Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

sosem tudom meg, hogy mi történt:) és miért érdekes a 66. szint?
Dátum: 2009.09.16. 17:16:00
megltjuk holnap, hogy folytatódik-e, de most 4 óra alatt én is kaptam 3-at.
Dátum: 2009.09.16. 12:36:57
tapasztalatom szerint semi extra nincs velük, ma egy támadást kaptam csak. szerintem csak csúnya randomot szívtál be.
Dátum: 2009.09.16. 12:36:01
Idézet: Fonixportal - 2009.09.16. 09:46:26
Ezzekkel a Vétel és eladás gombokkal csinálhatnátok valamit mert nincsenek jó helyen páncélt akartam venni és a pajzsot vette meg bakker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ismert a probléma, a gombok hibájáról van szó, az illetékesek már dolgoznak az ügyön.
Dátum: 2009.09.15. 17:23:16
most komolyan: ne írd el. olvasd el..., mentsd el az üzenetet. rendelj netes fizetéssel, sokkal olcsóbb.

vagy. olvasd el, hogy mit írnak a vegzetur.hu-n az emelt díjas sms-es fizetésnél.

idézem: "Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu Az emailben add meg a telefonszámot is, amelyről az SMS-t küldted."
Dátum: 2009.09.14. 23:02:54
Idézet: Sznoopy - 2009.09.14. 22:00:29
nekem a 2ik relikviát is 180db manó után adta be... ennyire nem hiszek a randomba...


azt mondtad, hogy tudod, mi az a random. akkor tudnod kell, hogy lesz. akinek elsőre, másodikra, 180.-ra ad és olyan is, akinek 500.-ra sem ad relikviát.

amiről te beszélsz, hogy "csak 180.-ra ad", az éppen a random létét bizonyítja, ergó nyugodtan hihetsz benne.
Dátum: 2009.09.13. 23:52:07
Idézet: Morroch - 2009.09.12. 15:48:31
Ez egy rakás szar!
Nem bírod/bírjátok elismerni, hogy elkúrtad/elkúrtátok!


én vagyok a hülye, hogy elkezdtem olvasni ezt a topikot. nem hittem volna, hogy ennyire gumicsizmás felhasználó is játszik. ez azért nem semmi. ennyi IQ ne legyen valakiben...
Dátum: 2009.09.11. 21:16:02
Idézet: McPaul - 2009.09.11. 20:46:46
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 16:55:36
Válasz néhány felvetésre:

4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra.


Ez halalosan komoly?
Miert kell hatranyosan megkulonboztetni valakit csak azert, mert magasabb a szintje?
Nem ertem, miert nem lehet minden jatekost egyforman kezelni.


anyám, a negativitás mintapéldája. neked félig üres a pohár mindig? nem különböztetik meg hátrányosan a magasabb szintűeket, csak előnyösen az alacsony szintűeket. miért zavar ennyire, hogy egy kicsinek is jó? milyen fokú a fájdalom? fizikait érzel?

ehh. az pedig, hogy nem érted, miért nem lehet mindenkit egyformán kezelni..., no komment. olvass. leírta miklós: ha egy gyenge karakter képes volt belevágni az ismeretlenbe és manózni, kockáztatva, hogy még gyengébb lesz, az igenis megérdemli a pluszt. én persze, hogy belevágtam, mert nem zavart, hogy pár hétig nem növelek tulajdonságot, képességet. viszont aki kicsi, igencsak megszívhatta volna. és volt, aki mégis belevágott.

de tök mindegy. a válasz lehetett volna az is, hogy "mert csak". köpd ki a gumicsontot, felesleges ezen rugóznod, stresszelned magad. most nem neked lesz igazad. egyszer ez is megeshet, nem?

ez csak játék.
Dátum: 2009.09.10. 21:33:44
Idézet: Ricardo - 2009.09.10. 21:26:34
Akkor így jártatok. Hagyjuk már ezt a sírást, játszhattok tovább, a következő eventet majd nagyívben elkerülitek.


