Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pötyike

Oldal: 12
A 15.században kínai tengerészek a meztelen kutyát egyetlen okból kezdték el tenyészteni. Milyen célból?

1. Őrző-védőnek használták
2. Kabala állatként szerették
3. Szent állatként tisztelték
4. Ennivalónak tenyésztették

Elfogadható így, vagy túl komplikált a kérdés...?
Dátum: 2010.02.22. 20:02:26
4.Világ

Egy társaság, amely a mélybe költözés óta létezik. Egy szövetség, amelynek a kezdetek óta mindenben benne volt a keze. Ott voltak minden lényeges eseménynél, csatánál. Mindenről tudtak, és mindenre figyeltek.
Sokan azt hidték, hogy a háború után eltűntek, és így szépen lassan feledésbe merültek. De ez nem így volt! Csupán a háttérbe szorultak, onnan figyeltek, és vártak...
Ez az Örökség. Egy ősi szövetség, amely elérkezettnek látta az időt, hogy visszatérjen.

Szeretettel várunk mindenkit sorainkba. Szerezzük vissza régi méltóságunkat!


JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

1.: Légy aktív játékos, vegyél részt a közösségi dolgokban (pl. építés)

2.: A min. építés szint X 500 LE, amit minden hét vasárnapjáig kell teljesíteni

3.: Egy szavazat átadása a Nagymester által kijelölt tagnak

4.: Kötelezni senkit nem akarunk, de azért lehetőség szerint használd a Fórumot

AMIT KÍNÁLUNK:

1.: Aktív és -remélhetőleg- élvezhető játék

2.: Előre lépési lehetőség a szövetségen belül

3.: Új barátok és bajtársak

4.: Segítség a bajban

FIGYELEM!! Aki hátráltatja terveinket, attól búcsút veszünk!

TAGFELVÉTEL: Van!

Szeretettel várjuk továbbá "csatlakozó" szövetségek jelentkezését is!

Nagymester: Lo Khan

Szövetségi referens és Főépítész: Kleavenae

BARÁTI SZÖVETSÉGÜNK: Gyémánt Harcosok Szövetsége
Dátum: 2010.02.09. 14:40:54
4.világ - Gyémánt horda
Egy társaság, amely a mélybe költözés óta létezik. Egy szövetség, amelynek a kezdetek óta mindenben benne volt a keze. Ott voltak minden lényeges eseménynél, csatánál. Mindenről tudtak, és mindenre figyeltek.
Sokan azt hidték, hogy a háború után eltűntek, és így szépen lassan feledésbe merültek. De ez nem így volt! Csupán a háttérbe szorultak, onnan figyeltek, és vártak...
Ez az Örökség. Egy ősi szövetség, amely elérkezettnek látta az időt, hogy visszatérjen.

Szeretettel várunk mindenkit sorainkba. Szerezzük vissza régi méltóságunkat!

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

1.: Légy aktív játékos, vegyél részt a közösségi dolgokban (pl. építés)

2.: A min. építés szint X 500 LE, amit minden hét vasárnapjáig kell teljesíteni

3.: Egy szavazat átadása a szövetség vezetőjének (később a kijelölt tagnak)

4.: Kötelezni senkit nem akarunk, de azért lehetőség szerint használd a Fórumot

AMIT KÍNÁLUNK:

1.: Aktív és -remélhetőleg- élvezhető játék

2.: Előre lépési lehetőség a szövetségen belül

3.: Új barátok és bajtársak

4.: Segítség a bajban

FIGYELEM!! Aki hátráltatja terveinket, attól búcsút veszünk!

TAGFELVÉTEL: Van!

Szeretettel várjuk továbbá "csatlakozó" szövetségek jelentkezését is!

Vezető: Lo Khan

Hadvezér: Felderítő

Főépítész: Kleavenae
Dátum: 2010.02.09. 14:40:02
4. Világ - Gyémánt horda
Egy társaság, amely a mélybe költözés óta létezik. Egy szövetség, amelynek a kezdetek óta mindenben benne volt a keze. Ott voltak minden lényeges eseménynél, csatánál. Mindenről tudtak, és mindenre figyeltek.
Sokan azt hidték, hogy a háború után eltűntek, és így szépen lassan feledésbe merültek. De ez nem így volt! Csupán a háttérbe szorultak, onnan figyeltek, és vártak...
Ez az Örökség. Egy ősi szövetség, amely elérkezettnek látta az időt, hogy visszatérjen.

Szeretettel várunk mindenkit sorainkba. Szerezzük vissza régi méltóságunkat!

