Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
61. hozzászólás - 2016.12.22. 14:03:30 (Válasz Ilosvai #60 hozzászólására.)
10 pont
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.76
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
62. hozzászólás - 2016.12.22. 18:53:30 (Válasz Ilosvai #59 hozzászólására.)
Köszönjük, hogy pörgetésével a Beho Kft. kasszáját mélyítette, használja örömmel és egészséggel a kiforgatott tárgyakat, s ne feledje, ha elfogy úgy is esni fog még. Ingyen.

mottónak ennyit írnék:

Beho Kft. A köves legjobb
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.93
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
63. hozzászólás - 2016.12.29. 17:13:11
Javasoolnám hogy az orosz szerver felügyeletére egy értelmes a munkájára valamit adó admin legyen kinevezve mert hogy az ember 24 órát nem tud úgy játszani hogy valami csaló retkes vérkutya napi 3-4 támadásokkal sokkolja az nem igaz.ha meg nem tudjátok ezt elérni talán törölgetni kéne a sok felesleges külföldi szervert.Orosz szerver is mi a reteknek?Játszik kb 5 magyar rajta a többi meg mind csaló 100 karakteres kutya.Szlovák szerver minek?Történelem nélküli országnak minek szerver?nyugodtan lehetne ezeket törölni és megpróbálkozni a magyar játékosokat visszanyerni.
Az angol szerveren is össze kellet vonni a játékosokat mert a kutya nem játszik ott sem.
Egyszóval felesleges szervereket (Orosz,Szlovák) törölni a Magyar,Angolt pedig megcsinálni NORMÁLISAN nem csak a kibaszott ősköves dolgokra alapozni.
A hozzászólást Laszlo27 módosította 2016.12.29. 17:13:57-kor
Pontszám: 5.85
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
64. hozzászólás - 2016.12.29. 17:41:29 (Válasz Laszlo27 #63 hozzászólására.)
Adtam egy tízest erre. Egyetértek.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.95
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
65. hozzászólás - 2016.12.29. 17:47:46 (Válasz Laszlo27 #63 hozzászólására.)
Már bocs, László, de pont az ilyen gyalázkodó megnyilvánulások miatt utálják a magyarokat világszerte. Nem kéne (fals) politikát gyártani itt, és nem kéne fröcsögni meggondolatlanul.
Nem ismerem a külföldi szervereket, de tudom, hogy a magyar szervereken is van olyan, aki ugyanarra akár napi hét-nyolcszor is támad. Akkor most a magyar is mind szemétláda rajtad kívül?
Szóval a lényeg: a gyűlöletkeltési vágyadat ne itt éld ki, a játékpolitikát meg bízd a behóra, majd ők megoldják. (Valahogy. Remélem...)

Boldog új évet!
Pontszám: 9.31
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
66. hozzászólás - 2016.12.29. 17:50:10 (Válasz Don Firenze #64 hozzászólására.)
Basszus, Don, akkor nekem most biztos nem tízest adsz.
Kötelet, kést vagy pisztolyt tud adni valaki?
Pontszám: 8.29
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
67. hozzászólás - 2016.12.29. 18:01:35 (Válasz mist #66 hozzászólására.)
Kaptál egy ötös, mert nem érted a mondanivalóját.
Amúgy is utálnak minket ojrópában, ez nem oszt nem szoroz, és abban is igaza van, hogy túl sok helyre folyik el hasznos energia.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.12.29. 18:03:07-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.93
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
68. hozzászólás - 2016.12.29. 18:16:02 (Válasz mist #65 hozzászólására.)
Idézet: mist - 2016.12.29. 17:47:46
Már bocs, László, de pont az ilyen gyalázkodó megnyilvánulások miatt utálják a magyarokat világszerte. Nem kéne (fals) politikát gyártani itt, és nem kéne fröcsögni meggondolatlanul.
Nem ismerem a külföldi szervereket, de tudom, hogy a magyar szervereken is van olyan, aki ugyanarra akár napi hét-nyolcszor is támad. Akkor most a magyar is mind szemétláda rajtad kívül?
Szóval a lényeg: a gyűlöletkeltési vágyadat ne itt éld ki, a játékpolitikát meg bízd a behóra, majd ők megoldják. (Valahogy. Remélem...)

