Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Veszett Kutya

Oldal: 123
Dátum: 2011.03.14. 13:16:58
Ha nagyon tré lenne a karakterem, mind TÖ-ben, mind SzÖ-ben, akkor egy percet sem gondolkoznék azon, hogy akár a 3000 vereséget is begyűjtsem, de mivel nem ez a helyzet, nincs rá szükségem.
Ellenben sok feltörekvőnek ( aki eddig átlagos, vagy gyenge karit vitt ) ez egy lehetőség, főleg, ha veszi a fáradtságot és olvassa ezt a nagy fórumot és nem átall kérdezni is.
Dátum: 2011.02.06. 02:20:38
Hogy nevezik más néven az ördögráját?
manna*
manta
mantikor
makréla

A kérdés maga nem lenne rossz, de van benne egy pár hiba és nem tudom, hogy az értékelő miért engedte át.

Mannát a zsidók ettek a pusztában.
A helyes válasz a Manta lett volna.
A legnagyobb rája az Ördögrája, más néven Manta ( Manta birostris )
És mit keres ebben a kérdésben a mantikor?
Az milyen állatfaj.
Törölni, vagy javítani.
Dátum: 2011.01.28. 23:41:30
Ennek nagyon egyszerű utána járni.
Tegye nyilvánossá Pz a csatánkat, akkor meg lehet nézni az ő szemszögéből, hogy mit rabolt.
Dátum: 2011.01.28. 19:45:46
Birka, ha valaki ennyit rabolt volna az áthozatalom után tőlem, már töröltem volna.
De miért nem helyettesíted be a rabló nevét, vagy ha kéred behúzhatom neked az összes eddigi csatámat.

Farm?
Azok lesznek majd nekem, de belőlem nem nagyon lesz az.
Dátum: 2011.01.15. 22:29:18
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, amiért előre is elnézést kérek, de az lenne a kérdésem, hogy a V5-re is lehet majd karaktert vinni a V4-ről, ha már elég fejlett lesz az a világ, hogy befogadjon egy V4-n készült karaktert, vagy ez nem lesz majd lehetséges?
Dátum: 2011.01.09. 14:03:04
Azt se felejtsük el, hogy aki bevállalja, az jobb karit szeretne.
A lehetőség mindenki előtt nyitott.
Ha akarod csináld meg te is Pörgönc.
Dátum: 2011.01.09. 13:56:09
Ki alkotta a "Háború művészete" című művet?
Sun Tzu
Lao ce
Aio Kazamata
Mao ce tung

Tele van hibával.
Javítsátok, vagy töröljétek.
Dátum: 2010.12.14. 09:28:54
sziasztok
hol lehet azt megnézni hogy az előző 50. szinten induló világon kik lettek a nyertesek és milyen statokkal?
Előre is köszönöm a segítséget!
Oldal: 123