Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.08. 21:14:51
oké, én néztem be.

csak azt hittem, hogy az építéssel tényleg első lehetne, de most látom, hogy vannak fanatikusabb játékosok nála.

viszont remélhetőleg el vannak mentve a vereségei. ha más nem, akkor a kilenc azúros. kéne valami dicsőségtábla, hogy 5 hónap múlva is tudjuk zengni azon karakterek nevét, aki legyőzték [TÖRÖLT KARAKTER]-t
Dátum: 2009.07.08. 21:10:52
a kérdés, hogy mire vág fel a 3600 vagy mennyi kincspontjával?

vagy, akinek magas, annak illik kiírni?
Dátum: 2009.07.08. 21:08:16
Idézet: Ricardo - 2009.07.08. 12:28:26
Ez nem bug, a játék eleje óta így van. Teljesen normális.

Had legyen már elég 6 őskő azért, hogy saját képet töltsek fel meg elnevezzem az állataimat.


hadd ne legyen már. csak azért, mert jó, még lehet, hogy nem szándékos.

attól, hogy a játék elejétől van, még lehet, hogy bug. az természetes, hogy az lenne a természetes, hogy aki nem fizet, az ne kapjon ilyesfajta pluszt. (az lenne a logikus. ez a prémium tagság előnye. ha fícsör lenne, akkor 6 őskőért árulnák, hogy "adj nevet az állatodnak, csak hat őskavics!"

ha nem bug, nem fogják javítani.
Dátum: 2009.07.08. 12:20:26
Idézet: Mortimer - 2009.07.08. 02:33:00
Megtarthatod.


ez szerintem csak bug.

jelentjük.

Dátum: 2009.07.08. 11:36:25
tiszta fénnyel, gyengítéssel sokan rohangálnak érthetetlen módon. szerintem nem értik a szabályokat. legalábbis ők nem tudatosan veszik, mint te.

viszont a vakító fény szinte biztos, hogy hat. én a gyengébbekre és a térkapus lényekre mindig vakító fényt lövök és általában nem is találnak el. pedig szerintem nem vagyok olyan szinten, hogy ha nem számítana a mínusz támadás, akkor ne találnának el.
Dátum: 2009.07.08. 10:05:17
nekem 6 a csúcs.

á, rég rossz, hogy már jelezni kell, ha valaki nem sír. most hirtelen azt mondtam, hogy háborúban naná, hogy támadják az embert, talán még többször is, úgyhogy nem csoda, de aztán eszembe jutott, hogy 15% alatt tehették, akkor meg no komment. aztán meg eszembe jutott, hogy te, listavezetőként mennyit vagy 15% alatt:) az ember azt hinné, hogy téged nem támad senki, mindig maxban trónolsz a világ tetején

ui: az össznépi szurkolás megtette hatását, nem támadtak be, lesz új fegyver. az ilyen kis örömökért már megéri játszani. levegőbe csapás megvolt:)
Dátum: 2009.07.08. 09:51:50
na. mindenki egyszerre szorít, hogy 10.00-kor ne jöjjön epikus.
Dátum: 2009.07.08. 09:50:18
endyr: nem hiszem, hogy az őskő-nemőskő összevetésben az lenne a jó megoldás, hogy az egyik nem életképes. tehesse életképessé a nem-ősköves magát és varázslatát. és valóban vannak jobb nem ősköves cuccok.

a gond valóban ott van, amit otoaak ír, hogy egyrészt kiderül, hogy a varázslat nem is azt tudja, másrészt, akárcsak a fegyverek esetében, a varázslatoknál is vannak roppant nagy lyukak. már a tértorzítás is olyan, hogy csak egy embernél (nála) látom, de az ROSSZ TERVEZÉS, ha vannak olyan varázslatok, amiket senki nem használ.

