Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Golb33

Oldal: 1
Dátum: 2012.03.15. 21:38:40
Üdv!

A TOP lassítását esetleg meg lehetne úgy is oldani, hogy teszem azt 180-as szinttől több TP kelljen a szintlépéshez mint egyébként kellene (van rá képlet adott szint felett módosuljon, minél magasabb a szint annál nagyobb mértékben). Így aki eléri a szintet hozzájut a lassabb fejlődés lehetőségéhez (meg a jobb LE/TP arányhoz), de nem csak egy bizonyos számú karakter élhet vele, hanem bárki aki kapkodja a virgácsait. Akinek magas szinten ez nem járható út (szalad tovább szintben előre), annak lehetne egy szerezhető AF képessége ami az extra mennyiségű TP-t kompenzálná (a LE-t is beleértve). Így (legalábbis szerintem), egy idő után elkezdene összerázódni a mezőny, és nem sérülne senki igazságérzete sem, hogy 20 vagy 50 játékos übertápból hízik a többi meg így járt. Bár a folyamat eltartana egy ideig, minimum annyi ideig, mint a VF mezőnyt szétdaraboló hatása, de a TOP-nak azért idővel lenne kit a katába pakolnia.

De ez is csak egy ötlet, lehet abszolút rosszul látom a helyzetet, de igyekeztem konstruktív lenni hátha van a leírtak között használható dolog is!
Dátum: 2012.02.27. 20:37:25
Hacsak 5 másodperc lenne, boldog lennék. 10 kihívást kb. 10 perc alatt tudtam le, hol adatbázis kapcsolódási hiba, hol várakozás a szerverre volt az aktuális szöveg. Tényleg muszáj minden eventnél eljátszani ezt? Már így is a porba butították ezt az egykor remek kis játékot, most valóban ki kell véreztetni ily csúf módon?

Az illetékesek ugyan oldják már meg, hogy legalább rendesen fusson a játék, legalább ez a része ne legyen élvezhetetlen!
Dátum: 2011.07.15. 15:31:48
Nekem erről az ingyencirkuszról eszembe jutott néhány példa (más is irkált ilyeneket ki ne maradjak már a sorból).

Biztos kártyáznak néhányan a játékosok közül, így azt hiszem emészthető lesz amit írok, bár sokaknak egész biztos nem fog tetszeni. Vajon egy osztás után ahol elbukunk egy játékot fullal a kezünkben, hányunknak fizettek már kárpótlást, mert jó lapunk volt ugyan, de valakinek meg még jobb volt. Biztos csalt az osztó, vagy a rivális aki lenyomott minket, vagy kenjük mindjárt az egészet Fortunára, vagy a kártyára. Nyilvánvaló, hogy ebben az esetben jár a kártérítés, hiszen ilyen lapokkal 90%-ban nyersz (bár így lenne jó ideje dolgoznom se kéne).

Ha pedig csapat. Én még nem láttam olyan focimeccset, ahol a vesztes csapat azért kapott pontot, mert ugyan az ellenfél leverte őket 5-0-ra, de mivel a csatár másnapos volt, a védőt meg előző este kifacsarta az asszony, a kapus meg már aláírt egy másik klubhoz és sz@rik arra, hogy mi lesz az eredmény, aközben a csapat többi tagja percenként meghal a pályán a nagy hajtásban, hogy a csapat eredményt érjen el.

De ugyanígy mondhatnám azt a kerékpárversenyzőt is aki 150 km keresztül vezet egy versenyt, de 200 méterrel a cél előtt lehajrázzák. Vajon neki is jár kárpótlás, esetleg építsünk neki külön dobogót, amiért olyan sokáig vezetett?

Valaki nyert valaki vesztett, így megy ez? Én is aranyra hajtottam ezüst lett belőle, nézem a dolog jó oldalát, az eddigi térképes eventeknél 3 napig reménykedhettem, most 29 napig.
Dátum: 2011.07.14. 12:32:49
Sziasztok!

Én is azok közé tartozom akik várható vesztesei az eventnek, ettől függetlenül én jól szórakoztam. Végig vezetett az a csapat amelyiknek tagja voltam, most meg utolsók vagyunk és valószínűleg ott is maradunk, tehát csalódott vagyok kissé, de legalább nem dőlt el az event két nap alatt (a régi szabályok mellett két hét után nem tudtam volna magam mivel motíválni).

Persze nem jó dolog a vesztesek közé tartozni, főleg úgy, hogy jónéhányan időt energiát és (esetenként) családot nem kímélve, kűzdöttünk, és egy hónap aktív kockulást követően néhány perc alatt elbuktunk, de nem nyerhet mindenki aki egyéb iránt megérdemelné.

Van ugyan mit finomítani a térképkeresgélés terén (napi szinten aktív, kufárához hűséges tagok, a szükségesnél másfélszer-kétszer több térképdarabot gyűjtők, talán többet érdemelnének egy végzet medálnál vagy netán egy bronz reliknél), de összességében szerintem egyáltalán nem volt rossz amiben részt vettünk.
Dátum: 2010.11.22. 19:25:35
Üdv!

Hány királynője volt a magyar királyságnak?
1
3
4
2

Ezt a kérdést kaptam, helyes válasznak pedig az 1 van megjelölve. Felülkerekedek azon az apróságon, hogy királynőből, legalább annyi van, mint királyból, mivel sejtem, hogy a tisztelt kérdező a hatalmat ténylegesen birtokló női uralkodók számára kíváncsi. Nos a legjobb tudomásom szerint két női uralkodója volt hazánknak, mégpedig I. Mária és Mária Terézia. Ráadásul I. Mária kétszer is volt a hatalom birtokosa (bár másodszori uralkodása alig egy évig tartott).

Nálam a helyes válasz 2, szerintem érdemes lenne a kérdést is, valamint a választ is pontosítani.
Oldal: 1