Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.08.20. 14:13:23
Nem nagyon értem, hogy miért nem lehet több állatot egyszerre idomítani? Milyen előnyt lehet belőle kovácsolni az idő spóroláson kívül? 7 állatot kell beidomítanom ttvel 2400 asonként

7* 25000= 175000 : 2400= 73*30= 2190 perc, 36 óra folyamat kellene nyomnom, ez milyen már egy elvileg napi órás játéktól?
Miért módosítottad? Mire gondoltál a mindenki egyenlő, de.. kifejezéssel?

Mód.: A tagadást vissza is fogják dobni minden esetben.

Olyan könnyű kikerülni a tagadást, a Te esetedben pl.: Anyja, mind a mai napig ismeretlen.


Na most értelmeztem hszed, igazán

Így a válasz :Régi rendszer, új rendszer.
Szia, csak most látom mennyire éles nyelvű voltál itt. 1.: Van nagyon sok rossz kérdés az adatbázisban, de ha kicsit olvasgatsz rájöhetsz, hogy akárhányszor evvel hozakodik elő valaki egyszerű a válasz rá: Azért van ilyen sok spéci, rossz kérdés, mert régen az ilyen süke-bóka játékosok fogadtal el kérdéseket és nem adminok...

2: Ha valaki segíteni akar, akkor nem ő a hülye szerintem ebben megállapodhatunk.
Szia!

1: Rossz helyre írtad a Kvíz 5 topic a megfelelő.

2: Efelől igazad van, én személy szerint nem engedtem volna be, ám valami indoknál fogva számomra a római hadsereg egyértelmű volt, úgy hogy nem volt tudás alapom hozzá, ettől függetlenül szerintem is inkább spéci határt súrol.
Dátum: 2011.08.19. 23:31:36
Egyem a szívetek, várjatok már, még egy kicsit 22. szinttel bajlódunk, ha már ennyit beáldoztunk a kis szövinkel is , az csak azért volt , hogy egyszerre rajtolhassunk a többiekkel, azokkal akiknek már a szövi méretéből is adódóan is rengeteg előnyük van, azokon itt már nem szettünk volna bukni.
Dátum: 2011.08.19. 02:05:16
Itt kell lehurrogni a smaragdokat?

Nyugi csak unatkozom...
Dátum: 2011.08.18. 03:16:59
Csak tudnám miért mindig a "májereket" kell szóba hozni... Májer vagyok, de nem optimalizátor.. Egyébként meg akit érdekel ugyan nem füredi, annál sokkal jobb szexárdi bor, az szóljon valamelyik este összedobunk egy tábortüzet valamelyik téren és pár palack bort kibontunk. Minden este fel járok Pestre, tehát megoldható.
Dátum: 2011.08.15. 15:06:26
Re: Végzetúr friss hírek
258. hozzászólás - Ma, 14:49:45
A portyás ismételhető küldetésekért (kábítás, kritikus ütés és varázslat) jár most már tapasztalati pont, de csak abban az esetben, ha a küldetés teljesítése közbeni portyákért nem vagy csak minimális TP-t kaptál (konkrétan, ha a küldetés LE/TP arány 140 fölött van - a portyáért kapott LE nélkül! - akkor adunk annyi Tp-t, hogy ez az arány meglegyen).
Dátum: 2011.08.15. 14:28:11
Köszi!

Ám, ne adj, hogy így lesz, mert hevességemből kiindulva a 3. csapás után jövök reklamálni...

Vicc félre, azért valami "biztonsági gátló" lehetne benne, én nem vagyok a PC ellen(bár mi nem használjuk), de amennyiben sűrű lesz a csapás ne várja senki, hogy jó szájízzel írjanak kommenteket a szenvedő felek.
Dátum: 2011.08.15. 12:58:42
A főváros szó nem megengedett, de legközelebb az ilyen jellegű panaszod Miért nem fogadták el... topicba írd.

