Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.08.16. 17:34:32
Idézet: Tabac - 2009.08.16. 17:33:32
Tipli van innen te szerencsétlen.


byzon! tessék leszólni ezt a randomjózsit is!:)
Dátum: 2009.08.16. 17:31:59
Idézet: Byzon - 2009.08.16. 17:27:44
Winnie. Mert belőled aztán nem rosszindulat, hanem az intelligencia csöpög mi? Nem jelentettem ki eleddig még ilyet a fórumon, nem az én stílusom és remélem nem is kerül rá sor többet, de hányingerem van...


semmi rosszindulat nincs bennem, csak kissé hányingerkeltő, hogy pár fajankó bejön ide szánalmasozni. nem szabad hányni attól, hogy egy hat hetesre beharangozott esemény 2. hetáben (vagy első vagy harmadik) megint jönnek a "törlök, istenbizony!" sírások. (mondjuk a te beírásod is hányingerkeltó, mert azt elfogadom, hogy rajtam kiakadsz és hányingerkeltőnek bélyegzel meg. szíved-joga. de hogy azokon nem akadsz ki, akik idejönnek és kígyót-békán mondanak jogtalanul (mert jogosan lehet), az kicsit sem egyenlő mérce.)

ez az, aminek nincs értelme. vagy töröljön. vagy ne, de ne keltsen hangulatot azzal, hogy töröl és utána mégsem teszi meg.

nálam speciel úgy működik, ha nem tetszik valami, hogy nem megyek a fórumra sírni. főleg nem anyázni. ha törlök, akkor nem fogom bejelenteni előre. mert minek.

mondom, én csak a folytonos negativitás ellen vagyok. tessék játszani vagy nem játszani. ennyi.
Dátum: 2009.08.16. 17:28:07
Idézet: Kocos - 2009.08.16. 17:23:20


Amit korabban irtam a demoralizalasrol. No ez a masodik fazis mintapeldaja ennek.


a második fázis annak mintapéldája, hogy 1. az első után jön, 2. hogy lemorzsolja a tápra hajtó szerencselovagokat, akik nem képesek pár hétig áldozni, hogy utána _esetleg_ profitáljanak.

te passzolsz, de hidd el, sokan nem fognak passzolni. sőt. most, hogy páran passzolnak, csak nőni fog a harci kedv. vagy nem.

hat hét hosszú idő, nyilván nem csak pilonozás lesz benne.

azon meg harsányan hadd röhögjek, hogy a top 1 beírja, hogy kuka lesz a karaktere egy hónap után. ez kábé a többiek mélységes mély lenézése, mert ha egy hónapot nem pilonoznál, sőt, nem is játszanál, a karaktered még akkor is sokkal jobb lenne, mint a nagy többség. de neked az már kuka. jó tudni, hogy látod a top2-től a mezőnyt.
Dátum: 2009.08.16. 17:24:50
Idézet: Tabac - 2009.08.16. 17:20:31
Remek fejlesztés, köszönjük! Hogyan gyengítsük le azokat a barmokat örök időkre, akik voltak olyan hülyék, hogy beszálljanak az egészbe. Egy örök élet lesz mire feltöltjük e


jajj, nehéz, hú, nem lehet egy hét alatt megcsinálni, hüpp-hüpp, síró-pityogó...

ehh, még egy ovis.

ne legyél már ennyire iqnulla.
Dátum: 2009.08.16. 17:19:57
én nem sajnálom. szívesen lennék a topban - törekszem oda, hátha sikerül.
Dátum: 2009.08.16. 17:18:46
Idézet: Yasmina - 2009.08.16. 17:10:14
Ezt hosszútávon nem lehet csinálni!
(


akkor ne csináld, csók. leírták 6 hét kábé az esemény. számolj utána. letelt? nem. köszönöm. leülhet.
Dátum: 2009.08.16. 17:13:59
portyában sem versz meg senkit?

