Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kotko

Oldal: 12
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Eddig okés, de a küldi az nem teljesült.

Ennyit erről....
Öregem! Erre mit mondjak?
Beküldtem, de most 2 dolognak kellene teljesülnie a boldogsághoz.
1. Tényleg teljesüljön a küldim
2. Ne tiltsák le a karimat ...


Retyketek egy kissé....
Jahh igen és ne gyertek azzal hogy ki lehet kerülni, van helyette más opció. A tekercsen kívül nincs más opciója.

"újakat lehetőleg "bent marasztalják""
Állítom hogy kismillió új játékos hagyja emiatt abba a játékot, de ez ne zavarjon senkit.
A kezdet kezdetén találkozik ezzel a küldivel és azonnal meg is van a játékról a véleménye örökre.
Tudom a kezdetekkor fel kellett tölteni az adatbázist, de miért ragaszkodtok még mindig hozzá amikor ma már csak rombol?
Túlhaladta az idő, törölni kell!!
Ezzel a magyarázattal csak az a gond hogy a kvízadatbázis 50%-át törölni kellene emiatt.
A sós mogyorótól a szürke tehénig minden termék. Az ezekre vonatkozó kérdések is reklámok. Tessék kivenni mindent, a papírzsepit is! A windows már igen régóta meghatározója az életnek és marhaság azt hinni hogy a vu kvíz hatékony reklámja miatt fog majd valaki éppen vásárolni belőle.

A windows egyébként legalább 3-4 alkalommal szerepel az adatbázisban, ezért merészeltem jogsértést elkövetni.
Látom a szokásos keresztbetevésről van szó megint. Majd megoldom császári tekercs segítségével, az biztosan nem ütközik a felhasználói matyiba.

Köszönöm a válaszodat Craslog, tudom az előírások....

"Továbbá Miklós többször említette hogy a játékot nekünk, játékosoknak írják, így elv az, hogy az igényeket szem előtt tartva megtartsák a meglévő játékosokat, és az újakat lehetőleg "bent marasztalják" a játékban. Nem lehet cél a nerf, hanem "foldozgatással" az probléma inditekt megoldása fejlesztésekkel, ezzel zárni a kialakult "ollókat"."

Ez a redvás kvízkérdéses küldi mindig elgondolkoztat, feldühít, kiakaszt, nem is tudok több nyomdafestéket tűrő jelzőt, mikor veszitek már ki végleg a listából? Meddig szopassátok az új karaktereket vele?
Melyik operációs rendszer start menüje használ "csempéket"?

Windows 95
Windows RT
Windows XP
Windows 7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért rossz? Segítsetek lécci!
Dátum: 2012.11.25. 08:01:19
off
Dátum: 2012.11.14. 08:07:05
Köszi
Dátum: 2012.11.14. 08:05:54
Sziasztok!
Kérdezem:
Ultraspecből és spm-ből is hiányzik 20, ill. 30. Melyiket turbózzam max-ra mielőtt átveszem a jutalmat?
Mikor járok jobban?

Köszönöm előre is
Dátum: 2012.09.01. 15:52:07
"Nincs szüksége már meglévő-, rossz-, hibás kérdésekre."
Mint ahogy ilyen jellegű küldetésekre sincs szükség. (Szerintem. Dehát, izé mehetek a szerintemmel a sóhivatalba. Nagyobb dolgokra is tojnak itt néha mint egy küldi megváltoztatása )

Ennyi részemről, remélem más is olvassa majd azért...
Dátum: 2012.09.01. 15:25:41
Nem kivetetni akarom hanem módosíttatni.

"Van mellette 2 másik küldi alternatívának." Az a kettő nem alternatíva, hanem másik két küldetés, az alternatíva az amit én javasoltam, lehessen másként megoldottá tenni az adott küldetést.

Amit javasolsz nekem, az az hogy kuncsorogjak és nyaljak a kvízadminoknak hogy egy kérdést végre pofozzanak ki úgy hogy méltóztassanak elfogadni. Most a játék vége felé, amikor már akkora az adatbázis, nincs is szükségetek a kérdésekre, nem is használjátok fel azokat, mi a kakiért nem lehet ezt a kényszert kivenni a játékból.
Komolyan mondom, ez az egyetlen olyan dolog az egész játékban ami annyira kiakaszt, feldühít és bosszant hogy legszívesebben hagynám a p.csába az egészet.

Nem tartom magamat egy iskolázatlan bunkónak, (két felsőfokú sulit nyomtam le eddig,) de hihetetlen hogy mennyi töketlenkedést kell megélnem emiatt a küldetés miatt.
Dátum: 2012.09.01. 14:36:33
Ideje lenne véget vetni a kvízadminok gyökérkedésének és módosítani ezt a küldetést:

Tegyél fel 1 olyan kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad!!
mondjuk így:
Tegyél fel 1 olyan kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad, vagy mondj le a kérdésfeltevésről 10 alkalommal!

Frusztráló ahogy egy karakter fejlesztését hetekre meg tudják akadályozni. Ha ez a küldi így alakul akkor attól még mindig élvezkedhetnek azokon akik szado-mazók és kérdést küldenek be nekik (miért is ne, nekik is kell valamin).

