennénk, de ennek nem ez a célja
Dátum: 2011.06.17. 15:50:39
valoban egyértelmü csak akkor lesz platina ha 1. lesz a csapat és már van aranyad, hát kezdek rájönni hogy abszolult semmi motiválo nincs ebben az egész eventben:(
legalább megoldhatták volna ugy mint a xeno háborut
Dátum: 2011.06.17. 15:01:00
akkor ezek szerint te is Mariettánál vagy:) nem baj majd mindenki átlép Katherinhez a végén aztán majd mi gyözünk:)
Dátum: 2011.06.17. 14:29:02
miért szokott ide benézni illetékes?
De ha megerősítés nem is érkezik, azért leirhatnák valahol hogy akkor pontosan hogy módósult a szabály a + platina cuccokkal, meg egyáltalán már biztos a platina cuccok bekerülése?????
Dátum: 2011.06.17. 14:17:21
Remélem igazad lesz mert szerintem az hogy ki lesz az első az csak a véletlenen mulik
Dátum: 2011.06.17. 12:57:42
ebben igazad van de akkor sincs még veszve semmi és nekem pl 55 a +1 tárgy limit, és már van 11 db, 1 hónap mulva 100-150 térkép lesz

szerintem a %ok böven ugy vannak beállitva hogy mindenkinek megvan az esélye normál játék mellett megszerezni a +1 es mennyiségü térképet
Dátum: 2011.06.17. 12:55:35
pontosan, és a platina megszerzésével elveszited az aranyat eddigiek szerint
Dátum: 2011.06.17. 12:47:50
nézétek meg az eventet, kb 400 körüli térképet gyüjtöttek a csapatok eddig és kb 200 fősek a csapatok, szoval nagyjábol minden csapatban mindenki átlagban 2 dbot talált, egy honap mulva 5000-6000 térkép lesz kb szerintem, egy egyhonapos esemény első 3 napján várja mindenki hogy meglegyen mindene, ez nem igy müködik, nem tudom minek görcsöltök rajta, még van 27 napotok NYUGALOM
Dátum: 2011.06.17. 11:33:34
akkor legyen a platina 5%os akkor már 2 arany tárgy +2%

bocsi befagyott a böngészöm, és 2szer küldte el a hozzászolást:)
Dátum: 2011.06.17. 11:33:23
akkor legyen a platina 5%os akkor már 2 arany tárgy +2%
Dátum: 2011.06.17. 11:29:18
Amugy van egy ötletem a platina nyereményekhez, mi lenne ha a platina nyeremények ugy lehetne átvenni hogy az adott tárgy arany fokozatát ugye alapből elveszi, de mondjuk fel kéne ajánlani, még egy aranyfokozatu tárgyat érte, igy már izgibb lenne és döntést kellene hozzni hogy több féle tárgy arany, vagy 1 féle platina, kicsit szinesítené a dolgot, szerintem