Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.05.22. 01:39:25
anyám... ha van 0,0000000000001% esélye, akkor is nyerni fog egyszer 10000000000000 próbából. most jött el. és neki több esélye volt.
Dátum: 2009.05.22. 01:38:04
3-4 naponta produkálom az ilyen levetkőzést, ütöttem már epikus ököllel is, egy szál gyűrűben, de az istenért nem tudok rájönni, hogy mikor jön elő a hiba. valszeg külön ablakban megnyitott és lelőtt felszerelés cserénél.
Dátum: 2009.05.22. 01:36:05
ne hagyd hogy témadjon. ha meg nem vagy gépénél, teljesen mindegy. aki erősebb az 3 szint különbségnél is el fog verni.
Idézet: Ricardo - 2009.05.21. 21:59:42
de ezekután tényleg érdemes lesz kimaxolni a valóságformázást és átállni 15pp-s lefelé ütögetésre. Nagyjából 0 tp-ért fognak mostantól portyázni a pókok.


volt olyan, aki nem maxolta ki és napi 15 portyával él? első dolog volt, amint megjelent.
hehe, még egy térkapus tárgy és most lesz aktuális (és tegnap volt egy once in a lifetime +20e-s győzelmem, szóval ezer év lesz, de hajrá. még jó, hogy rég lefelejtettem a kreatívot 1-200 ezerért. ha tudtam volna...
Idézet: KurahBereth - 2009.05.21. 17:35:28
Mert én ha beleképzelem a fejlesztők üzemeltetők helyébe magam hülye lennék az aktív fizető játékosaimat kirakni a mókuskerekemből.


márpedig ki kell rakni, hiszen azzal a többit veszted el. nem szabad rövidtávra tervezni.
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 16:40:34
folyamatosan oda-vissza támadják egymást azért, hogy a kreatív affinitás segítségével nagy mennyiségű extra lélekenergiát termeljenek, azt jövőben a játék szabályaival ellentétes magatartásnak fogjuk tekinteni.


egyrészt király, másrészt ez elég önkényes. (a tömeges jó lét érdekében sutba dobni az elveket - én is ezt tenném, mondjuk, nincs jó döntés itt). de mennyi a "folyamatosan"? mint ahogy írtad korábban, ha 10% lenne a határ, akkor 10%-ig fogják ezt csinálni.

kéne valami fix, mindenre alkalmazható krédó, nem? ilyen szinten segítheti egymás a játéj szabályainak keretein belül 2 játékos? hiszen valahol a fenti esetre rímel az egymást szándékosan és előre megfontoltan kínzókamra LE-val tápoló játékmód is. az is megengedett, de az sem túl gusztusos.

(meg gondolom vannak hasonló esetek, amiben lefekszik egymásnak két karakter a közös táp reményében.)
"A hozzászólást Miklós módosította Ma, 16:16:47-kor"

Idézet: Kocos - 2009.05.21. 13:29:47
Marpedig az lenne a jo, ha legebeszelt LE szivo csatakat vivni egyatalan nem lenne erdemes.


bizony, hogy jó lenne. nem kötelező. jó lenne, ha küldetést sem lehetne lebeszélni. azt sem kötelező. de, aki előre akar jutni, az lehajol a szappanért és kicsit prostituálódik.

tudom, nem fair és teljesen korrekt a párhuzam, de attól még párhuzam.

megvallom, ha nem gondolkodnék, én is kiirtanám az egészet, mert nem fair. de normális észérv nincs ellene, csakis irracionális érzelmi.

ha marad, nyilván sosem fogok ilyesmit használni. akinek ez ennyit ér, annak egészségére. hátha nem marad lehetőség, de amíg szabályos, addig szépen eldől, hogy kit ilyen fából faragtak. igenis meg kell becsülni azokat is, akiknek a játék azt jelenti, hogy mesterséges módon növeljenek bizonyos számokat a karakterlapjukon. valakinek a háború, másnak más az élvezet.
na végre valami értelmes komment.
Idézet: Mortimer - 2009.05.21. 12:12:45
Faktor, rendszerszinten kell megoldani, nem egyedileg. Ha ezt engedélyezik, fű alatt, napi pártizezerrel mindenki neki fog állni ennek. Mert nem tehet mást. És nem multizás, hanem ugyanolyan lesz, mint a "Rabolj 1500-2000 küldetés", arra is a többségnek volt partnere. Itt is lesz napi szintű partner.


mindenki alatt azt érted, hogy "mindenki"? vagyis az az 50-100 játékos, aki fórumozik, aki a nehéz küldetésekkel nem boldogul és mindent lebeszél, aki úgy érzi, hogy csak optimalizálással tudja érdekessé tenni a játékát (utána meg sír, hogy üres), aki mesterségesen akar LE-t maximalizálni, mert a többiek is ezt teszik?

kérlek, kérlek, kérlek. nem nyalásból mondom, s bármennyire is nem látszik, de a te kommentjeid a legértelmesebbek közé tartoznak, csak egyről szokj le, mert megint meg kellett állnom olvasás közben, hogy kimenjek hányni.

