Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kelat

Oldal: 123
Dátum: 2014.08.31. 09:16:21
Sziasztok!

Nagyából három évet játszottam a végzetúrral, meg is untam, nem is tetszik már annyira és fontosabb is dolgaim is lettek az életben, ami persze magánügy. Ugyebár nem kötelező egyetlen játékkal sem játszani. De szeretném nektek megfogalmazni mind azt amit nekem adott a játék és miket érzek bibinek a játékban.
Amikor elkezdtem játszani, akkor baromira nem tetszett a játék, mondom ez túl összetett, mi ez a rohadás sok funkció, ez nekem esélytelen. És ez három éve volt, ha valaki esetleg most regisztrál, hát én nem tudom, de én tuti törölném magam, mert ennyi mindent átlátni amennyi dolgot lehet csinálni egy első szintű karakterrel hááát... Szerintem sokkal több oktató feladat lehetne, minimum annyi ami minden fület megmutat, mi mire is jó.
Aztán végig sikerült magam rágnom az összes funkció kezdett kialakulni bennem egy kép, milyen karaktert is szeretnék felépíteni. És izgatottan vártam a kedvenc eseményemet, ami még mindig a xeno. De egy idő után hiába voltam folyton prémium, valahogy a többi játékosnak még mindig jobban ment, mondom nem baj most már van annyi tapasztalatom, hogy kezdjek egy másik világban egy új karaktert, most már tuti jó leszek. Meglepődve tapasztaltam, hogy a legrégebbi világ, azaz az egyes, kong az ürességtől. De ez sem vette el a kedvem a játéktól. Mert hát így békésen tudtam fejlesztgetni magamat. Viszont amikor kijött a bolygó ura esemény, na az volt az a pont, ahol kezdtem azt érezni, hogy nagyon nincs átgondolva már az, hogy mivel jókat lehet játszani. Kb végig olvastam a feladatokat és eldöntöttem én ebben nem akarok részt venni, nem éri meg sehogy se. És nem hogy nem éri meg, de esélyem sincs végig vinni.
Aztán elhagytam a fő karakterem, azt nem volt kedvem csinálni, mert túl gyenguszka volt, pedig már jóval a 100. szint felett jár. Csak az optimalizált karakterrel foglalkoztam. Aztán valahogy azt is sikerült mostanra megunnom...
A legjobb dolog a játékban az volt, hogy megcsináltátok azt, hogy az alapból csak pénzért megszerezhető dolgok, az őskövet, ha ugyan lassan és keservesen is, de be lehet szerezni fizetés nélkül is. Baromi jól jött ez például a templom végig csinálásánál. Viszont ugye sok idő, ami nem baj csak így megborul a játék alap gondolata: "Mindössze napi pár percet vesz igénybe"
Ami ugye rögtön a kezdő oldalon fogadja a játékost. Nekem nincs bajom, hogy masszív lett a játék, csak tulajdon képpen hazugsággal nyit az oldal.
Én ilyen konkrét tippekkel nem is nagyon szeretnék előjönni, mert ugye a rendszer teljes egyensúlyát nagyon nehéz megérteni, és az újításnál azt is bele kell venni, hogy a tulajdonosok nyilván szeretnének pénzt keresni, és fent is tartani az oldalt, de...
Csodálkozom, hogy nem láttam sose olyat, hogy: "Regisztrálj most és 20 őskövet kapsz ingyen ajándékba!" Nem igazán látom a toborzási taktikát. És bár nem tudom ugyan, de szerintem nincs olyan hú de sok új játékos a fronton.
És olyan dolgokat is be lehetne vezetni szerintem ami csak a kicsikre vonatkozik, nagyokra nem. Úgy értem a funkció level 40ig van és utána megszűnik.

Összességében én azért nem bántam meg, hogy beregisztráltam és játszottam. Jó volt, szép volt, de most itt hagyom a játékot. Köszi még egyszer mindent!

Ui: Még kb olyan 10 napig vagyok, hogy olvasni tudjam a fórumra irtakat, és hogy befejezhessem a utso templomot
Dátum: 2014.08.13. 19:21:39
Sziasztok!

Mit jelent minden feladatnál a hátralévő idő? Annyi idő múlva más lesz a feladat? Na csak azért furi mert, ugye a leírás azzal kezd hogy a nyár utolsó két hete. A legalsó feladatnál meg hátra van 16 nap, ami több mint két hét...
Dátum: 2014.03.25. 17:52:28
Sziasztok! Első világban melyik kufárhoz érdemes csatlakozni?
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem hogy számít e a felemelkedett állat szintje? Vagy csak simán az 50es szintűeket kell emelgetni?
Dátum: 2014.01.13. 21:09:04
Opcionális javaslatok új feladatokra:

- Sebezz minimum 80 csatában többet tüskés bőrrel mint állataid és végezd is ki ellenfeled miközben buzogány van a kezedben.
- Vásárolj 10000 őskövet miközben egy buzogány van a kezedben.

