Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aurri

Elég sok jó javaslatot olvastam, majd agyalok én is páron.

AMit szerintem meg lehetne csinálni:
+2új slot, amiből: 1 kisebb slot (itt lehetne bővíteni apróságokkal a tételeket) +1 gyakori slot (a gagyi ritkákat ide kell átrakni, a nagyon gagyi gyakorikat is lesorolnám a kisebbek közé, plusz bővíteném a tételeket újakkal is) , az új használható ötleteket a jelenlegi ritka slotba raknám be, így még ritkábbak lennének az AH-s cuccok (ha ez nem cél,hanem a gyorsabb recirkulálás, akkor +egy új második ritka slot az új ötleteknek).

Továbbá: én az ismétlős küldik problémáját a napi szinten teljesített ismétlő küldikhez kötném. Pl.: Csak addig kapsz dukátot is amíg nem oldasz meg olyan ismételhető küldit amit már oldottál meg aznap. Ez kreatívabb játékra sarkallná a dukáthuszárokat. Nekem tetszene :-)

Az elhangzott tételek közül, azok amik őskő alapúak szerintem jó úton járnak (az elmúlt év marketing fogásait figyelembe véve). Így pl. specializációval, hordaváltással, szerencsekerékpörgetéssel, de még templomidővel kapcsolatos elképzelések is szerintem könnyebben átvihetőek mélyebb ideológiai háttér nélkül is.
Dátum: 2013.01.18. 17:46:09
"Szerencsekerék
1. hozzászólás - 2012.03.06. 11:21:23
A mai nappal bekerült egy új fejlesztés, a szerencsekerék. ..."
Dátum: 2013.01.15. 21:56:49
Őszintén szólva a súlyozott pechpontrendszerben én sem hiszek. Szerintem ad(=levon) egy fix pechpontot a rendszer minden UR nyereményre (még egyszerűbb esetben simán nulláz) és csókolom. Holott egy ultra implantra +1000, a nagyrakás TP-re meg kb. -1000 lenne a reális (szolidaritásból, a - "Nini pirosat forgattam! - Lófax a se**edbe hülyegyerek, na meg egy kalap Tépé grátisznak, wehehe! " érzésért cserébe) Ezen tényleg változtatni kellene.
Dátum: 2013.01.15. 21:43:09
AZ a kérdés is felmerült, hogy ha eladja vki mindkét fókuszkristályát egy adott típusból (gyűrű/lánc), akkor az újra választható jutalomként?
Dátum: 2013.01.14. 00:07:05
McMad szép koncepció de feljebb leírták kb mi a gond. Túl összetett, túl bonyolult, és túl szép hogy jó legyen amit felírtál. Ennyi varázslatot kitesztelni korrektre közel lehetetlen (legalábbis amíg nem Blizzardnak hívják a tesztelői csapatot). Harcra ott vannak a harci varázslatok, ezeket bővíteni esetleg lehet (pl. szintenkénti varázslatok, az eddigi 2szintenkéni helyett, nagyobb válaszutakkal), de szerintem is bőven elég ha kijönnek nagy manaigényű, kiszámítható, egyszeri, vagy statikus legfeljebb X ideig ható állandó varázslatok (ahol X módosítható egy AFK-val, de ennél feltétlenül több AFK-s vonzatot nem adnék a koncepciónak). Egyszerű, átlátható, kényelmi (pl. idomítás ideje feleződik x óráig, azonnal gyógyul minden állatod, entitás ellen többet gyógyulsz és nem buksz CSP-t a köv. X alkalommal, a következő eszenciád biztosan olyan lesz amilyen még nincs, stb stb) vagy apró tápot adó hatások kellenének (kb szerencsekeréken forgatható gyakori erejű hatások). Szerintem kb ennyi elég is lenne. Vannak a koncepciódban ilyen varázslatok (pl korrupt templomszolga nagyon jó), én ezeket mazsoláznám ki és ezen az úton folytatnám a fejlesztést.
Az új varázlatokat pedig nem AfK-hoz, meg bonyolult formulákhoz, hanem egyszerűen mágustorony szinthez kötném (eleinte akár egy szinthez többet is). Állandó felfedezni való és fejlesztési lehetőség lenne, mint anno volt az akadémia - nyilván az AZúr Légió túlgyorsulási effektusa előbb utóbb itt is fellépne, de időről időre lehetne tölteni a szinteket varikkal, akár a játékosok által felírt javaslatokból, és jó időre megoldaná az építési problémákat is (a sokkal bonyolultabb téglás-fás fejlesztés helyett/előtt).
Dátum: 2012.12.19. 10:34:49
Idézet: Ariel - 2012.12.19. 10:09:58
Ha valaki nagyon rá akar állni a térkifordítóra, az a megfelelő tárgyak beszerzése után jobb, ha az eventen kívül csinálja.

