Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Dátum: 2010.08.24. 14:38:07
Ha 100 dukát feletti licitnél mindenkit kiírnának a 100 dukátos tételnél, akkor mindeni tenne rá 101-et, és 20 oldalnyi lenne a világesemény listán a nyertesek névsora
max az 5 legnagyobb licitálót kéne kiírni
Dátum: 2010.08.24. 11:28:39
Most akkor azért ad a palota + helyet az állataimnak, hogy nehezebb legyen az állat szintlépős küldetés?
Így a palota veszti el az értelmét. Most, hogy sokan felépítették, könnyű lett a küldetés. ---> nehezítsük meg. De talán azért van az építés, és azért fektetünk bele munkát, hogy aztán adjon valami pluszt, előnyt.
Ennyi erővel a spektrális maxolása után jöhetne egy fejlesztés, amivel fele annyi LÉ-t kapnánk vadászatra, hiszen túl erősek lettünk
Dátum: 2010.08.13. 14:53:06
Kábítás nehezítés:
én úgy látom magasabb szinten mindenki IQ-ra gyúr, és tesz mellé magas védelmet. Emiatt egyre nehezebb eltalálni a másikat. (persze, hogyha te is IQ-ra gyúrsz). E-mellett meg egyre több tárgynál jelenik meg a kábítás elhárítás.
Szerintem nehezítésnek bőven elég az, ha csak az általam kezdeményezett portyákból számolná a kábításokat.

Kritikus ütés: szerintem dettó.

(de lehet, hogy csak én látom így)
Dátum: 2010.08.12. 23:00:38
Még valamit nem értek. Az avatar Miklós szerint figylembe venné a játékban eltöltött időt is, ami miatt ugye a pók elméletileggyengülne, ha egy szingussal kerülne szembe. (leegyszerűsítve, de a lényeg, hogy a VF-et és a szingut is figyelembe venné a rendszer)
Az ellenetmondás ott van, hogy mindíg a kisebb karekter szintjéhez generelálná a magasabb szintűt. Azaz akkor a pók marad olyan, amilyen a karaktere, de a magasabb szintű szingust hozzá generálja. Így akkor mégsincs egálban a dolog. Max, akkor lenne, ha a pókot is újra generálná. esetleg a szintkülömbség felénél lenne az avatárok szinje.
Dátum: 2010.08.12. 22:37:38
Nem tudom elhangzott-e:
- Energia hasznosítással az avatar projectben mi lesz?
- Szkarebeusz működni fog?
- Büntetős cuccok?
- Varázslatok miként működnek? Magas szinten már a varázslatok a sebzésen kívül negatív módosítókat is adnak stb.
- Lélekenergia szívás működni fog? Ha igen milyen mértékben? Ha nem , miért nem?
- Ha már bárki avatarját megtámadhatom, akkor a saját hordámét is? Vagy, ha nem a 100%-os fertőzöttség sem fog működni?


leginkább az EH érdekel, mert így is gáz használni, de ezek után, ha nem működik, akkor végképp nem lesz értelme. (mióta használom megnőtt a szerzett LÉ-m, de fogynak a célpontjaim, mert szintben húzok el tőlük. Ráadásul a nálam nagyobb VF-esekkel meg nem bírok el. Marad az, hogy azoktól is el kell húznom. De akkor meg kit fogok ütni? a KH-t? Oda meg nem kell EH...)
Dátum: 2010.07.08. 12:37:10
HOL A PANASZKÖNYV?????? ÍRNI AKAROK BELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne haragudjunk már, de azért ez mindennek a teteje! Eddig is úgy gondoltuk, hogy BÉTA teszterek vagyunk az 1-2-3, de úgy néz ki az összes világban!!!! És most be is bizonyosodott! A játék eleje óta meglévő BUG, az már nem lehet BUG, hanem a JÁTÉK RÉSZE!!!

Itt a felháborodás szerintem sem ezen az apróságon, és azon pár(száz)ezer LÉ-n van, amitől elesünk, hanem az eljárás lebonyolításán, valamint azon, hogy miért is fizetünk egy tesztelés alatt álló bughalmazért, és még mi vagyunk a trógerek, mert nem vettük észre a hibát, illetve nem szóltunk érte!

LASSAN NEM MARAD MÁR A 3 VILÁGON ANNYI JÁTÉKOS, HOGY 1 VILÁGOT KITEGYEN.
Az ilyen eljárások teszik fel az utolsó pintot az í-re, és adják fel a játékosok!

