Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PHOENIX

Oldal: 123456
Szerintem jó dolog a háborúsdi, hozzátartozik a játékhoz. Egyedül a rendszer nem jó, az előbbi csak az én ötletem volt, talán ,,élethűbb'' lenne vele a játék.
Eleve a mostani rendszer teljse alapja hibás szerintem. Ha igazi csatáról beszélünk, ott ugye úgy működik a dolog, ha egy katonát megölnek, az már nem tud tovább harcolni. Ennélfogva kialakítható lehetne egy ugyanilyen rendszer, hogy ha valakit háborús körülmények között pl 5 legyőznek a másik szövetségből, az már nem harcolhat tovább, csak a háborún kívül másokkal. Mert ez így nem jó. 2x annyi győzelem, mint vereség? L e h e t e t l e n.
Ha az egyik szövetség sokkal gyengébb, mint a másik, akkor élből nem fog háborúzni, hogy mégtöbb LE-t veszítsen, mint ha kapitulálna, inkább kiszáll a balhéból, így a szabálynak lőttek, mert el sem jutnak odáig, hogy az érvényesülhessen. Ha pedig két egyenrangú szövetségről beszélünk, egyik sem lesz olyan hülye, hogy letegye a fegyvert, viszont ha csatázik, képtelenség lesz kétszer annyiszor győzni, mint veszteni.
Dátum: 2008.10.21. 22:29:04
Köszönöm a tanácsokat és bátorítást. De megmondom, eddig eszembe sem jutott a ,,könyvespolc'' dolog. Pár barátomnak elmondtam már nagyobb vonalakban a történetet, akiknek - idézem - ,,g*cire'' bejött, a volt magyar tanáromnak és húgomnak, ők azok akiknek a legjobban hiszek. Először is a barátaim mind ilyen témájú könyveket olvasnak, a tanárom értékelte a fogalmazásaimat akkoriban és helyesírásomat és elárulta, hogy egyetlen diákja sem állt elő még ilyen történettel. A húgom pedig sokat segít a tökéletesítésben, mint ,,kívülálló'', azokon a pontokon, amit valószínűleg csak én érthetek, mert én írom a sztorit, ő pedig visszakérdez, hogy ,,ez most miből következik?'', ami óriási előny, !!!16!!! éves létére Dan Brownt olvas, a Da Vinci kódtól a Digitális Erődön és az Angalok és Démonokon át a Megtévesztés Fokáig, elképesztő. Erre én is büszke vagyok. Egyébként van annyira folytatható a cselekmény, hogy ne egy részes legyen.
Dátum: 2008.10.21. 22:07:09
Nekem egy fura kérdésem lenne, remélem érkezik rá válasz. A kérdésem, hogy maximum mekkora lehet egy szövetség képének a mérete? A játékosoké pl 120x200 px., de láttam, hogy pár szövetségnél a kép már kicsivel nagyobb. Előre is köszi a választ.
Dátum: 2008.10.21. 21:59:16
Hű. Hát én elolvastam az összes hozzászólást, eltartott egy ideig, de azt hiszem, megérte. Érdekelt vagyok a könyvkiadás témájában, mert jelenleg az első kis történetemet írom - persze nem rólam szól - és emiatt igyekszem minden használható infót begyűjteni a kiadásról. Jómagam is sokat olvasok SF-t és horrort főleg, ez pl elengedhetetlen ahhoz, hogy mi is írhassunk, mert hát Stephen King is megmondta: ,,Egy író rengeteget ír, de főleg rengeteget olvas!'' Elég gubancos a sztori, nem egy szálon fut, egy, de max 2 éven belül befejezem, viszont többet meg szeretnék tudni a kiadás folyamatáról, mi a helyzet a szabályokkal és jogokkal, mert nem akarok pofára esni, ha ,,eljön az idő''.
Már bocs ha ilyet írok, de a ,,kvíz-rendszer'' így hirtelen nagyon el lett rontva.

Először is nem kéne hagyni a játékosokat kérdéseket feltenni. Először is kézenfekvő, hogy mindenki igyekezni fog az érdeklődési köréhez minél jobban igazodó kérdést feltenni, amilyen témákhoz mások még csak hozzá sem szagolnak.

Én pár perce ilyen kérdést kaptam:

Melyik fogalom NEM kapcsolódik a torrentezéshez ?

Leecher
Peer
Perk - ez lett volna a helyes válasz
Seeder


Ez most komoly kérdés??? Ki szokott torrentezni 10000 ember közül? Kb. 2000.

Na mindegy. A második probléma, ami egyben a legnagyobb gáz, az a heJesírási hiba. Sajnos rengeteg ember van, akik kerülték a nyelvtan órát. Ly helyett J-t használnak, ékezet nuku, egy Té, két Té, nagy kezdőbetű nuku mondatvégi írásjel nuku.

