Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ashtm

Oldal: 12345
Dátum: 2010.06.27. 17:14:24
Idén nem járt Végzet medál a találkozón?
Dátum: 2010.04.17. 06:54:22
Ha már úgyis módosul a kennel, akkor lehetne esetleg a gyógyítás mintájára egyidejűleg több állatot idomítani, nem?
Dátum: 2010.03.02. 17:04:20
Idézet: Armaron - 2010.02.04. 10:33:19
Ma éjfélig lehet bajnoki tornára nevezni?


Nem. 5-én lesz és az előtte levő napon éjfélig lehet nevezni.
Dátum: 2010.03.02. 12:38:43
FF 3.5 - nem találtam eddig hibát

Egyébként nem értem, hogy a sötét színek hogyan tudják fárasztani a szemet - OK, lehet, hogy embere válogatja - nekem például pontosan, hogy pihenteti.
Dátum: 2010.03.02. 12:23:41
Idézet: winnie - 2010.03.02. 11:39:21
mindegyiket ki fogod maxolni úgyis idővel. te döntöd el, hogy most vagy később.


Már miért kellene mindet kimaxolnom?
Éppen arra akartam rámutatni, hogy így csökkenteném is a szakik további költségét, mert az elementáris 57 fölött ugye nem drágítja a többi szakértelmet.
Dátum: 2010.03.02. 11:28:18
Idézet: HoGo - 2010.03.01. 12:33:55
Mondanál példát? Anélkül elég értelmetlennek tűnik. Mi az a szaki, ami nem jó magasan?


Saját példám: anno az ultraspecet és a transzplantot is kimaxoltam, még a gyorsítás előtt. Most átgondolva jobban járnék, ha az elementárist maxolnám a spektrálissal együtt és akkor csak az ultraspec és a transzplant között kellene váltanom a turbót. De a korábban elhangzott kereskedelem is jó példa vagy akár a spektrális is.
Dátum: 2010.03.02. 11:21:14
Megmondom őszintén, hogy a színösszeállítás nekem tetszik, bár való igaz, hogy szokni kell majd egy kicsit az új arculatot.
Dátum: 2010.03.01. 12:25:28
A felejtés szakinál javasolnák egy olyan változtatást, miszerint ne csak teljes a szakértelmet, hanem szinteket is lehessen felejteni. Teszem azt valaki túl magasra húzott egy szakértelmet, szeretné visszavenni, de nem teljesen elfelejteni, akkor ne kelljen már elfelejtenie az egészet és újra felhúzni a kívánt szintig.
Dátum: 2010.02.10. 10:16:29
"Elvesztettétek a hatalom tornyából járó bónuszt! Az új birtokos: Azúr Légió Ma, 10:02"

Nem, mintha sajnálnám a Tornyot az Azúrtól, de délelőtt 10 óra az nem a nap vége, mi történt, megcsúszott a szerveridő? Eddig hajnali 3-kor történt meg a Toronybirtoklás ellenőrzése, nem?
Dátum: 2010.02.05. 07:10:32
Igen, valóban az elmúlt idők egyik legjobb fejlesztése, mindössze egyetlen problémám lenne vele, bár az sem égbekiáltó. Miért van az, hogy gyakran olyan szakértelmeket vet össze, amit az egyik fél nem is fejlesztett egyáltalán?
Dátum: 2010.01.12. 05:43:11
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.11. 20:47:41
Járhat, de ennek igencsak kicsi a valószínűsége. Max akkor tudom elképzelni, ha -60-70%-kal támad valaki bár az meg is érdemli. Arról meg nem is beszélve, hogy a szaki generálni fogja a lefelé támadást és így senkinél nem lesz LE. Ha nincs akkor nem is vehet el.


Miért ne lenne?

"Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100+2*szint LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén."

Vagy ez a szaki megkerüli a transzcendentálist? Mert akkor ismét nem stimmel a dolog, a transzcendentálisnál nincs feltüntetve és mi a fenének lett akkor most egyáltalán "erősítve" a transzcendentális? És az energiahasznosításnál sem szerepel, hogy megkerüli.

