Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2008.12.18. 15:34:22
Idézet: bokorn - 2008.12.18. 12:52:07
van ra esely hogy normalisabb rendszerben fog folyni a bajnoki viadal?
pl. most vertem ketszer egymas utan (merthogy visszajott ) sz@rra azt, akitol a bajnoki viadal legelso koreben kikaptam, es ezzel ki is estem...
legalabb 2 vagy 3 csata kene paronkent, es abbol vagy a sebzesek osszeget nezni, vagy a gyozelmek szamat...


ja, vagy addig, míg nem nyersz te. hogy még véletlenül se legyen esélye a gyengébbnek. sőt, adjuk oda előre a díjakat. sőt, portyán is legyen 20 nyert meccs és csak akkor győzhessen valaki.

fura, hogy még mindig ez a nóta. a való életben sincs így, bármilyen sportban kikaphat az első az utolsótól. egyszer, de kikaphat. hiába nyerne egymás utén kilencszer. nem mindenhol van visszavágó.
Dátum: 2008.12.18. 15:27:47
Idézet: Mortimer - 2008.12.18. 13:42:36
Ez így meg szimplán igazságtalan. Ha a random dönt, akkor felesleges az egész viadal, ilyen alapon véletlenszerüen sorsolhatnánk 6 jutalmat az összes játékos közül.

Szerintem igenis látszania kellene az eredményen, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. Melyik a nyerőbb taktika, a kritikus ütés vagy a szívósság egekbe emelése? A szakértelmekre, vagy a tulajdonságokra fordított LE érte meg jobban? stb.


ne viccelj már. nem voltak megérdemeltek a győzelmek? nem lehetett tudni, hogy ki fog nyerni nagy valószínűséggel, nem voltak álomdöntők? ugyan már.
Idézet: Bobber - 2008.12.17. 18:35:19

kérdés: hány tonnát nyomott egy "Királytigris" harckocsi

válaszok:
Nem emléxem
66
56
nem is volt ilyen

a kérdésfeltevő szerint 56t legalábis nekem ezt adta mikor a rosz választ adtam ezzel szemben a neten a következőt találtam
az alábbi link alatt amit én el is fogadok:
A harckocsi súlya 69,4 tonna volt, és a fajlagos teljesítmény 10,08 lóerő/tonna.stb stb stb

http://www.netlabor.hu/roncskutatas/modules/wfsection/article.php? articleid=207&com_mode=thread&com_order=1&com_id=35554&com_rootid=35546

Javitását előre is köszönöm
Bobber


és, ha tényleg nem emlékszem? nyilván nem lenne jó válasz.

döbbenet, hogy ilyen kérdés átmegy, más pedig visszadobódik. eleve ki kell kukázni a kérdést (és a gyémántossal ellentétben nem fogják, mert itt kvázi csak két válasz van, így sosem lesz 75% a rossz válaszok aránya) tipikus speciális, nem sok értelme van kérdés.
Idézet: Superbad - 2008.12.18. 08:49:51
Úgy látom a végén csak a "kék az ég, zöld a fű" jellegű kérdések maradnak amikre a sárgakártyás felhasználók is reflexből tudják a választ.

Melyik egy jégen használható "sportezköz"?


Mázli, hogy a sárgakártyások tudnak helyesen írni:) És jelzik, ha valaki nem tud.

(Nem mellesleg, másképp kéne fogalmazni a kérdést, mert én egy kőkecskét is tudnék jégen használni és kikiálthatom sporteszköznek.)
Dátum: 2008.12.18. 09:29:22
Idézet: Eardog - 2008.12.18. 08:58:17

MAgyarul és úgy értelmezem, ha mi támadtunk, akkor tök mindegy hogy nyerünk


Haha!:)

Ezen mekkorát röhögtem így reggel. Készül egy épület, hogy a háborúzni nem akaró szövetségek örüljenek, erre valaki panaszkodik, hogy nem segíti elő a háborúk indítását.