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

1.: Légy aktív játékos, vegyél részt a közösségi dolgokban (pl. építés)

2.: A min. építés szint X 500 LE, amit minden hét vasárnapjáig kell teljesíteni

3.: Egy szavazat átadása a szövetség vezetőjének (később a kijelölt tagnak)

4.: Kötelezni senkit nem akarunk, de azért lehetőség szerint használd a Fórumot

AMIT KÍNÁLUNK:

1.: Aktív és -remélhetőleg- élvezhető játék

2.: Előre lépési lehetőség a szövetségen belül

3.: Új barátok és bajtársak

4.: Segítség a bajban

FIGYELEM!! Aki hátráltatja terveinket, attól búcsút veszünk!

TAGFELVÉTEL: Van!

Szeretettel várjuk továbbá "csatlakozó" szövetségek jelentkezését is!

Vezető: Lo Khan

Hadvezér: Felderítő

Főépítész: Kleavenae
Dátum: 2010.02.04. 14:09:52
Nekem egy kis problémám lenne:
A 4.világon lévő karakteremnél (Lo Khan) a kvíz kérdéseknél feltettem egy kérdést a 4 lehetséges válasszal. Alatta az "Eddig feltett kérdéseid"-nél egy olyan kérdés van, amit én soha nem tettem fel!
Ez miért lehet?
Dátum: 2010.02.02. 15:24:40
Sziasztok!
Lehet egy kérdésem...? Pontosan mitől függ, hogy a szövetségi toplistában egy szövi hanyadik helyen szerepel?
Már csak azért, mert ahogy nézegettem, vannak furi dolgok: pl. adott egy szövettség 5 taggal, a lélek kútjuk építése éppenhogy elindult, és az összes tag 2.szintű. Ezzel szemben adott egy másik szövi, ahol már majdnem kész a lélekkút, 3 tag van: egy 3. szintű, egy 2. és egy 1.szintű.
Ez csak egy példa...
Dátum: 2010.02.01. 21:58:44
Világ: 4 Horda: Gyémánt

Egy társaság, amely a mélybe költözés óta létezik. Egy szövetség, amelynek a kezdetek óta mindenben benne volt a keze. Ott voltak minden lényeges eseménynél, csatánál. Mindenről tudtak, és mindenre figyeltek.
Sokan azt hidték, hogy a háború után eltűntek, és így szépen lassan feledésbe merültek. De ez nem így volt! Csupán a háttérbe szorultak, onnan figyeltek, és vártak...
Ez az Örökség. Egy ősi szövetség, amely elérkezettnek látta az időt, hogy visszatérjen.

Szeretettel várunk mindenkit sorainkba. Szerezzük vissza régi méltóságunkat!

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

1.: Légy aktív játékos, vegyél részt a közösségi dolgokban (pl. építés)

2.: A min. építés szint X 500 LE, amit minden hét vasárnapjáig kell teljesíteni

3.: Egy szavazat átadása a Nagymester által kijelölt tagnak

4.: Kötelezni senkit nem akarunk, de azért lehetőség szerint használd a Fórumot

AMIT KÍNÁLUNK:

1.: Aktív és -remélhetőleg- élvezhető játék

2.: Előre lépési lehetőség a szövetségen belül

3.: Új barátok és bajtársak

4.: Segítség a bajban

FIGYELEM!! Aki hátráltatja terveinket, attól búcsút veszünk!

TAGFELVÉTEL: Van!

Szeretettel várjuk továbbá "csatlakozó" szövetségek jelentkezését is!

Nagymester: Lo Khan

Szövetségi referens és Főépítész: Kleavenae

BARÁTI SZÖVETSÉGÜNK: Gyémánt Harcosok Szövetsége
Dátum: 2010.02.01. 13:29:12
4.VILÁG!!!
Egy társaság, amely a mélybe költözés óta létezik. Egy szövetség, amelynek a kezdetek óta mindenben benne volt a keze. Ott voltak minden lényeges eseménynél, csatánál. Mindenről tudtak, és mindenre figyeltek.
Sokan azt hidték, hogy a háború után eltűntek, és így szépen lassan feledésbe merültek. De ez nem így volt! Csupán a háttérbe szorultak, onnan figyeltek, és vártak...
Ez az Örökség. Egy ősi szövetség, amely elérkezettnek látta az időt, hogy visszatérjen.

Szeretettel várunk mindenkit sorainkba. Szerezzük vissza régi méltóságunkat!

