Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Laszlo27

Oldal: 123
Dátum: 2021.11.29. 11:32:03
Évek óta figyelem és részese vagyok a játéknak.u
Figyelem az eventek alakulását és észrevettem hogy a tisztelt fejlesztők már nem igazán nyilvánítanak érdeklődést bizonyos szerverek és vagy szintek után.
PL orosz szerver kufár csata lvl 84 alatt még generált ellenfélből is 3 max 4db van játékosból meg még annyi se.v3 kb 5-6 ellenfél ebből olyan 2 max 3 játékos a többi generált.Még random alacsonyabb is jó ha max 3 van.
A többit már nem is említem.
Értem hogy kevés az aktív játékos de attól még jó lenne ha legalább generáltból többet dobnának a fejlesztők még ha csak az eventek idejére is.
Mielőtt még valaki vitatkozni szeretne vagy azzal jönne hogy mert miért kell alacsony szinten játszani szólok előre nem az adott személy határozza meg hogy szeretnék én vagy bárki más játszani.Ha a játék mindenkié akkor mindenki kapjon ugyan annyi lehetőséget.
Szeretném kérvényezni a fejlesztőknél hogy ezt orvosolják.
Köszönöm.
Dátum: 2020.09.26. 20:02:08
és eleve mi az a románia?
Dátum: 2020.09.01. 15:48:12
Sziasztok.Szeretném megtudakolni annak a titkát hogy lehet 24 óra leforgása alatt 500+ küldetést megcsinálni?
Köszönöm a tippeket.
Dátum: 2020.08.18. 18:56:27
Etiópia zászlajában milyen szín nincs?

kék
sárga
zőld
piros

A válaszként megadott mind a 4 szín megtalálható ráadásul a zöld az zőld.
Dátum: 2020.02.06. 16:25:29
Örülők hogy ismételten a fizetős scripter csalóknak kedvez a játék.Írtam az ügyfélszolgálatnak de basznak az emberre.Innen látszik hogy csak a csókósnak van ebben a játékban helye.
Dátum: 2020.01.16. 05:53:39
A többi hol marad amiket kihagytál?Mostmár a multi accod (aandi) is rámhoztad te büdös gyökér.A kibaszott scriptjeidről nem is beszélve.Te azt hiszed hogy teljesen hülye vagyok?Mindig pont akkor jössz a mocs scriptes accjaidal amikor pont ép fölé kerülök.Ha ne adj isten nem tudnál napkövben akkor ahogy befejeztem (este) már rögtön jösz.Te semmi más nem vagy mint egy szét scripelt csöves kutya.
Dátum: 2019.10.29. 05:40:49
Te sötét gyökér.napjában 5 alkalommal jössz és kurva érdekes ha ép alatt vagyok pont akkor jösz amikor éppen hogy ép fölé kerülök.Nem kell itt a nyílas dumád te mocskos scriptes majom.
Dátum: 2019.10.28. 07:25:03
Szabad e esetleg megtudni hogy végre mikor fogtok tenni a sok mocskos scriptes csaló nyomorultak ellen?Megint egy féreg Csaby (Domini Mortis) a nyakamra szált a redvás scriptjeivel.Netán nektek kedves beho az a lényeg hogy az ember minnél több pénzt verjen bele a játékba és akkor elönyt lehet kovácsolni belőlle?Évek óta csak jártatjátok a szátok hogy majd már tervezzük meg már hú majdnem kész van.Szartok rá a tetves scriptekre meg csalásokra amit ez sok mocskos majom használ.Így akartok még több játékost ide csábítani?
Dátum: 2019.04.29. 16:34:52
Nos hogy akkor szépen kifejezzem magam nehogy a sok mimóza lelkű játékos megsértődjön.Több izom karaktert megkérdeztem a lehető legkulturáltabban már vagy 100 ha nem 150 alkalommal ill tanácsot kértem hogy mit mikor merre javíthatnák esetleg tanácsolna valamit.
Válaszok miket leggyakrabban hallok.
1,Töröld a picsába
2,ezen nem tudsz javítani
3,Tanulj magadtól én is így tanultam.
Na akkor hol az a sok segítség?????????????
Mióta regisztráltam sosem voltam gyökér mániás aki rászopja magát 1 karakterre és ha kell akkor még éjjel 1-kor is rámegy mert ettől van orgazmusa.Igaz luis?
Alpári bunkó a stílusom?Nos ez van.Nem vagyok nyomorult sablon ember.
Több mint sok olyan barátom volt ebben a játékban főleg V1-n aki csak azért hagyta abba a játékot mert annyira elszaporodtak a macró-s scriptes játékosok hogy olyan a mesében nincs.(ezeknek száma csökkenhetett de nem szüntek meg.)Köztudott minden játékban az van előnyben aki támogatja a játékot.
Gwindor kedves.A játékos elleni jelenlegi portyáim kb 85%-a még a kb 2018 évig szedtem össze.Nem értem mi itt a gond?(Ebben minden event benne van ahol játékosok ellen kell csatázni)
Nem tegnap kezdtem és nem is egyszer hagytam abba vagy fogom ideiglenesen a játékot mert sok volt a sok álszent játékosból.a jelen hozzászólok között is van minimum 2-3 aki ezt magára veszi és hisztizik.
Most a másik fele.
A stílusom néha ilyen néha olyan.A topic dühöngő tehát leszarom hogy kinek tetszik ez a stílus.majd ha kulturált dühöngő lesz akkor kulturáltan fogok dühöngeni.tudom hogy sokaknak bassza a csőrét hogy igazság van abban amiket írok de magasról ....rá.
Most majd jöttök az ilyen olyan megjegyzésekkel de majd elolvasom és ha úgy érzem fogok rá válaszolni.Kaptam itt már tiltást meg figyelmeztetést de kb 0-val konvergál az érdeklődésem iránta.
Dátum: 2019.04.29. 11:11:53
Idézet: Mortal55 - 2019.04.29. 08:21:35
Most durva leszek, ha érzékeny vagy akkor ne olvasd tovább. Ha nem tudsz 60000 győzelmet hozni kb 3000 vereségre, akkor igenis te vagy a béna, nem kell egyből csalást kiáltani és ezt olyan is tudja aki alíg fizet, ezt írom 95000 győzelemmel és 3000 vereséggel, viszont én eddig fizettem szépen, de tudok olyat is mondani aki keveset fizet.