jó, persze ez is egy hozzáállás, elismerésre méltó, csak gondoltam adok egy tippet, ami nagyon gyors sikert eredményez.
Dátum: 2009.08.16. 16:23:11
Idézet: Darah - 2009.08.16. 16:11:12
A relikvia megléte abszolut randomkérdés, én pl csak a 66. csata után kaptam meg,


tudom, épp ezért nem előre tervezhető a dolog, ami jó lenne. (ha egyenjutalom van bizonyos csoportokban, ezzel elérhető, hogy ne csak a minimumot teljesítse valaki a jutalomért).

aki öl és nem a minimumot teszi (az 36 6 hét alatt), annak szinte biztos, hogy lesz relikviája.

a jutalom, ha nem mennyiségbe önthető, akkor nem lépcsőzetes lesz, nem olyan, hogy aki ennyit ölt, az ezt kapja, aki eggyel többet, az azt. a relikvia megléte jó indikátor, ami jelzi, hogy te valószínűleg lelkes voltál. és, mivel random, lehet, hogy valaki nem kapta meg sok manóval (ő csalődott lesz), más megkapta kettővel (ő örülni fog). bár gondolom van korlát beépítve meg növekvő valószínűség.
Dátum: 2009.08.16. 16:03:03
amúgy meg az, hogy kaptak sokan relikviát, már plusznak lehet felfogni. más kérdés, hogy nekem mit sem ér, eladni meg nem lehet, csak foglalja a helyet. legalább el lehetne dobni:)

bár lehet, hogy a 4. szakasz végére annak lesz jó, aki összegyűjti mind a 4 relikviát.

hmm. lenne benne logika, miszerint a pórnépet, aki nem top10, nem a leölt manók száma, hanem a relikvák megléte alapján jutalmazzák.)
Dátum: 2009.08.16. 16:01:26
nem kell csavarni, miért kéne? nyilván meg lehet csinálni, hogy mindenkinek jó legyen, bár abban igazad van, hogy akkor beüt az irigység és az, hogy mindenkinek jó, a sírók számára nem jó és jobb, hanem rossz és jóként lenne interpretálva.

de való igaz, az ilyen események díjazása, főleg, hogy ennyire szabottak a keretek és, ha nem egyenjutalom a cél, akkor nehéz. és az igazi jutalom az, ami szubjektív, ami valaki szerint jó, valaki szerint nem, ami után valaki kicsit talán megbánja, hogy belekezdett (saját döntése volt, nem kényszerítette senki), más meg örülni fog.

egytől félek: attól, hogy azok járnak LEGrosszabbul, akik nem vettek részt. az baki lenne. mert bár be lett építve egy hátrány, ami ösztönzi az embert, hogy minimális mértékben, de résztvegyen, de nem volt arról szó, hogy kötelező a dolog. és, ha nem kötelező, akkor a nem-részvétel is választás és olyan jutalmat kel kitalálni, amiből nem a nem-résztvevőket jönnek ki legrosszabbul.

(bár, ha a hátrány adását célzásként értelmezzük és miklós nyelven azt jelenti, hogy "vegyél részt", akkor nem szóltam.)
Dátum: 2009.08.16. 15:16:15
a LE-ert nem hiszem, vagy ha igen, akkor nem LE-síthető jutalom lesz, mert annak nem lenne sok értelme.

a hordajutalom meg dettó csavaros lehet, olyan, ami hordaváltással nem szerezhető meg.

remélem sikerül olyan jutalmat találni, ami játéktechnikai vagy amit semmiképp nem lehet összevetni az erőforrásokkal, hogy kiderüljön X vagy Y mennyiségileg jól járt-e. a jó jutalom olyan lenne, aminek örül az ember (ez pedig együtt jár azzal, hogy páran nem fognak örülni.)

mondjuk vadászatgyorsítás. vagy valami a fertőzéssel kapcsolatban (két % per szint), ilyesmi.
Idézet: Andaxin - 2009.08.16. 06:50:52
Miért lenne érdekes? És mit keres ez a téma ebben a topicban?


