Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2013.10.17. 04:06:22
Remélem valami kompenzáció lesz, mert ma már trófeát sem tudok szerezni és ha ilyeneken múlik, hogy nem lesz meg a relikviám, akkor igen morcos leszek és a Delete gomb felé kezdek matatni!
Dátum: 2013.10.17. 03:57:09
Hát én sem, mivel ma már nem lesz időm belépni máskor, hát k...va jó!
Dátum: 2013.10.16. 04:43:49
A trófeáért választható relikviák ugye nem csak a következő eventig maradnak!?
Dátum: 2013.09.18. 04:32:31
Nos kb. egy hét alatt szedem össze azt a dukátmennyiséget, amit "jogtalan előnyszerzés" címén vettem, úgy gondolom ez sem nagyobb kihágás, mint aki vett 20 vadászzsákmányt, sőt én így annyi őskővel rövidültem meg, mint aki ott ennyit nyert (ha úgy nézzük ő megtakarított 40-et, én buktam 40-et, így már 80 a difi), ez igazságos? Főleg úgy hogy mióta játszom szerintem jóval 100 ezer fölött költöttem a játékra!
Dátum: 2013.09.16. 18:02:37
ma, 14:51Zooleee
Sziasztok!

A múltkori aranydukátot a napi ajánlatoknál többször vettem meg őskőért, a dukátokat levontátok, az őskövet is visszaírjátok, vagy ez nem lehetséges?

Köszönettel: Nagy Zoltán
ma, 15:36István
Szia.

Azok akik szóltak a hibáról, azok visszakapták az őskövekete, platinájukat. Akik ezt nem tették meg, és őskövet fizettek érte, azok most platinát kaptak vissza.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


