Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aurri

Dátum: 2012.04.13. 20:37:49
Miklós: Azt hiszem ez lesz az egyik legmagasabb pontszámú postod, köszönjük

Kérlek fontold meg a 40. szintig működő (mondjuk 1,5x drágább) variánst is! Alapvetően két taktika van, a kicsit idő- és költségkímélőbb 40. szinten sajtoló és a sok szempontból optimálisabb 20. szintes verzió. Jó lenne ha mindkét csoportra gondolnátok

Tipp: Lehetne végzet templom jutalom is ilyen cucc..
Dátum: 2012.04.11. 19:36:32
Szerintem félreértettek. Pontosan arra nincs idő/kedv hogy állandóan idomítgassak. A kétnaponkéntet csak úgy beírtam, de ha valaki 9-es rotában tolja az állatfarmot midnenkin ilyen 20. szintig TP-t adó kütyüvel és sajtol annak szerintem reális hogy 2 naponta idomít. A külditoplista elej így is tolja, lásd Ariel és Cras érvelése - őket nevezte anno Miklós egy kommentben "őrültnek" (ha jól rémlik), holott masszívan a legnagyobb bevételi forrást biztosítják a játéknak - szerintem aránytalanul sokat. Én is ott vagyok a küldilistán kb a top50 körül és én is vettem (egészen a szerencseguriga bejöveteléig) TP-t adó cuccokat, tetemes bevételt termelve ezzela Behónak, csak annyit spóroltam eddig az időmön és pénzemen, hogy 40. szinten sajtoltam őket, nem 20.-on.
És áldozok az idomításra is amúgy, nekem 3 katt és 15 perc kb egy idomítás, de még így is az egyik legpepecsebb része a játéknak (vadászik-befog-átöltöz-turbóz-idomít-TP cuccot vesz/nem vesz-matekolgat-idomítgat-ha megunja sajtol-kezdődik előről), ha ezen bármit lehet javítani (pl. a kört jóval kevesebbszer kell megszakítanom a 40. szint miatt), azt én hálásan fogadom. Ennyi lett volna a lényege.
Dátum: 2012.04.11. 14:43:00
A szerencsekerék óta én is teljesen felhagytam a TP-adó álaltfelszerelések vásárlásával és a prémiummal is. A játék költségei tényleg elég radikálisan növekedtek az utóbbi időben(már ha minden dimenzióját ki akarja használni az emberfia). Jelenleg várakozó állásponton vagyok 2db őskővel (és többszáz kiégettel), a végzet templomot várom, hogy mennyit tud adni élményben, cserébe mennyit vesz el az időmből és őskövemből. A napi rutinokat én is nagyon várom, reméljük nem fog sokat húzódni, kellene mint egy falat kenyér...

edit: remélem gondolnak azokra is akiknek nincs annyi ideje, hogy minden második napon állatokat idomítson (ha már egyszer kényelmi funkciókról és napi rutniról van szó!) és lesz majd 40. szintig működő TP-adó cucc is.
Dátum: 2012.04.10. 12:40:42
Háh, kiforgattam az első pirosat! Kisebb térkapu stimulátor...
Törölni ezért még nem fogok (majd talán kettő után én is megfontolom ), de azért icipicit csalódott vagyok.
Perpillanat jobban tudnék örülni azoknak a nem létező pechpontoknak, amiktől most megszabadultam emiatt az őstáp miatt...
Dátum: 2012.04.08. 22:07:43
Szerintem jó ez így, a minden statira szétoszló jutalom. Mindenki el tudja dönteni mennyit áldoz a bulira. Igaz növekednek kevésbé erős statik is, viszont cserébe nem kell spectult váltani, a normál esetben elérhetőnél is jobb Le arányban fejleszted őket. Szerintem elég régóta megy már az event (ez lesz a 4.?), be lehet építeni a taktikába a dolgot elég jól. A szétosztható stati kb annyit jelentene: vegyél részt maximális aktivitással az eventen (lehetőleg minél nagyobb töltésekkel kevés CSP-ből), különben jól mexívod. Nekem az ilyen jellegű dolgok kevésbé szimpatikusak.

