Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PHOENIX

Oldal: 123456
Dátum: 2009.06.17. 10:39:47
HIbás kérdést találtam, bár lehet, hogy úgy se érdekel senkit, amíg nem találkozik vele.

Kiről mintázták a klónhadsereg katonáit? (Star Wars)
- Luke Skywalker
- Chewbacca
- Boba Fett*
- Yoda mester

Nos ez hibás kérdés, én Boba Fettet jelöltem be, amit el is fogadott, de ez akkor is hibás, mert nem Bobáról klónozták a sereget, hanem az apjáról, Jango Fettről!
Boba Fett a klónhadsereg létrehívásakor még gyerek volt.
Dátum: 2009.06.14. 11:50:15
Mint mondtam, az ötlet változtatható, javítható, finomítható. Úgy, hogy mindenkinek legyen esélye, eredetileg ez egy újonnan induló világban lenne jó, ahol mindenki egyszerre indulhat neki a fejlesztésnek. A számok is átírhatók, nem muszáj pont ezekkel az adatokkal számolni, de az ötlet jó lehet, úgy gondolom. ::egoista::
Dátum: 2009.06.13. 23:38:57
Új szakértelem ötlet: (nem hiszem, hogy szerepelne itt ilyen, nincs kedvem visszaolvasni)

Szerencsés vadászat: A szerencséd és a szakértelmed függvényében esélyt kapsz, hogy ne csak egy, hanem kettő, vagy akár három állatot is elejtesz minden vadászat során.
Képlet: Szerencse + szakértelemszint / 2 = %.
Példa: Ha a szerencsém 50-es, a szaki szintje 30-as és ezt elosztom 2-vel, az 40%.
Vagyis ekkora az esélye, hogy elejtek mégegy állatot. 101%-tól minden vadászatnál 2 állatot vadászok le, továbbá 1% a valószínűsége, hogy 3 állatot is elkaphatok.
A szakértelem max szintje 100, maximális hatását 200-as szerencsénél éri el. Ilyenkor 50% az esély rá, hogy 2 állat mellett egy harmadikat is elfogok.

Ennyi az egész, a számok változtathatók, de ez szerintem elfogadható konstrukció lenne.
Azonnal törölni? Valószínűleg, amikor te értékelsz, automatikusan ezt a gombot nyomod meg. Másrészt pedig lehet itt egyáltalán feltenni olyan kérdést, amibe senki nem köthet bele a ,,Rossz kérdés'' gombbal? Ha ezt kérdezem, ez a baj, ha azt kérdezem, az a baj. Én véleményem szerint nyomnék egy afféle RESET gombot, amivel hirtelen az összes kérdés eltűnne a játékból, mert olyanok is bekerülnek az adatbázisba, hogy ,,Szted most micsinálok?'', válaszok: Nemtom; Nem érdekel; Azt amit te; Moziba megyek. pfff. Mert én ilyennel is találkoztam anno, amikor még nem kerültek be a kvízt illető reformok. Jó dolog a kvíz, csak nem lehet kiszűrni, hogy valójában egy hétköznapi normális ember ír egy egetrengető hülyeséget kérdésnek (és válasznak), egy tízennégyéves kérdezi meg, hogy hol született Petőfi Sándor, vagy egy idióta marha terheli feleslegesen a szervert a butaságaival, hogy más játékát elrontsa (küldetés: Válaszolj egymás után 10 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el!)
Na szép napot!
Melyik tévécsatornán nézhetünk rajzfilmeket?

Discovery Channel
EuroSport
Cartoon Network
Hallmark


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.


Túl könnyű??? A nénikéje @&#%-át, aki így értékelte, köszönöm szépen. És amikor ilyen kérdéssel találkozom, hogy ,,Mennyi 2+2?'', akkor azt melyik okostojás értékelte? Aki nem nézi ezek közül talán mind a négy csatornát, talán nem tudhatja. Számtan? Nem nyilatkozom. Én sem nézem mindet, csak a Discoveryt, meg az EuroSportot, Hallmarkot nem nézem, Cartoonom meg nincs. Na mindegy, mégegyszer köszi az illetőnek.
Dátum: 2009.05.03. 23:15:30
Figyelem! V1-en, a VÉGZET SZÖVETSÉGE tagokat keres, méghozzá erőseket, vagy olyan végzeturakat (és úrnőket), akik jelenlegi szövetségükben nem érzik jól magukat, job társaságra vágynak, nálunk sok hely van! Minimum szint legalább akkora legyen, mint a szövi legalacsonyabb tagjáé, az építkezési mérték kicsi, a prémium tagság előny, de nem feltétel!
Dátum: 2009.05.01. 20:24:08
Szerinted én hazudok, vagy mi? Azért regisztráltam előre, hogy most ne kelljen. Lehet hogy pont lecsúsztam egy-két perccel, mert vacakol a gépem. Azért kitalálhattak volna valamit, hogy a késő emberek is beülhessenek játszani, nem?
Dátum: 2009.05.01. 20:11:15
Pajti, egy hete regisztráltam. Most látom, hogy minden asztal hirtelen megtelt és nem kapok helyet.
Dátum: 2009.05.01. 20:07:50
Nos, látom előjöttek az asztalok és az ott ülő játékosok, de hogyan ülhetek be valahova??
Dátum: 2009.05.01. 19:55:24
Én is megtaláltam az ,,asztalt'', bár nem tudom, hogy akkor mikor is kezdődik a játék.
Dátum: 2009.04.24. 15:27:57
Apád hanyattesik, mi lesz belőle?

