Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.10.15. 22:30:10
az olimpiáról csak annyit, hogy a 200 kérdésből (négy világon) legalább 2-ben volt valamilyen szintű helyesírási hiba (~0 durva hiba), legalább 4 spec (1 nagyon spec biztos).

talán volt 194 kérdés, ahol stimmelt minden - ez elég biztató
ebben a formájában rengeteg értelme van a kvízolimpiának.
Dátum: 2009.10.15. 20:15:15
Idézet: Mortimer - 2009.10.15. 19:43:18
Idézet: Ariel - 2009.10.15. 19:28:43
Nincs ezzel gond, csak ezzel párhuzamosan be kell tenni egy másik relikviát, amivel naponta 3 alkalommal saját hordabeli végzeturat is támadhatsz.


Ez nem akkora hülyeség ám! Igaz, egyre kéne csökkenteni.

Nincs jól kiegyensúlyozva, hogy a fertőzöttek támadhatnak saját hordabelit, de az nem üthet vissza sehogy a fertőzőttre. Egy relikviával ezt is meg lehetne oldani.


és máris a játék saját történelme és filozófiája lenne megerőszakolva. mármint a legenda alapján. de ha valakinek ezen múlik a lelki üdve... (viszont akkor kompetens szólaljon fel, mert nálad nem nagyon látok smaragdok elleni vereséget. nem biztos, hogy szerencsés, hogy téged nem érint és nem is fog érinteni a probléma és mások nevében szólsz.)

épp ezért elég marginális gondnak tűnik, nem hiszem, hogy túl sok fertőzött rohangálna, mint ahogy azt sem, hogy ha a fertőzött leüt valakit, akkor annak sok esélye lenne visszaütni, mert azért legtöbben gyengébbet támadnak. mint ahogy, az sem jellemző, hogy ha én leütök valakit, akkor az vissza akarna ütni, s én sem feltétlenül ütök vissza 6 szinttel magasabbra.

szóval inkább csak az irigység munkálhat emögött, hogy a fertőzött tud valamit, amit a legtöbben nem. nem hiszem, hogy olyan durva lenne, hogy pár új célpont jelentkezik nekik. ellenben, ha a nem fertőzött kap egy ilyen előnyt, akkor majd jön a fertőzöttek sírása, hogy de akkor ők meg ezt csinálhassák cserébe, stb.
Dátum: 2009.10.15. 17:25:04
próld ki, ha elérsz addig, de ha leölöd a saját epikusaidat, akkor le tudnéd ölni a szövetségieket is, nem?
Dátum: 2009.10.15. 16:33:02
Idézet: masterv - 2009.10.15. 16:14:17
Nagyon tetszenek a tárgyak! Örömmel hallom hogy halad a fejlesztés,alig várom a kezdést ezügyben...


hát persze, hogy tetszenek, hiszen nagyobbak lesznek a számok tőlük a karakterlapodon. (ilyenkor az ember nem is érdekli, hogy másnak is, a lényeg, hogy neki is:) szóval ez afféle lefizetés, ellenben a relikviák teljesen jók és hasznosak - ráadásul nem jelentenek nagy tápot. a harag italáért külön piros pont, de remlem, nem halnak ki a 70. szint után az ilyen tárgyak.
Dátum: 2009.10.15. 13:42:55
bezzeg, amikor én idéztem be anno egy régi mondatodat, mekkora patáliát csaptál:))

sebaj, a fellengzős meg magas ló stílus nem változott... (félre ne érts, ezzel nincs az égvilágon semmi gond, főleg, ha az enter lenyomása után mosoly terül szét az arcodon és elégedettség tölt el - én örülök, ha valakinek örömöt okozok.)

de azért kedves, hogy azt hiszed, hogy nem tudom, mit írtam. épp ezért vissza is kereshetnéd, hogy máskor mit jeleztem a fertőzés itallal kapcsolatban, miszerint ez azon tételek egyike, amikre sokan tévedésből licitálnak. jelen esetben is rákérdeztem és kiderült, hogy valóban félreértette az illető a licitet.

ja, és jelzem, hogy ezentúl is írni fogom, ha valaki félreértésből licitál, hátha sikerül elérni, hogy még szájbarágósabb, de érthetőbb legyen a tárgy leírása.
Dátum: 2009.10.15. 10:46:59
mindenki azt támad, akit akar. joga van hozzá. innentől kezdve nincs mit vitatkozni.

kaptatok egy vicces választ, ennyi. még indok is van és nem annyi, hogy "csak, mert." de hogy ezen így felhúzza valaki magát...

nincs jobb megoldás, ti döntitek el, hogy mit csináltok, de nehogy már gumigerinc és szánalmas legyen, aki támadni mer. az meg pláne nem tudom, hogy jön ide, hogy ők is taktikáztak anno. lehet, hogy épp azért teszik. vagy, mert azóta fejlődtek harci téren és már nincs ilyesmire szükségük, nem tudom.

de elhiheted, hogy az efféle beírások, ha nem esett le a kollegádnak, kontraproduktívak. nem azt fogja elérni vele, hogy ne támadjanak, hanem még katalizálni is fogja a támadási kedvet.
Dátum: 2009.10.15. 09:45:14
Idézet: Nautilus - 2009.10.15. 09:06:48
Előzmény: a Tyrant szövetség rövid időn belül másodszor üzent hadat nekünk, ezért megkérdeztük tőlük, hogy vajh mi ennek az oka?