No komment...
Dátum: 2013.04.07. 06:01:30
Nos akkor mi lesz, ha elfogynak a játékosoknál a kiégettek? Tudom sok van nálunk, de gyorsan el lehet azt költeni! Én direkt fejlesztettem a lopást, most ez megy a kukába, valamint a befizetésnél sem fogok dupla őskövet kapni, ezért nem is fogja megérni költeni rá! Remélem Miklósék ezekre is gondoltak! Miután majd nem jön össze annyi kiégett hogy duplázzak havi szinten, nem fogok befizetni többet, és már hallottam ezt másoktól is! Természetesen én is támogatom a kiégettek költését, viszont megfelelő utánpótlás nélkül nagy lesz a szívás is, mert aki nem vesz őskövet miután elfogyott a kiégett, csak a nyála csorog majd az ajánlatoknál, aki meg költ a játékra, annak duplán v. triplán kellene fizetnie, ami speciel sokaknál nem megy inkább abbahagyja, mint én is fogom! Tudom ez nem mindenkire értendő, viszont sokan voltak úgy hogy akkor fizettek amikor összeloptak a duplázáshoz elég kiégettet! Nem akarok vészmadár lenni, de ez a Napi ajánlatos dolog nagyon rosszul is elsülhet!
Dátum: 2013.03.28. 05:17:04
A teljes összeolvasztást támogatom! ( V1-V2)
Dátum: 2013.02.18. 13:48:09
Én sajna nem full EH-s ként csak a relikekért fáj a szívem!
Dátum: 2013.02.18. 13:16:00
Nálam a gond a következő: a feladat hogy gyűjts 3 zsák nyereményt a végzet templomában eléggé visszavet, mivel most léptem szintet és a templomot is most fejeztem be, ez azt jelenti, hogy min. 28 napig nem léphetek szintet, ha akarom a teljes feladatsor jutalmát(ki ne akarná), ez nemhogy ösztönöz, de még vissza is tart a haladástól, pedig itt az event és sokáig vacilláltam hogy induljak-e, de így nem fogok! Tudom ez hülyén hangzik, de az a pár százezer Le nekem sokat számít!
Dátum: 2013.01.04. 10:20:35
Köszi Truth80, sok minden nem tetszik, de van amin változtatni kellene!
Dátum: 2013.01.04. 09:58:47
Jó politikus lennél! Ám ha nem kerülöd meg a választ, Te is érzed az egyenlőtlenségeket!
Dátum: 2013.01.04. 09:41:30
Rendben, de ha már ennyire eltérőek az esélyek egy-egy tárgyra, és nem mindre azonos, legalább dönthetnék, hogy fél évig nem kapok semmit, de akkor egy normálisat, míg így két havonta egy-egy "gagyit"! Tényleg nem vitatkozni akarok, de míg azok akik egy év alatt 4-5 AH-s tárgyat szedtek össze 4-5 common relikkel szemben ugyanannyi ráfordítással, mondhatják hogy ez így nem stimmel! Én pl. míg be nem jött a VT, az Állatok szeretetére költöttem a dukátokat(kb. 2000), most 24 TK és megvan, nem szívom a fogam, ez volt a stílusom! Viszont így fáj hogy míg valaki AH-s cuccokat forgat (a jobbak 2000 dukát fölöttiek), én kapok pár medált ami "majdnem" semmi ezekhez képest, és még évekig gürizhetek ugyanezen cuccok miatt az AH-ban, amikor már lehet hogy ez a játék nem is létezik...
Dátum: 2013.01.04. 08:41:56
Ez a pechpont is annyira "misztikus", miért nem lehet kiírni, hol tartok, kb. 2 hónapja nem forgattam semmi használhatót és szerintem túl vagyok a bűvös határon! Lehet hogy ez most elégedetlenkedésnek hangzik, de sokat költök a játékra és nem akarok hátrányba kerülni, tudom nem muszáj sem forgatni, sem semmi ősköves tárgyat használni, de ha már ez az egyik hobbim, szeretném élvezni!
Dátum: 2013.01.04. 08:28:21
Most nem lebecsülöm ezeket az ultrákat, csak igen nagy az egyenlőtlenség két karakter között, aki a használhatókat kapja egymás után, de ugyanannyit fektet a játékba! Tudom ezért szerencsekerék, de a VÚ nem ennyire szerencsejáték!
Dátum: 2013.01.04. 08:24:55
Azt gondoltam, hogy két Mananyelő nem tud esni, de egymás után két végzet medál és esély a harmadikra, köszönöm nem kérném, ha lehet!
Dátum: 2013.01.04. 08:18:26
Azt nézi a progi, hogy eddig milyen ultrák estek, mert kicsit zavar, hogy a majd 1 év alatt(kb.600 őskő) esett 2 kvízmedál ( ami olimpiáról is szerezhető), 2 végzet medál (ha akartam volna megnövelem az építés maximumát a fertőzéses bónuszból), 1 lélekkút generátor ( pár portya alatt többet hozok), 1 epikus láda ( lehet hogy táp, de ott az évi két landragór, és elfogytak a használható relikek, amiket választhatok), míg másoknál a szerencsekerék bérlet után látok egy Tudás könyvét, tapasztalatkövet, Reflexek könyvét, az állaton meg Ultra implantot, ha lehet már nem kérnék több plecsnit az első után....
Dátum: 2013.01.04. 07:58:37
A bíbor esszencia konverter adott csoporton belül működik, vagy pl.:4 átokeltávolításból csinálhatok 1 krit. ütést is?
Dátum: 2013.01.02. 11:29:36
Köszönöm!
Dátum: 2013.01.02. 10:45:44
Sziasztok!

A kérdésem: a megaesszenciás szakértelemnövekedések összeadódnak a fertőzés 0-ra történő csökkentése miatt adható bónuszokkal, pl.: sajtolás, intelligens kedvenc? Így +10 lehet a max. növekedés?

Köszönöm!
Dátum: 2012.10.11. 14:25:28
Köszi a kimerítő választ! Azt hiszem így megéri használnom!
Oldal: 123456789101112