Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2010.01.19. 10:46:38
Idézet: Mort - 2010.01.19. 09:57:42

Kissé unalmas, idegesítő és egyre jobban törlésre ösztönző, hogy megint a vf használókat akarják büntetni!!!!!


Kissé unalmas, idegesítő és egyre jobban törlésre ösztönző, hogy a vf használók minden fejlesztést sajátmaguk elleni támadásként fognak fel!!!!!

az üldözési mánia netovábbja és hadd áruljam el: a lehető legcikibb magatartás az, ha beírod a fórumra, hogy "irgumburgum, törölni fogok, ha...". törölj vagy ne rinyálj, mert ha egy évvel később visszaolvasod, te fogsz elnézést kérni azért, mert hangember voltál.

a háború nem a VF-ezők ellen van.
Dátum: 2010.01.19. 08:18:56
Idézet: Mortimer - 2010.01.19. 08:14:05

Lehetne ezt bonyolítani olyan dolgokkal, hogy pl. minek max életpontról indulnak az emberek? miért nem annyival, amennyivel neveztek? Akkor már valamennyire készülni kellene, rá kell pihenni.


nyilván ez is megoldható, de épp ti beszéltek a gyorsítás fontosságáról. aki rákészül, az tud pihenni, ha akar, de tényleg csak emiatt kötnéd a gép elé még fél vagy egy órára?

Idézet: Mortimer - 2010.01.19. 08:14:05
. Nomeg a jutalom, az a mostani háborúból teljesen hiányzik.


ember... a játékélmény, aminek részese lehetsz, smafu? ja, jó, tudom, hülye kérdés. inkább a +1500 LE a karakternek, tudom, tudom...
Dátum: 2010.01.18. 14:45:41
??? valamit félreértelmezel. ez a legkönnyebb próba, hiszen szinte mindenki azonnal megcsinálja. miért okoz neked gondot. épp ezért jó a maxos szakértelemhez társított próba, mert kvázi erőforrás nélkül megoldható.

vagy neked már az is gondot okoz, hogy magasabb a köszöb a szakértelmed szintjénél?
Dátum: 2010.01.18. 10:55:07
Idézet: Tiha - 2010.01.18. 10:21:49

Az ötletek onnan jönnek, hogy a játékban a változatos karaktereket maximum úgy lehet elérni, ha sok speckó relikvia van, és a játékos választ, melyiket veszi meg. Így nem kell globális fejlesztéseket reformokat bevezetni, meg lehet oldani tárgyakkal.


az a baj, hogy ezzel épp az ellenkezőjét éred el, hiszen mindenkit arra ösztönzöl, hogy hosszú távon ugyanazokat a cuccokat szerezze meg, ahelyett, hogy valóban váltoozatosság lenne azzal, hogy az eddigi nem nyers táp tárgyak közül válogatnának. ezekkel viszont előírod, hogy "ezeket kell megvenned először"

alkusz bross: én sosem láttam értelmét az ilyen "nemsokára úgyis megtérül" tárgyaknak. lassítják a fejlődést, mert arra ösztönöznek, hogy megvedd, de utána minden jobb lesz. ez a nyers táp, nem fantáziadús. (persze jól jönne, de mindenki megkapná, szóval nem jutunk előrébb.)

mestervadász: dettó fura a "kapjon mindenki több LE-t" tárgy. megint semmi értelme megvenni, mert mindenki megveszi, viszont meg kell venni, mert mindenki megveszi és a "nem szabad lemaradni" érzés munkál a topban.

engem nem zavar, hogy másnak jobb lesz

eh tárgy: megint csak nyers táp, előnye, hogy még inkább készteti az ember a VF feladására, de ez megint csak nyers táp.

hiszem, hogy inkább ötletre, mint nyers tápra kéne menni.
Dátum: 2010.01.18. 10:46:39
csak mert mostanság nem egyszer észrevettem, hogy hirtelen 85-90-ről 100/100-ra ugrott a morál. akkor lehet, hogy a kalandcsata ad extrát? mert szenvedek, hogy szinten maradjanak, aztán azt veszem észre, hogy megint max. (most már persze figyelni fogom.)
Dátum: 2010.01.18. 07:31:13
Idézet: Darah - 2010.01.18. 07:13:40

Mindössze azt szemléltettem, hogy a Miklós szerinti "jó játékosok" mekkora része látja a gyémánt bónuszát megfelelőnek ezen közegben, a KH jelenlétének ellenére is.



arra célzol, hogy ha jobb lenne a gyémánt bónusz, akkor többen váltanának hordát? vagy csak reggel van és félreértem? (mert nem hiszem, hogy olyan sokan hordát váltanának csak azért, mert idővel a másik több tápot szolgáltat.)
Dátum: 2010.01.18. 07:29:12
van olyan fícsör, hogy ha magasabb szintűt győzök le, akkor többel nő az állataim morálja?
Dátum: 2010.01.18. 02:47:30
Idézet: Darah - 2010.01.16. 16:42:48
Idézet: Destroyer96 - 2009.12.09. 10:24:34
Megkerült a harag itala, de, lehet, h hülye vok, de ez mit jelent: Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre?


