Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.08.22. 22:22:35
kívülálló nem nagyon értette, hogy miért van az egész szövetség katakombában.
Dátum: 2009.08.22. 14:57:30
Idézet: pityu - 2009.08.22. 14:40:17
Úgy lett volna fair, hogy ha ő megcsinálta 10-szer, akkkor mindeki másnak is elérhetőnek kellett volna lenni a 110. küldetésig, aztán eltűnik.


anyám..., és komolyan gondolja...

ha valami egyensúlytalanság van, akkor hadd használhassa ki mindenki? te jó ég... örüljünk, hogy minél hamarabb meg lett szüntetve.
Dátum: 2009.08.22. 00:06:06
amíg van új tárgy minek? amíg sokan arra várnak, hogy valamelyik régi tárgy végre körbeérjen, minek?
Dátum: 2009.08.21. 17:49:38
ne írj offtopikot, mert jön mortimer és neked is csúnyákat fog mondani. ja nem, csak én szúrom a szemét, visszaszívom.

(ne légy meglepődve. a pontszámokon látszik, hogy kábé hányan szoktak pontozással törődni (akinek van élete, az nem szórakozik ilyesmivel) és azt is, hogy csak kétféle pontszám létezik nekik. ja, és most már azt is tudod, hogy mennyire kell komolyan venni.)
Idézet: Stubb - 2009.08.20. 21:37:14

rendszeres látogató leszek nálad és a szövetséged többi tagjánál, amíg bocsánatot nem kérsz.


uhh, ez nem semmi taplóság.

gondolkodjunk el, hogy ki a nagyobb "paraszt". az, aki ilyen paraszt levelet ír vagy az, aki annyira magasan hordja az orrát, hogy 1. elvárja a bocsánatkérést (minek? ilyentől? nyilván indulatból írt. ez nem mentesíti semmi alól, de megér egy tanulmányt az is, hogy bocsánatkését vársz), 2. egy "hülye" miatt egy egész szövetséget fenyeget.

ez utóbbi nálam mélypont. hol van köze xy-nak ahhoz, hogy milyen a szövetségi társa?
Dátum: 2009.08.19. 15:32:50
ha manózol, akkor a 25 térkapus lényt. akkor majdnem óránként csinálhatsz küldetés:)
Dátum: 2009.08.19. 14:46:00
szerintem nagyon beszédes az, hogy kit érdekel csak a jutalom és kit a játék vagy az, hogy mi lesz a 3. fázis, mi lesz a hatása a világra.
Dátum: 2009.08.19. 12:20:26
ha valaki mindenét betolja és nem top10-es, az ne is reménykedjen abban, hogy nem lesz keserű a szája íze. az extrém esetek, ha nem a legextrémebbek (ld. top10) sosem profitálnak ilyen keretek között.

főleg, hogy nincs olyan erőforrás, ami nem LE és minden egyes ember LE-mennyiségével arányosan kiosztható jutalomként. mert nem LE lesz a jutalom a LE-ért cserébe, hiszen annál nagyobb fantáziátlanság nem létezne.
Dátum: 2009.08.19. 12:19:02
brutál, mint minden végtelen LE-t adó tárgy. mint a katalizátor duplázó vagy az őskő termő zsák. rövid távon némelyik hatékonyabb, de hosszú távon mind végtelen.

ettől még szerintem brutálabb az a tárgy, aminek értéke nem fejezhető ki LE-ban. (meg amíg fél évente csak 1 van belőle, addig hadd legyen brutál)
Dátum: 2009.08.19. 12:06:09
én nyitnék, ha tudnék:)
Dátum: 2009.08.19. 09:43:38
Idézet: Cofee - 2009.08.19. 07:08:59
Elég gázos, hogy elveszik ilyenkor a 2 csp is!


ja, tök jó lenne, ha semmi tétje nem lenne és 0 CSP-ért még az állatod is fejlődik. ezt nem gondolhatod komolyan. a térkapuban sem kapod vissza a pontot, ha nem nyersz...
Dátum: 2009.08.18. 22:31:11
uhhm, durva hiba lenne. jelenleg rengetegen élvezik a játékot úgy, hogy nem játékleírással a kezükben játszanak, nem tudnak a wiki létéről. ha kint lenne, akkor... nem, nem is akarok belegondolni. nekem már az is sok volt, amikor a fórumon megtudtam pár soronkövetkező küldetést.
Idézet: Probapetja - 2009.08.18. 18:13:01
ha lehet kérnem a "pénzemért" játszhassak tovább és még ha a jövőben előfordul hasonló eset tiltás elött legyen kedves jelezze h mi történt had


vannak szabályok. megvan, hogy mit lehet és mit nem. ha megszeged a szabályt, szankció van. a tiltás előtt jelezve van minden a szabályokban. nem hiszem, hogy arra lenne energiája valakinek is, hogy mindenkinek szívhez szóló levelet írjon, hogy miben vétkezett. nem kell vétkezni.
Idézet: Jager - 2009.08.18. 22:14:00
Küldő:Mayday
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 21:42:21
hogy azt a telibevert jo kurva anyád. nem hagynál már békén a gecibe te kis kockafejü buzigyerek