Anyám..., ahogy Almási kollega leírta előttem, ez valóban LOL. aAz erősek ellen védjen, de a többi gyengét ne védje ellenük...
Dátum: 2008.12.17. 23:45:26
Idézet: Razor - 2008.12.17. 23:40:16
Már négyen...
remélem hamar javítják az illetékesek


sok kezdő fórumos, nem olvasnak vissza:) azt hiszik, ők fedezik fel a spanyolviaszt
Dátum: 2008.12.17. 22:40:03
én rontok el valamit, vagy a csaták megtekintésekor tényleg eltűnt a támadó fél karakterlapjáról, a neve alól szövetségének neve?
Dátum: 2008.12.17. 18:36:27
az egyszerre több küldetés hiba lenne, egyszerűsítené nagyon a helyzetet, nem lenne sok értelme a szintlépős lassítós küldetéseknek.
Dátum: 2008.12.17. 16:13:05
a protolisk penge bónusza továbbra sincs:)
Idézet: Varaszlo - 2008.12.17. 16:05:38
NAGYON szépen kérem és javaslom hogy ne legyen ennyire olcsó a béke csarnoka. Még tévedésből vagy rosszindulatból is fel lehet húzni 1 másodperc alatt és akkor akár 1 gonosz/megtévedt ember elbasz@rintja az elkövetkező sok sok háború 5-30% LEjét és még több portyapontját a többi tagnak. És ugye mivel épületet nem lehet "kikapcsolni" ez visszavonhatatlan.

Kérem és javaslom hogy klánon belüli szavazás után lehessen csak ebbe az épületbe építeni LEt.


vagy tegyék be hogy le lehessen "bontani" egy épületet , persze tördék LE-ért, mit tudom én havonta 1x.


ebben van ráció.

valami megkötés kéne, mert egy lelkes renegát építő felhúzhatja 1. szintre és máris sok minden klánterv megváltozhat.
Dátum: 2008.12.17. 08:56:17
Idézet: Gdd808 - 2008.12.16. 23:14:37
Az "Okozz ellenfelednek kritikus ütést, amikor megtámadod!" küldinél csak kritikus ütés számít, vagy kritikus varázslat sebzés esetén is megoldottnak fogja venni?


"okozz ellenfelednek KRITIKUS ÜTÉST" - benne van a válasz a kérdésedben.
Dátum: 2008.12.16. 21:01:13
tényleg érdekelne, ki tesz fel ilyen gyépés kérdéseket:)

Milyen színű a piros hó?

kék
nincs is piros hó!!
piros
fehér

lehet tippelni, mi a helyes válasz.

---

erre persze rímel az, amikor az ember megakad, mert nem tud negyedik variációt kitalálni és azt írja, hogy "ilyen nincs is".
Dátum: 2008.12.16. 16:19:55
Idézet: Roseprincess - 2008.12.16. 16:09:05
Mégegyszer bocsánat, hogy kérdeztem... többet ígérem nem teszem...

ja és csak azért kérdeztem, mert úgy tűnt, hogy az előttem szólóknak sikerült belépniük...


és most emiatt be kell sérülni? ugyan már... ő is kérjen bocsánatot, hogy válaszolt?
Dátum: 2008.12.16. 14:58:20
érdekes volt látni a 14 tagú elit horda szövetséget. jó páran eltűntek hirtelen.

vajon köze van az egésznek hozzá? ő vezette a down előtt a toplistát.

Dragon - 2561. szintű végzetúr

(én éppen vadásztam a leálláskor, ilyenkor mi lesz?
Dátum: 2008.12.16. 09:23:23
azt azért sajnálom, hogy itt is, akárcsak a bajnoki tornánál, eltűnik az előző olimpia végeredménye. ehetne archívum.
Dátum: 2008.12.15. 22:01:48
Idézet: Mortimer - 2008.12.15. 21:58:45
Nálam volt már, de nagyon ritkán: 23. szinten, 30 PP-re állítva egy-egy 80%-os becsuszik, de sokkal gyakoribb az, hogy nem 15, hanem csak 10, vagy akár csak 8 végzetúrat jelenít meg a rendszer. Még érdekesebb, hogy 15 PP-n is előfordul, hogy csak 14 jelenik meg (most néztem).

Röviden szólva katasztrófa az egész.


köszi, jó tudni.

engem leginkább persze az zavar az egészben, hogy olyanokat nem jelez ki még a szövetségre való szűréskor sem, akik támadhatóak, így csak a karakterlapok végigklikkelésével vagy a nevek beírásával lehet nekik menni.