És még valami: ha végre normálisan meg lesz csinálva és a kisebb szintűért kevesebb LE-t és több TP-t kapsz (arányaiban), akkor máris nem lesz akkora királyság, ugye?
Dátum: 2010.01.11. 20:36:30
Tp-vel nem, de LE vesztéssel annál inkább járhat.
Dátum: 2010.01.11. 19:37:38
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.11. 19:18:40
Ez igaz! Mert lefelé támadás esetén sokkal gyengébbet támadsz így 99%ig biztos a győzelem. Ha buksz akkor sincs semmi csak elment 1 pp ugyanis a vesztes csata esetén nincs Tp. és valószínű, hogy LE-t sem buksz, hiszen az alacsony szintűek a folyamatos támadások miatt 0 Le-vel lesznek csak elérhetőek.

Egyedüli buktatótl egyenlőre csak a figyelmetlenségben látok, ha valaki nem 100%os ellenfelet támad.


Ebben a játékban nem lehet biztosra menni, ha a szimuláció 20:0-ra hozza ki a csatát, akkor is bebukhatod és máris LE-t vesztettél.
Kérdezd csak meg Elitninját, mennyit szokott nálam hagyni időnként.
Valamint, ha láthatatlanul vadászol, akkor a bejövő LE is csökken, nem csak a TP.
Dátum: 2010.01.11. 19:09:44
Bár én már eldöntöttem, hogy nem kell nekem ez a szaki, de egy dologra azért felhívnám a figyelmeteket: mindannyian úgy veszitek, hogy megnyeritek az összes portyát, azt a lehetőséget pedig kihagyjátok a számításból, amikor bukjátok.
Legjobb: Mindenképpen VF, szép nyugodt tempóra be lehet vele állni, mellette Zarknod sem volt rossz és a kalandokkal is el lehet lenni.

Legrosszabb: állatok kiherélése, HCS
Dátum: 2010.01.03. 09:45:41
Milyen színekből áll Ausztrália nemzeti lobogója?

A kérdésfeltevő szerint a helyes válasz: piros és fehér

Csak azt nem tudom, hogy vajon az Ausztrálok tudnak e róla, hogy hibásan rakták be azt a rohadt sok KÉKET a zászlóba.

Javításra visszaküldeni vagy törölni kérném.
Dátum: 2010.01.02. 16:16:19
Kösz Jacsita, kemény menet volt és azt kell mondanom, hogy úgy hiányzott, mint egy kiadós pestisjárvány.

Mortimer: Már megint ez a "legnagyobb szövetség" téma. Miért lenne a HT-t aktuálisan birtokló szövetség a legnagyobb? Egyszerűen elfogytak az épületek, nincs mit építeni, ha volna, akkor biztosan nem fogunk hozzá.

Winnie: nem hittem volna, hogy ilyen valaha is előfordul, de azt kell mondjam, igazad van. Ment egy 10-es.

Monkey: inkább nem is mondok erre semmit, mert biztosan durvább lenne, mint amit Hagya írt

Azt csípem a legjobban itt a nagyfórumon, hogy a sok okos, mind névtelenül osztja az észt ( kivétel, aki feltünteti a nevét vagy itt is azon regelt )
Dátum: 2009.12.30. 07:21:01
Ez érdekes, észre sem vettem, hogy mi lettünk a leghatalmasabb szövetség.
Akkor velünk van tele a TOP?
Mert, ha mi vagyunk a leghatalmasabb szövi, akkor úgy kellene, nem?
Vagy mégsem?

Valami itt nem kerek Mortimer.
Dátum: 2009.12.09. 19:25:47
OK, de akkor látatlanban én is kérnék a nyulaktól fejenként egy-egy öt számjegyű átutalást a folyószámlámra, én is csak jót akarok.

Viccet félredobva, hogy támogassunk valamit, amiről nem is tudjuk, hogy mi?
Dátum: 2009.12.04. 10:30:55
Mi nem kell a rakott krumpliba?
Tojás
Kolbász
Tejföl
Sajt *

A helyes válasz a kérdésfeltevő szerint a sajt. Felénk például sajt is kerül a tetejére, vega rakott krumpliba pedig nincs kolbász és tudtommal a francia változatban sem. Van ahol tejföl helyett tejszínnel csinálják.
Törölni.
Oldal: 12345