Jó megoldás lett volna, ha külön embereket bíznak meg kérdések (értelmes kérdések) feltevésével. Olyan dolgokról, amik alapműveltséghez tartoznak (pl hol született Petőfi).
Dátum: 2008.10.06. 17:22:41
Most nem azért, de mi az, hogy nekem ilyet küldenek ki? -->

,,A kérdések értékelését nem reálisan végezted, ezért elveszítetted az értékelés lehetőségét, és mostantól kérdést is ritkábban tudsz csak feltenni.''

Nem reálisan??? Már bocs, de ha én olyan marha kérdést kapok, hogy ,,Mi a válasz a világegyetemre, az életre és a világmindenségre?'' és ezek közül választhotok, hogy
,,A: 42''
,,B: 7*8''
,,C: nem 42!''
,,D: Nem tudom''
akkor ki is az, aki nem reálisan értékel???

Amelyik játékszerkesztő végignézi a beküldött kérdéseket (már ha egyáltalán végignézi) és beengedi az ilyen ostobaságokat a kvízbe a játékosoknak, akkor az ne nekem küldözgesse ezt a felszólítást!!!
Dátum: 2008.09.30. 21:05:23
Azért vicces, mindenki kérdez senki sem válaszol, mégha tudja is a választ.
Én azért nem válaszolok, mert nem tudom.
De a poén kedvéért felteszek én is egy kérdést: Teljesítettem a 3 apró szörnyet befogós küldetést, ami azt jelenti, hogy bizonyára valahol van 3 állatom, amiket ugyebár idomítani is lehet és felszerelést venni nekik. A bökkenő az hogy halvány lila segédfogalmam sincs, hogy melyik menüpontnál találom az állataimat. Hol találom???
Dátum: 2008.09.29. 20:19:41
A szavazat kérdése meg lett oldva, egyikünk a Szöviből rám bízta a szavazatát, így tudok épízeni a Lélekkútból, de szerintem nem valami kóser, amikor azt olvasod, hogy ''beléphetsz, de nincs jogod ,,beleugatni'' a dolgokba, te csak építsé' és maradj csöndben''.
Dátum: 2008.09.29. 20:03:30
,,Mi van a zsebemben?''

A; Kés
B; A kezem
C; Spárga vagy semmi.
D; (erre nem emlékszem)

Miféle IDIÓTA kérdés ez???
Most találj ki ilyen nyomoronc kérdéseket úgy, hogy küldetésben vagy, ahol 10 kérdést zsinórban helyesen kell megválaszolni. Pfffffffffffffffff......
Dátum: 2008.09.28. 19:05:27
Sziasztok!

Egyetlen kérdésem van; Az őskövek száma hogyan arányul a Lélekkút kisütésénél felszabaduló energia mennyiségéhez?
Dátum: 2008.09.27. 16:40:39
Néztem pár szövi lapját és néhánynál ilyen van írva, hogy a később csatlakozsó tagoknak kötelességük átadni a szavazatukat az alapítóknak...pfff...milyen alapon?

Ez nem pofátlanság?

Amit én lapítottam Szövit, ott mindenki egyenlő joggal rendelkezik, igaz még 5-en vagyunk, építjük az első tornyot kitartóan.
Dátum: 2008.09.23. 20:30:32
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy hol nézhetem meg, milyen állatot fogtam be?
Dátum: 2008.09.23. 18:42:29
Na halihó minden szövetségi és még nem szövetségi tagnak!

Ti már előre regisztráltatok, vagy utólag? Én kb egy héttel az indukás előtt, amikor azt olvastam, hogy 17.-én már indul a game, tökre örültem, hogy nem kell annyit várni, beteg voltam egész múlt héten, nem tudtam dolgozni menni, aztán írták, hogy csak 22.-én kezdődik. Így aztán unatkoztam egy hétig, és bég nádás is voldab. Na aztán végül is eljött a hétfő, hazagyüttem a melóból, annak még külön virult a búrám egy hete, hogy nem foglalta le valami gyík a ,,nevemet'' .

Jó lenne, ha a ,,miénk'' lenne a legerősebb szövetség, ennek legalább a neve is normális. Így annál is gyorsabban felépíthetnénk épületeket, tudtommal azok majd segítenek a fejlődésben. Jelenleg a 2. szinten vagyok, és 145-ös a tul.-összegem, úgyhogy igyekszem, hogy az egyik legerősebb legyek és minél több szövetségesre leljek. Hajrá srácok, ügyesek legyetek!

Csá!
Oldal: 123456