Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.07.14. 10:02:05
Ericath, az elragadó
138 követő

Eddig összesen 5804 térképdarabot találtatok.
Te eddig 143 térképdarabot találtál.
Eddig 764 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei
Marietta, az elbűvölő
179 követő

Eddig összesen 6075 térképdarabot találtak. Katherin, a káprázatos
300 követő

Eddig összesen 5996 térképdarabot találtak. Agnaesh, a csábító
176 követő

Eddig összesen 5825 térképdarabot találtak.

meg bassz.. meg 5 perce még 1. voltunk most utolsok vagyunk 200 térképpel lemaradva, fasza
Dátum: 2011.07.11. 23:53:59
ez nagyon jó köszönjük, de ez ugy lenne igazán látványos ha azt is lehetne látni hogy a létszám hogy alakult mikor mennyien lépkedtek, és ez a térképmennyiségeket hogy befolyásolta.
Dátum: 2011.07.11. 12:33:26
én is erről beszélek
Dátum: 2011.07.11. 12:32:39
jó csak tudod nem azért költöttem rá hogy a végén a szerencse döntse el mit kapok, mert a nevezés, a vessző, a szaki, nem volt olcso és nem ugy kéne müködnie mint egy tombolának, hogy megveszem aztán majd lesz valami
Dátum: 2011.07.11. 12:29:32
ez igaz, nem is ez a bajom, hanem a kiemelkedő teljesítményt dijazák megfelelően, a csapatdijtól függetlenül, hisz véleményem szerint az hogy az 1. csapat tagja gyüjt 130 térképet vagy az utolsó csapat egy tagja az mindegy ebben az esetben az a lényeg hogy 130 térképet gyüjtött és a kiemelkedő teljesítményéért kap egy jutalmat
Dátum: 2011.07.11. 11:31:25
annak csak örülök, bár ezt nem tudom honnan gondolod, hisz eddig leirva csak annyit láttam hogy rosszabat nem kaphatok mint amim van, aranyam van a mostani kufártol, tehát 3. lesz a csapatom akkor ezüstöt nem kaphatok, ha 4. lesz a csapatom akkor bronz lenne de azt sem kaphatok, végzet medált meg semiképp mert azt eddigiek szerint csak a 4. kap, de +1 bonuszom révén azt sem kaphatok,
ill ha már azt irják hogy kiemelkedő teljesítményről beszélünk akkor azt jutalmazzák ne csak kiirják.
Amugy a hasonlatod jó ez az event valoban olyan mint a rulett, csak a szerencsén mulik, és ezzel te magad mondtad ki az event alapvető problémáját.
Dátum: 2011.07.11. 09:43:33
hát akkor várjuk türelemmel a végét, bár az tuti hogyha nem kapok semmit, aminek 50% az esélye akkor nagyon fogok reklamálni, és most lehet lepontozni, de van 126 térképem, mindent megcsináltam amivel nővelhettem az esélyt, a csapatátlagnak több mint a 3X át gyüjtöttem, szoval találjanak ki valamit hogy amennyiben 3. 4. lesz a csapatom akkor is kapjak jutalmat
és aki lepontoz az legalább mondja el miért ne lenne jogos a felháborodásom, és a többi olyan játékosé akik hasonlo cipőben jár
Dátum: 2011.07.10. 23:52:02
én még mindig tartom magam ahhoz hogy szar a +1 jutalmazása és hogy előrébb kéne hozzni a lezárást, és bizom benne hogy ha elég sokszor elmondom, és elég sokan egyetértenek akkor lesz valami modosítás
Dátum: 2011.07.10. 23:48:08
ebben az egyben egyetértek veled!
Ha valaki tud olyan über jófej lenni hogy lepontoz akkor elvárnám hogy legalább válalja fel hogy miért, én nem szoktam anyázni, és mégis néha ugy le tudják pontozni egy két kérdésem hogy csak lesek. Pedig nem azért kérdem mert lusta vagyok visszaolvasni, hanem mert ha végignézed a forum borzaszto szarul van cimkézve, és sokszor fingom sincs mit-hol keressek, ill ha van 300 oldalnyi hozzászolás akkor azért senki nem pontozzon le azért mert nem olvasom el mindet hanem kérdezek, hiszen a többség a rutin kérdésekre kisujból válaszol, és ha ugyis itt forumozik, nem hiszem hogy tul nehéz válaszolni.