ROSSZ TERVEZÉS. (hátha valaki nem olvasta az előző sorokat, nekik ismételtem meg.)

legyenek jobb és gyengébb fegyverek, cuccok, de míg 30. szint környékén mindenféle fegyvert és varázslatot láttam a karaktereknél (persze érthető módon többségben voltak bizonyos cuccok), addig mostanság, tisztelet a kivételnek, nagyon kevesen próbálkoznak alternatív megoldással.

pedig varázslatoknál lehetne a spec. hatásokkal ellensúlyozni a gyengébb mivoltot. márpedig a "-kritikus ütés"-nél gyengébb specet el sem tudnék képzelni, de hogy ez is le van korlátozva, az valahol nagyon szomorú.
Dátum: 2009.07.08. 02:38:57
vigyázz a LE-re. kellemesen bizsergető érzés, hogy egy napon, amikor ötször támadt be a KH 15% alatt és végre vadászni merészkedek, akkor az egész óra előtt elköltsd-e a vadász LE-t vagy sem. kétszer úgy gondoltam, hogy "egy életem, egy halálom", de bejött:)

szóval azért annyira nem vészes a berablás. igazából, ha meg is történik, a játékosok zöme legyint. na bumm. (elsőre. persze ötödjére már frusztráló.) kábé egy játékos van (én), aki cifrákat mond, ugyanis nemrég már majdnem meglett a "szerezz 20k LE" küldetés, erre -8000 LE röppent kát támadással. +1 hónap szenvedés a küldetéssel

nem mellesleg van pozitívuma is (ld. mint anno a magas vezetőkészség küldetésben, amit akkor szívatásnak vélt a nép), mindez sokakat ösztönzött arra, hogy az egyik(-másik) LE-val kapcsolatos szakértelmét (spektrális, transzplant, ultraspec, sajtolás kimaxolja.) egy max, de kettő főleg korrekt segítség.
Dátum: 2009.07.08. 02:32:55
Idézet: bokorn - 2009.07.08. 02:11:28
csunya hiba, hogy a 33 fos szovetsegben, ahol az egyik tag piros, azt irja hogy 70 az osszes szavazat, 36 kell a tobbseghez, emiatt 35 igen szavazattal varakozni kenytelen az uj jelentkezo...


pedig ilyen hiba nem szokott lenni. biztos, nincs elszámolva valami? mert, ha így van, az csúnya.
Dátum: 2009.07.07. 18:36:51
Idézet: Vaczakka - 2009.07.07. 18:27:21
de ha feltolnám a vastag bőrt 15-re, lehet, hogy egyáltalán gyógyítani sem kellene. De inkább fogom, és kicserélem egy 51-es alapszintűre, és 2 hét alatt ugyanannyi elnyelése és ÉP-ja lesz, mint a réginek.


egyébként meg sokkterápia. egyszer kell csak 30-as gyógyítást és 40-es vastagbőrt csinálni és utána nem kell többet agyalni, hogy most növeljek-e 2-t, ami baromira nem fog meglátszani.
Dátum: 2009.07.07. 18:35:14
Idézet: Vaczakka - 2009.07.07. 18:27:21
Valójában az, hogy egyszerre lehessen több állatot gyógyítani, még nem lett megcsinálva,


valójában meglett.
Dátum: 2009.07.07. 18:34:48
Idézet: Wampyre - 2009.07.07. 18:25:00
Szerintem kicsit kevés az óránként 2 támadás ...kb 5 kéne, vagy az hogy át lehessen a portyázáspontot váltani vadászati ponttá.