Idéznék Darksol válaszából:
„mivel partizán módszerrel megvertétek a Tappancsot, ezért a Tyrant szövetség statáriális bírósága 16 rendbeli háborús vereségre ítélt benneteket és a Káosz és Vér anyaszövetséget is. Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva.”

A Tappancsok közötti nagy térden csúszás közben az elgurult gyógyszeredet is megkereshetnéd Darksol koma. Ugye a Tyrantban soha nem fordult elő, hogy egy háború okán kiléptek tagok, majd vissza? Esetleg kiléptek, beléptek, ütöttek, kiléptek, beléptek, ütöttek etc (példának okáért a TGY elleni háborúban)?! Akkor miről is hadoválsz? Képmutató vagy és szánalmas a hozzáállásod.
De ha a gumigerinced bírja, támadjatok meg minket ahányszor csak akartok, viszont kérlek a Káosz és Vért hagyjátok békén. Még ha mi annyira rá is szolgáltunk erre a büntetésre, ők aztán semmiképpen sem.


Mr. Hyde
K&V Akadémia


bocs, de szerintem valamit félreolvastál és, ha hozzáállásról van szó, akkor a tied szánalmas. gumigerincezel és szánalmasozol, mert besérültél?

darksol nem azt írta, hogy ők nem tettek egyszer sem ilyesmit, csak frappánsan válaszolt a kérdésedre, hogy miért támadnak. azzal, hogy ezt bemásoltad és kommentálod, szerintem csak magad járatod le.

nem duzzogni kell, hanem tűrni. vedd elismerésnek, hogy felkeltettétek győzelmetekkel a figyelmüket.
Dátum: 2009.10.15. 00:01:10
Idézet: Mortimer - 2009.10.14. 15:35:02
"az epikus gomb sem sárgul ki"
Valóban nem. Az események sárgul ilyenkor.

"a térkapu sem."
Valóban nem. Pontrendszer van.


anyu/apu/tesó/gyerek/nagyi van a gépnél?

ennyire nem vagy te buta... gépelem lassan akkor.

epikus: arra gondoltam, hogy mikor üthetem megint. nem lenne hátrány, ha odafent futna egy számláló, hogy "hopp, letelt az 1 óra, megint lehet jönni sebezni" így, mivel 1.0-ás vagyok, mindig azon kapom magam, hogy már megint regenerált csomót ahelyett, hogy ütöttem volna ész nélkül.

térkapu: a vadászatnál meg cselekvés pont rendszer van, és mégis kisárgul, ha kapsz pontot ,ha nullából egy lesz. a térkapu is megtehetné, ha az embernek nulláról egyre változik a térkapupontja. vagy, ha megint támadható lesz a térkapus lény, letelik az 1 óra.

ha ezek lennének, dettó, afféle ovisoknak való kiszólások lennének a játékos felé, amolyan "még arra sem vagytok képesek, hogy megnézzétek, besztek, kisárgítom nektek, nehogy gondolkodjatok", de örülnék. megint csak jó lenne, ha az entitás sárgulna, de igazán lehetne legalább ennyi kihívás, hogy az ember észben tartsa a dolgokat. ha már mindenki előnyszerzésről papol: illesse meg a szerezhető előny a nem feledékenyeket. ők megérdemlik.
Dátum: 2009.10.14. 15:22:38
Idézet: Miklós - 2009.10.14. 12:13:46
Amit mindenképpen be tudunk vállalni, hogy a gomb kisárguljon, igy láthatod, hogy mikor tudod megint ütni az entitást.


ez hasznos, nekem is elcsúszott a múltkor 1-2 napot, de más kérdés, hogy ez az 1.0-s felhasználóknak készül, olyan szájbarágósan ovis megoldás. akinek nem jut eszébe, hogy "úú, táp érkezik a 3-as vágányra" ekkor és ekkor, az meg is érdemli.

