Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.11.17. 15:27:05
jé, meg sem fordult a fejemben, hogy nem LE-szívást ad.

mert ugye a neve "lélekszívó mancs". a félreértések elkerülése végett érdemes lenne átnevezni, nem?
Dátum: 2009.11.17. 12:06:17
az ötlettel nincs is gondom, csak az a baj, hogy a kidolgozás alatt nem különítették el a nyerészkedést a korrekt üzeleteléstől.
szinte biztos, hogy a többség a próbák erőssége alapján, illetve az alapján pontoz, hogy megcsinálta-e a kalandot vagy sem. ez van.

olvasást nem érdemes elvárni azoktól, akik a legenda menüre még egyszer sem kattintottak rá.
Dátum: 2009.11.17. 10:04:01
Idézet: Miklós - 2009.11.17. 09:29:18

Mit szeretnél, mit tegyek? Töröljem az ilyen hozzászólásokat, vagy mindegyik alá biggyesszem oda, hogy vigyázat, lehet, hogy átverés?


nem vagyok a megoldás birtokában, de ez visszás lehet.

én egyedül azt tudtam javasolni, hogy mindenki csak egy relikviát válaszhasson, mert akkor színesedik a paletta, lesz választási lehetőség, hogy kinek melyik "táp" kell és 1 kóddal csak minimálisan lehet visszaélni. de ez tudom, hogy nem járható üzleti szempontok miatt, szóval elfogadom a pokemonos "gyűjtsd össze mindet" mentalistást.

viszont valamit, nem tudom, mit akkor is tenni kellene a potenciális visszaélések miatt. te is ismered az egyszeri felhasználót. lesznek visszaélések. nem tudom. legyenek retorziók, ha elkaptok olyan magánleveleket, amiben valaki ilyesmivel bizniszel (őskőért kódot) vagy fórumon ilyesmit tesz? ez se biztos, hogy jó megoldás, de mondom, ez visszásságokat szülhet.

trade-eljenek kódot a kereskedők. ők kereskedenek. de ne növeljétek a pénzes és nem pénzes játékosok közti szakadékot azzal, hogy VU-s javakkal kereskedve valaki otthonra új plazmatévét vegyen...
Dátum: 2009.11.16. 21:24:19
Idézet: CandyGirl - 2009.11.16. 21:12:29
sokszor leirom még....,ha ennyire nem tartjátok csalásnak akkor miért más néven mentetek?


anyám...
Dátum: 2009.11.16. 21:23:26
Idézet: PottomPanna - 2009.11.16. 21:09:52
Nem azon "sírunk", amivel szenvedni kell, hanem amelyikről süt a szivatás.


mi számít szívatásnak egy kalandban? beállítod a 100 felhasználható KP-ot, magas VP/ÉP és LE-ben mész és ennyi. az a gond, hogy nem jelentenek kihívást a kalandok ilyen beállításokkal. a csata lehetne az, de hiába erősebb a lény, ha még így is könnyen lenyomható egy átlagos karakternek.
Dátum: 2009.11.16. 21:21:49
el.
Dátum: 2009.11.16. 21:21:28
Idézet: Miklós - 2009.11.16. 15:15:44
Köszönöm, hogy leírjátok a véleményeteket, végül is a topicot ezért nyitottam...

A promócióba épp azért kezdtük, mert az előzetes piackutatás alapján a visszajelzésetek pozitív volt. Ami lényeges szempont: az egésszel az a cél, hogy aki mindkét játékkal játszik, vagy az egyiket megismerve, a másikat is kipróbálja, kapjon egy kis extra bónuszt, motivációt. Természetesen nem cél, hogy bárki úgy érezze, hátrányba kerül azért, mert nem vásárol HKK paklikat.

A reakciók alapján úgy látom, hogy a fő probléma a karemium csapdával van, mivel ez nem kényelmi funkció, hanem "nyerstáp". Ez a probléma orvosolható, levesszük a listáról, és akkor senki nem fogja magát rosszul érezni.

Másrészről, hogy a tárgyakat valamilyen alternatív módon is meg lehessen szerezni: ezen gondolkodom még, rövid távon erre biztos nem lesz lehetőség, legfeljebb a VU találkozós licitre rakunk fel 1-2 tárgyat. De a jövőben lehet, hogy lesznek még promóciók, akciók, ahol valamilyen módon (de nem egyszerűbben) hozzá lehet ezekhez jutni.


igazán lehetne reakciód arra is, hogy tesztek-e az ellen, hogy pénzért kezdjem el árulni a kódokat, akár itt a fórumon belül, akár mindenkit átvágva egy kódot több embernek is, vagy csak "nem vállaltok felelősséget". ha mehet a móka, akkor nyittatom is a "végzetúrkódot adok-veszek, szigorúan készpénzért vagy őskőért" topikot.
Dátum: 2009.11.16. 15:13:38
Idézet: S0laris - 2009.11.16. 13:40:21

Békepaktum egyik tagja kapásból citadellázott. a Kör volt az egyetlen szövetség amely levelet küldött az első támadásunk közepette és szelíden (!!!) felhívta a figyelmünket a Békepaktumra.


az ilyen tömörülések egyébként tanulságosak. amikor még volt Rács, akkor is volt, aki írt levelet, diplmáciázott, más meg csak a citadellacsapott fél sírására, kvázi puszira, érdeklődés nélkül küldött viszont citadellát. utóbbival nincs gond, csak érdekesek a felfogásbeli különbségek.

de az ilyen zombi, klikkre működő szövetségek azóta is olykor kitesznek magukért. ráadásul már az is előfordult, hogy egy szövetség a citadellára utólag gyorsan beléptette magát egy citadellaellenes szövetségbe és arra hivatkozva kért ellencsapásokat. a zombiszövetségek meg ugye automatikusan küldték, remek diplomáciai érzékről tanúságot téve:)
Dátum: 2009.11.16. 15:09:49
Idézet: Damage - 2009.11.16. 15:01:23