Max=mindenkori TOP1 szintű.


kocos 101. szintű. én 86.

nincs harag ital sehol. ez azt jelenti, hogy 16 szint difi kell, vagy azt, hogy nem látom a fától az ernőt?
Dátum: 2010.01.17. 00:04:01
akkor csak hasonlít a nevetek de ettől még LE van, csak rá kell lelni, az EH meg segít, épp ezért nem is nagyon értem a szakértelmet, mert elég durva LE-bevételt hoz.
Dátum: 2010.01.16. 21:49:36
Idézet: Mortu - 2010.01.16. 18:33:46
"Jó" dolog volt kitalálni a Lélekszívást, alig tart valaki LE-t magánál.


vagy csak védi, mint eddig is, nem?

ezzel megint nem tudok mit kezdeni, mert igenis sokszor lehet szívni, de a LE-t eddig is védte mindenki, amikor nem volt LE-szívás, hiszen, ha nem tudod szívni, akkor rabolni tudnál. szóval nem hiszem, hogy ez a kulcs. a difi az, hogy aki turbózva 9000 LE-t tudott védeni, az új patch-csel 25000 LE-t tud. más kérdés, hogy ez elősegíti a nagy kaszákat is, hiszen sokkal nagyobb az esélye, hogy másnál sok LE-t hagysz, ha úgy támadsz.

nem tudom, hogy ez ezután is így lesz-e, de én lepődtem meg a legjobban, hogy nagyon sokáig csak 4-500 ezer volt a szerzett LE-m, de az elmúlt pár szinten (75-től? 80-tól?) durván meglódult és már 1,5M. persze a kockáztatások miatt a vesztett is duplázódott... és mi lenne, ha KH-kompatibilis lennék?
Dátum: 2010.01.16. 21:46:15
Idézet: Mortu - 2010.01.16. 18:31:48
Szép, szép ez a EH, de akinek nincs, annak nem kerül LE a portyáiba...


most viccen kívül, akkor fejleszd ki az EH-t. a legutóbbi 3 csatám veled. több, mint a semmi. egyszer sem voltál 100%-os.

Ma, 16:40 winnie Mortu Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1036 lélekenergia és 16 TP.

Ma, 08:38 winnie Mortu Te nyerted a csatát.
A jutalmad 518 lélekenergia és 8 TP.

Tegnap, 23:52 winnie Mortu Te nyerted a csatát.
A jutalmad 776 lélekenergia és 12 TP.

másrészt pedig nem igaz, hogy nincs LE, csak jó embert kell támadni. szinte minden nap van 5 vagy 10 ezres portyagyőzelmem a 85. szinten úgy, hogy a KH-hoz épp nem tudok hozzászagolni, én vagyok az, aki épp nem tudja még megverni őket. és persze nem csak jó embert kell támadni, hanem sok LE-vel kell támadni. (oké, ma csak 2-3ezres volt)

csata a napokból - 6 szinttel alacsonyabb és nem kivégzés.

Január 11. 09:51 winnie ***** Te nyerted a csatát.
A jutalmad 26653 lélekenergia és 11 TP. Csata leírása
Dátum: 2010.01.16. 00:26:15
Idézet: Kaboka - 2010.01.15. 22:07:57
Aki kicsit nyitott szemmel olvas az un. sorok kozott annak eleg nyilvanvalo az egesz. Egy anno sebteben lenemtesztelt fejlesztest probalnak ( nem kicsit az un. "top" felol erkezo nyomasra) korrigalni mindenfele modszerrel.


nocsak. a topot mióta érdekli, hogy ki VF-zik? attól, hogy nem látod át a dolgokat, még nem kell magadat a sorok között olvasónak kikiáltani és felpattanni a magas lóra, hogy onnan szólj le a pórnéphez.
Dátum: 2010.01.14. 23:34:34
Idézet: masterv - 2010.01.14. 23:13:28
Mi zsinórban 3 Zu'Lit ősi láncát zsákoltunk.Ez csak a szokásos random...


3-4 azonos tárgy bőven kieshet egymás után, ki lehet számolni, hogy hány százalék az esély rá és, ha az eredmény nem nulla, akkor nem kell csodálkozni. főleg úgy, hogy naponta több tucat tárgy hullik, így az 1%-os esélyek is realizálódnak, akár többször is.
Dátum: 2010.01.14. 23:31:50
hibernáció..., persze. valamit valamiért. ott a katakomba, csókolom.

ha valaki a játék öröméért játszik, neki teljesen mindegy, hogy ha kihagy valamennyit. akinek meg csak a számok számítanak, az tegyen az addiktsága ellen, formálja magát a játék képéhez, ne a játékot a saját igényeihez.

elárulok valamit: attól, hogy valaki kihagy valamennyi napot, kárba megy némi térkapupontja, építése vagy csp-je, nem dől össze a világ. a jó játékos az új körülmények között is helyt áll, az új kihívásokkal is megbirkózik. aki azon stresszel, hogy "mi lesz, ha...", az meg is érdemli:)
ütni kell őket.
Dátum: 2010.01.14. 12:11:57
úgy van.