(dettó jeleztem a kámgömb-hibát, ami lehet, hogy nem hiba, de pontosítani kéne, hogy a kémgömb mikori állapotot mutat)
Dátum: 2008.12.15. 20:53:36
Idézet: Deathwarrior - 2008.12.15. 20:49:30
Sziasztok!

Mivan akkor ha a fertőzés eléri a 100%-ot? Ehhez ugyebár legalább 69. szintűnek kell lenni, de azért mégiscsak érdekel a dolog


a kérdésedben ott a válasz. ki kell várni, míg valaki eléri a 69. szintet.
Dátum: 2008.12.15. 20:44:25
Idézet: Roseprincess - 2008.12.15. 20:00:32
Nah ez is, de ez már csak sima kvíz:

Melyik adón van a Mónika show?
Cool
Rtl klub
Viasat3
TV2


Komolyan ezt kell tudni egy művelt, intelligens embernek?
Akkor én inkább maradok faragatlan tuskó...


ez nem faragatlan tuskóság, hanem elitista sznobság (de vettük az adást, te nem nézed a műsort, nem is ismered).

már miért ne lenne érdemes tudni, hogy az egyik legrégebben képernyőn lévő műsor melyik csatornán megy. még ki is következtethető, ha nem tudja az ember.

(most mondhatnám, hogy a bulvár is az alapműveltség része, de a kérdés sima tévés kérdés. és tévéje valamint kereskedelmi csatornája sokaknak van.)
Dátum: 2008.12.15. 20:38:28
Idézet: Enchanter - 2008.12.15. 20:34:50
Oké. remélem ez még nem volt (sorry, nem akarok visszaolvasni 70 oldalt, ha volt már akkor bocs). Na szóval, volt 3 befogott állatom és 10-es vezetésem, mikor befogtam egy negyedik állatot. Mondom lol, 2 állatot lehet alapból befogni? No mindegy, befejztem a vadászatot aztán elkezdtem facsargatni, és mikor már csak 1 állatom maradt (másik hármat kifacsartam) az állatok menü eltünt. Mikor linkből visszamentem, azt írta nincs befogott állatom. Nem baj, könnyen jött konnyen ment. Aztán amikor megint elfogtam egy állatot már a másikkal együtt jelent meg és hirtelen két állatom lett... most mindíg ha csak 1 állatom marad facsarás után az eltűnik, majd ha megint elfogok eggyet ismét megjelenik.

Igazából nem nagy probléma de bugnak bug...


tök hasonló a bug a szövetségi menüben a szavazésoknál.

valakit kirúgásra jelöltünk, de nem jelent meg szavazhatóként, ellenben a jelölést vette a rendszer, mert a kirúgás menüben eltűnt a jelölhetők közül a neve. patt. nem lehetett mit csinálni.

másnap fel akartunk bontani egy békét vagy kapitulálni, ergó kiíródott egy második szavazás - és az a második szavazás megjelenítette az előző nap indított kirúgási szavazást oké, indítottunk még egy béke felbontást. mind a három megjelent. le lett szavazva a kirúgás és az egyik béke, de a harmadik ekkor eltűnt, épp mint neked. (más kérdés, hogy szerencsére ezt láthatatlanul is le lehetett tudni, mert a béke felbontás menüben aktív volt a szavazás, csak a szavazások menüben volt láthatatéan.)
Dátum: 2008.12.15. 20:34:59
Idézet: Kocos - 2008.12.15. 19:54:57
Van ez a nagyon bosszanto hiba, hogy nem annyi TP-t kapok amennyi jarna. Jeleztem mar par napja es semmi reakcio:
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 4 TP!
(ebben a csataban 11 TP-t kellett volna kapnom, 100%-os ellenfelet utottem, nem ertem)

Ha valami oka van ennek, akkor aruljatok el pliz.


persze, hogy 100%-osat ütsz meg, próbálnál csak 80%-osat. vagy 60%-osat. olyan nincs. jelenleg. mármint vizuálisan.

2 hete jött már ígéret, hogy a totálisan használhatatlan portyázás menüpontot rendbe teszik, de egyelőre semmi jele, így vagy mindenkit 100%-osan jelenít meg vagy nem jelenít meg kisebbeket.

én az előbbire tippelek, mert háborúban egymás utáni óránkénti támadásnál is feltűnt ugyanaz az ember a szövetségre szűrt menüben, mindig 100%-osan.