Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fekka

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.06. 16:31:47
Matematikusok nem kapnak Nobel-dijat mert Alfred Nobel felesége 1 matematikussal csalta meg Nobel-t aki dühből és bosszúból fosztja meg a Matematikusokat a dijtól.....
Dátum: 2008.12.06. 16:10:36
Tisztelt Eviciusz!!!!!

Honnan tudod h nincsenek hozzászokva? Lehet h éppenséggel hozzá vannak csak nem merik.... Na már most én nem vagyok a többség én Én vagyok és Én ilyen vagyok és nem hagyom magam.... Az igazamért megharcolok....
Dátum: 2008.12.06. 16:06:17
1. nem netikettet hanem etikettet.... 2. nem mérte hanem mérete 3. nem össze hanem összes..... Ok.... Lehet picit trágár voltam de ezt ti hoztátok ki belőlem azzal h az utóbbi időben szinte minden kérdésemet visszalöktétek..... Amúgy ha jól tudom lehet használni a google-t is.... Szerinted ha 1 illető e kérdést kapja és rákeres nem találná meg? Szerintem meg megtalálná ahogy én megtaláltam:

Club Sportivo Luqueño - Wikipedia, the free encyclopedia
10 ott 2008 ... So far, Sportivo Luqueño has won two first division titles in the Paraguayan league, in 1951, 1953. They also won the Apertura 2007. ...
en.wikipedia.org/wiki/Club_Sportivo_Luqueño - 61k - Tárolt változat - Hasonló oldalak
Dátum: 2008.12.06. 15:54:22
Ide figyelj... Attól h 1 személy nem tudja rá a qrva választ más meg tudhatja.... Én is unom már a qrva Pókémonos meg babámmicsodás qrva kérdéseket deh sirok én emiatt? nem.... És miért nem? Mert próbálok igazodni a bugyuta felfogásotokhoz..... Volt nekem is olyan kérdés h életemben nem hallottam róla löktem 1et hatha szerencsém lesz és eltalálom sajna nem volt szerencsém.... Volt olyan h életemben nem hallottam arról a röviditésről amit az illető kérdező bepakolt elrontottam a választ de nem sirtam itt nektek fórumon h rontottam... Deh ez mar sok... Nem tudom mar hanyadik kérdésem lökitek vissza de mostmár tököm ki van veletek.... Ha bambának érzitek magatokat a kvizhez szedjétek ki ezt a rendszert... Ha viszont hadjatok ne sirjatok h milyen kérdést teszek fel.....
Dátum: 2008.12.06. 15:36:39
Mely nemzet bajnokságában szereplő labdarúgó csapat a Sportivo Luqueño?

Argentina
Portugália
Spanyolország
Paraguay

Tegnap, 22:39 A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Ilyen értékelést kaptam 1 kérdésemre..... Nekem lenne még 1 kérdésem..... Mi a retekért tudhatja csak 1 speciális érdeklődésű réteg ha 1x lehet használni a qrva google-t. Vagy annyira bambák ebben a játékban az emberek h semmi képen nem találnák meg erre az 1xerű kérdésre a qrva választ? Tököm már ki van az egésszel..... Ha az aki értékeli a kérdést és nem tudja a választ mi a retekért kell 1ből rossz választ adjon az ehhez hasonló kérdésekre... Rajta kivűl lehet más attól még tudja a választ..... Ezek után én ha találok kérdést amit értékelni kell és még ha 1 vessző hiba is lesz benne már csak bosszúból is rossz kérdésnek jelölöm.....


Nah mi van meg se tudtok szólalni? Most legyen nagy a szátok......
Dátum: 2008.12.06. 15:15:26
Mely nemzet bajnokságában szereplő labdarúgó csapat a Sportivo Luqueño?

Argentina
Portugália
Spanyolország
Paraguay

Tegnap, 22:39 A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Ilyen értékelést kaptam 1 kérdésemre..... Nekem lenne még 1 kérdésem..... Mi a retekért tudhatja csak 1 speciális érdeklődésű réteg ha 1x lehet használni a qrva google-t. Vagy annyira bambák ebben a játékban az emberek h semmi képen nem találnák meg erre az 1xerű kérdésre a qrva választ? Tököm már ki van az egésszel..... Ha az aki értékeli a kérdést és nem tudja a választ mi a retekért kell 1ből rossz választ adjon az ehhez hasonló kérdésekre... Rajta kivűl lehet más attól még tudja a választ..... Ezek után én ha találok kérdést amit értékelni kell és még ha 1 vessző hiba is lesz benne már csak bosszúból is rossz kérdésnek jelölöm.....
Dátum: 2008.11.29. 20:59:32
Szerintem meg nem Szaúd-Arábia...... Hol ejted te ki a hosszú u-t? Az Arabia-t meg lehet elirtam de akkor is mi a retekért kell hibás kérdésnek jelölni? 1 nyamvadt betűért? Még megértem ha félreérthető szót irtam volna de nem azt tettem....
Dátum: 2008.11.29. 20:07:37
Melyik ország labdarúgó csapata az Al Ahli?