FEJLESZTENI KÉNE EZT A ROHADT JÁTÉKOT, NEM MÉG JOBBAN ELSZABNI!
Dátum: 2010.07.08. 09:26:17
Amúgy a magyarázatot sem értem.
Aki eddig tápolt belőle, innentől nem fog, míg más sem. Miklós szerint, ha ez tovább menne, akkor az eddig tápolók még többet tápolnának, aki meg most kezdi, azt nem éri hátrány, mert eddig sem tápolt.
Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért olyan nagyon borzalmas nagy táp, ha ez továbbra is így marad?
Azért ennek a kihasználása valamilyen szinten szintfüggő, hisz a tárgyhoz hozzá kell jutni.
Most, ha a top, már ezt x. szint óta használja, és továbbra is használni fogja, majd azok is akik elérik az x-edik szint környékét, elkezdik használni, akkor ők is haladnak az úton. Ha ezt hosszútávon nézzük, SEMMI hátrány nem lesz.
Ilyen alapon a top első 3 játékost is lehetne bűntetni, mert akkora csalók, hogy kihasználják a játék BUGjait, és TP-t gyűjtenek, így lassan 20-30 szinttel is az átlag játékos fölé kerültek. Olyan behozhatatlan előnyre szert téve, amit soha semelyik játékos nem hozhat be! SŐT tovább megyek, ez a szakadék csak nőni fog!
Javaslom, hogy a szintlépést, mint a játék legnagyobb BUG-ját vegyük ki és innentől mindenki maradjon azon a szinten ahol van, így nem nő a szakadék tovább!

Még valami:
Én nem tudtam erről a BUG-ról, de olyan láncom van, ami lélekszívást, és +portya LÉ-t ad, tehát eddig ezt használtam térkapuban (a LÉ szívás miatt).
Most csak azt látom, hogy 25%-al kevesebb LÉ-t kapok. Ja és csaló vagyok.
Tök jó, hogy felépítettük a térkaput, erősebb lett a monsta, több lett a LÉ, amit így el is vettek.
Mit látok? Nagyjából annyit kapok, mint eddig, és sokkal többet sebződök! (vagy 3-4szer annyit)
F.A.S.Z.A.
Dátum: 2010.07.08. 08:53:49
És akkor mi van, ha "portya" szó szerepel a leírásban?
KÁBÍTÁS - BÉNÍTÁS felváltva, össze-vissza olvasható itt ott! Igen sok pontatlan megfogalmazás van amúgy is! A hatása, és a működése számított eddig is mindennek, nem a leírása!
Adjuk meg a 100%-os fertőzötteknek a maxos (esetleg max 40-es) EH kifejlesztési lehetőséget VF melett. És akkor nem kell sírniuk a portyából nem befolyó Lé miatt.
Mivel így másnak kárt nem okoznak, túl sokat nem tudnak profitálni. Ha meg amúgy sem VF-eznek, akkor meg így jártak.

mellette kaphatnak még valami szerepjátékos apróságot. mondjuk hordagyűlöletet +10-el max fölé vihetik, állataik többet sebeznek picivel.

vagy: a másodlagos támadás, varázslat 1,5x -es szorzóval számít náluk.
Netán lehetne olyan, hogy 15% alatt is tudnak támadni. (bár leveretés miatt az lehet, hogy tápként funkcionálna.)

vagy: kapjanak egy új szakértelmet, a manaégetést. Ez ugyan az, mint a KH mana égetése. Lehet fejleszteni, és szívatni vele e népet.

vagy: 10%-os alap lélekszívást kapjanak, amit semmi nem módosít, vagyis minden esetben minimum 10% lélekszívásuk van. Nem egy nagy táp, de egy apróság, aminek lehet örülni.

(vagy ezek kombinációja)

Így meglenne az szerpjátékos kép a fertőzöttekről, hogy habzószájú, barbár állatok, akik mindenkit szétvernek, és a portya a fő tevékenységük.
Dátum: 2010.06.23. 21:49:52
Adjuk meg a 100%-os fertőzötteknek a maxos (esetleg max 40-es) EH kifejlesztési lehetőséget VF melett. És akkor nem kell sírniuk a portyából nem befolyó Lé miatt.
Mivel így másnak kárt nem okoznak, túl sokat nem tudnak profitálni. Ha meg amúgy sem VF-eznek, akkor meg így jártak.

mellette kaphatnak még valami szerepjátékos apróságot. mondjuk hordagyűlöletet +10-el max fölé vihetik, állataik többet sebeznek picivel.
vagy a másodlagos támadás, varázslat 1,5x -es szorzóval számít náluk.
Netán lehetne olyan, hogy 15% alatt is tudnak támadni. (bár leveretés miatt az lehet, hogy tápként funkcionálna.)
vagy kapjanak egy új szakértelmet, a manaégetést. Ez ugyan az, mint a KH mana égetése. Lehet fejleszteni, és szívatni vele e népet.