írtuk korábban, mindegy mi a nyeremény, lesznek fanyalgók. törvényszerű. csak nem értem, hogy ők miért a rendszert szidják, amikor magukat kéne, ők döntöttek az event mellett.
Dátum: 2009.09.10. 15:59:39
te kvázi azt akarod, hogy ne csak a felsőknek, hanem neked is jó legyen, de nem gondolsz arra, hogy 1. a legfelső 30, akinek jó (nem, csak a LE miatt, hanem mert tudnak portyázni és ez a lényeg. neked nincs portyagondod), nem zavar téged. 2. a KH nem csak jó, hanem pár embernek nagyon rossz. nem soknak, de azok akik ütőtávban vannak és még gyengék, szívnak. viszont, ha lenne 50. szintű KH, akkor nagyon sokan szívnénak azzal, hogy rossz esetben óránként beütnek, miközben 15% alól gyógyul fel az ember.
Dátum: 2009.09.10. 14:13:23
Idézet: Endyr - 2009.09.10. 13:51:11
Idézet: winnie - 2009.09.10. 12:48:29

épp a matekozók kibillentése a cél. épp ezért, aki matekozik és biztosra megy, annak nem kell résztvennie. számomra valahol hihetetlen, hogy valaki azt kéri, hogy legyen minden kiszámítható. akkor minek játszani?


ez azert van winnie, mert te alapbol nem vagy ilyen es keptelen vagy elfogadni, h masok viszont maskepp gondolkodnak.


most alaposan félreértettél. tökéletesen elfogadom, hogy valaki optimalizál. sőt mindent elfogadok.

azt írtam, hogy "hihetetlen", vagyis, hogy "nem értem". és nem az optimalizálást, hanem azt, hogy ha valaki 100%-ban optimalizál, akkor az miért omlik össze, ha hirtelen csak 99%-ban lehetséges az optimalizáció, ha érkezik egy apró, kiszámíthatatlansági faktor? és itt nem a többségre gondolok, hanem azokra, akik (ugyebár volt rá példa) azért vagdosni kezdik magukat IRL, mert egy vadászatnál nem turbóztáj a spektrálist, vagy azért a kiskutyájukon vezetik le a feszültséget, mert véletlenük tafír csillag nélkül fejlesztettek a kritikus ütésen.
Dátum: 2009.09.10. 12:48:29
Idézet: Bodnaar - 2009.09.10. 12:37:48
Olyat nem lehetne esetleg, hogy a legközelebbi ilyen eseménykor legalább valami támpontunk legyen a jutalmat illetően?.


helytelen lenne. legalább valami kiismerhetetlenség legyen a játékban. nem mellesleg, azt azért tudhatná mindenki, hogy a JV célja nem a tönkretétele a karakternek, ebből is lehetett tudni például, hogy a 100%-os fertőzés sem lesz nagy hátrány (ha az lett volna, akkor előre lett volna jelezve kis hátrányokkal út közben.)

Idézet: Bodnaar - 2009.09.10. 12:37:48
azt mindenképp helytelennek tartom, hogy a zsákbamacska miatt, a több hónapig nevelt karakter elrontásától rettegünk.


jó látod. helytelen rettegni. senki nem ront el semmit. én nem vadásztam hetekig és mégis ugyanúgy megverem azokat, akiket eddig. jé.

Idézet: Bodnaar - 2009.09.10. 12:37:48
itt komoly matekozás folyik a háttérben a fanatikusok körében, és hervasztó ennyire kiszámíthatatlanul játszani.


épp a matekozók kibillentése a cél. épp ezért, aki matekozik és biztosra megy, annak nem kell résztvennie. számomra valahol hihetetlen, hogy valaki azt kéri, hogy legyen minden kiszámítható. akkor minek játszani?
Dátum: 2009.09.10. 12:34:12
Idézet: Kocos - 2009.09.10. 11:29:57
Idézet: Ricardo - 2009.09.10. 11:19:05
Illetve aki szeretne 100%-osan fertőzözött lenni, azt vajon büntetik-e azzal, hogy csökken a fertőzöttsége? Remélem nem.


Az egyik hozzaszolasbol azt vettem le, hogy egy gombot meg kell nyomni, hogy megkapd.


