Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.02.21. 12:30:28
Az már kiderült, hogy meddig lehet pontosan átlépni? Mit jelent pontosan az hogy "Az utolsó héten nem lehet váltani!"?
Dátum: 2012.02.20. 14:45:47
Bár így lett volna az előzőnél, már egy arannyal beljebb lehetnék
Dátum: 2012.02.20. 13:25:03
Igen, én is ezt kerestem. Ki lehetne írni hogy mennyi térképdarab számnál van +1, +2, +3 jutalom (esetleg már most látszódhatna és változna a folyamatosan változó csapaterősséggel) ill. azt is ki lehetne írni hogy mit jelent az utolsó hét, mikor lehet utoljára átlépni. Ahogy néztem a menetrendben márc. 28. szerda az esemény vége, tehát akkor azon a héten hétfőtől vagy előző hét szerdától már nem lehet átlépni?
Dátum: 2012.02.20. 13:02:24
Én már korábban felhúztam a térképkeresés szakit, gondoltam most is kelleni fog.
Dátum: 2012.02.20. 12:36:10
Jelenleg neki dolgozol, eddig 0 térképdarabot gyűjtöttél.
Eddig 0 eseménypontot gyűjtöttél.

Mi ez az eseménypont? Gondolom véletlenül maradt itt.
Dátum: 2012.02.17. 13:22:53
Na ez igen. Ennek örülök. Így van esély bármilyen relikhez.

Akkor 2 % alapból + 1 % térkép szaki + 1 % őskő relik? Ill. a csapat össz darabja befolyásolja a találati esélyt?

Mikortól lehet nevezni?
Dátum: 2012.02.17. 10:03:18
Valahogy én lemaradtam az új épületek javaslatairól, de most pótolom:

Edzőterem (új épület)

Maximális szintje: 60
Előfeltétel: Gyakorlótér 25, Védőfal 25
Hatása: Minden szintje +1% LE-t jelent a kalandcsaták végi LE-re és 12 szintenként +1 a próbadobásokhoz.

Zseniális ötlet! Ha választhatnék akkor ez kéne hogy legyen az első fejlesztés. Lehetne a max szintje akár 100 is. Egy időre mindenkinek lenne építenivalója és megnövelné a kalandok szerepét a játékban (ami nem elhanyagolható szempont)

Kémgömb (upgrade)

Maximális szintje: 20 (30?).
Hatása:Szintenként 1.5 (1?) perccel csökkenti a kémgömb újrahasználás idejét. Maximális szinten 30 percenként lehet így kémkedni.

Jó ötlet szintén, a kémkedéssel nem lehet visszaélni úgysem és kicsit sok az az 1 óra várakozási idő. Esetleg lehetne beépített kémadatbázist csinálni a saját kémkedésekről. És mondjuk kémgömb max. szintnél ne kelljen kémkedni a saját szövetségi tagokat.

Katalizátor (upgrade)

Maximális szintje: 20
Hatása: 15 fölött minden szint 1 nappal csökkenti két lélekkút kisütés közötti várakozási időt. Ez a funkció minimum 60. tapasztalati szinttől használható.

20 naponta (időtorzítóval) lélekkút kisütés. Nem rossz. A 60. szinttől való bevezetési korlátot eltörölném. 60 alatt mért ne lehetne?


További javaslatok:

Nekrofun fókusz(upgrade)

Maximális szintje: 30
Előfeltétel: Mágustorony 50, Nagymesteri építészet
Hatása: Minden 15 feletti szintje 1%-al növeli a VP regenerációt.
50. szinten prémium tagok mostantól beállíthathatják, hogy ha max. VP-re regenerálnak lőjje el a manakonstrukciót (ha lehetséges).

Ezen már túlvagyunk. Jó ötlet volt a +35 mágia. Az auto konstrukció ellövése nem rossz ötlet egyébként. Be lehetne vezetni akár kényelmi funkciónak is.

Átokpiramis (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Átokpiramis 20, Kínzókamra 15
Hatása: Minden 20. feletti minden szintje 5%-al csökkenti az segítő kéz hatékonyságát.
30. szinttől átkozhatsz hordatársat is. 40. szinttől blokkolja a védelem italát.
40. szint felett minden szintje 1%-al növeli az átkozás hatékonyságát.

Jó ötletnek tűnik szintén. V3-on kicsit több értelmet nyerne ezzel a fejlesztéssel.

Kínzókamra (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Átokpiramis 50
Hatása: 15. szint felett minden további 10 felépült szint után további 1 végzeturat hurcolhatsz el a kínzókamrádba.
25. szint felett a kínzókamra hatékonysága növekszik szintenként 0,1%-al, megátkozott végzeturak esetén 0,5%-al.

Jó kis pók táp lenne. Megnövelné az aktivitást a szerveren, a gyengébb karakterek kárára. Ezen nem ártana kicsit csiszolni.

Palota (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Bűvös kunyhó 50, kennel 49
Hatása: 29. szint felett minden további 4 szint +1 öltözetet ad. Minden további 2 szint + 1 vezetőkészséget ad.
30. szinttől a lélelkufárnál vásárolható tárgyak LGY költsége csökken szintenként 0,5%-al.

A több öltözet nagyon jó ötlet lenne. Jó lenne ha megvalósulna. Maximális szinten +10 vezetőkészség? Tehát összesen 15 állat a kennelben? Nem rossz, nem rossz Az LGY ár csökkentő hatás meg a kalandok kárára menne, kevesebb kalandot oldanának meg a játékosok. Azt inkább ne tegyük bele.