vagy legyen az hogy minden pontozásnál odabigyeszti a pontozo nevét, egyből nem lenne annyi hasraütéses pontozás, a többség csak addig bátor amig névtelenül lepontozhat
Dátum: 2011.07.08. 11:37:17
ja meg kell hozzá 1 fluxuskondenzátor ami absztraktivan kiszűri a felesleges inkontinenciát, kezelőszemélyzetnek pedig kell egy gyors és gépkocsirakodó
Dátum: 2011.07.08. 09:32:09
ebben teljesen igazad van, ahhoz képest hogy emberek mennyit költenek ahhoz képest sok a játékban a random, én épp az imént vettem 350 kavicsot, szoval tudom miről beszélsz.
És én személy szerint pl a bajnokin buktam egy olyan irreális csatát ami már nevetséges, és annyi választ kaptam rá hogy kicsi volt az esély de bejött.
Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, a térképkeresésben meg azért tulzásba ne essünk a pénzzel amit konkrétan erre max lehet költeni, az 10 kavics ami 350HUF
de azzal egyetértek, hogy ehhez képest tudok olyat aki vessző nélkül több térképet talált, tehát valoban nem fer azokkal szembe akik költenek rá, és ezt a fejlesztöknek meg kéne érteniük, ha azt akarják hogy költsenek rá akkor kicsit többet kellene adni cserébe, nem 0,5%-ot
Dátum: 2011.07.08. 09:06:27
ezzel egyetértek, a 5% nem jelenti azt hogy 100 ból 5 biztos lesz, csak valoszinű, de ha peches vagy akkor lehet 1000ből sem lesz 1 darab sem
én a mennyiségere nem panaszkodok
Ericath, az elragadó
134 követő

Eddig összesen 4663 térképdarabot találtatok.
Te eddig 106 térképdarabot találtál.
Eddig 1025 eseménypontot gyűjtöttél

én csak ezzel a 24 órával nem értek egyet V3on olyan szoros hogyha én ennyi térképpel a legutolso csapatból átlépnék az első csapatba akkor megforditanám az állást, és ha ezt megteszi 5 ember már behozhatatlan különbséget produkálna
szoval ez nagyon gáz
Dátum: 2011.07.06. 14:48:08
Az lenne a kérdésem hogy milyen extra szabályok vannak a viadalon amiért ilyen csata kijöhet?
naponta támadom a tagot és még soha nem kaptam ki töle.

Cinke1977
Erő: 364 (+15)
Támadás: 375 (+52)
Védekezés: 332 (+150)
Egészség: 229 (+14)
IQ: 300 (+94)
Mágia: 250 (+40)
Taumaturgia: 400 (+77)
Szerencse: 333

vs

Dark Angel01
Erő: 350 (+1)
Támadás: 400 (+45)
Védekezés: 380 (+125)
Egészség:257 (-10)
IQ: 500 (+154)
Mágia: 212 (+64)
Taumaturgia: 400 (+110)
Szerencse: 364

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=dark_angel01_vegzetur_online_j atek_19957957_csataja
Dátum: 2011.07.06. 06:59:22
nem nagyon kell gondolkozni hogy ki hogy taktikázik, feljebb kiszámoltam legideálisabb esetben is max 720 csp-t tudsz 24 óra alatt elkölteni és akkor nem portyáztál
Dátum: 2011.07.05. 16:19:00
nekem minden maxos 111 elementáris, automata sajtolás stb...
de ha kiszámoljuk, igy is 2 perc egy vadászat vagyis 24 óra alat max elkölthető csp, ha folyamatosan csinálom 24*60/2=720 CSP
és akkor persze csak vadásztam és egy PP-t sem tudtam elkölteni
Dátum: 2011.07.05. 16:11:44
Az elképzelés jó az esély csökkentés/nővelés szórzóit is elég jól meghatároztátok, amit az bizonyit a legjobban hogy ilyen kicsik a különbségek!

