Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2010.02.17. 18:47:57
nem akkor van a baj, amikor egy-két nagyhangú töröl, hanem ilyenkor, amikor a fórumaktivitás minimálisra csökken. a jv dolga pedig az lenne, hogy folyamatosan felszínen tartsa a témákat, generálja a közbeszédet. most viszont..., hát igen.
Dátum: 2010.02.15. 14:30:33
Idézet: Mortu - 2010.02.15. 11:57:22
65. szinten 43. szintű irányított vadászat próba. 6 ember van 65. szinten, abból 2. vagyok szakértelemösszegben. Ez ebből a 6 emberből jön össze?


igen. most komolyan: hat ember van, az hat levél, megkérdezed és, ha bug, akkor felhívod rá a JV figyelmét. ha nem, akkor közelebb jutunk egy lépéssel a próbaszintek működéséhez.
Dátum: 2010.02.13. 23:31:57
nem lenne rossz dolog, nekem is jól jönne olykor, de akkor végleg jöhetne a diktatúra és a szólásszabadság korlátozása, hiszen, ha akarja, a vezető minden neki nem tetsző kommentet kivághatnak. szóval felejtős.
Dátum: 2010.02.12. 12:08:31
van külön fegyver vadászatra, ott a sok mágiát vagy egészséget adó.
Dátum: 2010.02.11. 23:09:53
de épp ez a lényeg, hogy ezeket a kalandokat el kell dobnod, ha úgy érzed, hogy nem éri meg. aki azt akarja, hogy ne legyenek olyan kalandok, amelyek nem érik meg, az igenis csak a tápot tartja szem előtt. ha nem tetszik, akkor eldobod, találsz másikat. pofonegyszerű.
Dátum: 2010.02.11. 11:32:04
attól függ. a turbó úgy működik, hogy ha alapból 50 percenként kapnál egy csp-t, akkor a mértéktől függően a következőt lehet, hogy már 30-40 perc múlva megkapod. vagyis csökkenti a csp-k osztása között eltelő időt.

egyébként nem érdemes turbózni, csak ha egész nap rajta marad a turbó. jobb megoldás kimaxolni és többet nem törődni vele.
Dátum: 2010.02.11. 09:48:36
mondjuk én úgy vagyok vele, hogy Lélekgyémántból LE-áért nem kapható jutalmat tudok venni, szóval bármennyi LE-t megér egy olyan cucc, amit másképp nem kaphatok meg.

ez a lélekmérgező milyen hatást produkál nálad? mutatsz csatát?
Dátum: 2010.02.11. 02:08:37
a vakító fényt nem eszik meg? az azért csökkentené a sebzésüket.de nyilván vannak húsos csaták is. szerintem ez az a terep, ahol egy kis kiszámíthatatlanság elkél, mert hallom, hogy a többség előre megnézi a táblázatban, hogy milyen próbák várnak rá. rég rossz lenne _szerintem_ ha valóban ki lehetne számolni, hogy megéri-e a kalandot csinálni vagy sem. megjegyzem, a LE-vesztés pite, az mindig van az embernél, de ha jön egy zárnyitós, mászós, csapdaészlelős, azt a besülés után azonnal eldobom. oda már túl sok KP kell.
Dátum: 2010.02.10. 13:12:07
Idézet: Vodkaslecso - 2010.02.09. 19:53:15
nagyon csunya ez a hatter. nagyjabol 10 perc lenne egy skinvalto modult berakni, ill. nagyjabol 29 masodperc lenne atirni a background colort.


akkor cselekdj és máris szebb lesz a háttered.
Dátum: 2010.02.10. 13:10:19
nelegyél ennyire béna, csináld meg a 60-as tanulást és ne sírj,m ert egy próba 9-cel magasabb köszüöbszámot kér. akkor lenne elégedett, már-már napközisre illő mosoly az arcodon, ha minden próba a te szakértelemszinted alatti küszöböt kérne?

anyám. a legkönnyebb próbák egyikke a tanulás. a másika meg a csapdakészítése és hisztizik. ha nehéz, akkor dobd el. a kalandok arra is jók. (persze a vicc, hogy kábé 16-szor kérdezték meg ezt itt.)
Dátum: 2010.02.10. 11:15:44
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.02.02. 14:16:42
"(kivéve aki portyából gyűjti a TP-t, hogy minél előrébb kerüljön a toplistán.)"