NEM CSAK HARDCORE PALYER-ből ÁLL A JÁTÉK!

ha valami nem mindenkire vonatkozik, akkor minek azt írni, hogy "mindenki"? te is tudod, mindenki tudja, hogy csak a játékot nagyon komolyan vevőkre igaz ez.

(mint ahogy a "többségnek volt partnere"... muhaha. a többség cipeli magával a küldetést, mert baromira nincs ideje olyasmire, hogy lebeszéljen dolgokat. a hardcore-ok többségére igaz mindössze ez, akik haladni akarnak a küldetésekkel.)
félreértesz. a karakter törlése nem gáz. tökéletesen megértem, ha valaki most sokallt be. de mehetne csendben is, mert ha valaki fórumon fenyegetőzik az csak írni akar valami szélsőségeset, az csak érzelmi zsarol, az kvázi elvárja a reakciót, virtuális simogatásban akar részesülni, hogy "ne töröld, mert olyan jó vagy, majd el lesz boronálva a kérdést." az ilyen magánügy, csendben is el lehet végezni.
én csak azt nem értem, hogy miközben értelmesen vitázunk, mi ez az óvoda a hozzászólások lepontozásával (szokás szerint csak agyatlan 1 és 10 létezik...).

birka csak azt mondja, hogy legális. az? az. ettől máris lepontozandó?

gusztustalan? persze. bug? nem.

de nehogy már valaki a kiskapuzás miatt követeljen zárolást (a legjobb a "törlöm a karakterem" baromság. jó. töröld. te dolgod. de minek beírni a fórumba? lehet törölni csendben is, de az ilyen figyelemfelkeltés elég gáz.). utána kell járni, akár visszamenőleg is dádázni, de attól, hogy valaki tudta és nem csinálta, hogy valaki elítéli, semmi, de semmi szabálytalan nincs benne. max elítélendő.

de hogy az legyen megvetés tárgya, aki a szabályt szajkózza...? az óvoda. a vlta értelmes, ne is alacsonyodjunk le.
és pont a ronin szövetség ad helyet a haramiának?

vajh ez a mennyiség: Összes építés: 6.191.715 - kit boldogított?
Idézet: Endyr - 2009.05.20. 17:51:28
Mi a baj vele? Epito rabszolgak engedelyezettek.


azok igen.

Zsákmányolt lélekenergia: 4.508.515
Elvesztett lélekenergia: 1.787.285



elég jó a győzelmenkénti átlag. (oké, ma én is raboltam a 20e fölöttit, de ehhez az a kreatív kiskapu is kell.)
Dátum: 2009.05.20. 12:13:19
ja, és még valami, ez őszinte érdeklődés.

sosem voltam háborúzó fél, épp ezért naívnak tűnhet kérdés a visszajárásról. adva van 180 győzelem meg egy olyan szövetség, aminek tagjai 20-50. szint közöttiek. miért van, hogy az a 180 győzelem nem 180 szövetség ellen születik?

a visszajárás érthető a potya LE reményében, de megint a filozófiával nem cseng annyira egybe, mert ha az ember szórakozást keres, akkor nem az unalmat preferálja (erre megint jó válasz lenne, hogy egy szövetség ne így próbálja lerázni magáról a farmolót, de akkor pontosítani kéne a kiáltványt.)

szóval, én naivan azt godolnám, ha pozícióban lennék (ezt nem nektek javaslom), hogy miért ne alapon elindulnék szép sorba a szövetségeken, bőven vannak aktív szövetségek 200-on túl is, mindegyiket tudná ütni valaki és ezzel (mive én vagyok annyira barom, hogy ne akarjak ártani sokat) még vigasztalnám is magamat, hogy bár mindenkinek "kárt okozok", de mindenkinek csak egyszer. (mennyivel jobb, mint a keveseknek teszek keresztbe, de azoknak sokszor:)

tudom, hogy lejjebb semmi a LE-nyereség, de ugye a LE sokadlagos cél.

a másik, hogy az is adná magát, hogy egy topszövetség, amellett, hogy persze gyűjti a könnyű sikereket az élenmaradáshoz, úgyis megpróbálja céljait elérni, hogy a többi győzelmi topos szövetségt gyengíti háborúval.

