Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Dátum: 2014.12.22. 00:35:54
Mostmár a fétis is eltűnt! Nagyon f..sza!
Dátum: 2014.12.22. 00:28:48
Kiváltottam a fétist, ráraktam egy megfelelő állatra, de nem engedi csatlóssá tenni!
Más is tapasztalta? Írtam ÜSZ-re!
Dátum: 2014.12.20. 16:39:31
Én biztos nem!
Dátum: 2014.12.20. 12:55:30
Lehetne olyan is ez a relikvia hogy először fölépítheted 1 kupon árán bronzra, majd egy kuponért vissza kell alakítanod, ekkor választhatsz valami jutalmat 50 dukát, 50 templomkristály, esetleg őskő vagy hasonlók! Ekkor megkapod a második szintet, itt már ezüstre építed és onnan bontod vissza (ez már 6 kupon ugyebár) komolyabb jutalomért, és így tovább kryxóniumig! A felső szinteken lehetne választani régi aukciós tételeket, amiket úgyis be akartak rakni pl.: Karemiumcsapda, Alternatív szimbólum, Uralkodó pálcája, vagy hasonlók!

A neve pedig lehetne: Fekete lyuk (mert bármennyi kupont elnyel, mert a kryxónium után kezdheted bronzról )

Lehet bonyolultan fogalmaztam, de egyszerűen megcsinálható!
Dátum: 2014.12.18. 18:04:39
Szerintem az összevonás elkerülhetetlen, most magam ellen is beszélek, de ami elkerülhetetlen, azt nem szeretném elodázni!
Dátum: 2014.12.17. 13:10:59
Azzal én is egyetértek, hogyha már behozták az átválthatóság opciót, nem kellett volna megszüntetni, ez ugyanolyan mint a V6 fétis esete! Viszont szerintem be sem kellett volna vezetni, mivel így egy LE nyelő szakit dobtak azonnal a semmibe, valamint burkoltan, de duplájára emelték a játék fizetős részét!

Persze nem azok ellen szólok akik ingyenesen is szeretnék élvezni a játékot, két évet én is így csináltam végig! Szerintem annyi az egész megoldása, hogy minden tárgyat be kellene árazni hogy ez ennyi platina ha beváltod, az meg annyi, így mindenki azt váltaná át ami számára haszontalan és kapna érte hasznosat(jelen esetben platinát), ezzel szerintem senki nem jutna előnyhöz és senki nem károsodna!
Dátum: 2014.12.17. 07:25:15
Ez az egyik nézőpont!

Az enyém pedig az, hogy ha már költök a játékra legalább érezzem úgy hogy a felét költöm (a duplázás miatt )!

Egyébként a kiégett levédésének számos módját lusták használni az emberek, vagy sajnálják erre költeni a LE-t (mármint ha ez az opció LE igényes), sokan keresnek meg felháborodott levelekkel, hogy menjek a p...ába és lopjak mástól, de nem igazán érdekel már! Amikor én kuncsorogtam le se sza..ták, hát váltottam játékstílust! Ennyi az egész! Különben ez a lopósdi igazán csak felső szinteken tud fájni, ha nem figyelsz!

U.i.: Viszont volt olyan is aki szépen kért és még cimbik is lettünk!

Még annyit, hogy aki költ a játékra az le is védi a kavicsokat, aki meg nem az nem is akar költeni!

Egyébként többször mondtam már hogy még így is ez az egyik legolcsóbb online játék, ami ennyi játékélményt nyújt, ennyi free lehetőség mellett!
Többet is próbáltam már, de mindig itt ragadtam!

Várom a lepontozásokat!
Dátum: 2014.12.16. 17:16:53
Én nem vettem észre ilyen kirívó anomáliákat, viszont van egy kari, aki rendszerint megszívat, pedig sokkal gyengébb, bár lehet ez a Harag itala.....(oh, ez most jutott eszembe miközben írtam, pedig már egy éve töröm rajta a fejem )
Dátum: 2014.12.16. 14:52:29
Most egy kicsit megint megosztó leszek szerintem (és fél üveg Gin után lehet nehezen érthető is )! No amit én látok mióta bejött a szövi bajnoki az az hogy akik nyomják a gempát rohadtul, mert 30 pp-re és pár száz küldire optimalizálódtak havonta nem tudják nem pvp-ben fölvenni a versenyt (illetve csökken az előnyük) azokkal akik kissé más taktikán vannak pl. mint én, aki gyűjtöget 2-300 pp-t úgy hogy 30 pp-s beállításon csak a kötelező bajnoki ütéseket nyomja, majd egyetlen napon egyszerre elszórja az egészet 15 pp-re váltva! Én is fizetek jó pár zsíros ezrest, de ezen taktikával nagyjából (tényleg csak nagyjából) tudom tartani a lépést a TOP aljával! A számolgatásokba azért nem megyek bele, mert nem az én kenyerem, ez egyszerűen csak az amit látok: más taktikák is kezdenek beérni és ha jobban tetszik követheted ezt is (én a full küldis taktikához képest felét kell hogy fizessek, ez elég motiváció), viszont ki is kell mindent használnod, amit a tárgyaid/AF képességeid/szakijaid nyújthatnak! Líraian fogalmazva követned kell környezeted legapróbb rezdüléseit is!