Milyen megfelelő tárgyakra gondolsz?
Dátum: 2012.12.17. 19:14:18
Nyugi, amikor azért lepontoznak mert megjegyzed azt a TÉNYT, hogy a szubplazma átlagosan 500 vadászat (AF nélkül) és ezért bölcsebb rá egy dekrétum, akkor ne lepődj meg, hogy ehhez képest egyeseknek egyenesen végbélhasogató az a fájdalom (ez azért vigasztaljon) amit a te 10/2000-es átlagod okoz..Ezt a keserves kínt nyilván csak egy jó kis lepontozás enyhítheti igazán.
Dátum: 2012.12.15. 17:25:17
Meggyőztél.
Senkitől nem sajnálom az új AF képességeket, csak szomorú vagyok, hogy mérföldekre vagyok tőlük, azért mert nem heti 2, hanem csak havi 2 szintet lépek. Tudom persze éppen az lenne a cél, hogy ez ne így legyen...
Dátum: 2012.12.14. 21:12:06
Az Af is egy opció, de reálisan csak egy szűk rétegnek. Azért még szerencsére sokan nem járnak ott, hogy olyan képességekre kelljen AFP-t rakni aminek effektíve semmi értelme.
Megértem a "nekem 140. szinten..." illetve "nekem 14. szinten..." kezdetű meglátásokat is, de általánosításra igen gyenge lábakon állnak az efféle érvelések.
Dátum: 2012.12.14. 20:13:54
Átlag 500 vadászatból van meg a 10 plazma (de a randomba simán belefér 6-700 is). Mire idáig feljut az ember tuti kiürül a CSP raktára. Tipikus dekrétumos küldetés.
Dátum: 2012.12.14. 20:05:20
Én csalódott vagyok, egyetlen új AF képességet kaptunk (a szövetségem kb 20 tagja nevében mondhatom). Nekem sovány vigasz, hogy a topnak viszont jó. Szerintem akkor is ugyanolyan jó lenne nekik, ha a játékosok maradék -csekély- 98%-a számára is elérhetőek lennének az új képességek (azt senki sem vitatta, hogy az új AF képességek igénye jogos). De ha nekik -vagy bárkinek- most így tényleg sokkal jobb, hogy egy fejlesztést csak a játékosok 2%-a tud kihasználni, hát akkor tényleg... boldog karácsonyt :-)
Dátum: 2012.12.09. 12:45:47
Én is elszúrtam rá vagy 5 szublpazmát, valóban fals infó volt (vagy azonnal korrigálták), nem működik.
Dátum: 2012.12.08. 15:34:59
Remek, köszi :-)
Dátum: 2012.12.08. 15:15:23
Nem tudjátok tüskés bőr relikviával működik-e a bolygó urás kveszt? Vagy mindenképpen kell AF skill is?
Dátum: 2012.12.06. 00:10:57
Ám ezzel még koránt sincs vége...

...Tovább folyik az öldöklő harc a 3 (három) sorsjegyért! Muhahaha...
Nem lenne rossz ha a napi rutinok "vásárlós" részei (ital, csomag, dukát) nem dobálna ki az oldalról. Ha meg lehetett csinálni a manakonstival, akkor ezekkel sem lehet gond. Most nem sokkal kevesebb katt végigtolni a napi rutint, mint ezelőtt, bosszantó hogy ilyen aprósággal ki lehetne javítani pedig.
Dátum: 2012.12.03. 18:30:12
Dátum: 2012.12.02. 23:52:20
V1 Ma, 03:02 A bajnoki viadal 35. kategóriájának győztese: Ariel
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 34. kategóriájának győztese: Xinx
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 33. kategóriájának győztese: Marcsa
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 32. kategóriájának győztese: Gaizka
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 31. kategóriájának győztese: Bedzsik
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 30. kategóriájának győztese: Drizztian
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 29. kategóriájának győztese: Cdertgbv
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: DarkShadow
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Nephila
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Gamer13
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Hype
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Yoli
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Johnny
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Heimdall
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Larz Con De Mort
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: HadVezér
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Igor
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: ArraSails
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Catwoman
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Mathias tisztelendő
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: NoFear
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Zafír Mágus
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Coccinella Septempunctata
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Dekrid
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Genpa
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Komododragon
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Böszmeség
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Büdös Zokni
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Ywgarrd
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: LNA_
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Dzsordzso
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Anguis the Snake
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Vittorio
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Sleppy
Ma, 03:02 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Nysun
Idézet: Gamer01 - 2012.11.26. 20:32:47
Szerintem ez felesleges:
"Nagy fókuszkristálynál kevesebb legyen a maximum (15-20). Viszont ha betelik, a leggyengébbet automatikusan adja el a gép aranydukátért. Ha ez megvan, lehet újakat csinálni."

Aki annyit nem tud megcsinálni, hogy a Bronz elnyelőt eladja magasabb szinten ha megkapja, nem igazán érdemel dukátot. Semmi gondom nem lenne ezzel a bevezetéssel, csak éppen eladja nekem az alacsony szintűt, amit később ugyan úgy megkaphatok, tehát a szintemen megszerezhető fókuszokat sokkal nehezebb lesz összeszedni.


Szerintem is totál feles. Jóval egyszerűbb és észszerűbb megoldás lenne ugyanarra a problémára, ha a kiégett relikviákat ezentúl el lehetne adni dukátért (1-1) és pont.
Remélhetőleg igen. Az épülettervek (szinte 1-1-ben) az én ötleteim, és bevallom ez elfelejtettem beírni, de természetesen úgy gondoltam, hogy +1 szint piramis +1 átokhely is egyúttal. A másik két képességet különben a transzprojekció templom miatti térnyerése és az SK-val való visszaélés ihlette. Szerintem így elég érdekes taktikázási lehetőségek lesznek a piramisban (mellékszálként az átokűzés eszencia is erősödne), de ehhez tényleg kellene a több átokhely, hogy az egész szövi ügyesen ki tudja használni.