miért ne lenne? szerintem üdítő a sok 50-60. szintű díjazott között látni egy 3. szintűt.

a téma azért van itt (miért tőlem kérdezed?), mert a kollega szerint a felhasználási feltételek megsértésével lehet csak kapcsolatos az, hogy valaki 4 perc alatt megoldja a kvízt és egyet hibázik.

erre én megírtam neki, hogy én 3,5 perc alatt megoldottam - de persze, mivel nem vagyok zseni, így 6 kérdést nem tudtam fejből. (azért ilyen gyorsan, mert a kvíz a játék legidegesítőbb része, szeret az ember gyorsan túllenni rajta.)

de rémisztő belegondolni, hogy ha 50 kérdés 220 mp, akkor egy vadászat elindítása is majd másfél perc ha gyors az ember és akar válaszolni...
-
Dátum: 2009.08.16. 13:27:02
nem kell keresni..., illetve lehet keresni, de hidd el, portyázol párat és megvagy. gondolom, ha portyában győzni akarsz, akkor sem írsz másnak, hogy vetkőzzön le neked, hogy nyerhess.

legyen másodlagos támadásod. támadj meg valakit többször, sebezd az állatát. és lehetőleg első szintű állata legyen. (ehhez ott a toplista) ennyi. pár próbálkozás és megvagy.
Idézet: D4vid - 2009.08.16. 01:58:19
4. Bindocs 49 251
wtf?
Ennyi idő alatt el se lehet olvasni a kérdéseket,nemhogy kiguglizni és válaszolni rájuk...
(Szerencsére nem lett dobogós)


szerencsére??

winnie 44 221

jó, nem 49, de fél perccel gyorsabb voltam.

sokkal érdekesebb, hogy egy 3. szintű nyert, nem?
Dátum: 2009.08.16. 01:36:58
Idézet: Kocos - 2009.07.01. 22:45:35
Idézet: winnie - 2009.07.01. 17:43:26
Idézet: Ricardo - 2009.07.01. 17:23:46
Lehet, hogy én értek félre valakit, de rajtam, illetve a mi klánunkon kívül mindenki gyógyitalok nélkül csinálja az epikust? Nekem teljesen mindegy, hogy óránként vagy 10 percenként iszom meg a gyógyitalt.


gyógyital? azért ott még nem tartok, hogy epikus ellen gyógyital kelljen. magasabb szinten talán fog kelleni, de óránként simán üthetőek még a 70-80. szint közöttiek.

(valszeg +5-8 szinttel a 80-90. szintűekkel is ez lesz a helyzet. vagy nem.)


Ez van, amikor nem a szintednek megfelelo kihivassal nezel szembe. Az epikus nyilvan nem arra let tervezve, hogy az allatodat fejleszd vele, de ha kellokepp lemaradsz az epikus irtasban, akor terkapu szintre degradalodik az ellenfel.
Mar csak az a kerdes, hogy most akkor en (mi) csinaljuk abnormalisan gyorsab az epikust, vagy te (ti) abnormalisan lassan. A neve miatt en az elobbire voksolnek.


nah, aktuális lett, kíváncsi is vagyok, hogy anno 50 lénnyel ezelőtt milyen volt egy 92. szintűvel küzdeni, mennyit ütött, mennyit ütöttetek bele. mert a fenti állításommal ellentétben a helyzet nem lett más. gyógyital nélkül is simán üthető az epikus.

gondolom azóta leesett, hogy nem mi haladunk lassan, hanem ti gyorsan. a +25 szint különbség meg nyilván nem térkapu:)
Dátum: 2009.08.15. 23:51:31
Idézet: Aderrick - 2009.08.15. 23:10:32
Talán csak akkor essen neki a nép a szervezőknek, ha már bebizonyosodott, hogy rosszul járt. Addig nincs semmi értelme.


addig nincs értelme, de utána sincs, hiszen olyan nincs, hogy mindenki jól járjon. bááár, a plusz játékbeli élmény nyilván a legtöbbeknek felér pármillió LE-vel. (MUHAHA. vicceltem.)