Csak hogy tényleg mindenki meg tudja csinálni a teljes templomot....
Dátum: 2013.12.09. 14:21:56
Sziasztok!

Event alatt szerezhetek úgy epikus kincsesládát hogy még csak pár epikust öltem meg és sose vettem föl érte tárgyat?
Dátum: 2013.10.16. 17:42:27
Elkezdem tolni az eventet. Simán ütöm le az ellenfeleket. Nézem a portya pontokat, na mondom itt valami nem oké. Sokkal többnek kellett volna fogyni. Gyakok tovább egyre kevesebb a portya pont, egyre jobban látom nem oké. Egyszer csak látom háttérben a negatív portyapontot. Befrissítem megint van 17. Aztán nagy nehezen sikerült lenullázni. Majd átállítottam hogy naponta 30at kapjak portyapontból. Kb 14 óra után néztem megint rá a karakterre termelődött 12 portyapont. Enyhén bugos a dolog. Azért ezt játékon belül is leírtam természetesen.
Dátum: 2013.10.15. 21:46:22
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a relikviák mennyi diablos fülbe kerülnek?
Dátum: 2013.09.22. 19:35:56
Sziasztok!

Olyan lehetséges, hogy szintlépéstől megnő egy templomi feladat mennyiségi tényezője?
Dátum: 2013.09.22. 18:27:59
Sziasztok!

Én csak smsben szoktam vételezni 30at ami ugye 60 a kiéget őskövek miatt. És egyből eltolom 10 hét prémiumra. Tehát én olyan nagyon sokat nem igazán költök. De ha csak az árakat emelik akkor soha nem fog előre menni a játék. Csak az itt lévő játékosok kedve megy el egyre jobban. Szerintem lehetne az hogy a külön féle csomagok egyben szintfüggőek is. A kis karakter többet kap a nagy kevesebbet.
A másik meg, hogy 2013 van és még mindig nem lehet a fészbukkal regisztrálni. Egy hétig menne oldalt a fészen a hirdetés és máris többen tolnák. És kis szinten lehetne szórni külön sms morzsákat. Pl 30as szintig lehetne 2-300 forintért 10-20 cspt venni.
Dátum: 2013.05.08. 22:58:43
Sziasztok!

Még régebben láttam egy olyan csatát, ahol ilyen speciális plusz szöveg is volt, hogy összetört a páncélja az egyik félnek, aztán talán a másiknak meg valami a varázslatával volt nem tudom. Erről szeretnék minél többet meg tudni... Hogy lehet ilyet előhozni milyen hatásai vannak stb... Ha van ennek külön topicja akkor kérlek valaki linkelje be!

Előre is köszönöm!
Dátum: 2013.04.21. 23:49:57
Köszi a választ!
Amúgy én úgy gondolom, hogy nem növeli. 10%LE a győztes portyáért. A térkapus harc nem portya.
Dátum: 2013.04.21. 22:31:07
Sziasztok!

A térkapu leírásában az áll, hogy 25. szinttől a lények erősebbek lesznek és több lélekenergia jár értük. A kérdésem pedig az, hogy akkor ugrik egyet és több lesz aztán kész? Vagy onnantól kezdve minden szint emel rajta még?
Dátum: 2013.04.10. 10:54:10
Értem. Ezek szerint lehet venni egy dolgot ami baromi sokára baromira nem fog kiderülni hogy mennyit is ad pontosan. Mindegy megveszem kiégettből. Hátha van értelme...
Dátum: 2013.04.10. 09:53:23
Van esetleg valahol hozzá szép képlet? Elsőre is lehet így már pirosat forgatni? És csak a piros esélyét növeli?
Dátum: 2013.04.10. 06:54:56
Sziasztok!

A mai napi ajánlat az micsoda? (15 pechpont) Nem tudok rájönni mit jelent...
Dátum: 2013.02.27. 10:34:03
Sziasztok!

Van egy 15. szintű karakterem. És egy kényelmi funkciót már megvettem 200csp-ért. A másik kettő miért szürke? (van hozzá 200cspm)
Dátum: 2013.02.13. 16:23:56
Támadj meg és győzz le portyában 3 nálad magasabb szintű végzeturat, vagy legyél a legmagasabb szintű. Enyhén vicces alternatíva. Engem megnevettettet.
Dátum: 2013.02.13. 12:47:37
Ez, csak egy játék. Én döntöm el mire megyek rá. Ez kimarad belőle.
Dátum: 2013.01.21. 23:48:59
Sziasztok!

Az addig világos, hogy egy állatnak akkora a max szakértelem szintje amekkora az alapszintjének a fele. Ez az én esetemben 109/2=54. Vettem neki egy bűvös agyimplantátumot ami +15 max szakértelem pontot ad. És 3 Af-ből újra osztottam a szakértelem pontokat, de 54nél nem engedte feljebb az IQ fejlesztését. Ez miért van? Illetve akkor hogy működik a max szakértelem pont?
Oldal: 123