Röviden ennyi két feles közt, ha leszek olyan állapotban, kifejtem bővebben is...

Addig is várom az alázó hozzászólásokat!

U.i.: Egyébként írom ezeket úgy hogy pl. Offsboy-t tartom egyik példaképemnek/mentoromnak/virtuális barátomnak (egyenlőre csak virtuális sajna), Ariel-t pedig a VÚ-t legjobban értő játékosának! Ez nem nyalás volt! Ugye?
Dátum: 2014.12.16. 01:43:41
Nálam is ez a helyzet, remélem hamar javítják!
Dátum: 2014.12.07. 12:39:41
A karácsonyi mini eventről lehet tudni valamit (HKK-s relikviák megvásárlása pl., lesz-e új fétis)? Valamint lesz-e most is befizetési akció, mivel a talis kimaradt és úgy emlékszem múlt évben volt!
Azért kérdezném hogy várjak a befizetéssel, vagy csak jövőre lesz új akció?
Dátum: 2014.12.01. 12:28:24
A pörgetésért járó juti még nem!
Dátum: 2014.11.28. 16:36:54
Ez így elég direkt volt!
Dátum: 2014.11.28. 13:05:43
Dehogy! Nem is lesz tán 100 támadásom ezen eventben!
Dátum: 2014.11.27. 16:28:08
Nekem egyszer már dobott 2-t!
Dátum: 2014.11.27. 14:41:46
Szerintem most nem növelem a népszerűségi indexem, de: Miklósék annó megmondták hogy az EH-t fogják preferálni a VF-el szemben, így minden várható változtatás/fejlesztés ennek fényében fog lezajlani! A VF a VÚ zsákutcája, ami nem volt előrelátható 6 évvel ezelőtt, mikor a játék indult, ugyanis a játékosok szerintem 80-90%-a az EH mellett döntött mostanra, így természetesen a többség "akarata" kell hogy érvényesüljön! Tudom ez nagy érvágás a VF-et tolóknak, de higyjétek el amit Ariel már oly sokszor emlegetett: az a 4-5-6 év amit VF-en elvergődik egy kari EH-n magasabb szinten csak pár hónap és jobban jársz! Időbeli ráfordításom a játékra kb. napi 10-20 perc full EH-n, úgy hogy nem veszek havi 20k-ért kavicsot, és úgy gondolom nincs mit szégyellenem a karakteremen! (ez sem lehet kifogás) Nem vagyok egy Top kari, de élvezem a játékot és ez a lényeg! Egyébként a karakterem kb. 2évvel indult később, mint a szerver, és úgy 80. szint környékén került hozzám, addig szinte csak be-be léptek vele, de egy év sem kellett és itt tartottam EH-n!

Huh, remélem sikerül leszűrni a lényeget mert nem volt időm jobban kibontani a témát!
Dátum: 2014.11.18. 04:29:42
Ez a pozitív LE diff. húzás így utólag jól esett, rohadtul nincs időm V6-ot is nyomni ilyen szinten!
Dátum: 2014.10.29. 12:49:33
És mióta játszol V1-en Böszmeséggel hogy még nem vagy 30. szintű?
Dátum: 2014.10.20. 19:55:26
És ha lenne egy megszerezhető Vadász fétis is? Amit tud: 10 lépett szintenként +0,2% (esetleg több LE vadászatra), ezzel lenne egy új fétis, valamint a megszerzéshez kellene "Vadászat kristály", amely találási esélye x% vadászatonként! Beváltható lenne a fétisre, ezenkívül szintnek megfelelő gyógyitalra, vagy Vadászat italára! Szerintem ez végre átbillenthetné a mérleg nyelvét egy kicsit a vadászat irányába!

Várom a reakciókat!
Dátum: 2014.09.28. 12:31:10
Nekem 30pp-n 0% a vesztes csata!