2 dolgon kéne feltétlen változtatni, és szerintem megnyugodnának a kedélyek
1. minimum 4-5 nappal a vége elött lezárni a lépkedést
2. a jutalmak normálisabb kidolgozásai, pl a +1 bonusz független legyen a csapat helyezésétől, és mondjuk legyen egy választható tárgy a xenó tárgyaiból
az alap jutalmak is változhatnának, mondjuk ha valakinek szarabb jönne mint amilye eddig volt akkor választhasson a többi ugyanolyan szintü kufár tárgyaibol
teszem azt nekem van "fejlödés arany őve" és most mondjuk ebből bronzot kapnék a csapat helyezése alapján, akkor választhassak egy olyan bronz tárgyat ami még nincs

szerintem ezek eléggé feldobnák
Dátum: 2011.07.05. 13:39:52
az igaz hogy senki nem igért semmit, na de hogy még +1 bonuszal is semmit kapjak azért az kicsit erős sőt ha 4. lesz a csapatom, akkor a kiemelkedő teljesitményem is szivás lesz hisz a végzet medált sem kapom meg hanem bronzot kapnék, de rosszabbat nem kaphatok, tehát a jó kis végzet medál helyett is semmit kapok.
az ötlet valoban nem rossz hogy lehessen lépkedni, de nekem ez is egy hirtelen ötletnek tünik amit gyorsan bedobtak tervezés nélkül, hisz az az 1 nap az nyilvánvaloan kevés a vége elött
Dátum: 2011.07.05. 12:58:20
Ezért mondtam hogy mi lenne ha 1 hétttel leötte lenne a lépkedés lezárása, mert igy 24 orát hagyni igy egyértelmüen az utolso percekben a lépkedések döntik el, ha legalább 1 hét lenne még talán lehet kompenzálni.

Viszont én még mindig tartom magam ahhoz hogy ez igy nem taktikázás, föleg nem csapattaktikázás, van bármilyen lehetöség hogy a csapatom többi tagjával beszéljek, "taktikázunk"? nincs akkor hol a taktika, itt az egyének taktikázhatnak.. és ennyi, és a jutalmat illetöen nekem nincs azzal bajom ha nem az elsők leszünk, de a jutalmazás igy szar, mert nekem mondjuk megvan a +1hez kellö térkép, ha 1. vagy2. lesza csapat akkor platinát kapok, ha 3. 4. akkor semmit, hisz az aranyam megvan, és rosszabbat nem kaphatok, és hozzáteszem költöttem öskövet a vesszöre, LE-t a szakir, tehát vettem böven a fáradságot hogy jol teljesitsek, és akkorát szop.. mint az állat, szoval szerintem ez egyáltalán nem egy korrekt dijazás.

és hogy ne csak szapuljam a rendszert, ezért ötletelek is, hogy pl a +1 es mennyiség után miért nem adnak inkább választhatóan egy érmet, hisz a +1 elviekben az egyéni jó teléjesitményt kéne hogy dijazza, vagyis függetlennek kéne lennie a csapat helyezésétől, ezt a xenonál totál jól megoldották, nem hiszem hogy itt olyan nagyon bonyolult lett volna.
Dátum: 2011.07.04. 08:57:16
Mi lenne ha 24 óra helyett 1 héttel korábban lehetne utoljára lépkedni????
Legalább lenne esélye a csapatoknak korrigálni, az ugrásokbol adodo szivást.
Dátum: 2011.07.04. 08:44:11
az utolsó nap konkrétan azt jelenti hogy 14. én délelött 10 óráig lehet átlépni máshova, vagyis aki délelött dolgozik, az már biztos bukta