Mód.: Mert az összes főváros jellegű kérdést feltennék, ha nem lenne tiltott szó.
Dátum: 2011.08.15. 12:50:29
Azért a bogarat odaraktátok, V5 ön ugyan 21 taggal rendelkező szövi vagyunk, de a kicsiket segítve fele arányban 35. szint körül vannak. Akkor ezek szerint 105k pusztító csapásokat fogunk kapni? Akár hányszor semlegesítünk, jöhet az újabb majd?
Dátum: 2011.08.15. 11:35:53
Bocs, ha már írtátok, de kb. mikortól indulnak el a küldik?


Megkövetem saját magam, mert amennyiben még kicsit van időnk, úgy néz ki, hogy 700k es lélekkúttal is sikerül felépítenünk. Jelenleg mindjárt kész a 19. szint. Az más kérdés ez akényszer építés mennyire lesz, rossz hatással a karikra.
Dátum: 2011.08.14. 21:30:46
Ok rendben, de erőnél mire gondolsz? Saját Tu-ra?


Erő: 322 (+20)
Támadás: 401 (+87)

Szintem első helyezettje vagyok, amihez hozzátartozik Seme remek taktikája.

mód.: kérésre, mert chat paraszt Vagyok! Igazad van Dozer, miattam ne öregedj!
Dátum: 2011.08.14. 20:50:02
Vicc!?!

4 támadással 4 sebzés!

Áhoj, még jó, hogy 2db 150 es állat is harcol velem....rendkívül hasznosak!!
Dátum: 2011.08.14. 18:30:06
Sem az ingerszegénységről tanúskodó Theodorás(alapötlet jó, tetszik) , sem a gyapotos nem került ki a rendszerből még, sőt nem is fog...
Dátum: 2011.08.14. 13:59:00
Melyiket nem használják tetőfedésre?
gyapot*
pala
cserép
zsúp


Totál beletalált amit nem kellett volna belevenni, így törlendő a kérdés mert nincs jó válasz. Könnyűszerkezetes tetőfedő voltam 2 évet, következő a menet: pillérek--kereszt gerendák--taposó lemez-- lépés álló SALAK GYAPOT-- majd a tetején a szika(ebben már nem vok biztos, hogy ez a neve, de egy vékonyabb gumi szerű szövet.
Köszi Cras, a Megasztáros faktorost nem is ajánlom senkinek, Veca sem tehet róla, hogy egy ilyen szutyokban tűnt fel. Ám én a Quimby és!! a Youtubon fellelhető feldolgozásokon és accoustic coverek sikerén és azok nézettségén bátorkodtam megfogalmazni a kérdést.

mód.: Így kell stúdió nélkül is énekelni:

http://youtu.be/PeRQObyg8xw
Kösz az indoklást, értem én ha leszavazol, de indoknak pl: Ne, ne tedd fel vagy valami hasonló....
Dátum: 2011.08.14. 00:55:34
Mostanság több időm van abból a kevésből is inkább a fórum olvasásra és meg kell hagyni nagyon jó visszaolvasni 2-3 éves hsz-eket, lekövetni ki mennyit formálódott. Sőt mondhatni, hiány érzetem is támad mikor egy-egy hszben aktív, jó karakterek búcsúznak el a játéktól. Maga a játék jó, kompromisszum készség lesz akkor még sokáig működhet Vu, ám a reklámozásban még mindig nagyon kevés a Vus tartalom. Pedig lehetne folyamatos bázist is szerezni.
Áhoj! Bár zenei téma, de mostanság annyi feldolgozást és hozzá társuló nézettséget láttam, hogy itt megkérdezem: Szerintetek?

Quimby, Csík zenekar, Janicsák Veca és még sokan mások. Egy közös pont, egy közös dal és mindegyik nagy siker. Melyik ez a Quimby szerzemény?

A: Ajjajjaj
B: Autó egy szerpentinen
C: Most múlik pontosan
D: Magam adom

Beleférős vagy én is legyek következetes?