Így meglenne az szerpjátékos kép a fertőzöttekről, hogy habzószájú, barbár állatok, akik mindenkit szétvernek, és a portya a fő tevékenységük.
Dátum: 2010.06.22. 22:57:57
én támogatnék több olyan tárgyat, amivel szakértelmeket max fölé lehet növelni. (tudom, lesz rá eszencia is)

az eh-t lhetne erősíteni, úgyis kevesen használják.


Energiagasznosító szelence
szint: kb 60.
LGY: hasonló, mint az ilyen szintű relikviáknál, + őskő

Energiahasznosítás szakértelmed lehetséges maximuma 10-el megnő.

Sőt, én azt is megkockáztatnám, hogy lejetne egy relik, ami úgy adna max 10-ig ejleszthető EH-t, hogy közben van VF-ed. (sokat nem profitálna belőle a játékos, de mégis lenne egy kis szín a játékban)
Emelett az EH-sokat meg kicsit meg kéne támogatni.
(mert amit a top a kristály hordából össze tud rabolni, lélekszívni, az még csak köszönő viszonyban sincs azzal, ami az EH-ból csorog.) És aki nem éri el érdemben a KH-t, de ott kullog mögötte, az vagy VF-ezik, vagy szív...
Dátum: 2010.06.18. 16:44:29
JÓLVAN. nem kell semmilyen fejlesztés, sem újjítás, sőt ezentúl legyen egy olyan képlet, hogy egy játékos nem szerezhet több LÉ-t a többi játékos átlagának X %nál, és ha már eddig nagy az előnye, akkor büntessük meg, mert túl nagy a szakdék a játékosok közöt!!!
Sőt, a szövetségekre is legyen korlátozás. A toplista első oldalán lévő szövetségek lélekkútja ne nekik termeljen, hanem egyből valamelyik kisebb szövetségnek, mert hát elég nagy a szakadék.

Azt is javaslom, hogy Arieltől, és Barrique-tól vegyük el a 100 feletti szintjeiket és adjuk oda azoknak, akik 40 alatt vannak.

Sőt, ha most valaki a találkozón szeretne 20.000 Ft-nál több őskövet venni, akkor azt csak úgy tehesse meg, hogy 3-3-3 ezerért köteles venni mások 3 nem prémium játékosnak követ, mert ők amúgy le fognak maradni, a másik srác meg egy csomó előnyre tesz szert.
Dátum: 2010.06.18. 16:37:46
Ok igaz, valahol korrigáltam is, hogy a játékidő a fontosabb. (de ez azért valamilyen szinten a karakter szinttel is összefügg, persze nagyok a külömbségek)
Dátum: 2010.06.18. 14:44:35
a nem top előtt még ott egy csomó lehetőség. A top, már mindent felépített, mindent kifejlesztett. Ők üljenek és várjanak rátok? vagy mi?

Képzelj el egy idővonalat, mint egy mérő szalagot. Az elején a közepén tele van adatokkal, ábrákkal, mindennel. De a legvége már üres. Vannak játékosok, akik itt járnak, és mennek a semmibe. És tudjuk, hogy nincs ott semmi, mert a járék nincs tovább kész. (régen nem a semmibe ment a top, hanem az ismeretlenbe, a felfedezni való közé. Ez már lassan egy éve, hogy NINCS!!!!)
Szerinted, akkor hova kell égetően rakni a fejlesztéseket? az üres részekre, vagy oda, ahol már amúgy is van minden, de persze a többség ott van?

vagy játszol egy számítógépes játékkal. Marha jó a sztori, izgalmas, kiváncsi vagy a végre. Egyszer csak megáll, nincs tovább. Igérik, hogy majd elkészül. E helyett az eddigi részeket szinesítik, tesznek bele mellék szálakat. Kijátszod még 3 szor félig, csak, hogy lásd mit tettek bele? Nem sírnál a folytatásért!