Viszont továbbra is lobbiznék az "ismételhető küldetéseket az event alatt" mozgalom nevében :-)
Dátum: 2012.04.05. 23:56:13
Jogos, de mondok még jobbat (már írtam, máshol bevált): ~1 éve OFF karikat lehessen kivégezni -azaz végleg eltörölni a játékból- (aprótápért, trófeákért, LE-ért, akármi). Így főleg az alsóbb szintek játékosainak kedveztek, másrészt idővel megoldódna a Hype által fentebb vázolt probléma is. Ezt a dolgot akár össze is lehet kötni a piramissal (pl. végezz ki egy (inaktív) karaktert - itt a program az adott szint inaktív játékosainak arányában adna ilyen küldit, alacsony szinten gyakran, magas szinten extrém ritkán). Ez más játékban valahogy úgy oldották meg hogy egy év inaktvitás után folyamatosan nő a kari eliminális esélye (max. kb 25%-ig). Azaz automatice senki nem eliminálódik, de idővel előbb utóbb igen.
Dátum: 2012.04.05. 23:09:59
Ha jól csináljátok akkor hosszú időre lendületet adhattok a játéknak/játékosokonak.
Pár kérdés:
Mi van ha kifutunk az időből? Bezár a piramis és jön helyette az új?
A szerencsekerékes nyeremény random (gurítós), vagy választható, esetleg fix?
Ha már szerencsekerék szóba került itt a lehetőség, hogy egy "hibát" korrigáljatok (nyeremény javaslat):
- relikvia ami csökkenti a fekete gurítási esélyt (esetleg összeadódó hatással akár el is törli)
Dátum: 2012.04.03. 19:34:17
Mondtam hogy nem értek hozzá
Engem meggyőztél, őskővel lehet tőzsdézni?
Dátum: 2012.04.03. 19:13:09
Gtr2: Ne haragudj, hogy megkérdezem, de most tulajdonképpen te tényleg azon problémázol, hogy nem tudod hasznosan mire költeni a pénzedet? Komolyan kérdezem, csak hogy érezzük a problémádat.
Nem vagyok nagy üzteti tanácsadó (majd Craslorg kisegít minket, ha nagy baromságokat írnék), de legjobb tudomásom szerint az őskő alapvetően nem egy értékálló valuta. Pl. ételt meg ruhát biztosan nem lehet venni belőle, ez tuti (mondták). Meg amúgy is jobban jársz, ha másra költöd a pénzed (bocs Miklós ). Ha végkép nincs semmi tipped a végzetúron kívül, van pl. egy csomó jótékonysági alapítvány, de még talán a Behónak közvetlenül is lehet utalni, csak úgy.
Dátum: 2012.04.02. 21:00:12
Töredelmesen bevallom áprilisi tréfának szántam a kommentet...

Gtr2: van ilyen, lélekkút kisütésnek hívják.
Ha a valódi véleményemre vagy kiváncsi: Elég paraszt dolognak tartom hogy pénzért közvetlen erőforrást vásárolj egy stratégiai-taktikai játékban. A prémium és a lélekkút kisütés még pont a jóízlés határain belül van. Nem minden játékban van ám ez így, ajánlom azokat Neked melegen, van ahol tényleg az dönti ki a "jobb játékos", hogy ki tol be több zsét (igaz a valóban jó játékosok az ilyen gamékat mérföldekkel elkerülik, de így legalább még több lesz a sikerélmény). Vannak itt is törkevések effelé, de azért nem bánnám, ha az ilyen agyrém ötletekkel legalább a játékostársaim nem riogatnának minket (és a JV is csak április 1-én ).
Dátum: 2012.04.01. 22:11:22
Tuti, hogy nem vagy színtévesztő, vagy nicns elállítva a monitor?
Csak mert kicsit sok: 1) qrwa nagy peched van, hogy két pirosból két ugyanolyna cucc esik. 2) qrwa nagy mákod van, hogy két pirosat pörgetsz 3) qrwára hihetetlen, hogy ez a fostalicska piros cucc.
Ha mind3 eset áll, és ez nem április elsejei tréfa, akkor fogadd őszinte részvétem
Dátum: 2012.04.01. 22:06:58
Idézet: Gtr2 - 2012.04.01. 14:38:28
Az őskőért lélekenergia nem lett volna rossz fejlesztés. Kár, hogy kamu az egész.


Csudajó egy fejlesztés lett volna! Többen a törlésen gondolkodunk, most hogy jól elhúzták a mézesmadzagot előttünk