Boldog új évet!



Nos drága barátom.
Ez nem gyalázkodás ez tény.De semmi baj elnézem tudatlanságod,de javaslom olvasgasd Szlovákia történetét.
A másik az hogy napi 7-8 támadást elvisel valaki naponta az vagy azért van mert saját farm karakter vagy mert egy sötét ill nem használt karakter.Ha pedig nem ismered a külföldi szervereket akkor felesleges beleszólnod.
Pontszám: 5.97
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
69. hozzászólás - 2016.12.29. 18:43:53
A hangnemedet tettem szóvá, ha odafigyeltél volna.
Ez aligha függ attól, hogy ismerem-e a külföldi szervereket.
(Nyugodtan olvasd át még egyszer a hozzászólásomat, hátha rájössz magadtól. És ha tudatlan vagyok is, inkább az legyek, mint bunkó.)

És a "barát" titulust köszönettel, de visszautasítom.
A barátaimra ugyanis büszke vagyok.

(Részemről a témára mostantól már csak privátban reagálnék, de ahhoz sem ragaszkodom, sőt.)
Pontszám: 9.62
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
70. hozzászólás - 2016.12.29. 19:08:08 (Válasz mist #69 hozzászólására.)
Idézet: mist - 2016.12.29. 18:43:53
A hangnemedet tettem szóvá, ha odafigyeltél volna.
Ez aligha függ attól, hogy ismerem-e a külföldi szervereket.
(Nyugodtan olvasd át még egyszer a hozzászólásomat, hátha rájössz magadtól. És ha tudatlan vagyok is, inkább az legyek, mint bunkó.)

És a "barát" titulust köszönettel, de visszautasítom.
A barátaimra ugyanis büszke vagyok.

(Részemről a témára mostantól már csak privátban reagálnék, de ahhoz sem ragaszkodom, sőt.)


Nos hogy milyen hangnemben írok az egy dolog de szerintem nem is ez a meghatározó.Nem ez az első és nem is én vagyok az első aki ez miatt ír ide vagy bármelyik részén a fórumnak.Nem a te tudatlanságod(nem külföldi szerver és vagy történelmi vonzatban) szeretném ezzel leszólni csak felhívni szeretném(nénk) a kedves fejlesztők figyelmét hogy a sok felesleges szerver helyet inkább a magyar szervereket kéne gatyába rázni mint minőségileg mint élmény terén.1000 éves küldetések 0 olyan relikvia amit őskő nélkül is meg lehet szerezni és nem csak 0.0001%-ban hasonlít őskőért megvásárolható testvéréhez,a nagyobb események (kufár csata,Landragór,stb) egy mondjuk a toplistán hátrébb szereplő gyengébb karakternek esély nincs bekerülni a top 10-be vagy Lady Alvariel ha a nap 24 órájából 25-t a játék elött ülnél sem tudnál pl az én karakteremmel még csak a közelébe se kerülni a top 3-hoz.
Ezt próbáld meg értelmezni.Próbáld meg megérteni hogy miért nem kellenek felesleges szerverek és miért kellene a magyar szerverre a magyar játékosokra összpontositani a fejlesztőknek.Nem vagyok egyedül ha azt mondom nincs több Tízezer vagy Húszezer forintom havonta őskőre hogy top karakter legyek.Sosem volt még 60 őskőnél több a karakteremen.Sajnos nekem nem telik többre mint max 20 az is kb 10 havonta 1-szer.
Remélem érted a lényegét és hogy barátomnak hívlak az nem kiváltság csak "megtiszteltetés".
Pontszám: 6.50
népszerűKaorakuFérfi
Végzetúr tehetség
249 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
71. hozzászólás - 2017.01.03. 22:55:10 (Válasz Laszlo27 #70 hozzászólására.)
Ha a felesleges szerverekkel van problémád arról eszmétfuttathatsz xenofób megjegyzések nélkül is. Aligha az befolyásolja a Beho-t a döntésben, hogy hány ember szerint van, avagy nincsen egy országnak történelme. Ilyen kiszólásokkal szerintem maximum azt éred el, hogy Miklós a második mondatnál otthagyja, mert nem érdekli, és a mondanivalód meg elsikkad a tirpák körítésben.
Egyébként 100 őskő 2k HUF, az a kiégettekkel hobbi szinten bőven elég.

