Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.02.10. 11:25:13
Idézet: Tibaba - 2009.02.10. 10:37:41
sziasztok!
nem tudok sms-en őskövet venni,mert mindig azt kapom vissza üziben,hogy a szolgáltatás bináris üzenetet nem támogat.de nem írhatok más szöveget az üzenetemben, mint ami ki van írva.akkor most?mit csináljak?
kösz a választ
tibaba


írj a szolgáltatódnak.
Idézet: babla - 2009.02.09. 23:15:26
Egy szövetség erejét nem a kút mérete határozza meg!!! Legalábbis nem annak kellene.


ilyet senki nem mondott, épp azt a kérdést intézték hozzád, hogy mi alapján mondod meg, hogy egy szövetség erős vagy gyenge?
Dátum: 2009.02.10. 00:04:05
Idézet: Tiha - 2009.02.09. 22:52:41
Na igen, ez egy fontos, és hasznos fejlesztés lenne. Én is támogatnám a 40 vadászatot!


egy újabb lépés az automatizálás, az egyklikkes rendszer felé:)

viccet félretéve, valóban hasznos lenne, de akkor ne abszolút számban legyen a növelés, hanem a napi cselekvéspont arányában. akinek több van, az többet indíthasson, ahogy mortimer írja vagy pedig az egy óra 40 perc (vagy kicsit több?) legyen fix és mindenki annyit vaádszik addig, amennyit tud. ennyi bónuszt talán megérdemel az, aki fejleszt egy szakértelmet magas szintre - nem arra kell kötelezni őt, hogy többet legyen a gép előtt.
Dátum: 2009.02.09. 13:47:25
Idézet: Baluka27 - 2009.02.09. 13:38:07
Az energialövedék hányszor használható és mitől függ a hatásfoka?


egy csatában egyszer, a hatásfoka pedig, mint a játékleírásban is írva vagyon, a taumaturgia és az iq függvénye.
Dátum: 2009.02.08. 16:22:03
Idézet: Orheusz - 2009.02.08. 12:13:24
Javitanék, összekevertem mással aki levert vele még nem csatáztam.De tökmindegy mert semmi realitása nem volt, akkor írjátok ki,hogy tökmindegy kinek mennyi a tulajdonsága mert a bajnoki viadalon legalább 3-szor akkora a randon mint a rendes csatában és akkor nem fejlesztem az utolsó percig a karaktert.


szerintem te félreérted azt, hogy mi a random. a random nem azt jelenti, hogy valakit mindig megversz, hanem azt, hogy kikaphatsz tőle.

ha azt reklamálod, hogy mindig megvered, de egyszer kikaptál, akkor az nem random, hanem abszolút papírforma.

a random akkor hatna túlságosan, ha nem vered meg mindig.

egyszer bárki meg tud verni bárkit - bizonyos keretek között, még a zalaegerszeg is a manchester united-et, de többször nem, az durva lenne. az, hogy téged egyszer megvert valaki, aki gyengébbnek tűnik (ilyenkor kellene tulajdonságokat írni, miegymás, hogy lehessen érvelni), az benne van, hiszen mivel csak egy találkozó volt, nem tudom, hogy egyébként te hányszor vernéd meg őt, 10-szer? 20-szor? 100-szor? lehet, hogy az utóbbi, 100-ból 99-szer te nyernél - 1-szer nem. de azt, hogy mikor jön az az 1, nem tudod szabályozni.

mondom, ha 10-ből csak 7-szer nyernél, akkor lehetne reklamálni, de így...?

az 1% esély nem azt jelenti, hogy 100-ból egyszer sem sikerül neki.

az pedig, hogy az a végkövetkeztetésed, hogy nem kell fejleszteni, nem tudom honnan jön. (viszont a tulajdonságösszes önmagában nem sokat jelent, hisz vannak szakértelmek, épületek és tulajdonsáégeloszlás is.)
Dátum: 2009.02.08. 15:49:38
Idézet: Zimek - 2009.02.08. 14:58:33
1500as küldetéshez keresek partnert. 25. szintű varázsló vagyok


portyázz sokat és meglesz.

viccen kívül (de tényleg megéri), egyszerűbb, ha kinézel valakit és vele megdumálod magánban. ez gyorsabb is, mert fórumon nem biztos, hogy azonnal jelentkeznek arra, hogy adjanak neked LE-t.
Idézet: Rozalie - 2009.02.08. 15:36:29
Az RTL klub-on melyik sorozat látható?

