Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.09.26. 10:02:20
Pontosan 10-kor lezarult az ugralas, es a terkepes palyafutasaim soran eloszor (3. ilyen eventem) nagyobb csunya meglepetesek nelkul.
Dátum: 2012.09.25. 15:26:55
Trimble: Kb. akkor 7 millaval indulsz neki alapbol, ezert ugy nagyjabol 31M kell toltened. Epites beleszamit, ugyhogy 10M LE-vel szamolj. Nem olyan nagy gaz, szep nagy szerencsenovekedest fogsz kapni belole, utan egy ideig nem lesz gondod vele. Szerintem erdemes ezt csinalni.
Vagy ha turelmes vagy manakonstrukcioval epitesz a jelenlegi szovidben mondjuk egy honapig es kozben nem csinalsz semmit), akkor no az ossz epitesed. Ha jol emlekszem, akkor a jelenlegi epitesed - 25 %-ot atviszel a kovetkezo szovibe. Majd a szakik pontositjak a szamot, de valahogy igy van. Manakonstival ha turelmes vagy, kozelebb hozod magad a sikerhez Kozben szerezhetsz dukatot, stb.
Dátum: 2012.09.25. 15:06:36
Ha sokat ugral csokken a szerencseje. Ezzel nem biztos hogy erdemes szorakozni. Szerintem valtson nyugodtan, toltse fel LE-bol a kutat, szep nagy szerencseje lesz legalabb. Egyebkent mennyi toltesed van jelenleg?
Dátum: 2012.09.25. 14:55:25
Cras, ha jol emlekszem (bar mar regen volt) amig nincsen beepitve a kut nincsen terkapu.
Dátum: 2012.09.21. 13:07:07
Eljen! Ez jo hir Koszonjuk!
Dátum: 2012.09.21. 11:17:46
En is amellett kampanyolok hogy legalabb meg egy hetig huzzak ki. Szerintem ok is jol jarnak vele ha sokan vesznek kavicsot. Egyebkent akkor a +20 % a kavicsokra most nem is mukodik?
Dátum: 2012.09.21. 10:48:49
Az osdragakot ugy kell ertelmezni, hogy hiaba van belole VF oriasi szornyes vadaszatnal nem lep eletbe a hatasa?
Dátum: 2012.09.20. 15:35:46
Dehat egy pvp jatekban ne sertodjunk mar meg ha valaki visszajar. Nekem volt olyan "vendegem" aki minden nap jott hajnalban, romma vert, bekamrazott, kozben pedig nap kozben egy csomot leveleztunk jo fejlesztesi modszerekrol, kuldetesekrol.
Mivel gyakorlatilag eselytelen voltam ellene (max tavrol utott), igy nem tudtam mit csinalni. Orult hogy nem ajultam el leptem nyomon.

Egyebkent a frusztracio lehetosege valoban megszuntetheto lenne annyival ha a tamadott nem latna ahogy szetalazzak. Egyebkent sem hiszem hogy a 65 szintrol fentebb erkezo a varikorben kifekteto sebzeseket nezegetni tul izgalmas lenne.
Dátum: 2012.09.20. 14:45:32
Yasmina: A sajat velemenyem irtam le. Nem feltetlenul akarok tul sokat belemagyarazni, a szinesito jelleget arra ertettem hogy egy uj lehetoseg kerul a jatekba, ami akar meg hasznos is lehet. Mivel valodi kart nem lehet vele okozni, csak hasznot huzni belole, nem gondolom hogy olyan nagy problema lenne. Nyilvan lesznek akik allat modjara elvezkednek -50 szintre, de lehet hogy olyan is lesz aki igazi taktikai lehetoseget talal benne. Pl. ha elso szintueken lehet gyakorolni a krit vari kuldetest az nem is rossz elkepzeles
A celponthianyhoz es a tophoz tartozo reszehez nem tudok mit hozzaszolni, mivel mindkettotol messze vagyok meg.
Dátum: 2012.09.20. 13:43:08
Nem ertem mert faj ez a VF-eseknek, hiszen semmilyen hatrannyal nem jar, leszamitva a kevesek altal emlitett "jajj istenem neha a magasbol elpi**aznak" erzest. Effektiven nincs LE kavics veszteseg, az allatok sem sebzodnek es talan meg EP veszteseg sem lesz. Mi a problema ezzel?