Vajon erre kéne válaszolnom?


semmit. jelezted. ennyi. hadd főjön a levébe, mert várja a választ. és természetesen folytasd a támadását. de nehogy visszaírj.
Idézet: Probapetja - 2009.08.18. 22:00:13
Caveman ha letiltanak valami nyafogos izék miatt mert kiirtam h fuck az adatlepomra ez téged is felháboritana azt hiszem.


legalább írj bele vesszőt, mert így nehéz értelmezni.
Dátum: 2009.08.18. 19:10:27
Idézet: Kocos - 2009.08.18. 18:51:34
Idézet: winnie - 2009.08.18. 17:45:22
Idézet: Darah - 2009.08.18. 16:11:07
Ennél sokkal egyszerűbb lenne az eseményleírásba egy figyelmeztetés:

Belépés csak saját felelősségre, a jutalom nem fogja kikompenzálni az extrém ráköltéseket!


ez EGYÉRTELMŰ. azért ennyi játékintelligenciát illik feltételezni. mivel nem egyéni jutalmazás lesz a masszában, ezért, aki épp hogy top10-en kívül van és aki mondjuk egy képzeletbeli listán 300., az ugyanazt a jutalmat fogja kapni, ami nyilván a top10-en kívüli 11.-nek kevésbé fogja megérni, mint a 300.-nak.


Igen. Ez peldaul annyira egyertelmu, hogy Miklos leirta, hogy nem igy lesz.


attól még leírhatom, hogy mit tartottam egyértelműnek, nem?

és legutóbb még te írtad nekem, hogy ami írva vagyon, arra nem kell mérget venni.
Dátum: 2009.08.18. 19:08:27
látom itt is érvényes a kettős mérce...

vagy gondolom épp most gépeled endyr-nek a hozzászólást, hogy ő se szemeteljen. direkt írtam, hogy kitörlöm, amint elolvasod, mert tiszteletben tartom (másokkal ellentétben a kérésed), de látom hiába a jóindulat, győzedelmeskedik a kicsinyes, ovis haragszomrád. megpróbálok segíteni: próbáld magad függetleníteni a kommentelőtől és a komment tartalmát nézd. ennyi. és, ha nem tetszik a tartalom, akkor ne menj bele flame-be, mert az lealacsonyít. ne ülj fel béna provokációknak, mert ha megteszed, akkor csak azt éred el, hogy a provokáló harsányan röhögni fog rajtad. köszönöm a figyelmet.

az pedig, hogy beírtam egy valóban létezett kalandornevet és te azt szemétnek tartod, nos..., nem minősítem. gratulálok. írtad volna, hogy első szintűek nem játszanak, csak a 8.-tól számít minden.

edit: csak most látom, hogy más is írt nem karakterinfót. és azt is most látom, hogy van, aki 3. szintű karaktert mert beírni. vagy szólj nekik is ("bezzeg"!) vagy menj le alfába és öld ki magadból ezt a csöpögő rosszindulatot. oké, utálsz engem, értettük az eddigi kommentjeidből is, lépj tovább, köpd ki a gumicsontot vagy ignoráld a kommentjeimet. én akkor sem foglak megutálni
Dátum: 2009.08.18. 18:04:20
de ilyen alapon sok mindent ki lehetett volna írni, nincs teljeskörű tájékoztatás, mindig lesz valaki, aki valamit félreért. vele/velük foglalkozzunk vagy a többséggel, akinek tiszta a dolog.

(de megvallom, az elég illúzióromboló lenne, ha ott lenne a leírása a dolognak, hogy "lehet, nem fogsz pozitívban kijönni LE tekintetében, de az is lehet, hogy igen, viszont..., blablabla"- szerintem nagyon kevesen várják el, hogy megszabadítsák őket az önálló gondolkodástól, hogy mindent a szájukba rágjanak, de persze lehet, hogy csak én tartom értelmeseknek a játékosok zömét.)
Dátum: 2009.08.18. 17:49:01
mondhatnám, hogy a többség nem panaszkodik és mindig lesz, akinek bizonyos dolgokat nem egyértelműek, de az egészet csak logikusan végig kell gondolni, látni, hogy mit lehet és mit nem lehet megvalósítani. szerintem a folyamat végiggondolása csak azoknak nem ment, akik azon fognak meglepődni, hogy nem fogják visszakapni maradéktalanul a befektettt LE-t és virtuális, vagyis a vadászaton nyerhető LE-t.
Dátum: 2009.08.18. 17:46:50
Idézet: Nari77 - 2009.08.18. 15:14:33
Azaz 15 szintenként ugrik mindig egy szép nagyot az elnyelés.

Állatok mikor kapnak ilyet? (vagy legalább v.elnyelést adó felszerelést)


állatoknak ott a vastag bőr, bár van hátránya is, hiszen azzal, hogy egy gyógyítással max-ba lehet gyógyítani egyszerre mind a 4 állatot, elvész annak lehetősége, hogy sok kis gyógyítással növeljük a moráljukat, mivel max ÉP-ben nem lehet gyógyítani,