nem vagyok érzékeny és tudom hogy aki első karaktert visz tisztán nem csinálja meg.első körös játékos vagyok és még te itt hírben se voltál itt már százak használták a csalásokat és scripteket és ez ugyan így van most is.hogy a fejlesztők leszarják az megint más.nincs az a játékos aki 2-3 nap alatt havonta többször is tiszta játékkal 3-4 vagy akár 500 portyát lezavar.láttam és még meg is jegyeztem még valahol hogy 3 nap alatt 543 nyert portyát csinált egy karakter.Ez szín tiszta csalás.olyan scripteket írtak az oroszok hogy a fejlesztőknek fingjuk nincs róluk.kvíz olimpia hogy ne lehessen csalni?vicc hogy a 14 éves lányom osztálytársa megoldotta hogy lehessen a kvíz scriptet használni hozzá.ennyit erről.mondhat bárki bármit pénz a kulcs mindenre.
Dátum: 2019.04.29. 05:46:19
Trunk itt panaszkodhatunk egész nap le fogják szarni.Pénzeseknek kedveznek it is mint minden más játékban.nekem ne magyarázza meg senki hogy a sok szint top karakter tisztán játszik meg kitapasztalta.1-2 karaktereknek olyan statja van amit 100% nem tiszta vagy támogatott játékkal ért el.50-60.000 nyert portya mellé 2-3.000 vesztes.Persze értem én.Itt 1 deka csalásra nincs lehetőség mindenki tisztán játszik.Ha van pénzed itt király lehetsz szó szerint.
Dátum: 2019.04.25. 13:48:40
V1 gyökér LUIS imacro-t használva szerzi a napi betevőt.Mikor lesznek végre a buzi scriptek meg nyomorék macro-k letiltva?Ez rühes minden áldott napomat tönkre teszi a buzi támadásaival.
Dátum: 2019.04.21. 10:51:32
AnnyiraSajnálom - level 60 Doomlady örülök hogy a külföldi v4 szerverek ellenőrizetlenül futnak.Csávókám vagy 4-5 farmkaraktert futtat a sajátja mellet.
Dátum: 2018.01.22. 20:19:54
Sziasztok.Kérdésem az lenne tudja-e valaki játékos vagy admin hogy az orosz V4 mikor indul mert regeltem de hibát ir mióta elindult elvileg jan 18.Köszönöm.
Dátum: 2017.11.25. 12:26:11
csak barátom te nem szabadnapos vagy hanem mocskos scripter.
Dátum: 2017.11.24. 23:54:59
örülök hogy vannak még működő scriptek.