u.i.:
Dátum: 2012.03.31. 14:24:21
Ha a kb. 2 hét valóban kb. 2 hetet jelent Miklósnál (03.17.), akkor igen. Jó lenne egy hivatalos komment.
Már nagyon várom :-)
Dátum: 2012.03.30. 18:02:49
Küldik tényleg lehetnének az event alatt. Akár ugyanazok mint a xenonál.
Dátum: 2012.03.30. 14:44:28
Kisebb térkapu stimulátor piros forgatásként? Azt hiszem ott kapnék gutaütést :-) Kicsit túl van sztárolva ez a térkapupont a többi erőforráshoz képest azt gondolom.
Egy alapos balanszolás azért tényleg nem volna rossz. Az 5KP-s ital akármilyen szinten felér egy fekete forgatással (illetve egyetértek: idegesítőbb annál). Vaghy akkor a feketék meg az ilyen seggdörgölőnek sem jó cuccok majd balanszolják a kudarcpontos rendszert (5KP +10 kudarcpont, máris jobban hangzik ).
Dátum: 2012.03.27. 17:10:13
Kócos: Ebben lehet igazad, de ha egy közepes kari SK-val levédi magát mondjuk 50 embertől, 5-től meg nem, az eredmény? Igen az. Nem lesz legyőzhetetlen, de ha mondjuk még láthatatlan is mellette, meg vesz védekezés italát akkor már lehet a maradék 5 kari is megfontolja támadjon. Tehát akár erre is van mód, bár nem hiszem hogy ennek a játéknak erről kellene szólnia. Az SK pedig engem is megvédene attól a potenciális 2-3 embertől aki le tud (és szokott néha) rabolni. Mégsem jutna eszembe ehhez folyamodni, mert azt gondolom nem volna túl elegáns.
Nabil: Sok ellenfelem valóban nincs, kb annyi mint amennyi Neked volt amikor még egy szinten voltunk (kiváncsi vagyok emlékszel-e anno ezt mi hogyan oldottuk meg, ha már iróniát emlegetsz). Én viszont ezeket az ellenfeleket nagy becsben tartom, mert miattuk nem hagytam még abba a játékot.

Viszont a vitából én itt kiszállok, mivel kezd személyeskedésbe átmenni és kínos hogy olyasmiről kell vitáznom ami valójában nem érint, és oylan emberekkkel, akikkel tulajdonképoen semmi bajom nincs (leszámítva azt, hogy itt és most nem értünk egyet).
Dátum: 2012.03.27. 11:39:38
Nabil a téma marginálisan érint (van pár ember akit ilymódón nem támadok, mert túl nagy a bukás esélye, de így is van rengeteg célpontom). Azért szólaltam fel, mert szerintem igazságtalan (és nem is ez a jelző jutott eszembe először), hogy pont azok élnek a segítő kéz adta lehetőséggel akik erre valójában nincsenek rászorulva (értsd van 2-3 ellenfelük a környezetükben). A játékosok 95%-tól elfogadom a segítő kezezést, azok akik most bizonygatják a bizonyítványukat, azoktól viszont kicsit nehezebben. Mindenkinél van erősebb, ez pedig egy pvp játék, ahol néha bizony kupán vághatnak, ha nem vigyázol. Ha ez elől akar valaki elbújni, akkor számos másféle remek játék létezik, szerintem. Nem akarok semmit kisírni, de ha valaki ennyire bizonygatja, hogy ez igenis korrekt dolog, hogy a segítő kezet a legerősebb karakterek használják, annak had röhögjek már a képébe és utaljak a rokikártyás BMW-s hasonlatomra (annak ellenére, hogy sem Macival, sem Veled nincs semmiféle bajom emberileg).
Dátum: 2012.03.27. 10:04:39
Viszok ezt cáfolnám. Hidd el a 6számjegyű rablásoknál nincs szebb látvány :-)

Amúgy ezért nem értem a dolgot. Most bizonyítottátok be, hogy a V3-mon alig lehet bukni LE-t, azaz az SK itt töredék probléma. Mégis a v3-nak fáj a legjobban a dolog (illetve a jelek szerint itt ragaszkodnak a legjobban a dupla biztonsági szelephez). Tényleg nem értem miért jó, ha valaki - pláne gy jó játékos- teljesen kivonja magát a játék egyetlen kockázatot (és izgalmat) rejtő része alól, a pvp-ből.
Dátum: 2012.03.26. 23:00:38
Idézet: Maci - 2012.03.26. 22:16:52
Magas segítségnyújtással álldogáló karikat senki nem támad, csak az, aki bizonyítani akarja, hogy számít LE-ben a kéz.

Engem x hónapja nem támadott senki, vagy ha igen, nyertem rajta összesen talán 10k-t.


Maci ne haragudj ez az érvelésed azért erősen öngól, de minimum kapufa.

Nem az a lényeg mit nyersz a kézzel, hanem hogy mit nem buksz! A példám erről szólt.
Dátum: 2012.03.26. 20:14:29
Idézet: Maci - 2012.03.25. 12:27:34
A segítő kéz semmiféle LE előnyt nem ad. Tuti. Száz százalék. Vagy inkább százegy.


Minden tiszteltem ellenére ezt cáfolnám, mivel ez nem igaz. Ma direkt nekipróbálkoztam egyik kedvenc rokkantkártyásomnak (kb +90 to all):

A csatában összesen 6877 sebzést okoztál, és 6847 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 52115 (+262) lélekenergia és 34 TP!

(mák)

Mivel alapból erős kariról van szó, szinte nem lehet átütni SK-val. Ha ez nem LE-előny, akkor mi az? (a mesevilágon valószínüleg nem számít ennyit, de a lényegen nem változtat)