Vészhelyzet
Született feleségek
Hősök
Dr. Hause

Nem egy bonyolult kérdés, mert olyat már nem is merek írni.
Olyan is volt már, hogy egy nem túl nehéz kérdésre azt kaptam, hogy csak egy bizonyos kör tud rá válaszolni.


nyugodtan írj bonyolult kérdést, mert a buta kérdéseket könnyebben visszadobják.

de valóban, a dr. hause az "doktor house" és a pontosabb megfogalmazés segítene - más kérdés, hogy hasonló hibával is átmentek kérdések a rostán.
Dátum: 2009.02.07. 15:38:15
Idézet: BaalCain - 2009.02.07. 14:46:53
Én amit hiányolok a gyaktér és a védőfal mintájára az összes többi tulajdonságra is lehetne vmi bónuszt kapni épületből. igencsak kibővülne a mozgástere a szöviknek és többi színűvé vá


ez komoly? nagyon észnél kell lenni az épületekkel, ha nem akarjuk tovább mélyíteni a "nagyok" és a "söpredék" közti szakadékot.

épp ezért olvastam félmosollyal a miklós-féle "nemcsak a top szövetségek tudják majd kihasználni." épületet, melyhez epikus emlékmű kell, hiszen akadémia az előfeltétel. az epikus megléte nagyjából topszövit feltételez, nem? (kérdés, mennyi fér bele a topba.)

én, úgy egy hónapot toltam volna az akadémián, bár való igaz, hogy egyre többen érik el az epikust, de kábé tavaszra, már 2-2,5 oldalnyi szövetségnek meglehet.
Idézet: Anemetne - 2009.02.07. 11:53:47
Sziasztok!

Légyszi valaki világosítson már fel, hogy miért számít lexikális tudásnak az a kérdésem, hogy Gyula városa melyik megyében található? Azt hiszem, nem egy 100 fős lakosú kis "tökfalura" kérdeztem rá, elég ismert város, a gyógyfürdőjéről, és a vára miatt is. Aki meg nem tudja a választ, pillanatok alatt megtalálhatja guglival. Csak azért, mert esetleg fogalma sem volt az értékelőnek a helyes válaszról, még nem hinném, hogy rossz kérdésnek kellett volna értékelni. Én sem értékelek rosszra egy kérdést csak azért, mert nem tudom rá a választ, és az enyémtől sokkal debilebb kérdések is benn vannak! Köszönöm.


nem értékelőnek, hanem értékelőKnek. fura, engem abszolút meglep, hogy tucatnyi ember szerint rossz a kérdés.

nincs magyarázat, de benne van. le kell nyelni a békát, de szerintem is jogtalan.
Dátum: 2009.02.07. 11:58:56
Idézet: Byzon - 2009.02.07. 11:44:46
Azt kérdezte kicsit lejebb mikorra bírálják el, de mivel sosem alapítottam szövit, így nem tudtam neki válaszolni.


volt, hogy egy hét sem volt elég.
Dátum: 2009.02.07. 11:47:51
Idézet: Gabrillius - 2009.02.07. 11:18:16
Sziasztok!
A térkapu nagy csalódás a szövetsége sok tagja számára.
15-ös szint felettiekről van szó. 10-bő jó ha tudunk kettő-háromban győzni, a vesztes csatáknál rengeteg ÉP-t veszítünk. Nekem alig van protyában vesztes csatám, itt meg szinte mindig. Amikor nyertem véletlenül a 31-32-es szörny ellen LE-t kaptam. Jellemzően 10 szinttel magasabb szörnyek jönnek. Váruk nagyon, most meg nem szívesen használjuk a térkapupontot, mert csak kudarc a vége. Nem polyognak a kincsek ahogy Miklós írta egyik hozzászólásában. Eddig egy szövetségi társunk aki 31 szintű kapott csak láncot és többen nem.


ne a térkapuban csalódjatok, hanem magatokban. aki közepesen erős, az le tudja zúzni a szörnyeket - valószínűleg, ha portyázol, nem magasabb szintűekkel küzdesz.

de, ha azt írod, hogy alig nyertek, akkor ne várd, hogy potyogjanak a kincsek. majd minden 10-20. térkapuzásnál fog jönni.

egyébként erre is jó a térkapu, hogy belője, mennyire vagy jól fejlesztve. ha nem tudsz győzni, akkor látod, hogy merre kellene fejlődnöd. ha bekapod a varázslatokat, ha nem találsz, ha beléd ütnek sokat, satöbbi. de a legegyszerűbb támadást növelni némi kritikus ütéssel, és akkor jó esélyed lesz.
Dátum: 2009.02.07. 11:42:37
Idézet: Enzoka - 2009.02.07. 09:51:04
már vagy 4 napja ezt látom a szövibe
Szövetség létrehozását kérelmezted. Kérjük türelmedet, amíg a kérés elbírálás alá kerül.