ó. felhasználóbarát. köszi.
Dátum: 2009.09.10. 10:40:57
Idézet: Leanthil - 2009.09.10. 10:32:46
Plusz a szolgák erősödése.


sőt, a zsinórban lenyomott 20 csaták a morált is jól szintre rakták.
Dátum: 2009.09.10. 10:19:31
Idézet: Birka - 2009.09.10. 10:14:04

Ennek alapján eventeztél egy jót, és eldöntheted megérte-e. (Ha engem kérdezel halál nulsza adós számodra a buli, és Miklósék baromi jól belőtték a végét ahoz, hog ysenki ne lázadhasson!)


az az igazság, hogy én beleszámolnám azt is, hogy nem kellett vadásznom. hatalmas időmegtakarítás volt, hogy pár klikkel el tudtam lőnni 50CSP-t, és egy kis kellemes adrenalin rush szurkolni, hogy ne akkor támadjanak be, amikor 50e LE-val manót ölök.
Dátum: 2009.09.10. 09:13:02
a fertőzés poén, mert legalább nem tisztán pozitív annak, aki nem küzd, de arra kíváncsi leszek, hogy a 100%-osok csapatára gondoltak-e miklósék.
Dátum: 2009.09.09. 23:35:45
Idézet: Kocos - 2009.09.09. 23:24:54
amikor a szovetseg tagjai kozott kint van mondjuk 50000+ kincspont, es 250-ert megy el egy targy ott nagy a baj. Jellemzoen az elnyelest ado targyakra gondolok, de van par hasonlo meg, amelyek erteke nagyjabol arra a 10 dukatra rug amiert be lehet cserelni (van ami kilog a sorbol, mert 20 dukatot er).


gondolj azért arra is, hogy általában a szövetségek eléggé egyenlőtlenül oszlanak el erő és kincspont tekintetében. szinte mindenhol vannak outsiderek, akiknek éppen ezek, a "senkinek nem kellő tárgyak" jelenthetik az egyetlen esélyt, hogy epikus kincset szerezzenek, már, ha valaki nem happolja el előlük és adja el dukátért.

szóval..., tőlük azért nem venném el ezt. tudom, hogy csak rajtuk múlik, legyen több kincspontjuk, de akkor is ez a szitu. nyilván nálatok is vannak, akik 0-1 tárgyat vittek el, a többire esélyük nem volt.

szóval nem rossz, ha van nem haszontalan, de közel sem tophasznosságú tárgy.
Dátum: 2009.09.09. 13:13:14
poén, tudom, de annak mi értelme lenne? azt nyilván nem fogod visszakapni. esetleg kapsz olyasmit, ami idővel végtelen LE-t (mondjuk 1% vadászott LE) vagy, ami LE-be nem váltható át.
Dátum: 2009.09.08. 23:03:10
azzal, hogy van térkapus fókuszkristály limit, nem zsákutca, hogy nem lehet megszabadulni beillesztett kristálytól? vagy lehet, csak én nem tudok róla, hogy eladáson kívül hogyan van rá lehetőség?
Dátum: 2009.09.07. 11:26:09
Idézet: Ricardo - 2009.09.07. 10:54:52
Winnie Te szoktál néha számolni?

Ha én feltolom az IQ-mat 200-ról 300 ra, az nekem 4.408.845 LE. Annak aki az én szintemen rendelkezik 10% bónuszt adó tárggyal 3.779.010 LE. ~630k LE-t bukok csak itt el a tárgy miatt, rövid időn belül. Ha szerinted ezzel mások nem bírnak engem behozni, akkor egyszerűen csak hülye vagy. Jó lenne, ha Te is levennéd végre a szemellenzőt és szétnéznél egy kicsit.


oké, majd szólj, ha feltoltad az iq-dat 200-ról 300-ra. (a bukás szóhasználat is vicces, mert nem buksz, csak a másik szerez előnyt, de ez nézőpont kérdése, te negatív oldalról közelítesz, de a te példád laboratóriumi körülményekre vonatkozik, ha két ugyanolyan karakter ugyanazt fejleszt, csak az egyiknek van triásza. csakhogy lehet, hogy a triásztalan mivel utol kell érni, tehát magasabb szinten van, olyan egyéb előnyöket szerez, amivel simán kompenzálja a mögötte lévők triászát. ez megannyi módon előfordulhat.)

nem azt írtam, hogy nem előny a triász. te ezt. szerinted hülye vagyok, szerintem meg, ha lesz triászod, akkor sem fogsz utolérni engem vagy mást. nem számokkal dobálózom, csak annyit írok, hogy nem egy triászon fog múlni, hogy utolérsz-e valakit. a triász csak egy érv az überoptimalizátoroknak, hogy miért nem jön össze nekik az élet. de ilyen érv lehetne még ezernyi, ha azt nézzük, ki mikor maxolt.

az nem újdonság, hogy a pár százalék hosszú távon sokat jelenthet, de csőbe néz az, aki szerint ezen a pár százalékon áll vagy bukik két karakter összehasonlítása.