Ha nem mertek bevállalni egy normál háborút, akkor mondjátok a feltételeket (és ez nem csak a Dark Windre vonatkozik).


ebben nincs semmi ördöngösség. máris sokkal több és hosszabb háborútok lenne, ha nem lenne HCS-tek.

nem miattatok kapitulálnak a szövetségek, hanem azért, mert a HCS miatt nincs értelme háborúba bonyolódni.
Dátum: 2009.11.16. 13:15:07
a magam részéről természetesen vicc, csak azért írtam oda, hogy ne higgye senki, hogy komolyan mondom, de az nem vicc, hogy sokan megtennék, örülnének neki. sajnos. és a beholder őket segíti.

vagy legyen 1 relikvia, ami belefér. vagy legyen az összes és a behol ne sunnyogjon, hanem ismerje be, hogy támogatja azt, hogy valaki pénzt kaphasson azért a gusztustalanságért, ha a játék erőforrásaival, tárgyaival üzletel. de az nem járja, hogy szólunk, hogy "mindenki saját felelősségére vegyen", ha ők támogatjuk a visszaéléseket, ha ők adnak rá lehetőséget.
Dátum: 2009.11.16. 13:10:44
Idézet: Jeriko - 2009.11.16. 12:35:12
A Végzetúr első, másod és harmadsorban is üzleti vállalkozás, ahol kőkemény forintokról van szó, meg kiadásról, bevételről. Bármi történik is a játékban - tetszik vagy nem tetszik -, amögött is ez áll.


persze, "bármi történik". mármint "bármi". pedig reménykedtem, hogy nem fogja senki elsütni ezt az ordas közhelyet, hogy "kőkemény forintok". nem spanyolviasz, mindenki tudja. és mégis, a többséget nem érinti, hiszen a többség egy forintot nem adott ki rá.
Dátum: 2009.11.16. 12:18:40
szerintem, ha levélben kérik, hogy ne támadjanak, nem fognak. csak vannak annyira korrektek, nem?
Dátum: 2009.11.16. 12:17:08
egy csatából +9000 LE a kútba győzelem esetén? valóban reformra szorul a háború rendszere. ilyen kevésért semmi értelme harcolni.
Idézet: Mortimer - 2009.11.16. 11:46:41
- kvízolimpia (adatbázisok gyártása, így értelmetlen)


aki olyan szánalmas, hogy ilyenekkel foglalkozik, az megérdemli, hogy nyerjen. szerintem ennyire szánalmas ember nincs.
Dátum: 2009.11.16. 12:14:19
aztán idővel ezekből is őskőért megvásárolható relikviák lesznek, látom lelki szemeimmel, hiszen a beho-nak, miután lecseng a HKK promózása, épp úgy pénzt jelentHET a relikviák továbbadása pár pakli áráért.

akkor miért nem most lehet megvenni mindet őskőért? (tudom, HKK-promó...) isten ments, hogy megvegyem őket, de így azok kicsit morcosak lesznek, akik fair úton HKK-t vettek, ha kiderül, hogy fél év múlva már mindenkinek elérhető lesz a dolog. oké, fél év előny, de akkor is.
Dátum: 2009.11.16. 12:09:41
Idézet: Miklós - 2009.11.14. 23:23:57
Egy játékos természetesen többféle relikviát is megvehet, ha több kód áll rendelkezésére.


ez azért nem kicsit meglepett, hiszen jópofa taktikai lehetőségből kőkemény anyagiakra épülő lett.

mondom, nyissuk egy topikot már most, ahol több ezer forintokért lehet árulni a kódokat. veszek a haveromnak 10 paklit, majd belőlük a 2-3 kódot tízezerért eladom. akit érdekel írjon PM-et. (aki meg ezt komolyan vette töröltesse a karakterét.)

most komolyan! ennek így nincs sok értelme. ha egy tárgyat kaphatna az ember, akkor még talán lenne. sőt, engem az sem zavarna, ha mindenki, aki vesz HKK-t, akár a többi relikviát is bezsebelné. nem nagyon érne hátrány, annak ellenére, hogy a relikviák jó része csak nyers LE-t ad.

de az, hogy engeditek, hogy valaki a kódokkal IRL tudjon seftelni, a való életben szedhesse meg magát a "hülyéken", akik ilyesmire pénzt áldoznak... és főleg az, hogy benne van az átverés lehetősége, az, hogy már használt kódot adhatnak el valakinek..., ez elég mélypont.

mert tudjuk, hogy vannak balekok. és tudjuk, hogy van, aki képes sok játékbéli előnyért pénzt adni.

de, ha mindez engedélyezve van, akkor igenis tessék legális terepet adni a pistikéknek, ahol elismeritek, hogy semmi gond nincs azzal, ha valaki ilyeni módon seftel.
Dátum: 2009.11.13. 18:57:20
mi az, hogy portyakari?
Dátum: 2009.11.13. 00:09:40
aki élelmes majd nyit topikot a kóddal seftelőknek.

vajon két portyagömb hatása összeadódik?
Dátum: 2009.11.12. 22:26:15
még nincsenek kitárgyalva az új relikviák? éljenek a HKK-s ismerősökkel rendelkező játékosok és a HKK-s VU-kódokat pénzért elseftelő kártyások:) (és fognak-e sírni azok, akik már feltolták magasra az elementárisukat?)

- Császári tekercs
- Portyagömb
- Elementáris fúzionátor
- Időtorzító
- Karemiumcsapda
- Természetkristály
- Védelmező ereklye