Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bagira76

Oldal: 1
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:01:24
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciáli érdeklődésü réteg ???? LOL Aki a VÉGZETÚR nevü játékkal játszik az tudhatná..... Mekkora sültökrök vannak itt...
Legfeljebb nem volt pontos mert nem irtam oda hogy a VÉGZETÚR nevü játékban...Komolyan mondom itt meg sem nézik a kérdést


erre az a választ kaptam, hogy egy 1 szintü nem tudhatja most meg kaptam a kviz kérdésben egy ilyet:


Ha van 100-as kereskedelem szakértelmed, akkor hány szintet látsz előre?
20
10
Nincs is olyan hogy kereskedelem szakértelem!
100

ez tudhatja egy lvl 1 szintü?

mert ez átment a rostán.

Követelem az én kérdésemért járó LE-t vagy akkor vegyék el attól aki ezt irta.
Dátum: 2009.03.13. 23:16:10
Idézet: Blozbang - 2009.03.13. 20:51:17
1; Felháborodásod teljesen jogos, hisz Te, mikor regisztráltál, és első szintűként elindítottad az első vadászatodat, már tisztában voltál az összes szövetségi épülettel, a 30.-40. szintű tárgyakkal és a maxos szakértelmek adta előnyökkel.
2; Sem a kérdés, sem a topik nem jó. És pont!



Jo lehet igazad van hogy egy lvl 1 szintü talán nem tudhatja, de a szakértelmekkel kapcsolatos kérdést az tudnia kell? Mert azok átmentek a rostán. És sok hasonló baromságról nem is beszélek....
Dátum: 2009.03.13. 20:35:30
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Nem tartom jogosnak, hogy nem fogadták el!!! Ezt mindenki tudja aki ezzel a játékkal játszik.
Ezt nem mondod komolyan...

Aki hallott már darts-ról az tudja mi .

Ez olyan mintha nem tudnád mi a fociban a les...
Szerintem még nem látott soha DARTS táblát szegény vagy nem tud számolni 3x tripla 20 = 180 de ez spec kérdés mert szorzást csak 2. osztályban tanul az ember és aki csak állt. 1 osztályos az nem tudhatja.......

Ilyen ostoba emberek kezében az irányítás...

Magyarország is azért tart itt ahol van mert ott is ostobák irányítanak..

Megoldás : legyél te is hülye
És aszakértelemmel kapcsolatos kérdésekkel mi van?

Számtalanszor találkoztam olyannal.És még sorolhatnám...
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciáli érdeklődésü réteg ???? LOL Aki a VÉGZETÚR nevü játékkal játszik az tudhatná..... Mekkora sültökrök vannak itt...
Legfeljebb nem volt pontos mert nem irtam oda hogy a VÉGZETÚR nevü játékban...Komolyan mondom itt meg sem nézik a kérdést ..

Szabad itt a forumba olyat mondani hogy "TE BÜDÖS PARASZT" ? Mert szivesen mondanám annak aki ezt az indoklást adta....
Mikor van Ivó napja?

május 19.
április 1.
május 1.
december 31.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdem én mi a baj? Vagy csak én nem látom? Ez egy név, olyan mint amikor megkérdem mikor van Miklós névnapja...
Dátum: 2009.02.23. 16:28:54
Idézet: Bagira76 - 2009.02.23. 11:18:19
Mikor van Ivó napja?

május 19.
április 1.
május 1.
december 31.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdem én mi a baj? Vagy csak én nem látom?



tudna erre valaki választ adni?
Dátum: 2009.02.23. 16:26:45
...
Dátum: 2009.02.23. 11:18:19
Mikor van Ivó napja?

május 19.
április 1.
május 1.
december 31.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdem én mi a baj? Vagy csak én nem látom?
Dátum: 2009.02.15. 23:56:46
Melyik szakértelmet kell fejlesztenem hogy kritikus ütést tudjak ütni? Mikor kapom meg?

Van esetleg egy link vagy leírás ezekkel kapcsolatban?
Dátum: 2009.01.31. 15:15:19
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy van egy olyan küldetésem, miszerint végezek ki egy elenfelet ugy hogy én támadok.
Már töbször esett össze ájultan meg hasonlo de nem tudom hogy kel kivégezni.Feladni meg nem akarom a küldetést...
Dátum: 2009.01.09. 16:59:14
Nekem is ez a problémám!!!!

A viadalon elvert egy olyanvalaki aki valójában legyőzők, hol itt a realitás? vagy mire kell gyúrni hogy győzzek a viadalon? Nyelvre?

erről beszélek:

A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
IQ Betyár
IQ Betyár
Smaragd Horda
VS
Cyanide
Cyanide
Gyémánt Horda
Idomított állatod, egy 3. szintű ichinedar is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Cyanide mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy fagycsóva. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 26 pontnyit sérültél.
Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). Cyanide futás közben kitérni próbál. Csak 26 életpontot vesztett.
Cyanide vicsorogva sújt rád az ősi rúnakorbáccsal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors csel után az Enyészmesterrel Cyanide védtelen felsőtestére támadsz. 23 pontnyit sebeztél. Ichinedar az oldaladon harcol. Mellé!
Cyanide egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Oldalt szökkenve, az Enyészmesterrel Cyanide feje irányába ütsz. Eltaláltad, 39 sebzés! Ichinedar az oldaladon harcol. Célt téveszt.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Cyanide egy alsó támadást indít. Melléütött!
Oldalt szökkenve, az Enyészmesterrel Cyanide feje irányába ütsz. Nem találtál! Ichinedar is ellenfeledre veti magát. 2 sebzést okozott.
A csatában összesen 90 sebzést okoztál, és 26 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 264 lélekenergia és 6 TP!

itt azt mutatja hogy elvertem de a viadalon ö győzött .

ez egy igen jo játék vegyél ősköveket fejlődj és majd egy kisebb szintü aki nem is foglalkozik a játékkal, majd jol beleröhög a képedbe mekkora noob vagy.
Dátum: 2008.11.16. 22:48:05
Sziasztok

A kérdésem a következö lenne ( ha már volt ilyen akkor én nem találom)
Honan tudja az ember melyik állat a leg optimálisabb a befogásra?
Van erre valami leírás? ha van akkor hol?
Oldal: 1