(hehh, vicces, megint ránéztem a toplistára és extrém (ez jó szó!) látni, hogy győztes és vesztes csatában is benne vagyok a top25-ben. éljen a játékélmény maximaizálása, cél a legtöbb csata elérése, reszkess, galmuszk!)
Dátum: 2010.01.14. 12:10:00
hú, nekem is van napi 35-40 portyám, gondolom másnak is. a különbség annyi, hogy van, aki a "gyengéket" akarja ütni, hogy sikerélménye legyen.

btw, azt írtad, hogy "sehol sincs megtérülés". ha pár embernek nem térül meg, az egy dolog, de az még közel sem "sehol sincs".

a vf-et meg inkább hanyagolom, nem félek az erősebbektől, szeretek szintet lépni (más meg szereti, ha nagy számok vannak a karakterlapján - ízlés kérdése) - hallom, hogy van, aki felveszi, de az látens kisebbrendűségi tudatra utal vagy arra, hogy az illető nem képes nagyon elviselni a vereséget. mert, mint írtam, minden karakter tud nyerni, ha akar - a különbség az, hogy ki akar erős karakterekkel (is) csatázni és ki akar lemaradni és inkább gyengéket ütni, mert az erősebbekkel nem boldogul.

ha pedig szerinted a gyengék ütésével fogom úgy érezni, hogy extrém erős vagyok, akkor nem biztos, hogy izgat az, hogy "úgy érezzem, mintha". az a jó, ha az ember nem csak érzi, hogy "extrém erős", hanem tudja is. arra ott a toplista, mindenki látja, hogy hány karakter erősebb nála - ha nagy leszek, én is erős leszek:)
Dátum: 2010.01.14. 11:06:46
megjegyzem, nagyon érdekelne az a belső infó, hogy a karakterek hány százalékának van VF-e. (szerintem ezt miklós felfedhetné, mert máris nem feltételezéseken alapulna a vita).

csak mert sokan úgy vélik, hogy mindenkinek, én meg egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy átlagkarakter (aki minden szakértelmébe nyom 2-3-at, de nem maxolja őket, hanem elvan) felvenne egy olyan szakértelmet, ami lassítja a fejlődését. nyilván van pár embernek VF-e, a tudatos játékosoknak, akiknek megmondják, hogy az jó nekik, de a többieknek...
Dátum: 2010.01.14. 11:04:24
Idézet: Byzon - 2010.01.14. 10:52:11
És azok amúgy kicsodák?
Max a pókok, másnak vf nélkül nem lesz túl sok portyagyőzelme...


ez azért rémisztő (de jogos) lenézése a játékosoknak.

beismerem, én vétkeztem - hátha nem lockolnak. egyszer el "kellett" vadásznom egy szövetségi karakterrel 80 CSP-t, hogy az ne maxolódjon, 2 nappal később tért csak visssza. tudom, tudom. nem ez a lényeg. a kollega iszonyat negatív mérleggel bírt (300/1600, ilyesmi - vf nélkül, természetesen) - még vele is sikerült 20 fölötti portyagyőzelemmel és 2 vereséggel zárni a napot (mert, ha már vadásztam, akkor portyáztam is neki)

bárki tud napi 15 portyasikert elérni, hiszen bárkinél vannak gyengébb karakterek.
Dátum: 2010.01.14. 10:47:17
Idézet: Rafkós - 2010.01.14. 09:21:18
Sehol sincs megtérülés


miért ne lenne megtérülés? (vagy miért akarod ezt bemagyarézni másnak?) azt hittem, ha valahol van megtérülés, akkor az ez a szakértelem.

tegnap esti, szaki nélkül 0 LE-s csaták (gondolom, hogy 0 LE, mert nem ment a lélekszívás)

Tegnap, 23:41 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 907 lélekenergia és 14 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:40 winnie xxxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 1836 lélekenergia és 45 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:40 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 518 lélekenergia és 8 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:30 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 312 lélekenergia és 5 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:29 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 1304 lélekenergia és 20 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:28 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 1099 lélekenergia és 17 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:28 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 1787 lélekenergia és 45 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:17 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 1408 lélekenergia és 38 TP. Csata leírása
Tegnap, 23:17 winnie xxxxx Te nyerted a csatát. A jutalmad 906 lélekenergia és 14 TP.