Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.07.11. 15:10:56
ÁÁ azért a Magyar foci válogatott meg a ki honosította a ... kérdés között óriási a különbség még ha magyarról szól mind 2 . Foci vb 4 évente van ami szinte ünnep. Amennyiben magyar résztvevővel a döntőben illik tudni avagy utána járni kérdés.
Dátum: 2011.07.11. 12:47:06
Sehol! CSá!



mód.: Adminok értékelnek.
Dátum: 2011.07.11. 11:46:15
Elmondom véleményem. Nézd Junior amit itt díjazni kell egyáltalán max a ráfordított "pénz, illetve aktivitás" és ennek más nem a végzet medál a módja. A többi az CSAPAT verseny, tehát ennek módja és rendje szerint jár érte a jutalom.
Dátum: 2011.07.11. 10:56:38
Múltkor volt egy kérdésem, hogy miért nem számítja a tárgyból adódó + Le rablást. Akkor megint tök hülyének tűntem fel. Pedig csak annyit kellett volna válasznak kapjak amire most magamtól jöttem rá: Ne keresd te BALGA a zöld csíkban a + Le-det, mert oda nem írja ki csak az összesített Le-nél számolódik automatán hozzá.


mód.: Hát ez sem mindig igaz, mert mos meg fixen jött a Le..

DE! Rájöttem! Egyébként ezek azok a dolgok amik tényleg rutin kérdése.
Dátum: 2011.07.11. 10:30:54
Igen láttam, de még mindig azt tartom biztosnak, hogy maradok és rábízom egy- két "tudatlanabb" egyénre.
Dátum: 2011.07.11. 08:56:50
Akkor már 3 an vagyunk a 136 ból!

Nekem még 5 db kell.
Dátum: 2011.07.11. 08:54:05
Mármint 9. szintű? A legenda menü pontban nyomj a 7. legendára és ott ki lesz Drakin neve emelve.
"
Melyik alkotás nem illik a felsorolásba?

Róma, Szent Péter tér
Bécs, Belvedere
Eger, egykori minorita templom
Chambord, kastély"


Szia!

Nem te rád pikkelnek, nyugi. Én meglátásom miért is kaphattad ezt:

1: kérdésed sokkal szebben és direktebben tehetted volna fel.pl.:

Melyik építészeti remekmű tér el építési stílusában a többitől?

-Mindjárt jobban hangzik! Nem de? Ám ez még nem zárja ki azt a tényt, hogy ilyen kérdésből jó pár van adatbázisban. Ami miatt viszont értelmezhetetlen szerintem: A Szent Péter tér egy épület komplexum és (bár nem jártam ott) gondolom magát a teret is így hívják, tehát ha innen nézzük már is kilóg a többitől. A másik és ehet csak én vagyok tudatlan, de az osztrák Belvedere a wiki nem hajlandó legalább 2 mondatot írni róla, legalábbis magyarul nem igazán. Most ez mi valamilyen galéria? Bocs ez tényleg lehet, hogy én tudatlanságom. Mindenesetre sokkal ismertebb épülettel, sokkal több esélyed lesz.
Dátum: 2011.07.10. 20:49:23
Szép, akkor te már tudsz valamit.

Előbb-utóbb leszokom erről a pontszám figyelésről. Max. Viktor pontszámait fogom mércének állítani.
Dátum: 2011.07.10. 19:39:53
Ó köszi, jut is marad, is alapon mindenre lesz elég, de ezek elég hasznos infók.
Dátum: 2011.07.10. 17:49:37
Muszáj új hszt írnom, mert megint nem tudom mi rosszat kérdeztem amiért ennyire negatív lett vagy ez ismét olyan, hogy tudni kell? Van egy ötletem csak épp kivitelezhetetlen... valaki ötleteljen már egy gépi válasz adót ne kelljen titeket zaklassalak, mert nem szeretném IQ tokat és a kezeteket lefárasztani, sőt nem szeretném egész Vu társadalmat zaklatni...
Dátum: 2011.07.10. 15:31:40
Apropó vasárnap!