szóval bármennyire is jó, az ilyen automatizmusok szerintem csak a játék értékét viszik le. az epikus gomb sem sárgul ki, a térkapu sem. azért önállóak vagyunk valamennyire:)

megoldás az lenne, ha a felső sávba, ahol vannak a pörgő számlálók, még a nagyon régi ígéret szerint felkerülhetne más is. anno kérdeztétek, hogy mi kellhet oda, de elfelejtődött a dolog. nos, ha ez valamennyire custom lenne, mindenki beállíthatna oda a megadott 5 számlálóból 3-at, akkor akinek szükséges, az felvihetnl az entitásszámlálót. de persze egy epikus vagy kincseskamrás sokkal hasznosabb lenne. (jut eszembe, a múltkor hirtelen nullázódott a kincseskamrás licitálás állása, azóta sem tudom, miért. még szerencse, hogy észrevette valaki)
Dátum: 2009.10.14. 00:49:05
hmm, kezdem azt hinni, hogy valóban valós a probléma. eddig bagatellnek tűnt, de ilyen pár óra, pár nap ide vagy oda komolyan ekkora stressz egyeseknek? tudom, versenyhelyzet, de kiszámolná valaki, hogy egy negyed éves periódusban a nyaraló vagy hétvégét kihagyó mekkora hátrányt szenved el a pufer hiányától?
Dátum: 2009.10.13. 17:01:02
vagy. ha sajnálja a LE-t, nem teszi meg. mindenki tudja, hogy mi neki a proritást. szerencsére nem kötelező mindent kimaxolni és engedi a program a vadászást alacsonyabb szakértelemmel is.
Dátum: 2009.10.13. 15:10:32
Idézet: Cofee - 2009.10.13. 07:39:49

Szerintem mindenképpen kellene az alacsony szintűeknek is egy ilyen LE forrás, máshogy nem tudja senki behozni a toppot!


olvass már vissza, annyiszor le lett írva, hogy miért butaság a KH alacsony szinten. de, ha úgy gondolod, hogy ha lenne KH, akkor az alacsony szintűek behoznák a topot...
Dátum: 2009.10.13. 12:12:10
hehh, megint fertőzés ital a liciten!

és persze, hogy olyan viszi egyelőre, akinek a fertőzése 49%.

ennél értelmetlenebb már csak az 50%-os licitje lenne:)
Dátum: 2009.10.12. 13:16:51
Idézet: Mortimer - 2009.10.12. 11:24:12
és ez morálisan nagyon letöri az embereket. Ha egymás után több ilyen történik,


????????? azért ez durva.

meg kéne kérdezni, hogy a sok szöv. váltót mennyire törte le morálisan, hogy elveszít pár embert cserébe a sokkal jobb tulajdonságokért, lehetőségekért. az vált szövetséget, akit az nem sokkol. akit sokkolna, nem vált. ennyi. de aki nem vált, az jól elvan, azt felesleges táppal jutalmazni azért, ami a saját döntése. ha tápot akar, váltson.

(az, hogy te nagyon kötődsz a szöv. társaidhoz, együtt isztok péntekenként, együtt mentek kirándulni a dobogókőre, még nem jelenti, hogy az átlagjátékos kötődik máshoz. ő a játékhoz kötődik, nincs ideje virtuális kapcsolatokat építeni, elég neki a saját élete)
Dátum: 2009.10.12. 13:12:40
Idézet: Miklós - 2009.10.12. 11:14:53
Szóval az ötlet elvetve, sajnálom.


hál istennek. el sem tudtam képzelni, hogy ez hogy jött elő pár tápközpontú elméből. semmi értelme nem lett volna pár egyén jóljárásán kívül.
Dátum: 2009.10.12. 13:10:57
valahol cuki, hogy azt hiszed, hogy mindenkinek a zafír csillag meg a rubin triász fog kelleni és ezt próbálod sugallni. remélem nem omlik össze senki világa, ha megsúgom, hogy csak töredék fog csillagot meg triászt választani a tárgyakból.
Dátum: 2009.10.10. 12:43:10
Idézet: Ricardo - 2009.10.10. 09:11:42
Miért van mindig negatívban a KH kútja? Így nem lehet hadat üzenni nekik ...


ugye, ugye. tessék megköszönni a sírós szövetségnek, aki kiharcolta, hogy az épphogy csak top30-as KH csak a top5-nek üzenhessen hadat.

nem mellesleg, nem kell mindig elverni őket és menten pozitívban lesz.
Dátum: 2009.10.10. 12:41:12
gondolom náluk sem lehet 5 vereségnél több 3 óra alatt
Dátum: 2009.10.10. 12:40:06
én speciel nem értem, hogy miért nulla sokaknak, hiszen az egyik leghasznosabb szakértelem. az ember 60-100-as lopással felére csökkentheti a játékra szánt kiadásait. oké, ez nem olyan szakértelem, amivel a játék egy változóját lehet növelni, de hátha valakinek az is számít, hogy havi plusz egy filmet megnézhet moziban.
Dátum: 2009.10.09. 12:22:33
most is bárki egyénileg vagy többedmagával beolvadhat akárhová, felesleges még kiskapus tápra is lehetőséget adni. aki nem olvas, az okkal nem olvad.