És te winnie ebbe a kategóriába tartozol szerintem. Neked nem akkora baj talán a 0LE és soksok TP... De azért jó volt beszólni nem?


?? a TP-t sosem nézem, de 0LE-s csatám hetek óta nem volt. De azért jó volt beszólni nem?
Dátum: 2010.02.10. 11:14:21
Idézet: ashtm - 2010.02.05. 07:10:32
Igen, valóban az elmúlt idők egyik legjobb fejlesztése, mindössze egyetlen problémám lenne vele, bár az sem égbekiáltó. Miért van az, hogy gyakran olyan szakértelmeket vet össze, amit az egyik fél nem is fejlesztett egyáltalán?


mármint, hogy ritkán vet össze olyat, azt akarod kérdezni.
Dátum: 2010.02.05. 16:34:42
Idézet: Mortu - 2010.02.05. 14:58:00
Újabb bajnoki, megint nem történt semmi változás, nagyon kis kivétellel ugyanazok nyertek, akik eddig is,


mondod ezt azután, hogy az előző bajnokin 4 új győztes is akadt. és mondod ezt azután, hogy 68 eddigi győztes ezúttal nem győzött. a szintek legjobbjai már elég nagy számban rendelkeznek győzelemmel, így persze, hogy nehéz hirtelen, előzetes siker nélkül bekerülni a krémbe.
Dátum: 2010.02.05. 16:32:54
nem értem, miért most a sírás, hogy mínusz van. sok sportágban ismert a hendikep fogalma, ráadásul el is lehet adni a sok plecsnit. de oké, legyen sírás, mert nagyobb a kihívás, ahogy látom sokakat nem zavart a dologt, de miért pon most? ha nyert volna a kollega, akkor nem sír?
Dátum: 2010.02.04. 21:58:19
de az aukció nem izgalmas téma. sokkal érdekesebb, hogy a legalapabb rpg fícsör, a küldetés, miért lett ennyire kigolyózva? SEMMI. PLUSZ. MUNKA. nem lenne abba, ha legalább olyan új küldetések jönnének, amik a régiekre épülnek növekvő számokkal vagy szinttel vagy nem tudom. vagy írjanak küldetést a játékosok, nem tudom. de ez a játék legnagyobb csalódása, hogy az egyetlen felfedezhető, játékost motiváló dolog ("mi lesz az új küldi?") eltűnt. ez sajnos a műfaj megerőszakolása, ismételhetők ide vagy oda. és mondom, ezt a több melóval NEM. LEHET. MAGYARÁZNI.

pff.

a másik ugyancsak mechanikus dolog lehetne az italok és a fókuszkristályok folyamatos adagolása. itt megint csak nem kell sok plusz programozás sem kreatív tevékenység és mégsem...
Dátum: 2010.02.04. 21:54:26
Idézet: Mortimer - 2010.02.04. 15:09:06
Az aukciós háznál én Miklós tavaly februári hozzászólását tekinteném irányadónak:

"Arról, hogy mindenki tudjon licitálni: mivel kevesebb tárgy lesz összességében, mint játékos, nyilvánvaló, hogy nem fog mindenkinek jutni eleinte, viszont ha valaki elég sokáig gyűjti, előbb-utóbb tuti vásárolhat valamit, erre a szolgál a minden nap megszerezhető aranydukát."