Hamburger adó definició : Orbán Viktor vasárnap egész nap járja Magyarországot és a Drága Mama finom sütijéből leveszi a jussát?!

Kieg.: almás pite után vagyok és már csak olyan falusiasan is tele van kristály cukorral és porcukorral a tetején.
Dátum: 2011.07.10. 14:05:30
HA már esszencia, lenne egy kérdésem mellé. Ultra esszenciaként dobott +40 szívósságot. Mik az esélyeim evvel? Érdemes ilyenre ráállni a megák mellett? Bajnokira van hatása?

Kieg.: Szívósság öve, csak Ah-ban elérhető, esetleg találkozón is beszerezhető?

2. Kieg : 3.44 ? Megint hleséget kérdeztem. Elnézésed kérem. Egyszer jelentkezz ki vagy.....
Nem beszélve arról, hogy "én" Babitsom születési helye is lexikális akkor szerinted tied? Mindamellett nekem minden ami magyar jöhet!


3.44 ? Tedd fel kezed és...
Dátum: 2011.07.10. 11:41:45
Látod ez az amit én teljesen félreértelmeztem már kezdetektől fogva abban voltam, hogy mindig ott a legnagyobb az esély ahol a legkevesebb térkép darab van. Azt ne kérdezd honnan vettem valószínű, itt az első hsz-eket értelmeztem félre. Annyiban viszont nem változik ebben az esetben a szitu, hogy taglétszámra is a legeslegkevesebben vagyunk.
Dátum: 2011.07.10. 11:08:52
Ericathnál V3 on tök utolsók vagyunk és 70 vadászatból egy sem térképes, míg 2. voltunk 100 ból minim 5 volt. Tehát ez is megdőlni látszik, hogy az utolsónál a legtöbb az esély találatra. Itt az a legnagyobb probléma hogy szárnyra kapnak szerintem pletykák azt mindenki megy utána, de fogalma csak a programozónak van erről az egészről, hogy mit rakott elénk.

mód.: Tévedtem.
Dátum: 2011.07.10. 10:30:44
Legfőképp itt( az összes küldetésről infó):

http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek

8. szintre érve a 7. legendában.
Dátum: 2011.07.10. 09:58:23
Köszi kifejtésed és elnézésed kérem, tekintsd tárgytalannak kérlek!
Dátum: 2011.07.10. 03:10:39
Nézd Cras, értem én ha hülye vagyok, de mikor szerintem egy olyan kérdést teszek fel ami nem feltétlen oktalanság, ha nem max a rutin hiánya akkor az a minimum, hogy leszavazása mellett meg is indokolja. Van 100 oldal topiconként, s rájöttem, hogy van gyors kereső, de sajna az lótúrót sem ér hisz az összes topicban keres. Nem elég a játékkal eszméletlen sok időt tölteni, még topicoc között is kutakodni ha kicsit többet akarsz tudni mint a nem fórumozók? Akkor minek van fórum? Csak azért, hogy a 2-3 éve itt levő játékosok ultra okosságokat megbeszéljenek, a többi meg le van tojva? Ezt a kérdésem kimondottan nem lehet infók között megtalálni esetleg valahol valamelyik hszben a 128. oldal alján. Ezek a kirohanások meg direkte vannak, simán 2 percet gondolkozom rajta, hogy oda biggyesszem e vagy sem, vannak olyan pillanatok mikor csak azért is odateszem, hogy a kasuki, senkiházi, ne hogy azt higgye már, hogy ő találta fel a spanyol viaszt. El nem tudom képzelni a való életben is ne ilyen szánalmas hozzáállásuk legyen a dolgokhoz. A nevem ? Könyörgöm , ha én mélyre süllyedek avval, hogy káromkodok, akkor az aki a név alapján ítél az vajon hova süllyed?
Dátum: 2011.07.10. 00:34:16
Macikat nem szoktam bántani kimondott állat párti vagyok Ha gondolod vitázunk egyet ... mit szeretnél melyik topicban?

Látom már alszasz