1 2 3 .. 7 8
X Idő Támadó Védekező Eredmény
Törlés Ma, 22:25 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 20:38 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 18:10 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 16:57 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 15:59 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 15:02 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 14:03 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Törlés Ma, 12:37 Kentlir Vazze A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása K
Idézet: mist - 2016.12.29. 18:43:53
A hangnemedet tettem szóvá, ha odafigyeltél volna.
Ez aligha függ attól, hogy ismerem-e a külföldi szervereket.
(Nyugodtan olvasd át még egyszer a hozzászólásomat, hátha rájössz magadtól. És ha tudatlan vagyok is, inkább az legyek, mint bunkó.)

És a "barát" titulust köszönettel, de visszautasítom.
A barátaimra ugyanis büszke vagyok.

(Részemről a témára mostantól már csak privátban reagálnék, de ahhoz sem ragaszkodom, sőt.)


Nos hogy milyen hangnemben írok az egy dolog de szerintem nem is ez a meghatározó.Nem ez az első és nem is én vagyok az első aki ez miatt ír ide vagy bármelyik részén a fórumnak.Nem a te tudatlanságod(nem külföldi szerver és vagy történelmi vonzatban) szeretném ezzel leszólni csak felhívni szeretném(nénk) a kedves fejlesztők figyelmét hogy a sok felesleges szerver helyet inkább a magyar szervereket kéne gatyába rázni mint minőségileg mint élmény terén.1000 éves küldetések 0 olyan relikvia amit őskő nélkül is meg lehet szerezni és nem csak 0.0001%-ban hasonlít őskőért megvásárolható testvéréhez,a nagyobb események (kufár csata,Landragór,stb) egy mondjuk a toplistán hátrébb szereplő gyengébb karakternek esély nincs bekerülni a top 10-be vagy Lady Alvariel ha a nap 24 órájából 25-t a játék elött ülnél sem tudnál pl az én karakteremmel még csak a közelébe se kerülni a top 3-hoz.
Ezt próbáld meg értelmezni.Próbáld meg megérteni hogy miért nem kellenek felesleges szerverek és miért kellene a magyar szerverre a magyar játékosokra összpontositani a fejlesztőknek.Nem vagyok egyedül ha azt mondom nincs több Tízezer vagy Húszezer forintom havonta őskőre hogy top karakter legyek.Sosem volt még 60 őskőnél több a karakteremen.Sajnos nekem nem telik többre mint max 20 az is kb 10 havonta 1-szer.
Remélem érted a lényegét és hogy barátomnak hívlak az nem kiváltság csak "megtiszteltetés".
Idézet: mist - 2016.12.29. 17:47:46
Már bocs, László, de pont az ilyen gyalázkodó megnyilvánulások miatt utálják a magyarokat világszerte. Nem kéne (fals) politikát gyártani itt, és nem kéne fröcsögni meggondolatlanul.
Nem ismerem a külföldi szervereket, de tudom, hogy a magyar szervereken is van olyan, aki ugyanarra akár napi hét-nyolcszor is támad. Akkor most a magyar is mind szemétláda rajtad kívül?
Szóval a lényeg: a gyűlöletkeltési vágyadat ne itt éld ki, a játékpolitikát meg bízd a behóra, majd ők megoldják. (Valahogy. Remélem...)

Boldog új évet!



Nos drága barátom.
Ez nem gyalázkodás ez tény.De semmi baj elnézem tudatlanságod,de javaslom olvasgasd Szlovákia történetét.
A másik az hogy napi 7-8 támadást elvisel valaki naponta az vagy azért van mert saját farm karakter vagy mert egy sötét ill nem használt karakter.Ha pedig nem ismered a külföldi szervereket akkor felesleges beleszólnod.
Javasoolnám hogy az orosz szerver felügyeletére egy értelmes a munkájára valamit adó admin legyen kinevezve mert hogy az ember 24 órát nem tud úgy játszani hogy valami csaló retkes vérkutya napi 3-4 támadásokkal sokkolja az nem igaz.ha meg nem tudjátok ezt elérni talán törölgetni kéne a sok felesleges külföldi szervert.Orosz szerver is mi a reteknek?Játszik kb 5 magyar rajta a többi meg mind csaló 100 karakteres kutya.Szlovák szerver minek?Történelem nélküli országnak minek szerver?nyugodtan lehetne ezeket törölni és megpróbálkozni a magyar játékosokat visszanyerni.
Az angol szerveren is össze kellet vonni a játékosokat mert a kutya nem játszik ott sem.
Egyszóval felesleges szervereket (Orosz,Szlovák) törölni a Magyar,Angolt pedig megcsinálni NORMÁLISAN nem csak a kibaszott ősköves dolgokra alapozni.
Őszintén szólva 5-6 aktív tag van és őket sem nagyon ismerem.de azért köszönöm a jó tanácsokat majd valahogy megoldom.De ez tényleg csak egy ötlet felvetés volt.
Oldal: 123