Namost ennek a mondatnak a második része messze nem teljesül, mivel hiába vált be valaki napi kettőt, és szerez mellé még egy-kettőt térkapuból, a növekedés (infláció) egyszerűen gyorsabb, mint amennyit ő kap naponta. Ha ráadásul még hátrányból is indul, azaz nem volt 25. szintű még az indulásakor akkor egyenesen lehetetlen a helyzete.


márpedig napról-napra több az aukciós tárgy tulajdonos. mindig vannak újak, úgyhogy egyelőre igenis a teljesülés fele halad a dolog. azt sem szabad feledni, hogy bpven vannak olyanok, akik egy tárgy megvétele után leállnak, mondván, hogy nagyon soká lesz ismét esélyük venni és inkább nem is erőltetik a dolgot.
Dátum: 2010.02.04. 14:23:16
Idézet: Kocos - 2010.02.04. 12:56:13
Idézet: Grelnar - 2010.02.04. 08:02:09
Az erdemi jatekot ezzel befejeztem....


Sajnaljuk, de valahol ertheto.


hogy lenne már érthető? oké, sz-r, ha nem jön össze valami, főleg, ha költött is rá, de akkor is lehet próbálkozni másfele, nem? milyen játékos az, aki egy csalódás után feladja? nehogymár... azt még meg is értem, ha olyan nagyon durva gyomros érné a játékost, de az, hogy elesik némi (sok) LE-től az ekkora katasztrófa lenne? főleg, hogy a játékosokon vissza lehet szerezni az elköltött LE-t és így is, úgy is pozitívban marad az ember. (átérzem a helyzetet, nekem is megvannak ezek a tárgyak, de nem bánom a rájuk szánt sok ezer kincspontot. hiszen csak hozzák a LE-t, veszíteni nem veszítek.)

ergó most az a baj, hogy nem "nagyon sok", hanem csak "sok" LE-t fog szerezni a tárggyal?

ui: ennek a kommentnek annyi haszna azért volt, hogy eszembe juttatta az entitások létét, mindig elfelejtem őket, ehh. reszkess második epikus tárgy, már csak 8 entitás.

ui2: nem mellesleg grelnar kommentjének az (is) a célja, hogy elérje, hogy mégse változtasson miklós? mert akkor a sírás fogalmét is kimeríti és nem fog tetszeni a többi játékosnak.
Dátum: 2010.02.03. 23:59:20
nem élvezem, még csak most ízlelgetem, de muszáj, ha sok a LE és csak az erősebben van LE. inkább azt élvezem, ha mindenkit lehet ütni. megvan a lehetőségem, hogy válasszak, de inkább a nem bot mellett döntök, még ha fel is lépek a játékosok játékának tönkretétele ellen. de a top környékén nem hiszem, hogy valaki is besérülne valami miatt.
Dátum: 2010.02.03. 21:46:36
Idézet: Mortimer - 2010.02.03. 16:04:50
Egyszerűen a jövőben a kábítós küldetés szempontjából nem léteznek, hanem azt 8 szinttel leütve fogom megcsinálni, egy sima karaktert rommá verve.


így is kell. inkább botok ellen harcolsz, mint játékosok ellen? eszembe nem jutna KH-t ütni (oké, nem is tudnék sokat nyerési eséllyel), de itt már annyian érveltek azzal, hogy a játék pvp. de persze, ha valakinek jobb játékélményeileg egy NPC-t ütögetni csak mert több benne a LE, mint egy másik karaktert, akkor nyugodtan. (a fenti megállapítás persze csak akkor áll, ha van támadható ellenfél. akinek nincs, természetes, hogy alapból is KH-t üt(
Dátum: 2010.02.03. 01:40:16
Idézet: Eliteninja - 2010.02.02. 16:37:57
Is-is. Azért a top alatti kategóriának meg a többieknek is szerintem elég dühítő, hogy fix erőforrás lett odafenn a PP-bő


komolyan úgy véled, hogy a 60. szintű karakter irányítóját (vagy 70., vagy 80.) annyira érdekli, hogy mi van a 100. szinten azoknál a játékosoknál, akiket ő sosem fog utolérni, hogy negatív érzelmeket váltson ki belőle? ez olyan abszurditásnak tűnik, mintha engem "dühítene" az, hogy valaki az első szinttől kezdve szénné optimalizálja magát és a játék ura lesz odalent. szép meg minden, de miért érdekeljen, főleg: miért dühítsen?