Számokat egyébként valami újkori szabály alapján írunk nagybetűvel?
A hozzászólást Kaoraku módosította 2017.01.03. 22:57:54-kor
Pontszám: 8.11
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
72. hozzászólás - 2017.01.04. 22:43:38
Lehessem egyszerre valtaninaz osszes csatlos fulet, valamint legyen egy osszesito is a csatlosok myto kepessegeitol ne kelljen allandoan szamolni ha pl kivancsi vagyok mennyi elnyelest adnak stb.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.54
kedvencvVvRenaaatavVvNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
73. hozzászólás - 2017.01.04. 22:55:31 (Válasz Emishi #72 hozzászólására.)
Nem biztos jól h értelmeztem:
A csatlósok oldalon tartsd nyomva a shift-et és úgy kattints pl a egyik felszerelés fülre, mindnél arra fog váltani.'
v6 - Renaaata - Hullaszag R.t
Pontszám: 10
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
74. hozzászólás - 2017.01.04. 23:20:57 (Válasz vVvRenaaatavVv #73 hozzászólására.)
Megnezem gepen, koszi! Viszont telora jol jonne...

Valamint szo volt arrol hogy a kuldibonuszos targyalat ne kelljen allandoan felvenni. Igy rengeteg folosleges kattintas szunne meg
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.36
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
75. hozzászólás - 2017.01.05. 13:20:48
a verem általi csp hiányt sokan reklamálták. talán megoldás lenne, ha az elementáris fúzió eszencia nem a vadászat idejét vinné le, hanem csp-t adna, mint a valóságformázás eszencia.
Pontszám: 8.41
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
76. hozzászólás - 2017.01.05. 13:36:36 (Válasz Tosf #75 hozzászólására.)
Ez egy nagyon jó ötlet!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
77. hozzászólás - 2017.01.05. 13:51:46 (Válasz Tosf #75 hozzászólására.)
Idézet: Tosf - 2017.01.05. 13:20:48
a verem általi csp hiányt sokan reklamálták. talán megoldás lenne, ha az elementáris fúzió eszencia nem a vadászat idejét vinné le, hanem csp-t adna, mint a valóságformázás eszencia.

Sok sikert az ÜSZ-en! Szükséged lesz rá
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.76
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
78. hozzászólás - 2017.01.06. 05:55:10
Őrjöngés italát hasonlóan a támadás italához platinára belehetne váltani.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.59
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
79. hozzászólás - 2017.01.08. 11:47:01
Nagyobb térkifordító italt lehetne sűrűbben törölni! Nem értem mi ez a korlátozás, hogy csak néhány nagyobb esemény előtt/közben törlik. Semmi nem változna, ha gyakrabban elérhetővé tennék, csupán a várakozási idő rövidülne le az újrahasználatáig, illetve sokkal könnyebben lehetne tervezni karakterfejlesztés szempontjából. Szerintem nem sokan élnek a lehetőséggel amúgy sem az AF-ek törlődése miatt... Érdekelne egy ésszerű válasz, hogy mi a korlátozás oka. ÜSZ-re inkább nem is írok, mert mindig csak Dikó István válaszol, mint tudjuk a legtöbbször nagyon nincs képben.
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.88
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fejlesztési javaslatok 2016.nov. taliról
80. hozzászólás - 2017.01.08. 12:40:59 (Válasz Shadowrun1990 #79 hozzászólására.)
Idézet: Shadowrun1990 - 2017.01.08. 11:47:01
ÜSZ-re inkább nem is írok, mert mindig csak Dikó István válaszol, mint tudjuk a legtöbbször nagyon nincs képben.


Néha én is megbánom, hogy írok.Volt amikor töröltem is az üzenetet, de attól függetlenül válaszoltak, bár ne tették volna...pont azt a rébuszokkal teli semmit kaptam amire számítottam.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.01.08. 12:42:31-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.32
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!