4 smaragd, 3 gyémánt 2 rubin és 1 zafír van a top 10-ben - ők mennyit harcolnak egymással? (nem tudom, épp ezért kérdezem, kíváncsiségból)

illetve a VM a többi 6-tal mennyit csatázott az elmúlt 2 hónapban. bármi is a válasz, szerintem minősíti a szövetséget. akár negatív, akár pozitív irányba, ezért is érdekel. hátha más lesz a leányzó fekvése.
Dátum: 2009.05.20. 12:04:41
maga a kiáltvány lényege korrekt és tökéletesen érthető, ám a megfogalmazás..., nem kicsit lenéző és fura következtetésre okokat adó. szerintem tudom, mit akarsz mondani, de akkor jobban fogalmazd meg vagy egy sajtóst vegyél fel, még akkor is, ha nem a VM imidzsének javítása a cél.

"-mert jó móka, szerintünk anélkül dögunalom lenne a játék, és mi is szórakozni akarunk"

vagyis "mi unjuk a játékot, nem tudjuk érdekessé tenni, ezért mások kárára akarunk szórakozni". értelmesebb úgy megfogalmazni, hogy "mi erősek vagyunk és nekünk a háború jó móka, s bár tudjuk, hogy sok a gyenge, akiknek az egész egy istencsapása, de minket nem érdekelnek ők, a lényeg a saját szórakozásunk, akár más kárára is."

nyilván nem a magam nevében beszélek, de ilyenkor mindig eszembe jutnak azok, akik portya és háború nélkül is érdekessé tudják tenni a játékot maguknak. ilyenkor szomorúan gondolok a VM "dögunatkozó" tagjaira (get a life, dude - tisztelet a kivételnek, tudja, ki(k)re gondolok), akiknek már az is örömet jelent, hogy a döglött hal és "azonnal kapituláló" szövetségeknek hadat üzennek.

erre mondtam a múltkor is: hogy ezzel semmi, de semmi baj nincs (ezt hajlamos félreérteni 3 ember), ezt kell tenni, ezért kapja a szövetség a LE-t, csak ne járassa le magát a szószóló azzal, hogy ideológiát akar csiholni köré. mert akkor visszafele sül el a dolog.

unatkozik, de csak azért is belemegy "unalmas" háborúkba, azonnali kapitulációkba? és ezt most, mielőtt még a számba kapnám, nem azért írom, mert a VM minket is farmol, de öntsünk már tiszta vizet a pohárba, nem kell elfedni az igazságot az indokokról.
Dátum: 2009.05.18. 15:38:25
Minek a rövidítése a"HVG"?
honvédelmi alegység
nemzetközi hegymászó szövetség
semminek
gazdasági hetilap*

ezt végképp nem értem. ha már a negyedik a válasz és nincs kedve kiírni, hogy Heti VilágGazdaság, akkor írja, hogy "egy gazdasági hetilapnak". de így, ragok nélkül...
Dátum: 2009.05.18. 13:36:03
Idézet: Mortimer - 2009.05.18. 13:17:13
Aki reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé, annak nem ez a játék való. Nem lesz sikerélménye, nincs értelme játszania.


Köszönöm ezen kijelentést a "munkahelyesek" nevében is. Szólok is a többieknek, hogy tévednek, nekik nincs sikerélményük, semmi értelme játszaniuk.

Ugye nem szívod mellre, ha minden tiszteletem ellenére is azt mondom ezen kijelentésedre, hogy gusztustalan?

(tökéletesen értem, hogy mire célzol, de így megfogalmazva...)
Dátum: 2009.05.17. 18:33:50
mert ebben a játékban pikkpakk fel lehet zárkózni, csak akarni kell?

a javaslat nem butítaná a bajnokot, csak hátrányt adna CSAK a további tornákra. a játékélményt mövelendő és a kiszámíthatóságot csökkentendő kis hendikepet, hogy sportkifejezéssel éljek, bár az nyilván nem az erős hátrányára vonatkozik. nem mondom, hogy az ötletet támogatom, de ez ösztönözné a bajnokot is a bajnokot is az erősítésre, hiszen papírforma szerint a különbség racionális játék mellett állandósulni fog.

vagy, hogy et megakadályozzuk, jöhetne a mindig változó/bővülő, nem kiszámítható, "le az optimalizákkal" kategóriahatár, amit előre nem lehetne tudni. az is plusz sportértéket adhatna, ami temészetesen sokaknak nem tetszene, de a hirtelen jött ötletekkel mindig ez a helyzet.

vagy, az is porthasonlat, hogy aki nyer egy kategóriában, az ne indulhasson többet ott, hanem eggyel feljebb lépjen:)