a lényeg: ez nem arról szól, hogy ha valaki megöl 23 manót, elkölt 67.000 LE-t, az az egész végeztével kapni fog 68.000 LE-t és, ha nem kap annyit, teszem azt, nem kap semmit, akkor nem kell nekiesni senkinek.

az életben nem lehet mindenki nyertes.
Dátum: 2009.08.15. 15:16:11
Idézet: Ariel - 2009.08.15. 14:58:58
beépítik, utána pedig törlik ezeket a karaktereket, és egy fullos szövetségben első szinten minden előnyt élvezve újraindulnak az szerinted normális?

Már az a tény is, hogy két karaktere van az embernek egy világon csalást jelent...


engem is ez döbbent meg. nem az, hogy csinálja valaki, ez természetes, hogy csinálják, hiszen vannak sokan, akik nem bírják a kihívásokat, akik irtónak a nehezebben járható úttól, akik leírással játsszák végig a kalandjátékot, akik inkább "cheatkódot" használnak egy videójátékban. (a szóhasználaton nem fennakadni, jelenleg nem csalás az efféle beépítés, teljesen szabályszerű.)

a hihetetlen módon megdöbbent az, hogy van olyan, aki teljes hittel érvel a módszer mellett, mert szerinte teljesen korrekt.

(ami még megdöbbentőbb, az a mohóság, hiszen a korlát nem arról szól, hogy a kis karakter nem kap pluszt. fog kapni. csak nem 60-at, hanem mondjuk 20-at a támadására. de nem. az már nem elég. szomorú vagyok.)
Dátum: 2009.08.15. 15:11:28
Idézet: Ösvényjáró - 2009.08.15. 14:54:30
Ariel, nem kívánok belemenni hosszabban újra, de Solina robotpilótázása Tonyval minimum hasonló történet. Mindenki először a saját háza táján söprögessen...

Ott sem történt semmi, pedig Solina még a fórumon is elmondta anno. Ennyit erről...


az volt az eddigi mélypont a játékosok és játékvezetés történetében. a csalás hetyke, fennhéjazó bejelentése nyilvánosan és nulla szankció. vajh bejelentetlenül hány ilyesmi történik?
Dátum: 2009.08.15. 15:06:22
Idézet: Meistner - 2009.08.15. 14:51:14
Fantasztikusan „jó” az ötlet, hogy nem lehet semmit tudni arról, hogy mit és miért kéne csinálni, tényleg haláli izgalmas lett tőle a játék... [/quote

mit: fel kell ébreszteni Zarknodot. "Szerte a világon megtalálhatóak az ősi tleikan civilizáció manapilonjai. E mágikus szerkezetek segítségével energiát lehet koncentrálni elképzelhetetlen távolságokra. A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni."

miért: "Ha a lényt nem ébresztitek fel hamarosan, akkor a dolgok rosszabbra fordulhatnak..."

olvasd el a történetet.

kéjes mosollyal olvasom az ilyen kommenteket, hogy valakinek attól megy el a kedve, hogy nem lehet világosan eldönteni, hogy melyik út az optimálisabb, hanem végre egyszer lehet szerepjátszani vagy úgy dönteni, ahogy az életben, hogy nem tudod, hogy melyik a jobb választás.

gondolom neked az lenne az ideális, ha le lenne írva, hogy ha pilonozol, akkor, ha vége az eseménynek, az elköltött LE kétszeresét visszakapod. ha nem teszed, nem történik semmi. akkor tudnál dönteni. de így, hogy nem tudod, hogy melyik a JOBB út, már fájdalmak gyötörnek, hogy "jajj, oda az optimalizáció".

ez egy játék meglehetősen szabott korlátokkal, pár lehetőséggel. végre jön egy kisírt plusz lehetőség, neked meg elmegy a kedved azért, mert nem árulják el, hogy jó lesz-e neked? ejha.