Szeretettel várjuk továbbá "csatlakozó" szövetségek jelentkezését is!
Dátum: 2010.01.28. 16:44:59
Köszi szépen!
Dátum: 2010.01.28. 16:36:59
Üdv mindenkinek!
Nekem a Fórummal kapcsolatban lenne egy kérésem: saját topikot mikor nyithat valaki? Átnéztem már jó pár oldalt, de sehol nem találtam erre választ!
Előre is köszike!
Dátum: 2010.01.28. 16:19:05
Üdvözlet mindenkinek a 3.világból!
Támogatnám az előttem felszóllalót, így én is egy szövetségbe szeretnék belépni. Most kezdtem újra a játékot, így még csak 1.szintű vagyok.
Még egy dolog: lehetőleg olyan szövetségbe lépnék, amelyben élet is van, nem csak a "címer" a lényeg a profilkép alatt!
Várom a válaszokat itt, vagy esetleg priviben a 3.világon Xerxes névre!
Előre is köszike mindenkinek!
Dátum: 2008.11.07. 20:31:47
Lélekkutunk elkészült! Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt! Egyenlőre nincs sem szabályzat, sem "napi adó"! Éppen azért, hogy együtt alakíthassuk ki a szövetség arculatát, hogy lehetőleg mindenkinek jó legyen! Egyetlen kikötés van: aktívan vegyél részt a szövetség dolgaiban (építkezés, fórumok).
Gondold meg!
Az Elit Lovagok Sok Szeretettel Vár Mindenkit! Jelentkezz most Hellan-nál!
Dátum: 2008.11.07. 20:30:31
Lélekkutunk elkészült! Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt! Egyenlőre nincs sem szabályzat, sem "napi adó"! Éppen azért, hogy együtt alakíthassuk ki a szövetség arculatát, hogy lehetőleg mindenkinek jó legyen! Egyetlen kikötés van: aktívan vegyél részt a szövetség dolgaiban (építkezés, fórumok).
Gondold meg!
Az Elit Lovagok Sok Szeretettel Vár Mindenkit! Jelentkezz most Hellan-nál!
Dátum: 2008.11.03. 21:12:52
A mai napon egy újjabb tagok köszönthettünk sorainkban! Haladunk, gyarapodunk! Lélekkutunk épülget, már nincs sok hátra. Nem egy szeretnénk lenni a sok szövetség között, hanem azt szeretnénk, hogy a mi kis közösségünk tagjai mégjobban élvezhessék a játékot!
Ha ezzel te is így vagy, csatlakozz hozzánk, van még hely! Kötelező "adó" egyenlőre nincs!!
Jelentkezz most az Elit Lovagok Szövetségébe!!!
Dátum: 2008.11.03. 21:07:34
A mai napon egy újjabb tagok köszönthettünk sorainkban! Haladunk, gyarapodunk! Lélekkutunk épülget, már nincs sok hátra. Nem egy szeretnénk lenni a sok szövetség között, hanem azt szeretnénk, hogy a mi kis közösségünk tagjai mégjobban élvezhessék a játékot!
Ha ezzel te is így vagy, csatlakozz hozzánk, van még hely! Kötelező "adó" egyenlőre nincs!!
Jelentkezz most az Elit Lovagok Szövetségébe!!!
Dátum: 2008.11.02. 09:39:08
Üdv minden gyémánt hordásnak (meg mindenki másnak is...)!
Szeretnél tartozni valahova, de nem tudsz választani a rengeteg szövetség közül? Megalakult az Elit Lovagok Szövetsége! Gyere és csatlakozz hozzánk! A szabályok, -ahogyan a szövetség is- kialakulóban vannak. Hozzunk létre együtt egy igazán összetartó, jó kis csapatot!
Jelentkezz most!!!
Dátum: 2008.11.02. 09:27:24
Szeretnél tartozni valahova, de nem tudsz választani a rengeteg klán közül? Megalakult az Elit Lovagok Szövetsége! Gyere és csatlakozz hozzánk! Hozzunk létre egy igazán összetartó, jó kis csapatot!
Messziről kiszúrja a helyet, és kíváncsisága győzedelmeskedik az óvatossága felett. Közelebb lép a bejárathoz, és a szeme is kikerekedik, amikor rájön milyen hely is ez. Elhinni sem tudja, hogy ebben az eszeveszett, túlélésért vívott harcban találni még ilyen helyet.
Felbátorodva lép be a helységbe, nem is gondolva arra, hogy esetleg odabent mi történhet...
Bent a legkülönfélébb alakokat látja a szépektől a legcsúnyábbakig.
Nem akar nagy feltűnést kelteni, így csak kikéri italát, és a pultnál marad hallgatózni, hátha hall valami érdemlegeset is.
Dátum: 2008.11.01. 22:15:12
Egy kérdés: a következő világ, ami indulni fog, lényegében ugyanolyan lesz, mint a mostani? Csak annyiban fog különbözni, hogy a karakterek nem érintkezhetnek a két világban?
Dátum: 2008.11.01. 21:35:05
Körülnéztem a szövetségek között... Hihetetlenül sok értelmetlen és semmit érő szövetség van a klánunkon belül! Tényleg egyre több klán van, és rengetegen csak szórakozásból létre hoznak egyet! Se leírás, se semmi... Sőt! Van aki "adó"-ként aranyat szeretne a leírás szerint...
Persze ez csak vélemény, nem akarok én bántani senkit! Távol álljon tőllem!
Oldal: 12