Gyerekek, a TOP kemény pénzeket költött a karakterére, megérdemli, hogy ne a semmibe játszogasson!
(a KH az egyetlen olyan fejlesztés, amit nem érhet el későbbiekben más játékos, ez szerintem nem jó rendszer, de minden mást idővel mindenki megkap)
Dátum: 2010.06.18. 14:27:33
.
Dátum: 2010.06.18. 14:27:21
IGEN aki most kezdi, annak 2 év múlva! PONTOSAN!

olvasd csak el mit ír a Végzetúr leírása: egy végtelen, folyamatosan fejlődő játék (vagy ilyesmit).

Ha minden fejlesztés úgy kerülne be, hogy egyből első szinttől elérhető, akkor mi értelme lenne, egyre magasabb szintre jutni, sőt egyáltalán játszani, fejlődni?????


EZT nem tudjátok megérteni, hogy kellenek olyan fejlesztések, ami a jelenlegi topnak szól, és idővel, majd mindenki eljut oda!

PL:
Én 0%-os fertőzött vagyok. Sírhat egy 25-ös szintű, hogy Ő is az akar lenni, meg, neki még fél év mire ő is gyógyult lesz, és addig nem tudja használni a +5 szaki turbózást. De a végén, még azt is ki fogjátok sírni....
Dátum: 2010.06.18. 14:22:48
Itt a HIBA! 50-es kari. EGy 50-es karakternek NEM IS KELL még új fejlesztés! Ő csak játszon szépen, ahogy mi is tettük. De a TOP azért TOP, mert a KEZDETEK ÓTA játszik! másfél éve! Itt kell meghúzni a vonalat. Én játszom ezen a világon másfél éve, igenis megérdemlek olyan tápot, amit más, aki csak 1 éve játszik, az majd fél év múlva érhet el. Ne mondjátok, hogy ez így igazságtalan!
Dátum: 2010.06.18. 14:03:26
Nem lenne nonszensz, ha a játék fél évre előre lenne fejlesztve. És ti csak azt látnátok, hogy Barrique valami esszenciákat használgat. Akkor csak a nyálatok csorogna, és várnátok, hogy majd egyszer legyen nektek is. (nekem is)
Ennek így kellene működni, nem pedig fordítva, hogy megszavazzuk, megbeszéljük, hogy mit szeretnénk a játékba, utólag!
Dátum: 2010.06.18. 13:59:16
Elit, a nagy számok törvénye mondd neked valamit? Azért 1000 db vadászat átlaga már ad egy egységet. 10.000 meg meg még komplexebb. de 100.000 ből már tényleg meg lehet állapítani valamit.
Persze van benne random, meg számíta SZERENCSE, mint tulajdonság, de ne mondjuk már azt, hogy egyik játékos sokkal több LÉ-t termel hosszú távon, mint a másik, mert a random neki kedvez! Ez hülyeség!
Ha valaki többet termel az azért van, mert van valamilye, ami neked nincs. (kvízmedál, HT, kufárjutalom vadászatra, +5 spektrális, válaszol a kvízre stb...) és ez csak a vadászat.
iszonyat sok LÉ-t lehet veszíteni, illetve termelni egy kis odafigyeléssel:
kínzókamra jól kihasználva, portya rablás, kalandok-térkapu, küldetések pörgetése, stb stb, emiatt is nagyon elhúzhat két karakter egymástól. Nem hiszem, hogy egy újabb morzsa, mint ezek a "táp" eszenciák, akkorát dobnának a mérleg serpenyőjébe.
Dátum: 2010.06.18. 13:46:59
Látom nem érted miről beszélek. Nektek az kell, hogy ti is most azonnal használhassátok a tápot.
Az nem érdekel benneteket, hogy a "szinthuszárok" jóval előbb járnak. A játék elején azért lettek a Szinthuszárok, hogy ELŐBB megtapasztalák, és használhassák a tápokat!!!!!
Sajnos kifutott alóluk a játék, ami NEM az ő hibájuk!
Nehogymár őket szivassa minden új fejlesztés! Nem véletlen töröl a legtöbb játékos a topból! Mert nincs értelme már topnak lenni!
Ha a 110es karakter és a 70-es is egyszerre kezd el használni valami új dolgot, akkor a 110-es 40 szintnyi hátrányban van!

IGEN IS SZINTHEZ kéne kötni egy csomú új dolgot!

(megjegyzem én nem vagyok szinthuszár, egy idejig VF-eztem, most EH-zom, szingum nincs. És a KH-t el sem érem.)