Puff Daddy
Amiket feltettem kérdéseket, mind jók lettek, de újabban a legkézenfekvőbb kérdéseket is visszadobják az idióták, már bocs. Idulatomban feltettem ezt:

Mit nem csinálhat egy beidomított állatod?

Gyakorlás
Pihenés
Harc
Sakkozás*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Csakhogy a gyengeelméjűek is tudjanak válaszolni, sőt valaki akár viccesnek is találhatja, azért raktam sakkozást. Erre ez van, nem értem, itt csak pihentagyúak értékelhetnek? Bezzeg, hogy Mucsaröcsögei Zakariás éppen melyik focicsapatban játszik, és hogy Kis Pista melyik focicsapatban vágta le legtöbbször a lábkörmét, az jó kérdés...öcsém...
Dátum: 2009.02.08. 18:45:36
Azt nem értem, hogy azok a kiskorú (még egyelőre) műveletlen gyerekek, akik ugyancsak játszanak a Végzetúrral hol vannak, amikor itt kiírjuk a hibás kérdéseiket egy rahedli heJesírási hibával és hibás válasszal? Persze nem csak ők hibázhatnak, nem őket akarom bántani, vannak természetesen idősebb kérdésfeltevők, de amikor én felteszek egy kérdést, MINDIG utánanézek az információknak és a helyes válasznak, ha nem vagyok benne biztos.
Dátum: 2009.02.07. 10:15:03
Na akkor ezt kapjátok ki, pont most kaptam ezt a kérdést amikor elindultam vadászni:

Mit tudsz megszerezni őskövek segítségével?

1: Lehetőséget más karakter megölésére
2: Prémium tagságot
3: Fókuszkristályt
4: Epikus szörnyet foghatsz be (vagy valami ilyesmi)

Na most én ugyebár ráböktem a Prémium tagságra, erre mit dobott ki? Na mit??? Azt, hogy megölhetsz egy másik végzeturat. Pffff...na most a kérdés feltevője vagy hibásan jelölte be a helyes választ (félrekattintott), vagy egy komplett idióta, aki semmit sem konyít a játékhoz. Szívből remélem, hogy az első legyen az igaz, de amit a legjobban sajnálok, hogy azt a kérdést még értékelhettem is, így ugye Jó kérdés-nek minősítettem, aztán jött, hogy rossz a válaszom.
Dátum: 2009.01.10. 21:57:11
A VÉGZET SZÖVETSÉGE linkje:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=132
Dátum: 2009.01.10. 21:53:06
Helló!

A VÉGZET SZÖVETSÉGE tagokat keres! A jelentkezést houuám lehet benyújtani, jelenleg 11 főnek van még hely, a minimum szint 20. A magas tul.-összeg nagy előny, légy aktív, építeni az vadászatból és portyából befolyó LE 10%-át szükséges, de háborús időben sosem kell.
Pillanatnyilag a térkapura gyúrunk, pár db (kiégett) őskő kell a szükséges szinthez és kb 20.000 LE az aurapajzshoz, amit a lélekkút épít.
Ha érdekel, írj, választ kapsz mindenre.
Dátum: 2008.11.09. 18:33:16
Ebben a szavazásban annyi a bökkenő, hogy a szavazók nem arra voksolnak majd, amelyik hordát ténylegesen jobbnak tartják, hanem amelyikben épp vannak. Pl, ha én zafíros lennék akkor mindenbizonnyal a zafírra szavazok, hogy ,,erősítsem a tábort''. A legtöbben így gondolkoznak, aztán meg éljeneznek egy sort a hozzászólásaikban. Én gyémántos vagyok, de ettől függetlenül szavaztam a gyémántra, nem azért, mert oda tartozom.
Dátum: 2008.10.31. 12:21:08
Bocsi, nem vadászatot akartam írni, hanem portyázást.
Dátum: 2008.10.31. 12:20:22
Nem egészen értelmetlen, hanem nagyon nem éri meg kifejleszteni egy-egy szakértelmet.

Mondok egy példát. Ott van pl a kreatív affinitás:

,,Portyázás közben nagyobb hatékonysággal tudod a lélekenergiát kinyerni: minden szakértelem szint után +2%-kot kapsz (de ellenfeled elveszített lélekenergiája ettől nem nő). A szakértelem maximális hatásfokát 50. szinten éri el.,,

Nos ahhoz, hogy ezt a szakértelmet maxra nyomjam, súlyos tízezreket kell ráköltenem. Ha egy vadászat átlagban mondjuk 150 LE-t hoz, akkor ez az 50. szinen is csak 150 pluszt jelent. Vadászatok százainak kell lefolynia ahhoz, hogy ez egy picit is megérje a fáradságot és az elköltött lélekenergiát. Az a szintenkénti 2% nagyon kevés és ahogy fejleszted, a szakértelem kitanulásáért feláldozott LE mennyisége pedig egyre csak nő...
Én nem szólnék közbe ebbe a kőkemény veszekedésbe, de annyit azért elmondanék, hogy a rubinok azért keménykednek ott a lista elején, mert nagy részük jelen volt a bétateszten. Logikus szerintem, játékkezdéskor rögtön tudták, mivel kezdjék a játékot, mit fejlesszenek, hogyan tegyenek szert jelentős előnyre. Aztán szövetkeztek és most ott guggolnak a lista tetején.
Oldal: 123456