mi a kérdés?
Idézet: Liadas - 2009.02.06. 15:16:40
Szabályba nem ütközik, de teljesen etikátlan és antiszerepjátékos.


ennél szerepjátékosabb nem is lehetne. végre egy olyan játékos, aki egy igazi munkáskaraktert képzelt el és nem harcosat. neki mindene az építés. ezzel nincs semmi gond.
Ezt az egész Rácsosdit rebootolni kéne, mert megint sikerült egy olyan szövetségbe belefutni, amelyik (gondolom) csak önszorgalomból, hogy önmagát óvja, bekopizta az ismerős sorokat, s persze szokás szerint a közelében sincs, hogy legyen citadellája.
Dátum: 2009.02.06. 17:05:31
továbbra is tartom, hogy a legjobb a viadalokban, hogy egy hordába tartozók is küzdhetnek egymás ellen - esetleg nem lenne butaság (akár fél évenként vagy tudomisén, lehetne irányított egy pöttyet a sorsolás, hogy eleinte saját hordabélivel csapjunk össze) egy efféle, hordákra szétkapott dzsemborit összehozni:) mert az nem izgalmas, ha egy portyázás közben is megtalálható ellenfél a célpont, ellenben, ha egy soha nem látott ellen megy a küzdelem...
Dátum: 2009.02.06. 10:57:04
én meg a 3-asra is tudom a választ. nagyon jellemező viselkedés, hogy kapunk valami bónuszt és az nem pozitív érzést vált ki az emberből, hanem negatívat, "miért nincs mégmégmég bónusz".

örüljünk ennek.
Dátum: 2009.02.06. 09:17:03
Idézet: Kyron - 2009.02.06. 08:13:51

Tehát most én a kicsi mondom a nagyoknak: NEM SÍRNI! GONDOLKODNI!


nem csak a nagyoknak nem ért gondolkodni, tényleg elég logikus a válasz.
Idézet: Shiako - 2009.02.05. 09:20:23
Most ki a "terrorszövetség"?
Csak mert megint egy zengzetes elnevezés, ami így első olvasatra járni sem tud, nemhogy csak sántítana. :think:


meg kell nézni a győzelmek számát.

vagy az olyanok, akik önjelölt tagjai a rácsnak, de nincs is citadellájuk, ami igen muris, mert ezzel próbálják kétségbeesetten védeni magukat, miközben semmi hozzájátulásuk nincs a szerződéshez:)
Idézet: Jeriko - 2009.01.29. 15:39:06
Idézet: winnie - 2009.01.29. 10:19:11
Idézet: bonca - 2009.01.29. 08:46:39
A PC egy tökéletesen kitalált játékelem a magyar mentalitásra építve, mivek nálunk a legdivatosabb szemléletmód a "dögöljön meg a szomszéd tehene is...".


látom, még nem szóltak neked, hogy magyra mentalitásra hivatkozni az igazi magyar mentalitás. hogy képzeli valaki, hogy védekezni próbál, ugye? az lett volna a logikus, hogy szövetségi szinten semiképp ne lehessen védekezni a támadások ellen?


Ha VÉDEKEZNI kíván, akkor ott van a Béke csarnoka, az tipikusan VÉDEKEZŐ épület (akárcsak a védőfal). Az olyan dolgokat, amivel másokra lehet lövöldözni, és nekik kárt okozni, szerte a világon TÁMADÓ jellegűnek minősítik. Még akkor is, ha "Amennyiben megtámadsz így, én visszatámadlak úgy" elven alkalmazzák.


én olyan elvet ismerek, hogy a "legjobb védekezés a támadás". alapvetően ez az ultimate védekező épület, hiszen a béke csarnoka nem volt alapépület, csak a sirámok miatt került be. miklós ezt tervezte válaszcsapás eszközének.
Idézet: Ebegab92 - 2009.02.03. 22:51:32
Nekem egymás után 2 kérdésem rossz értékelést kapott.Szerintem néhányan direkt ezzel szórakoznak...


nem. 15 embernek kell egyszerre rossz kérdést nyomnia. ami nagyon sok és, ha megnézed, hogy a rémisztően gagyi kérdések is átjutnak a rostán, rájöhetsz, hogy csak rettentően rossz kérdéseket dobnak vissza.

leírhattad volna, hogy milyen a két kérdés, de a legtöbben, ha akarnának sem tudnának két visszadobott kérdést írni.

a hiba nem a többiekben van, hanem sajnos benned. (és ez nem bántás, a rossz kérdés is lehet fineszes, intelligens, okos.)