óránként akár 40-et is támadhatsz.
Dátum: 2009.07.07. 16:27:21
megjegyzem ezzel a tömeges gyógyítással oda egy jó kis sakkozós elem, hogy most melyik kapja a simogatást:)

de azért pozitív fejlesztés és teljesen logikus is.
Dátum: 2009.07.07. 16:26:20
Idézet: Darah - 2009.07.07. 15:49:50
Nagyszerű, hogy bekerült, de igazándiból annak örülnék, (én telhetetlen) ha ki és be lehetne kapcsolni, hogy akarok-e én magam is sebgyógyulni, mert az nem minden esetben szerencsés.
Tudom, nekem semmi sem jó.


ki lehet. vakító fény a kézbe és hadd szóljon. vagy kis fegyver.

vagy, akkor sem kapcsol be, mint tegnap kiderült, ha egyáltalán nincs a kezedben fegyver vagy nincs bekészítve varázslat. (ami csak azért volt szomorú, mert ugye ez bug miatt fordulhat elő és ilyenkor nem lett volna rossz némi kompenzáció, mert persze, hogy akkor tűmadt be a KH, amikor ököllel vártam őket:)

de szerencsére javítva lesz a levetkőzős bug.
Dátum: 2009.07.07. 16:19:56
Idézet: Infernal - 2009.07.07. 16:10:25
Úgylátszik winnie tényleg egy bot, azzal beprogramozva, hogy az őt fikázó hsz-ekre ne válaszoljon...


ejnye, pont ott, pont tegnap este írtam le, hogy nem szoktam nagyon fórumot olvasni (időrabló, plusz mindenki ismeri a netes fórummorált), ezért a sok kérdés, amit kilövök az űrbe. csak akkor futok bele kommentekbe, ha választ várok vagy két saját komment között vannak. (aki akar valamit vagy valami fontos adódik, úgyis üzen)
Dátum: 2009.07.07. 16:17:40
Idézet: Endyr - 2009.07.07. 16:11:50
ugy tudom az elszenvedett sebzes max 60%at tudod begyogyulni, nem szamit, h mennyi EPd volt elotte (ami 15% felett nem is okoz problemat)


értem, akkor viszont ezt javítani kéne, bár, végülis nem VP-ért cserébe gyógyultam. (a röhej, hogy 2 perccel előtte ezt a szerencsétlen akartam megtámadni, de akkor bezzeg nem volt elérhető...

egyébként, mintha ezt már említette volna valaki, de bug az is, hogy ha az eddigi csatákba rámegyek (jelen esetben) eliminatus-ra, akkor a csataoldalról ez a linkje:

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=24679

a szövetségnek meg ez: http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3465

viszont világ3-as karakter nélkül nem tudom, hogy működnek-e ezek egyáltalán.
Dátum: 2009.07.07. 16:06:22
ennek így van értelme? vagy csak egy jó gyógyulási módszer? 150 ÉP-ről egy csata alatt 709-re. asszem, anno a sebkötözésnél miklós nem gondolt arra, hogy 15% alatt is lehet támadni. a bug javításért kiált. (eddig, amikor 1000-1500-akat sebgyógyultam, nem sikerült az eredeti fölé menni, de úgy tűnt, hogy nem véletlenül, mert figyelik, de itt?)

-----

*Eliminatus* rohanás közben megidéz egy kataklizma varázslatot. 1265 pontnyit sebzett. Elégeti 632 manádat!
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 1265 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 709 életpontot.
Dátum: 2009.07.07. 15:48:21
Idézet: Endyr - 2009.07.07. 15:45:25

30ept? Hol elsz te?
30as gyogyitassal legalabb 300 HPt gyogyitasz (hasrautes, nem tudom, de kb annyit) ha van mellette kunyhod is


mindig ez a fennhéjazás, sosem megy ki a divatból...

üss egy nem TOP-os hasra. nem mindenki rohangál maxos kunyhóval. 3-as kunyhó 100 ÉP-t gyógyít a 30-as sebgyógyítás.
Dátum: 2009.07.07. 15:46:47
ez jól néz ki:)

Sikeresen gyógyítottál a lényeiden: Minotaurusz vezér: 265 ÉP, Obszidiánsörényű pegazus: 265 ÉP, Idéző morf: 266 ÉP, Varkaudar berzerker: 266 ÉP

azt majd valaki elmondja, hogy miért a 265 és 266.