Szaud-Arabia
Egyiptom
Marokkó
Tunézia

Ezekben a szavakban mi a retek van leirva rosszul..... Hibával..... Helyesirási hibával?
Dátum: 2008.11.19. 16:58:23
Helló...... A kviz olimpiáról szeretnék kérdezni..... A rangsor közzé lesz téve vagy csak azok fogják megtudni hogy hányadikok lettek akik nyertek..... Vagy valahol majd fellelhető lesz a teljes sorrend is ami kialakult.....????? Csak azért kérdem mert majd kiváncsi leszek a helyezésemre.
Dátum: 2008.11.19. 05:34:22
Helló...... A kviz olimpiáról szeretnék kérdezni..... A rangsor közzé lesz téve vagy csak azok fogják megtudni hogy hányadikok lettek akik nyertek..... Vagy valahol majd fellelhető lesz a teljes sorrend is ami kialakult.....????? Csak azért kérdem mert majd kiváncsi leszek a helyezésemre.
Dátum: 2008.11.16. 13:49:35
Tudomásom szerit pedig az..... Matek-infót végeztem meg se haragudj......
Dátum: 2008.11.16. 13:39:08
Hello.... hogy van nektek feltéve a primszámos kérdés mert ha úgy h hány egyjegyű primszám van akkor rossz a válasz a kérdésre és ujabb 10 % LE-m úszott el.... Mert nem 4 van hanem 5... Tudomásom szerint..... Az 1,2,3,5,7 az egyjegyű primszámok.... Deh ha úgy h hány egyjegyű páratlan primszám van akkor elnézéseteket kérem az újabb jogtalan reklamálásért.....
Dátum: 2008.11.16. 13:12:54
Na ez az..... Kisebb a szintje is és kisebb a tulajdonságösszege is és maximum öltözékemmel megfelelő öltözékű az a karakter akit én támadok és akitől kikapok..... Szerintem ennek nem igy kéne lennie.... Deh nah lehet van valami azért azzal az IQ nyavajával is ha mindkettőnknek van varázslata.....
Dátum: 2008.11.16. 13:02:47
Én a gyémánt horda tagja vagyok..... Jelenleg leginkább Erőre, Támadásra, Védekezésre gyúrok.... Vagy rosszul teszem? Meg néha Taumaturgia-ra (ahogy olvastam ez sem elhanyagolható)..... Van ennek ellenére olyan hogy kisebb tulajdonságösszegű karaktertől is kikapok annak ellenére h nagyon ügyelek arra mikor portyázok h maximum az én öltözékemmel megegyező öltözékű és tulajdonságösszegű játékost támadjak..... Miért van ez?
Dátum: 2008.11.16. 12:30:10
Köszi meg1x a válaszokat.....
Dátum: 2008.11.16. 12:26:46
Értem... Köszi... Lenne még 1 kérdés.....

Az állat alpontban ezt irja.....: ''Már maximális számú befogott állatod van. Ha újat akarsz elfogni, akkor előtte egyet el kell küldened, vagy növelned kell a vezetőkészség szakértelmedet!" A kérdésem a következő: Melyik tanulási szint után kapom meg a vezetőkészség szakértelmet vagy 6. szintnél melyik az?
Dátum: 2008.11.16. 12:11:41
Köszi igen arra értettem, hogy most az állatom ÉP-ja 23/25..... Szóval ha azt akarom h majd fel tudjam vinni 25/25re mondjuk akkor meg kell várnom a sebgyógyítás szakértelmet..... Értem meg1x köszi....
Dátum: 2008.11.16. 12:03:33
Helló mindenkinek...... Ki tudná nekem elárulni hogy hogyan lehet növelni az állatom életpontjait.....????? Köszi előre is a választ.....
Dátum: 2008.11.01. 18:45:23
Helló mindenkinek.... Szeretnék panaszt tenni..... Arra a kérdésre Hogy melyik nem Szabó Magda mű az alábbiak közül nem az a válasz h Sziget-kék (mert ezt adta meg a miután válaszoltam: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Sziget-kék) hanem valamelyik másik mű (szerintem a: A kék sziget).... Válaszomat is indoklom: Miután válaszoltam megnéztem a Wikipédia-n és a Sziget-kék benne van a művei között..... Na már most nem hiszem h egy ekkora internetes portál tévedne..... Nézzetek vissza máskor több odafigyeléssel a kérdés értelmét és arra adott válaszok helyességét.... Köszi előre is.....


És van meg 1... Mi köthető 1582 október 5-éhez..... A Gergely-naptár életbe lépése... a helyes és nem az h a nap ez nincs benne a naptárban.....
Dátum: 2008.11.01. 15:03:57
Helló mindenkinek.... Szeretnék panaszt tenni..... Arra a kérdésre Hogy melyik nem Szabó Magda mű az alábbiak közül nem az a válasz h Sziget-kék (mert ezt adta meg a miután válaszoltam: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Sziget-kék) hanem valamelyik másik mű (szerintem a: A kék sziget).... Válaszomat is indoklom: Miután válaszoltam megnéztem a Wikipédia-n és a Sziget-kék benne van a művei között..... Na már most nem hiszem h egy ekkora internetes portál tévedne..... Nézzetek vissza máskor több odafigyeléssel a kérdés értelmét és arra adott válaszok helyességét.... Köszi előre is.....
Oldal: 1