Az is elfogadható megoldás ha valaki először beküld egy kérdést az automatikusan bekerül az adatbázisba és tényleg a többi játékos dönti le hogy jó -e a kérdés és ez nem a kvízadminok kegyétül függene. A feladat ugyanis nem az hogy tegyél fel olyan kérdést amit a kvízadminok elfogadnak, hanem tegyél fel olyat amit a többi játékos elfogad. Megítélésem az hogy jelen állás szerint ez a küldetés nem is teljesíthető, hiszen ha a kvízadmin elfogadja akkor teljesül a küldi. Mindegy hogy utána mi történik és a játékosok tizede sem tudja megadni a helyes választ.
Mellesleg a többi játékos sem tudja elfogadni jó kérdésként mert mi az hogy "többi játékos" kik ezek, minden játékos?
Kettő, száz, ezer? Másik dolog. Hol lehet egyáltalán az ilyen feltett kérdéseket elfogadni? Nincs is ilyen lehetőség a játékban, nekem mint mezei játékosnak sehol egy gomb amit megnyomjak. Ne gyertek azzal hogy legyek valami értékelő féle, vagy kvízadmin mert az nem tartozik a játékmenethez.

Szóval ezer sebből vérzik így ez a küldetés.
A küldire adott értékelés tehát rossz küldetés, hibás küldetés. Írj másikat, vagy javítsd!
Dátum: 2011.12.14. 21:26:44
Prisma:
53.261.491/13215=4030,38 Le/portya -> 58-as szintig bezárólag.

Arilenél:
78.578.178/33219=2365,45 Le/portya -> 168-as szintig bezárólag.

Nabilius a pók:
98.677.074/36644=2692,85 Le/portya -> 117-es szintig bezárólag.

Én ebből sejtem kinek van igaza és egész biztosan mások is.
(Amúgy ezt a hangnemet már talán nem kellene tovább tűrni A FÓRUMON)
Dátum: 2011.12.14. 17:04:28
Mondjuk azt hogy egy bajnokhoz méltatlan dolog a gyengék, elesettek bántalmazása, ahelyett hogy óvná és védelmezné őket biztosan nem én találtam ki. Legendák születtek erről a témáról.

Adjátok oda a ba(l)nokoktól medál miatt levont pontokat annak a karinak "segítő kézként" aki adott kategóriában a legkevesebb TÖ-el jelentkezett a viadalra.
Érdekes lenne +1400 -at kapni egy jótevőtől

Ha a segélyezett így bajnokká válna akkor a segítő bajnok kapna egy angyali glóriát, ami kioltaná a legközelebbi bajnokin egy medáljának a negatív hatását. Lehetne taktikázni ki legyen a leggyengébb és esetleg a bajnok is maradna még vagy 10 évig a szintjén, glóriákkal a fején...
Köszönöm szépen!

A word is én is nagyon buták vagyunk
Üdv mindenkinek!

Feltettem ezt a kérdést és elutasították mert helyesírási hibát tartalmaz, kérlek benneteket segítsetek kijavítani, hogy újra beküldhessem.

Mi stabilizálja a föld forgástengelyét?

A centrifugális erő
A centripetális erő
A Coriolis-erő
A hold tömegvonzása

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Megpróbálom átfogalmazni a kérdést és úgy beküldeni.
Ez a legnehezebb küldetés ebben a játékban mert szubjektív az elbírálás. Nagyon szomorú vagyok hogy mindenképpen meg kell csinálnom, különben nagyon felakadok, megrekedek a teljesítéssel. Köszi a választ, valamikor még jelentkezek majd ha nem sikerül beküldenem egyet sem.

(Egyébként nézegettem a kérdéseket és pl.- a "ki festette a lilaruhás nő című festményt" legalább 4-5 formában benne van az adatbázisban, sokszor egy két betű az eltérés a kérdésfelvetésben. Ezek alapján nem értem miért kemények mostanában annyira az értékelők, de hát ez a munkájuk. Sajnos nem következetesek mint azt a fenti példám mutatja és ez kicsit hervasztó amikor rajtam a sor. Valószínű egyébként hogy az említett ismételt kérdések nem a mostani értékelők ténykedése alatt került bele a játékba, de elgondolkodtató...)

Semmi de, próbálkozok aztán majd csak meglesz egyszer

Jó játékot mindenkinek!
Uhh!
Szinte minden telített.
Elfelejtve a régi. Új próba


A munkaköri alkalmasság orvosi vizsgálata során megújított "Egészségügyi kiskönyv" általában mennyi ideig érvényes?

3 hónap
6 hónap
9 hónap
1 év

Módosítva: hiányzott egy betű
Nos igen, számoljunk akkor...
Mivel ez a kérdésem volt a második és a beküldött kérdésemre ezt kaptam válaszul:
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

A helyes válasz talán a három

Mostmár komolyan kérdezem
Próbálkozhatok harmadiknak ezzel?

Ki az egyik címszereplője "Két pasi meg egy kicsi" című filmsorozatnak?

Angus T. Jones
Danny DeVito
Michael Douglas
Kirk Douglas

Már szerepel ilyen jellegű kérdés az adatbázisban, lényegesen más megfogalmazásban, viszont az általam keresett személy még nincs benne a google keresője szerint -legalábbis-.
"A keresett kifejezés (XY helyes válasz) egyetlen dokumentumban sem található meg."

Van esélyem?
Vajon elfogadják ezt a kérdést?

Minimum hány kérdést kell beküldened a végzetúr kvízjátékába ahhoz hogy az értékelők jó kérdésként elfogadják?

1
3
6
9
Oldal: 12