En is VF-es vagyok, bebetonozottan es nekem ez a dolog csak szinesito jelleggel hat meg ugy is, hogy valoszinuleg nagyon ritkan fogom csak hasznalni.
Dátum: 2012.09.20. 11:23:19
Reszemrol a sebzodes hulyeseg ilyen formaban, az allat moral viszont jo otlet. Abban az esetben ha nem szamolodik vesztes csatanak a statisztikaban, reszemrol nem szukseges a kikapcsolas lehetosege.
Dátum: 2012.09.20. 09:03:18
Valahol irtak is hogy atvehetoek. Olyan 4-5 nappal kesobb, az esemeny vege utan. Javasoltak is hogy tartalekoljanak a jutalom atvetelevel azok, akik mindenkeppen erre palyaznak.
Mondjuk kiirhattak volna a fooldal hirei koze, akkor lehet hogy tobben eszrevettek volna.
Dátum: 2012.09.19. 15:59:50
Miklos, nem eleg ha VF 0 TP 0 LE-vel a vegen beallitja a kuldetes szamlalo az LE/TP aranyt? (azt hiszem a xenonal hasonloan mukodik VF-fel 180 LE/TP aranyt adva). Annyira brutal nagy tapot nem lehet csinalni ugysem, ha vadaszatnal 2-5 % a talalati esely. Ezzel nem lehet elszallni tulsagosan, hiszen vadaszni muszaj hozza.

A kamrazas furcsa lenne tenyleg, mondjuk 50-eskent beutok egy full top epitokarit, aki eppen aznap elvadaszik 500 cspt. Nem lenne rossz bevetel Es mindezt mondjuk 3:01-kor a kamra uritesnel.
Dátum: 2012.09.19. 14:59:25
Kicsit olyan bekes vilagga szelidulesnek hangzik a dolog, de egyebkent erdekes elkepzeles. Elsore nem gondolom hogy gondot okozna barkinek is hiszen nem tortenik effektiv veszteseg. A "fel evig mukodik" a plazmara vonatkozik vagy a relikviara? Remelem nem az utobbira, ha oskobol veheto relikvia. Ha a szubplazma jar le, az sem szerencses, inkabb szint fuggvenyeben maximalizaljatok a megszerezheto mennyiseget.

Megmondom oszinten, a szubplazma szorol elsore a szakertelmek kikemlelesenek lehetosegere asszocialtam.
Dátum: 2012.09.13. 22:33:30
Az én értelmezésemben a szerepjáték az, ahol egy olyan karaktert irányítasz aminek a fejlődését és a cselekedeteit (természetesen az adott környezet lehetőségeihez képest) te irányítod. Legyen szó single player, multiplayer vagy bármilyen mmorpg játékról, computer vagy könyv alapú szerepjátékról. Az én elméletem szerint a VU szerepjáték.
Dátum: 2012.09.13. 15:25:23
Ez egy jo otlet mar en is gondolkodtam rajta. Van egyaltan visszaelesi lehetoseg akkor ha vadaszat kozben mast is csinal az ember?
Dátum: 2012.09.13. 13:03:49
Lejarnak a feleves cuccok vagy mi?
Dátum: 2012.09.13. 11:51:27
Egy kiegeszites a bugmentesiteshez: az idomitas buggal nem fontos foglalkozni (hogy kb. 5x hatasfokon lehet idomitani)
Dátum: 2012.09.13. 08:51:51
Jaja johet, en is kivancsi vagyok a javaslatokra.
Dátum: 2012.09.13. 07:56:38
Reszemrol a sorrend:

napi rutinok nyitooldal - ezt mar regota varom
uj esemeny
szintkuldetesek
fennmarado aprosagok tali listarol
uj AF kepessegek

Az uj megaesszenciak leirasat hol talalom?