Párbajterem

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Nagymesteri építészet
Hatása: .
- szintenként 5%-eséllyel növeli a Kihívásért járó Kristálypont mennyiséget (20. szinttől fix +1 KP, 40. szinttől fix +2 KP/kihívás). Az állatok szintenként 1%-al több TP-t kapnak megnyert kihívás esetén.

Éppen írni akartam valamikor hogy a kihívásokért ne 1,2,3 kristálypont járjon, hanem magasabb szinteken skálázódjon kis mértékben. Mondjuk 10 szintenként arányosan növekedve. De ez is egy megoldás a kérdésre. Az állatok szintenként 1 %-kal több TP az összesen +50 %/. Az elég brutális lenne. Nem mintha ellenezném

Bánya (új)

Maximális szintje: 10
Előfeltétel: A Hatalom Tornya legalább 1 napi birtoklása bármikor korábban.
Hatása: A 10. szint megépültekor a bánya kimerül, új bányát kell nyitni. Ilyenkor felszínre kerül egy különösen értékes relikvia, az élet köve, amely minden tagnak +1 egészséget biztosít.

Minden 10 szint ugyanannyiba kerülne? Mert akkor egyrészt kiütné a szövetségi küldetést mivel instant lehetne felhúzni nagyobb lélekkúttal, ill. a top szövetségek nagyon nagyon sok plusz egészséget szereznének. Valahogy szövetségi kút arányossá kellene tenni az építési költségét vagy x %-kal növelni minden felépítésekor.
Dátum: 2012.02.17. 08:58:29
Egyébként azon kívül hogy 27-én kezdődik az event, mikortól lehet nevezni? Nem mindegy, a nevezési díj miatt.
Dátum: 2012.02.16. 21:04:31
Ez jó hír
Dátum: 2012.02.16. 16:08:29
A Landragórból eső epikus kincsesláda örökre megmarad vagy annak is fél év a szavatossága?
Dátum: 2012.02.16. 13:42:50
Még tippem is van hogy ki lehetett az ellenfeled Aki az orrom elől halászta el a találkozós aukciós gyűrűt.

Különben a bajnokira végre én is esélyesebbnek gondoltam magam mint valaha. A döntőben 7400 összsebzésem mellé 6900-et kaptam. Kisebb volt az egészségem és eldőltem. Úgy látom, hogy bajnoki medál nélkül élem le az életem hátralévő részét
Dátum: 2012.02.15. 22:04:14
Jó hogy felhoztad példának. Így már tuti hogy egynek számít
Dátum: 2012.02.15. 21:27:10
A helyesen besorolt kérdések egynek számítanak (ebben nem vagyok 1000 %-kig biztos de valószínű). Az összes megválaszolt kérdés kettesével növekszik.
Dátum: 2012.02.13. 10:45:23
Másrészt pedig jó lenne tudni hogy melyik relik és milyen mértékben módosítja a térképtalálati esélyt.
Dátum: 2012.02.13. 09:51:30
Te a verseny során 135 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!

Ez azért elég elkeserítő volt az előzőnél.
Dátum: 2012.02.13. 09:46:08
Ha emlékeim nem csalnak, azt az ígértet kaptuk a legutóbbi, botrányos befejezésű térkép után hogy lesz valami halvány újragondolás. Mintha szavazásról is szó lett volna, a változtatások elfogadása végett.
Azt, hogy aki ugyanannál a kufárnál indul és teljesít bizonyos feltételeket (min. gyűjtés azt hiszem) az legrosszabb esetben is megkapja az eggyel nagyobb relikviát.

Személy szerint az egyéni teljesítmények díjazását szorgalmaznám valamilyen formában most is, tehát lehessen +1 +2 +3 relikviát is szerezni a megfelelő térképrészlet összegyűjtéséért. Mondjuk a minimum 10 db, +1 30 db, +2 60 db, +3 100 db (vagy valami hasonló). A kamikáze utolsó pillanatban átlépkedések tiltása. Valami sokkal szabályozottabb váltási módra lenne szükség. Az, hogy az előző eventen a csapatom az utolsó 10 másodpercben esett le az első helyről az utolsóra, úgy gondolom hogy nem a csapat eredményének a függvénye volt.

Én javasolnám a fejlesztők és a játékosok ötleteinek összegyúrását és szavazásra bocsátását. Valamint szeretném tudni hogy mikortól lehet nevezni, mivel nem árt észben tartani hogy minden egyes nappal közeledve az event kezdetéhez többe kerül a nevezés...
Dátum: 2012.02.07. 15:33:23
Ez elméleti szinten jól hangzik. Az én szemem először akkor csillant amikor elképzeltem hogy nem kell pp módot váltogatnom azért hogy a legkisebb TP-ért üthessek. Felfelé ütve ugyanúgy vannak gyengébb célpontok mint lefelé. Ha hasonló / ugyanolyan LE/TP arány érhető el, akkor bőven megéri felfelé püfölni. Csak az optimális LE-t kellene eltalálni, de ezt majd kifejtik a nálam tapasztaltabbak.
Dátum: 2012.02.07. 14:07:35
Ja igen, most nézem. A katakombában még csak kettőt jelzett teljesítettnek. Mire kimásztam onnan, 6 lett.
Dátum: 2012.02.07. 13:47:29
Ha jól emlékszem valami korábbi bejegyzésből az írjál kvízkérdést meg még egy küldetés alapból teljesítve van.
Dátum: 2012.02.06. 11:36:48
Mindegyik relikviánál így van. A kereskedelem láncánál is.

Mivel a szerencsédet csak a nyers LE beépítés növeli (építés szaki, manakonstrukció nem), így a szerencse növeléséhez elköltött LE-hez ad + x %-ot a talizmán. Az építésed ettől nem lesz nagyobb.